Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 2. července 2018 v 16:54 | Reagovat

Koráb Merkelová narazil na české skalisko Babiš. Ten odmítl její tvrzení, že je dohodnuta se státy Visegrádu na vracení migrantů a podpořil tak stanovisko Horsta Seeghorta. Evropští politici nejsou tak slepí, jak předvádí vedení EU. Tady máš malou splátku za vyhnání. Pomáháme Němcům tam, kde sami nejsou schopni reagovat. Jinak zdevastované české pohraničí mají na svědomí komunisté ne Češi. Ti tam nahnali Rudé gardy, což byly bandy zločinců, kteří si tak chtěli zamaskovat svou udavačskou činnost za války a rychle všichni vstupovali do KSČ.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 2. července 2018 v 17:09 | Reagovat

[1]: JP
RG mělo znamenat "Revoluční Gardy". Všeobecně se jim říkalo "Rabovací gardy". Při odsunu si mnozí nakradli mailand. Jedna ženská se mi pochlubila ve Frantovejch, jaký má křišťálový lustr. To prý "tady zůstalo po Sudeťácích". No tak se lustru ujala, aby ho třeba ještě někdo neukradl.

Merkel se dohodla s Babišem, ten o tom nic neví. A tak se dále blbne.

3 nar.soc. nar.soc. | 3. července 2018 v 9:30 | Reagovat

[1]:

"české skalisko Babiš", nenechte se vysmát. Žádné české skalisko neexistuje, leda šíbr ze Slovenska. Zkuste si vzpomenout na nějakého slovenského politika, který byl českému národu po válce ku prospěchu, ani Dubček ne.
Dnešní "premiér", se stále přetvařuje do české podoby, ale je Slovák. Když se rozčílí, což neuměle maskuje, chce stále "makať", ale dosud neřekl na co chce makať a kam to namakané bude dávať.

4 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 3. července 2018 v 12:03 | Reagovat

Pro Neználky. Od roku 1989 stoupl náš HDP z 15 mil. $ valutových zásob na 50 mld. € a republika dosahuje 80% HDP průměru EU. Nejvíce ze všech  postkomunistických zemí. Bývalou NDR nelze srovnávat, protože do ní jsou cpány finance z ostatních zemí Německa. Pokud se někomu tohle zdá málo, tak lze pochybovat o jeho úsudku. Jinak nám neškodí, že premiér může v EU konverzovat v několika jazycích na rozdíl od Sobotky, který těžce drmolil angličtinu. Rovněž jeho návštěva Francie a uzavření dohody s Makronem o spolupráci v zápětí po minulém summitu, není maličkost. Toto je nutné uvést pro ty, kteří nevědí co se v politice děje.

5 nar.soc. nar.soc. | 4. července 2018 v 8:42 | Reagovat

[4]:

Vlastně potvrzujete, že rozvoj státu se děje kontinuálně prací podnikatelů a jimi řízených zaměstnanců. Politici a to i ti neustále na cosi "makající" ( Nečas na ženskou, Sobotka na sociální účely, Babiš na dotace ) nemají podstatný vliv na zmíněný rozvoj a je to tak správně. Pokud by svoje hry Babiš udržel v jistých mezích a nepreferoval chovatelku králíků na ministryni spravedlnosti, dalo by se to i vydržet, takhle ovšem musíme "makavce" přetrpět.

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 5. července 2018 v 18:39 | Reagovat

Až zase bude Fiala pít víno a kázat Babišovi vodu, měl by si vzpomenout na okrádání státu na daních politiky ODS a ČSSD spolčených s podnikatelem Kočkou, kteří okradli stát o stamiliony. Ptačí hnízdo je proti tomu hadr, protože tam žádná škoda státu nevznikla. Je mi líto, že masmédia věnují takovou pozornost jedné akci a na druhé kašlou. Asi proto, že strach mafiánů před Babišem je příliš velký a jejich napojení na masmédia silné.

7 nar.soc. nar.soc. | 10. července 2018 v 19:19 | Reagovat

[6]:

Celá Vaše argumentace je jaksi mimo. "Veliký" Klaus dal amnestii lumpárnám vzniklých v jeho době a vyšetřovaných déle než deset let.
Váš guru Babiš se včera projevil jako stbácké hovado. Chtěl ke svému trestnímu stíhání převzít ještě ministerstvo spravedlnosti. Kam až se musí zajít, než se národ probudí a vymete podobnou žoužel. Po půl roce od voleb jsme na tom politicky hůř, než Němci s A. Merkel.

8 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 12. července 2018 v 18:58 | Reagovat

Dotaz na nar. soc. Jak by jste řešil organizaci StB po roce 1989? Byla silná a s vysoce kvalifikovanými pracovníky. Pouhým zákazem by přešla do ilegality a byla by dále řízena z Moskvy. První ministr vnitra po sametu Richard Sacher eliminoval tuto sílu tak že celou organizaci rozdělil, na dvě části. Jedna byla rozpuštěna a druhou převedl do řad policie. Takže polovina policajtů dnes jsou bývalí estébáci a ti si s bývalými kamarády vědí rady. Tak ať mi nikdo neomílá Babiše, jako estébáka.

9 nar.soc. nar.soc. | 12. července 2018 v 21:04 | Reagovat

[8]:

Je pravda, že denacifikace Německa se konala pod okupační správou a podle okupačního práva ( tedy přizpůsobených právních zásad vitězů války ). I v ČR  šel použít podobný způsob. Trvale dozírající prověrkové komise, pod přísahou a přiměřeně placené ( na dobu nejméně 3let). To bylo pole pro disidenty a ty, jimž Stbáci ničili život. Mohli si tak vysloužit přídavek k důchodu, který měl být právě stbákům ( podle polského vzoru) po zjištění  krácen. Za zločinnou činnost se důchod v právním státě krátí nebo odejme. Byly by i zdroje i trvalá vůle. tehdy jsem to v ČSS navrhl a prosazoval. Byl jsem jako náhradník doporučen do prověrkové komise, ale ta brzy ukončila činnost ( zdarma). Tady Havel s disidenty selhal na celé čáře.

10 nar.soc. nar.soc. | 13. července 2018 v 8:04 | Reagovat

[9]:

Mohu dodat příběh mojí dcery s estbákem v r. 1990.
Byla čerstvě provdána do sousední vsi. Její manžel tam dělal na škol. statku traktoristu. Ve vsi nebyla kanalizace, ani vodovod. Obec nařídila zaslepit septiky a vyvážet je pravidelně ( s doložením) a to dělal, jak na objednávku tak i fuškou, můj tehdejší zeť. Ve vsi bydlel také estebák, který se skryl jako "učitel" do policejní školy. Zeť mu pravidelně, ale fuškou vyvážel septik už dříve a měli tak vzájemný kontakt. Manželství se rozpadlo a při dělení majetku nastal rozstrk. Zeť chtěl vše (i to na co jsme jim přispěli) pro sebe a novou ženu. Aby dceru zastrašil, obrátil se na stebáka. Ten zastavil dceru na veřejné cestě, představil se jako "zeťův právník"  a dával dceři "dobré rady", aby ve svém vlastním zájmu nechala věcem volný průběh "nebo teprve uvidí". Dcera přišla s děckem na ruce a s pláčem, co má dělat! Nic, teď to vezmu do ruky já. Navštívil jsem federálního poslance Slámu ( 10let v kriminále za estbáckou provokaci) a o věci jej informoval. Nastal ve věci obrat. Estebák měl titul JUDr. z  jednoroční vokovické "Sorbony" a nemohl dělat advokáta v žádném případě. Také škola by mu nevydala souhlas k jakékoli soukromé právní aktivitě, pro veřejnost.
Na interpelaci poslance ve Sněmovně, reagoval ministr vyhazovem ředitele školy (kde už podobné stížnosti padly) a estébák letěl s ním. Ve vsi rozhlásil o zeťovi, že je vůl a on kvůli němu přišel o práci. Pak jsem ho viděl jako uniformovanou ostrahu v Hypernově. Jak vidno, mohl každý proti bývalým něco udělat. Sdělil jsem to i okresní prověrkové komisi, co s tím udělala už nevím.

11 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 31. července 2018 v 11:42 | Reagovat

Gregu, kde mají svůj Vaterland Turci žijící v Německu. Zajímá je víc politika v Turecku než politika v Německu. Tam jim stačí pouze volit stranu, která drží Merkelovou u moci. Ostatní už pro ně udělá ta milá dáma sama. Turků je v Německu asi 5 mil.,kde se bere to množství Němců v páté koloně pro Merkelovou.

12 gregormoldavit gregormoldavit | 31. července 2018 v 18:37 | Reagovat

[11]: JP
Turci přišli v 50. letech do Německa na práci, kterou taky dělali a nakonec mi nějaké problémy nejsou známé. Mají dnes v Německu právo mít oba pasy. (Já s tím hluboce nesouhlasím.) Nyní se ale měli rozhodnout (3. generace Turků) na čí straně stojí. Skoro jednoznačně se prohlásili za Turky, tedy na straně jejich diktátora proti německému postoji.
Tohle si nutno plně uvědomit! Muslim se vždycky postaví za muslima i proti státu, ve kterém žije. (A jehož má třeba občanství.) Což teprve ti muslimové, kteří přicházejí v současné době, už s plným vědomím, že je poslal Alláh, aby převzali Evropu z rukou ďaurů.

13 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 1. srpna 2018 v 18:01 | Reagovat

Němci jim to velice usnadňují. Když jede poslanec konstatoval, že přílivem Turků, Německo blbne, tak jej málem lynčovali. Z výměnného zájezdu si přivezla vnučka a její kolegyně rozporuplné zjištění. Má vnučka byla ubytována ve Francii ve francouzské rodině a byla velice spokojená. Její kolegyně byla v turecké rodině a byly velice zklamaná zejména z hygieny v koupelně a zejména z počůraného záchodu.

14 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. srpna 2018 v 17:06 | Reagovat

Začíná to být s Německem dost špatné, Dvě z pěti nově narozených dětí jsou, jsou děti migrantů. Než se voliči Merkelové vzpamatují, tak jim budou hořet střechy nad hlavou. Kde je německý pořádek a nejlepší armáda na světě Wehrmacht?

15 gregormoldavit gregormoldavit | 7. srpna 2018 v 18:47 | Reagovat

[14]: JP
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/479953-somalsti-pirati-vysavaji-nemecky-socialni-system-stat-je-neni-schopen-deportovat.htm
Němci jsou národ šílenců a cílevědomě pracují na vlastním zániku. Vysvětlit se jim to nedá a já můžu jenom doufat, že já tady ještě nějak dožiju. Po mě potopa, spíše islám a občanská válka. Tady má každý zločinec všechna práva a pracující povinnost udřít se a peníze odevzdávat, aby je vláda vyházela z okna. Koho volí? Tuhle vládu!
Existuje pravidlo, že postavit blahobyt z ničeho je snadnější, než si v blahobytu blahobyt udržet. 3. generace už ho považuje za samozřejmý a přestane se o něj starat. Jednoduše zdegenerovali. Takže  musí přijít buď bída, nebo válka, polovina vychcípat a pak to můžeme zkusit znova. Jenže to "znova" už nás tentokrát muslimové nenechají. Oni přišli, aby to tady převzali a nepochybuji o tom, že se jim to podaří. A my jim do posledního dechu budeme krmit jejich velkofamilie a necháme si od nich dělat předpisy.

16 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 8. srpna 2018 v 12:47 | Reagovat

Krom dělohy pracuje pro migranty a jejich morálku dostatek peněz. Jeden dánský podnikatel oznámil, že bude platit pokuty za nošení nikádu. Rovněž výstavba minaretů v Evropě je financována z peněz arabských šejků. Tomuto náporu financí může být zabráněno pouze poklesem spotřeby nafty a přechodem na jiná paliva, jako je elektřina nebo vodík.

17 nar.soc. nar.soc. | 18. srpna 2018 v 17:00 | Reagovat

Převzato z Novinek.

"Jezídka potkala v Německu svého bývalého trýznitele z Islámského státu.
Příslušnice kurdské náboženské menšiny Jezídů ze severního Iráku potkala v Německu na ulici svého bývalého trýznitele z řad teroristické organizace Islámský stát. Žena kritizuje německé úřady, že s ní v jejím případě nedostatečně spolupracují, informovala v sobotu agentura DPA".

Otrokyně se potkala v Německu se svým "pánem" z "islámského státu a úřady na to nic! Pěkné pořádky se v Německu množí.

18 gregormoldavit gregormoldavit | 18. srpna 2018 v 18:13 | Reagovat

[17]: nar.soc.
Německý národ zešílel a rozhodl se spáchat sebevraždu. Každý islámský vrah tady má všechna práva, pracující Němec jen povinnost platit daně a vyděšeně tomu zániku přihlížet. Jenže vůle Alláha je, aby Němci volili Merkel, Grüne a Linke a proti tomu nic nezmůžeme. Až to lidem dojde, bude už pozdě. Ono už je prakticky teď. Příští generace nás prokleje do horoucích pekel!
Mně ovšem stačí podívat se na český internet, co tam dělá církev. Reklama na Ježíše na mě vykoukne z každé stránky, jako dříve nějaká na prací prášek. Tady zřejmě Češi nevědí, s čím si zahrávají. Vláda katolické církve nebude o nic milosrdnější, než vláda Islámu. Přesně to samé peklo na zemi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.