Říjen 2018

Drsný článek o migraci, psaný migrantem - 4/?

Středa v 21:07 | gregor moldavit
Bezcitné národy V4


Chtěl jsem nějak uzavřít tím, co jsem sám zažil v lágru coby migrant a co se snad změnilo. Jenže dnes přišlo cosi aktuálního:
juncker-neprijmout-ani-deti-z-rad-migrantu-je-skandalni
...některé unijní země, mezi nimi i Česko, naprosto odmítají přijímat migranty, a odmítly dokonce přijmout děti bez doprovodu...

Tedy předně, proč ten pan Juncker* neapeluje na země jako S.Arábie, Kuvajt, Emiráty...? Jsou to přeci jejich islámští bratři a petrodolarů mají dost. Patrně ví, že by ho kamsi poslali, oni mají své zákony a ty je k tomu nenutí. Když si EU sama udělá takové asylové, je to její věc, ať si pak nestěžuje! Z jejich hlediska si EU tyto imigranty sama vnucuje a zve. (Z mého hlediska vlastně taky.)

Představme si to celé trochu v reálu na příkladu jedné osoby! No dobrá, přeci nemůžeme být takoví absolutní sobci a nepomoci osamělému hladovému dítěti prchajícímu před válkou! Tak nám jedno dítě pošlete! (V Německu přijde daňové poplatníky jeden "nezletilý" imigrant na 6 000 € měsíčně. Jedna jejich učitelka říkala, že každý druhý už je na první pohled přes 20.)

Ono nebohé "dítě" předně odmítne nastoupit do letadla směr Praha, ono chce pouze do Německa. Tady už se pan Juncker rozčiloval, takhle že to nejde, ale ono to jde a on na tom nikdy nic nezměnil. Takže to další dítě se nějak ošálí a jednoho dne v té Praze vystoupí. Coby věk udá 17 let, ve skutečnosti je mu 22. O každém z těch migrantů víte jenom to, co on sám o sobě řekne. Kdo někdy kupoval na orientálním trhu nějakou tretku, ten ví, jak to s jejich pravdomluvností vypadá. Jsou schopni prodat vám strojově tkaný kobereček** v ceně 40€ za tisíce, je to přeci 200 let starý originál z královského paláce.

*(Než tady začne kdosi řvát, že "voni ti Němci nám chtějí předepisovat...", tedy tento člověk je z Luxemburgu!)
**(Na cestě přes Irán jsme často přejížděli koberce položené na silnici. Lámal jsem si hlavu, k čemu že to má být? Jednoho dne jsme šli takovým bazarem a jeden z těch handlířů nám tajuplně zašeptal, jestli bychom neměli zájem o prastarou antiku z jakési dávné říše. Hru jsme přijali, no a on nás odvedl do sousední místnosti, kde ten skvost byl zamaskován před zraky světa. Když nějaké to prostěradlo sundal, zjevil se rozdrbaný, částečně špinavý koberec. Tím jsme ty koberce na silnici pochopili. Pro toho člověka bylo lhaní a podvod zřejmě cosi naprosto samozřejmého. Viděl jsem staré říše od Kartága po Persepolis a všude bandy kluků, kapsy plné různých padělků. Třeba se vezme nějaká drobná mince, praští se do ni kladivem, hodí do kyseliny, pak se trochu ušpiní a 2 tisíce let stará mince z říše Chetitů je na světě. Na zadní straně je sice ještě rozpoznat Atatürk, ale to přeci blbý turista nemůže vědět. Že lhát se má, hlavně když to hodí nějaké peníze, mají tyto děti od rodičů naučené.)

***

Možná si umíte představit člověka, který jde každé ráno do práce kolem žebráka a hodí mu něco do klobouku. Jednoho dne to neudělá. Žebrák se na něj rozeřve, že ho okradl, jak to že dnes nic nedal? On tady může umřít hlady a jemu by to bylo jedno. Je to svině lakomá... To si ovšem nedovolí na jiného, který mu nedal nikdy nic. Dobře ví, že by dostal pár facek. Pro toho prvního se to stalo povinností.

***

Nuže, tak jsme panu Junckerovi ucouvli a vzali jedno dítě. On se ale za měsíc zase nechá slyšet, my jsme pořád ti špatní, dokonce horší než dříve, protože odmítáme pustit k nebohému dítěti matku. Ta se totiž odkudsi náhle ozvala, že chce ke svému osamělému dítěti. (Nikoli obráceně, vzít si dítě nazpět k sobě.) Znovu ucouvneme, nechceme být pro svět národ sadistických nelidů. Matka přijede, s ní manžel a 5 dětí. Ty ovšem mají kdesi jiného otce, než tohoto a ten má zase jinde ještě další 2 ženy a x dětí. Takže bychom tady najednou měli hezkou muslimskou rodinku, 30 lidí, která už stála milion a pořád si jen stěžuje, jak málo dostává a jak špatně se jí tady žije. No a jednoho dnes zmizí. Druhý den se objeví v Německu, kde požádá o asyl, neboť v ČR byli pro svoji rasu a náboženství diskriminováni. Grüne a Linke začnou řvát, že oni tohle nedopustí, ... Češi si tedy přijetím onoho "dítěte" zrovna k lepší pověsti nepomohli, právě naopak. Nejspíše bude rozumnější ten první ústupek vůbec nedělat!

Možná by si tenhle článeček měl přečíst pan Drahoš, pro kterého je to jen maličkost a který si dle svého výroku váží islámu.

Mimo nekonečných miliard, které migranti stojí, jsou tady škody politické. V Německu je na vzestupu dříve sotva známá AfD, tedy strana pro radikální řešení. Státy EU mezi sebou jsou do krve rozhádané. Brexit má cosi dělat s oním šíleným rokem 2015. Po ulicích se poflakují davy černochů bez papírů, počet bezdomovců z řad migrantů jde do desítek tisíc. Ono jedno dítě tohoto článku byl jen takový příklad. Ale když ČR vezme tisíc, co se tím změnilo? Jak už jsem napsal, v Africe se rodí jeden milion dětí týdně. 25 milionů lidí na světě musí ročně opustit své pozemky a hledat štěstí jinde. To není jenom někde v Číně, mezi ně se můžou příští rok zařadit obyvatelé jižní Moravy.

Byl jsem vždy pro EU a jsem nakonec ještě teď. Ze začátku jsem si liboval, že jsou sice nějaké malé problémy, něco to stojí, ale taky mnoho přináší a vše jde správným směrem. Jenže od roku 2015 je EU jenom sběrný lágr* pro imigranty a všichni funkcionáři, jako pan Juncker, jsou jeho správci. Od koho je vlastně tenhle člověk placen? Od černochů? Všichni politikové znají jenom jedno téma - migranti! Z Evropanů se stali jen bezprávní daňoví poplatníci, kteří jsou navíc všichni špatní, že se jim to nelíbí. Pokud se tohle rychle a radikálně nezmění, pak se celá slavná EU skutečně může zase zrušit.

*(V Německu se stalo obrovským finančním problémem bydlení. Dokonce i pracující lidé dávají za činži tolik, že jsou vlastně při svém průměrném platu chudina. Pro Čechy jistě nic tak zcela nepředstavitelného, mnoho z nich je na tom podobně. Jak už jsem napsal, chce stát začít stavět sociální byty, ale to není žádné řešení. Není dobře možné, aby polovina národa měla byty za ceny dotované a ta druhá za tržní činži dávala 2/3 platu. Komu se pak ještě vyplatí chodit do práce?)

Kdy už si činitelé EU konečně uvědomí, že zažíváme stěhování národů, na což prastaré asylové zákony z doby studené války nikdy nebyly psány. Sto milionů obyvatel této planety je ročně na cestě kamsi za něčím lepším, řekněme polovina z nich směřuje do Evropy. Čím víc jich přijmeme, tím více dalších se vydá na cestu. Při tom stačil jeden jediný z nich, odmítnutý kriminální syrský asylant, parazitující už několik let na německém sociálním systému, aby na několik hodin uzavřel teroristickou akcí hlavní nádraží v Kolínu nad Rýnem. (Jeden z hlavních uzlů evropské železniční dopravy kudy denně projíždí 1200 vlaků.)

Zvolna se objevuje otázka, jestli je Evropa vlastně ještě k zachránění?

Pokračování, snad poslední, příště...

Drsný článek o migraci, psaný migrantem - 3/?

3. října 2018 v 11:40 | gregor moldavit

Islám pohledem Evropana


Tak nám pan Erdogan přišel do Německa založit "paralelní islámskou společnost". Tedy islámský stát uvnitř Německa, jakousi jeho enklávu. Pochopitelně pod jeho komandem, platit budou zákony šaria, no a pak třeba nějaké turecké. Němci už v těch oblastech (Německa) nebudou mít co říci. (Čemuž je ovšem tak poněkud už dnes!) Ženy v Tureckém státu Německo musí být zašátkované můmie, jako ta jeho příkladná islámská manželka, co ji všude tak demonstrativně ukazuje. Jak blbej by musel člověk být, aby si další vývoj nespočítal? Jednoho dne bude jeho muslimů víc, než původního německého obyvatelstva, a pak se jednoduše ta neislámská, paralelní společnost zakáže, nebo třeba ještě hůře... (Ona doba, kdy Turci spáchali strašlivou genocidu v Arménii, není zas tak dávná minulost.)

Při tom před sto lety vypadalo vlastně všechno úplně jinak. Atatürk, otec moderního Turecka, sám islám potíral a svoji zemi europeizoval. To znamená, Turecko neměl být Orient, ale Evropa. Studoval jsem v mládí s Turky a ti si skutečně na tom zakládali, že nejsou nějací asijští exoti, ale Evropané. Projel jsem v mládí Turecko 2x až k Iránu a ve městech tam ženské nosily na hlavě tak malý šátek, klidně ale taky nic. Dnešní němečtí Turci přišli jako gastarbajtři v 50. letech a dalo by se říci, že s nimi nebyl problém. Až dosud!* S expanzí islámu v Evropě se náhle ukazuje, že jejich třetí generace se začíná cítit více Turky, než Němci. Bohužel byl udělán velmi nešťastný zákon, že tito Turci mají obojí občanství (dva pasy) a můžou si tedy vybrat, které vlasti chtějí vlastenecky sloužit. Té jejich dnešní, nebo té jejich dědů? Tady Němci udělali smrtelnou chybu! Ono dokud se nic neděje, by to bylo celkem jedno. Jenže ono se náhle děje. Mezi Německem a Tureckem jsou neshody! No a německá vláda zase tyhle problémy spíše nevidí, než vidí. Ono je to tak mnohem pohodlnější. A ti po nás? Inu ti už si nějak poradí! Jak, když více než polovina obyvatelstva budou potomci gastarbajtrů a migrantů z Asie a Afriky, tedy muslimové?

*(Počet Turků v Německu se uvádí 3,5 milionů. O jejich přínosu německému hospodářství není pochyb. S nimi ovšem přišli také Řekové a Jugoslávci, o jejich počtu jsem nikdy nic neslyšel. Splynuli s ostatními a jsou to Němci.)

Islámská stráž Erdogana jednoduše uzavřela při jeho návštěvě jednu ulici. Tohle gesto mělo ukázat, že oni se tady už dnes cítí jako páni. Možná už skutečně jsou. Ve školách se zakazují Vánoční stromečky, pro muslimy se povoluje bigamie, v lázních se vyhrazují dny pouze pro muslimské ženy... Muslimové kladou požadavky a Evropa ustupuje jak zpráskaný pes.

Ještě celkem smutně k islámským ženám: Tyhle můmie, co rodí jednou ročně, pokud možno po dvojčatech a zásadně jen syny, ty jsou kolikrát faraonsky obřezané a něco jako orgazmus vůbec neznají. Moje žena mezi nimi roky žila a mluvila jejich řeč. Ty ženy (ve své většině) nenávidí své manžely a nenávidí svoji funkci živého inkubátoru. Ony vědí, že si to musejí odrodit a pak se nějak stáhnout do soukromí. Ale až na výjimky mlčí a poslouchají. Alláh to tak rozhodl. (Co si při tom myslí, to nevím, možná nemyslí nic. My jako děti taky papouškovaly, jak jsme šťastni vstupem do pionýra, náš názor to vůbec nebyl, ale měly jsme to tak naučené.) No a když se jich zeptáte, tak vám mechanicky odpapouškují, že odsuzují ty kurvy, co nechodí zašátkované a neřídí se rozkazy manžela, který je prostředníkem mezi Alláhem a ženou. Vždy jsem to chápal u starých žen, které už jinak jednat nemůžou. Ony musely, tak ať musí i další generace. U mladé holky je to podivné.

Pracoval jsem v Saúdské Arábii a viděl, jak si takový pár večer vyjde po městě. (Pokud manžel nejde se sousedem, se kterým se láskyplně drží za ruku.) Byl jsem v jednom zlatnictví (pomalu každý druhý krám v té ulici) a vejde manžel, za ním jeho švarná ženuška. Vidět z ní jsou sice jenom oči, ale že je malá, tlustá a každý krok prozrazuje absolutní nesportovnost, tak to se přehlédnout nedá. Ta žena neumí plavat, neumí řídit auto, nesmí bez povolení manžela opustit dům*... Je ověšená levným zlatem jak vánoční stromeček cukrovím. To má být její majetek v tom případě, že by ji manžel zavrhnul. Chvíli se dívá, pak ukáže na jeden zlatý náramek. Manžel ho koupí, ona si ho, jako 50ý, natáhne na ruku, a jdou zase domu. Tak tohle má být naše budoucnost tady v Německu, Francii, Belgii..., tedy v zemích, kde nevládnou "pravicoví populisté".

*(Když není doma manžel, musí jí to povolit nejstarší muž v domě. To může být třeba její pětiletý syn.
Existují islámské ženy, které bojují za svá lidská práva a často musejí zaplatit životem. Na druhé straně se stále objevují Evropanky, kterým to dělá hrozně dobře konvertovat k islámu, nechat si hlavu zafačovat až po nos a stát se otrokyní svého pána manžela, který je dle koránu nesmí mlátit pěstí, toliko otevřenou rukou.)
Mešita v Kolíně nad Rýnem

Kdyby v Evropě bylo křesťanství nahrazeno islámem, mohlo by mi to být zdánlivě jedno. Já nejsem křesťan a nejsem muslim. Jenže islám, to není náboženství, to je politický směr, životní způsob a velmi netolerantní zákoník*. A to ještě není všechno. Znáte nějaký islámský stát, který vyrábí auta, letadla, rakety...? V Arábii jsem si chtěl koupit nějakou upomínku a šel do obchoďáku. Že jako chci nějaký jejich typický výrobek. Podívali se na mě jako na vola: "Pane! My přeci vůbec nic nevyrábíme."

*(Vtip je ale taky ten, že třeba zahalení ženy v koránu vůbec nestojí. Na druhé straně existuje definice, že "v koránu stojí všechno!"
Otázka: "Stojí v koránu silniční přednost zprava?"
Odpověď: "V koránu stojí všechno!")


Ještě k poslednímu dílu, tady už tahle katastrofa začala: Na stavbu milionu a půl finančně dostupných bytů vyhradila německá vláda 5 miliard €. (S tím, že když Alláh dá, tak to bude stačit.) Mimo jiné ale narazila na problém, že se v Německu nenachází dostatečný počet stavebních dělníků. Má tu sice dva miliony asijských a afrických asylantů, ale ti chtějí v těch bytech bydlet, ne ty domy stavět. ("Jako co bych měl pracovat, vždyť já nic neumím?!") Kvůli tomu do Německa nepřišli. Takže se začínají navrhovat další zákony na legální příchod a práci dělníků ze zemí, ze kterých zde lidé dosud pracovat nesměli. Pro české stavební firmy tedy bude stále těžší najít dělníky ve vlastní zemi, kde nelze tolik platit. (Už dnes těžký problém v českém pohraničí!) Dále by si měl někdo uvědomit, že ti cizí dělníci v tom Německu musí taky někde bydlet. Budou tu pracovat roky, vezmou si sem tedy i své rodiny. Dostanou od vlády taky sociální byty, nebo budou muset platit tržní nájmy? Jelikož pracují, tak přeci levné bydlení "nepotřebují". Pracující tedy budou platit drahé nájmy, aby pro nepracující parazity stavěli domy. K tomu vládě přijde problém tisíců dětí těchto námezdních dělníků, kteří budou ve školním věku, ovšem bez znalosti němčiny. Jak už jsem napsal posledně, při nejlepším tedy jednou, třeba za 10 let, budou tyto byty dostavěny, jenže mezi tím už jich bude potřeba nejméně dvojnásobek. No a jede se druhá runda za miliardy z daní zbylých ještě pracujících.

Vnukové těch, co dokázali hospodářský zázrak, začali stavět Babylonskou věž, v onom biblickém smyslu pro nesmysl.

***
Jak posledně šetrně uvedeno, přijímání imigrantů je věc velmi nebezpečná. Každý si může řvát o nějakém rasismu co chce, ale něco jako cizí kultura skutečně existuje. Není potřeba se bavit o tom, jestli je lepší, nebo horší, ale pokud my si chceme dále podržet tu naši, pak musíme být velmi opatrní! V principu se jedná o dva druhy příchozích. Ta první skupina jsou ti, kteří okamžitě splynou s místním obyvatelstvem. Příklad: Druhá generace Čechů v Německu jsou docela obyčejní Němci*. Ta ještě někdy ovládá zároveň i mateřštinu rodičů, vyrůstá dvojjazyčně, (moje dcera mluví česky plynule, se slabým německým nádechem), třetí ale už nikdy. (Aspoň já neznám vnuka emigrace srpna 1968, který by mluvil česky. V jedné horské boudě nad ledovcem ve Švýcarsku byl správce pan Wondratschek. "Umíte česky?" otázal jsem se ho. Odpověděl německy, "Děda ještě uměl.")

*(Nepleťme do toho nějakou rasu! Čech a Němec se odlišují řečí. Poznáte je od sebe podle ksichtu? Když vezmeme nějaké geny, tedy Češi jsou dle nich více Germáni než Slované. Čech je tedy rozhodně příbuznější s Bavorákem, než s ruským bratrem. Když se přikloníme k opatrnému dělení Homo sapiens sapiens na 4 základní rasy, pak Čech, Němec a Rus patří k jedné a té samé rase, tedy "běloch". Dělení na rasy ale není žádné oficiální a nikdo s tím po nacistech nechce raději mít nic společného.)

Jak už jsem tu kdysi napsal, tedy průměrný Němec je kříženina českého muzikanta s italskou cirkusačkou. Čech narozený v Německu, je tedy německé dítě jako všechny ostatní kolem. (Jako děti Italů, Turků, Řeků, Čechů, ... i Němců. Všichni se v mateřské školce naučili němčinu coby mateřštinu.) Bohužel tu v posledním dílu vznikla diskuze na téma "Němec", coby ten, co má na svědomí poslední válku. O tom všem už byly napsány stovky různých knih a byl to Rus Lev Kopeljev, který vznesl otázku "kolektivní viny" národa. Každý, kdo má něco proti "Němcům", by si měl rozmyslet, (pokud je toho rozumově schopný!), co si pod tím výrazem vůbec představuje?! Je to státní příslušník NSR (národností Číňan)? Je to člověk mluvící německy (třeba Švýcar)? Je dítě dvou německých rodičů (narozené ve Slezsku, které německy neumí ani slovo)? Jsem to já? Atd...
Stále ještě čtu na internetu nenávistivé útoky Čechů, kteří by každého Němce okamžitě zastřelili. Já vám postavím řadu promíchaně 5 Čechů a 5 Němců a teď si těch správných 5 viníků, (věk 20 let), za 2. válku zastřelte!

02.10.2018 byl na ČT2 velmi zajímavý pořad "Čeští Němci bojující proti Hitlerovi". Pomyslel jsem si, že na to by se měli povinně dívat lidé, jako byli třeba moje rodiče!

Definice pojmu "Čech" by nakonec taky nebyla tak jednoduchá. V každém případě je to rovněž absolutní kříženina kříženin, dle posledních výzkumů v sobě všichni máme dokonce i kus neandrtálce. (Vzal si ženu z Moravy, byla samé fábory!)

No a pak je druhá skupina příchozích a to jsou ti, kteří navždy zůstanou cizinci. Ne jen vzhledem, ale i životním způsobem, náboženstvím, ... K čemuž přijde to podstatné, že oni nezůstanou menšinou, jednou můžeme být v naší zemi menšinou my. Co potom?

O tom zase příště nějak opatrně...