Povídání o Bavorsku a jeho králi 8/8

1. července 2018 v 21:35 | gregor moldavit

Turistické Německo

Ramsau

Něco opět k současné situaci v Německu, potažmo v Bavorsku.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475594-pro-vyhnani-nemcu-po-valce-neni-ospravedlneni-rekla-merkelova.html
Merkel si přihřívá polívčičku kde to jen jde, jenže nic se jí nedaří a soudně smýšlející člověk už ji nemůže brát vážně, ať už jde o jakékoli téma. Ten výrok jí v Německu nepřidal a reakci z Čech si mohla spočítat. Tahle sudetská otázka, to jsou dva nesmiřitelné tábory, které se nikdy nedohodnou. Každý to vidí výhradně ze své pozice. (A já se do toho míchat nebudu, ač to dokážu vidět z obou stran.)

Češi by si ovšem mohli aspoň přiznat, že si tím odsunem hospodářsky určitě nepomohli. Ještě v 60. letech jsem tam viděl zcela opuštěné vesnice, domy rozpadlé, pole zarostlá plevelem... Tu a tam zahrada plná odpadků a plechovek s mračny much kolem, klasická vizitka určitých obyvatel. To bývalo kvetoucí hospodářství. Kdyby dnes mohl přijít někdo z tehdejších obyvatel měst Aš, Cheb, Kraslice, Rumburk..., který to město opustil v roce 1930 a viděl dnešní složení obyvatelstva, tak ho vynesou na nosítkách! Byly doby, kdy Němci žijící na území království Českého přispívali do státní kasy až 40% celého příjmu. Dnes aby naopak ty peníze do těch oblastí tekly z té kasy.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475547-v-nemecku-resi-prvni-pripad-planovani-utoku-biologickou-bombou.html
Muslim, který přišel v roce 2016 v rámci "Familienzusammenführung" se nikdy nedotkl práce, je to socka, jeho žena je těhotná s osmým dítětem muslimem a všechny součástky bomby terorista kupoval za peníze německých daňových poplatníků. (Které mu ti pracující ochotně kladli na dlaň. Tedy spíše zástupci těch pracujících. To šílené a zrůdné tady je, že kdosi přijde z Afriky a Německo ho začne zcela samozřejmě živit! Německý důchodce jde pracovat, protože z důchodu nevyjde.) Dovoluji si cynicky, sadisticky a jízlivě podotknout, že jestli taková bomba vybouchne či nevybouchne, pak to ani moc nemění. Tenhle stát musí brzo zavřít a národ vymřít. Oni si tu ochotně vykrmují vlastní vrahy a když se nějaká strana postaví proti, je v tisku nazvána "pravicově populistická". Tohle není národ, to je spolek sebevrahů!

Bavorsko se nyní staví na obranu a chce jít svojí cestou, bez povolení Berlína. Šílená Merkel hraje na čas jakousi EU-dohodou. (Hledá bilaterální vztahy, místo katastrofu řešit.) Jenže celý ten summit je čistý blábol o ničem. Na čem se dohodli, o tom se teď nemohou dohodnout, a kdyby tam byla nějaká dohoda, pak ona bude zase první, kdo ji poruší, jako v roce 2015. Já bych se té praštěné baby mimo jiné zeptal, kdo ji vlastně platí? Migranti, nebo Němci? Vždyť ona už nemluví celé roky o ničem než o problémech migrantů. Ten úřad kancléře se může z fleku zrušit. Její šílenství nás stálo jen za rok 2015-16 asi sto miliard €. (Kde jsou ty zlaté časy, kdy se ze státní kasy vyhazovaly pouze miliony.) Ono se to vůbec nedá spočítat, to jsou jen přímé výdaje. Jenže jak počítat miliony přesčasových hodin policie a úředníků, škody krádeží, přepady, vyloupených domů, ... kdo platí jejich zdravotní ošetření a pobyt v nemocnici...? Právě třeba byly velkoryse zvýšeny renty pozůstalým obětí terorismu a jejich psychické odškodnění. (Opět z daní německých pracujících.) Jenom tady jde o miliony a k tomu by přišla otázka, jak hodnotit v penězích ztracený lidský život mladého člověka pod koly kamionu teroristy. I tyhle peníze jsou nakonec ještě nepostačující:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475522-je-to-trapne-a-smesne-pozustali-po-obetech-atentatu-v-berline-si-stezuji-na-odskodne.html

I tisk už jaksi přiznává, že Merkel má prakticky všechny proti sobě. Lid, politiky, dokonce i vlastní stranu. Za ní stojí pouze Linke a Grüne, kteří mají stejný program, tedy zničení Německa.

Kdy si konečně evropští politici uvědomí, že asylové zákony nelze uplatňovat při stěhování národů? V Africe se rodí jeden milion dětí týdně, v Asii opouští svá vyčerpaná pole asi 25 milionů lidí ročně a hledají nový kus země (který už na této planetě neexistuje), oceány jsou zamořeny plastikem, teplota na Zemi stoupá a moře zaplavují pobřeží, poslední pralesy jsou vypalovány a poslední divoce žijící zvířata (např. orangutan) tím odsuzovaná k smrti. (Mimochodem, když vypálíte prales, nemáte úrodnou půdu. Max. 3 sklizně a musíte to pole vzdát a jít o kus dále. Jenže ten prales tam už nikdo nevrátí.) A právě v těch chudých zemích se lidé množí a množí i když vědí, že jejich děti už nebudou mít kde a z čeho žít. Jak už jsem napsal, nejvíce dětí mají ti, kteří sami nejsou schopni uživit ani jedno.

Při všem pochopení je tu jednoduše skutečnost, že Evropa nemůže přijmout desítky milionů afričanů a asiatů. Při tom není vůbec potřeba omotávat se tady ostnatými dráty. Jednoduše asylové zákony zrušit a ti lidé se musí naučit žít ve vlastních zemích. Jestliže se cizinec dostane do EU, pak má status turisty a nemůže požadovat peníze ani právo pobytu. Když přestane Evropa lovit čluny černochů v moři, přestanou taky vyplouvat. Oni vědí, že na tom z Libye do Itálie nedoplují, ale na obzoru na ně přeci čeká loď zachránců. (A od té chvíle jsou do konce života zaopatřeni.) Jak právě teď zažíváme, ta loď najednou nemá kde je vyložit. Ať ji tedy zakotví v přístavu a kapitána zabásnou za obchod s lidmi. Povede to mimo jiné k tomu, že bude mnohem méně těch utopených na útěku. Oni neplují do Itálie, ale k té lodi. Zakládat migrantské lágry v Libyi, choromyslná představa našich zcela pomatených politiků, bude stát desítky milionů € a povede ke strašlivým koncentrákům. Veškeré peníze se rozkradou a černoši tam budou chcípat, protože Evropané je k tomu odsoudili. (Řečeno cynicky ale reálně: Když my nebudeme platit na lágry v Libyi, pak my nebudeme viníci jejich katastrofálního stavu.) Ti lidé tam sami přišli, dokážou sami zase odejít nazpět. Je potřeba těm lidem říci, že tady nikdy nedostanou povolení k pobytu, ať dělají něco ve vlastní zemi. Jenže ono je to zatím obráceně. Černoch se dostane do Německa a na ruku mu položí 500€. On vezme nějaký ajfoun (já takovou věc ani nemám) a pyšně zavolá do rodné vesnice. To jsou peníze, které tam nikdo nevydělá za rok. Druhý den je celá vesnice na cestě do Německa. Merkel jim ani nemusí psát zvací dopis.

Mimo jiné problémy, jsou v Německu přetíženi i soudci, kteří by měli řešit kriminální případy a soudit zločince. Tyto případy jsou o roky odkládány. Jednoho dne bude stát na hranici sto milionů černochů a každý má právo tady před soudem vysvětlit, že byl v Kongu utlačován pro své náboženské přesvědčení. Kdo se odvolá nesmí být poslán nazpět a musí tu být dále celé roky živen. (Když dva divoké kmeny v pralese po sobě střílí šípy, pak je tam válka a všichni mají právo na asyl v EU.) Jestliže vrah má být poslán do své země, která o něj žádá, pak my ho tam nesmíme vydat, pokud by mu hrozil trest smrti. (Příklad jeden spolupracovník Bin Ladena, masový vrah, který si v Německu chodí pro dávky a hezky se tu množí.) Naproti tomu vrah může uprchnout do své země, kdyby mu hrozilo zatčení v Německu. (Celá rodina zdrhne s falešným pasem do Iráku, na letišti si nikdo ničeho nevšimne.) My nesmí vrátit migranta do země, ve které je válka. On dostane asyl, shrábne peníze a letí si tam na dovolenou, navštívit příbuzné, kterým se kupodivu vede velmi dobře. Konec této evropské debility zatím není ani na obzoru.

Když svazačka Merkel, žákyně Honeckra, odstartovala své šílenství roku 2015, utíkala za industrií nechat si to posvětit. Ona jim přivedla pracovní síly, ať je rychle zaměstnají. Tam tvrdě narazila. Nikdo nezaměstná člověka, který neumí německy, nemá žádné vzdělání a k tomu vůbec pracovat nechce. Dnes už se nikdo ani nesnaží předstírat, že by migranti přinesli cokoli pozitivního. Jenom výdaje, problémy a kriminalitu. Když už, tak by jim neměly dávat peníze za nic, ať dělají aspoň veřejně prospěšné práce. Ale ani tak daleko ještě nejsme.

Jak už jsem napsal, pokud se tohle rychle nezmění, pak tímto stoletím jde 3000 let Evropy, jejího rozvoje a blahobytu ke konci. Staletí naši předkové bojovali proti asijským islámským nájezdníkům, krváceli v mnoha bitvách*, až jsme přišli my a vydali muslimům naši Evropu ochotně bez boje a naše hlavy jim položili k nohám. K tomu s plakátem, "herzlich willkommen". Ještě za tisíc let se budou lidé ptát, "Co to tenkrát žilo v Evropě za idioty?"

*(O více bitvách jsem psal. Tak třeba: velke-oblehani-malty-5-totaler-krieg)

Dodatek 02.07.2018
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/476725-nemci-nemohou-vyhostit-nebezpecneho-syrana-v-jeho-vlasti-zuri-valka.html
Ten muslim přišel, aby v Německu vraždil. Jenže my ho nesmíme vyhostit tam, kde si jeho krajané běžně dělají hned po asylu dovolenou. Ono je to tam nebezpečné. Všechna práva pro naše vrahy, žádná pro nás. Kdo psal tyhle zákony, by si měl odsedět zbytek života v kriminálu.


***
Berchtesgaden

Léto je tady, mnoho z vás se možná vydá na dovolenou někam do Německa, třeba i do Bavorska. Tomu se nyní věnujme.

Někdy kolem roku 1975 mě jednou navštívili v Německu rodiče. (Důchodce komunisti pouštěli velmi ochotně. Kdyby emigrovali, ušetřil by stát jejich rentu. Navíc přiváželi domu hromady zboží, které komunisti sami nedokázali nabídnout a odlehčovali trh. Byl tu ovšem opačně ideologický problém, západní zboží budilo závist těch, kteří na západě nikoho neměli. Jak řečeno, socialismus, to je každému podle bydliště jeho štědré tety.) Otec byl zvyklý brát všechno důkladně a tak chtěl o tom Německu co nejvíce nastudovat. (Pozdě, ale přec!) Jenže ouha. O NDR si mohl koupit knih celou řadu, mohl si koupit cestovního průvodce pro Argentinu, nebo Čínu, ale o NSR nikde ani notýsek. Nějak jsem mu vysvětlil, že ještě na vojně pro nás ten zlý Němec (pochopitelně západní, ten východní byl hodný) zůstal prototyp nepřítele, proti kterému chráníme naši vlast. Že v tom Německu jsou hrady, zámky, muzea, přírodní krásy... že Němci jsou vlastně přátelský a pohostinný lid... to by jaksi kazilo budovateli socialismu tvář osvědčeného nepřítele. (Každý tady dostal od zlých Němců Begrüssungsgeld 100 DM, což jaksi nechápali, ale rádi si vzali.) Dnes je tomu pochopitelně jinak, můžete si z více knížek vybrat, nebo si něco nalistovat na internetu. Informací do nekonečna.

Je všeobecně známo, že němečtí turisté jsou rozlezlí kolem celého světa. Možná se to někde někomu nelíbí, jejich peníze* se ovšem vždycky líbily všem. Dokonce se (poněkud kysele) říká, že území ztracené koncem 2. války si za své peníze zase koupili. Poněkud méně je známo, že Německo samo je právě tak silně turistická zem a státu to ročně přináší miliardy €. Od Alp až po Helgoland je co vidět, ať už je to krajina, muzea, folklor, stavební památky... v neposlední řadě i gastronomie. Bavorsko by pak v ničem nestálo pozadu. (Německá kuchyně je ovšem běžně i pizza, gyros, nazi-gorenk, kebab, palatschinka...)

*(Vzpomínám na rok snad kolem 1980, kdy náhle z neznámého důvodu nepřijeli Němci do Benátek. Italové nemají Němce rádi, ač, nebo protože, s nimi jeli v obou válkách. Jenže tady vznikla skutečná panika. Co si bez německých turistů počnou? Ital jim nebude kupovat jejich suvenýry a jeden párek za 8 DM.)

Jak je to s domluvou v Německu? Ne zas tak blbá otázka, ne každý Čech totiž umí německy. Prakticky každý vzdělanější Němec mluví anglicky. V bývalé NDR se vyučovala ruština, pak je tu do nekonečna Poláků a Russlanddeutsche, se kterými se domluvíte i lámaně slovansky. No a nakonec je tu pár set tisíc Čechů a Slováků, emigrace po srpnu 1968, na které náhodně narazíte, se kterými se tedy domluvíte vaší řečí a jistě vám v případě nouze něco přeloží. Jejich děti ještě často mluví i česky s takovým malým germánským přízvukem. (Vnukové už nikdy.) Takže si na jednu dovolenou nelamte hlavu, ono už se to nějak povede. Naučit se ale aspoň pár základních výrazů by jistě bylo velmi rozumné.

Začněme zase Ludvíkem. Za svého života nařídil, aby Neuschwanstein stál pouze pro něj a pozvané hosty či ministry, personál, tedy služebnictvo a kuchaři, ale jinak nebyl prostému lidu nikdy přístupný. Co tam sám v těch obrovských prostorách celý den dělal, je mi záhada? Já bych se tam z toho zbláznil, ale to se jemu konečně stalo taky. Jinak je mi další záhada, že tam v zimě nezmrznul. Ten kraj tam, to je lednice Německa a zámek stojí na vysokém kopci. Ty obrovské sály se nikdy nedaly vytopit. Leč ono to pak dopadlo zcela jinak. Nebohý Ludvík se bezpochyby musel posléze v hrobě obracet, neboť už za 40 dní po jeho smrti byly jeho hrady a zámky zpřístupněny turistům. Tenkrát jich asi moc nebylo, dnes jsou to celé davy denně (a vstupné je mastné!). Přesto by návštěvník Bavorska neměl tento (tyto) zámek opominout.


Jistě budou většinu českých turistů zajímat Alpy. Pak je tu hlavní město Mnichov (München) kde by jen trochu technicky zainteresovaný člověk nikdy neměl opomenout už zmíněné Deutsches Museum. Pro aviatiky za každou cenu Zeppelin Museum ve Fridrichshafenu. Pokud nevíte kudy kam, podívejte se třeba na výraz, "Romantische Strasse" a jeďte tudy na jih. Každý si pak sám jistě najde ještě do nekonečna jiných cílů
Zugspitze

No a zopakujte si, kdo řekl, "Znám já svých Pappenheimských" a kde to leží? Kde byl nalezen Archeopterix? atd...............

Kolik mají Němci českých slov? Já vím pečeť, palačinka, robot, ... eh, myslím ještě několik, ale ty už jsem zapomněl. Naproti tomu německé "Böhmen" pro Čechy, se do češtiny nedá přeložit, leda latinsky "Bohemia".

Na závěr si ještě dovolím píchnout do vosího hnízda prohlášením, že Němec za volantem je mnohem slušnější a kolegiálnější řidič, než Čech. Kdykoli přejedu hranice z ČR, třeba i do hustšího provozu v Německu, tak si oddechnu. A teď si mě sežerte!

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 2. července 2018 v 16:54 | Reagovat

Koráb Merkelová narazil na české skalisko Babiš. Ten odmítl její tvrzení, že je dohodnuta se státy Visegrádu na vracení migrantů a podpořil tak stanovisko Horsta Seeghorta. Evropští politici nejsou tak slepí, jak předvádí vedení EU. Tady máš malou splátku za vyhnání. Pomáháme Němcům tam, kde sami nejsou schopni reagovat. Jinak zdevastované české pohraničí mají na svědomí komunisté ne Češi. Ti tam nahnali Rudé gardy, což byly bandy zločinců, kteří si tak chtěli zamaskovat svou udavačskou činnost za války a rychle všichni vstupovali do KSČ.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 2. července 2018 v 17:09 | Reagovat

[1]: JP
RG mělo znamenat "Revoluční Gardy". Všeobecně se jim říkalo "Rabovací gardy". Při odsunu si mnozí nakradli mailand. Jedna ženská se mi pochlubila ve Frantovejch, jaký má křišťálový lustr. To prý "tady zůstalo po Sudeťácích". No tak se lustru ujala, aby ho třeba ještě někdo neukradl.

Merkel se dohodla s Babišem, ten o tom nic neví. A tak se dále blbne.

3 nar.soc. nar.soc. | 3. července 2018 v 9:30 | Reagovat

[1]:

"české skalisko Babiš", nenechte se vysmát. Žádné české skalisko neexistuje, leda šíbr ze Slovenska. Zkuste si vzpomenout na nějakého slovenského politika, který byl českému národu po válce ku prospěchu, ani Dubček ne.
Dnešní "premiér", se stále přetvařuje do české podoby, ale je Slovák. Když se rozčílí, což neuměle maskuje, chce stále "makať", ale dosud neřekl na co chce makať a kam to namakané bude dávať.

4 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 3. července 2018 v 12:03 | Reagovat

Pro Neználky. Od roku 1989 stoupl náš HDP z 15 mil. $ valutových zásob na 50 mld. € a republika dosahuje 80% HDP průměru EU. Nejvíce ze všech  postkomunistických zemí. Bývalou NDR nelze srovnávat, protože do ní jsou cpány finance z ostatních zemí Německa. Pokud se někomu tohle zdá málo, tak lze pochybovat o jeho úsudku. Jinak nám neškodí, že premiér může v EU konverzovat v několika jazycích na rozdíl od Sobotky, který těžce drmolil angličtinu. Rovněž jeho návštěva Francie a uzavření dohody s Makronem o spolupráci v zápětí po minulém summitu, není maličkost. Toto je nutné uvést pro ty, kteří nevědí co se v politice děje.

5 nar.soc. nar.soc. | 4. července 2018 v 8:42 | Reagovat

[4]:

Vlastně potvrzujete, že rozvoj státu se děje kontinuálně prací podnikatelů a jimi řízených zaměstnanců. Politici a to i ti neustále na cosi "makající" ( Nečas na ženskou, Sobotka na sociální účely, Babiš na dotace ) nemají podstatný vliv na zmíněný rozvoj a je to tak správně. Pokud by svoje hry Babiš udržel v jistých mezích a nepreferoval chovatelku králíků na ministryni spravedlnosti, dalo by se to i vydržet, takhle ovšem musíme "makavce" přetrpět.

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 5. července 2018 v 18:39 | Reagovat

Až zase bude Fiala pít víno a kázat Babišovi vodu, měl by si vzpomenout na okrádání státu na daních politiky ODS a ČSSD spolčených s podnikatelem Kočkou, kteří okradli stát o stamiliony. Ptačí hnízdo je proti tomu hadr, protože tam žádná škoda státu nevznikla. Je mi líto, že masmédia věnují takovou pozornost jedné akci a na druhé kašlou. Asi proto, že strach mafiánů před Babišem je příliš velký a jejich napojení na masmédia silné.

7 nar.soc. nar.soc. | 10. července 2018 v 19:19 | Reagovat

[6]:

Celá Vaše argumentace je jaksi mimo. "Veliký" Klaus dal amnestii lumpárnám vzniklých v jeho době a vyšetřovaných déle než deset let.
Váš guru Babiš se včera projevil jako stbácké hovado. Chtěl ke svému trestnímu stíhání převzít ještě ministerstvo spravedlnosti. Kam až se musí zajít, než se národ probudí a vymete podobnou žoužel. Po půl roce od voleb jsme na tom politicky hůř, než Němci s A. Merkel.

8 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 12. července 2018 v 18:58 | Reagovat

Dotaz na nar. soc. Jak by jste řešil organizaci StB po roce 1989? Byla silná a s vysoce kvalifikovanými pracovníky. Pouhým zákazem by přešla do ilegality a byla by dále řízena z Moskvy. První ministr vnitra po sametu Richard Sacher eliminoval tuto sílu tak že celou organizaci rozdělil, na dvě části. Jedna byla rozpuštěna a druhou převedl do řad policie. Takže polovina policajtů dnes jsou bývalí estébáci a ti si s bývalými kamarády vědí rady. Tak ať mi nikdo neomílá Babiše, jako estébáka.

9 nar.soc. nar.soc. | 12. července 2018 v 21:04 | Reagovat

[8]:

Je pravda, že denacifikace Německa se konala pod okupační správou a podle okupačního práva ( tedy přizpůsobených právních zásad vitězů války ). I v ČR  šel použít podobný způsob. Trvale dozírající prověrkové komise, pod přísahou a přiměřeně placené ( na dobu nejméně 3let). To bylo pole pro disidenty a ty, jimž Stbáci ničili život. Mohli si tak vysloužit přídavek k důchodu, který měl být právě stbákům ( podle polského vzoru) po zjištění  krácen. Za zločinnou činnost se důchod v právním státě krátí nebo odejme. Byly by i zdroje i trvalá vůle. tehdy jsem to v ČSS navrhl a prosazoval. Byl jsem jako náhradník doporučen do prověrkové komise, ale ta brzy ukončila činnost ( zdarma). Tady Havel s disidenty selhal na celé čáře.

10 nar.soc. nar.soc. | 13. července 2018 v 8:04 | Reagovat

[9]:

Mohu dodat příběh mojí dcery s estbákem v r. 1990.
Byla čerstvě provdána do sousední vsi. Její manžel tam dělal na škol. statku traktoristu. Ve vsi nebyla kanalizace, ani vodovod. Obec nařídila zaslepit septiky a vyvážet je pravidelně ( s doložením) a to dělal, jak na objednávku tak i fuškou, můj tehdejší zeť. Ve vsi bydlel také estebák, který se skryl jako "učitel" do policejní školy. Zeť mu pravidelně, ale fuškou vyvážel septik už dříve a měli tak vzájemný kontakt. Manželství se rozpadlo a při dělení majetku nastal rozstrk. Zeť chtěl vše (i to na co jsme jim přispěli) pro sebe a novou ženu. Aby dceru zastrašil, obrátil se na stebáka. Ten zastavil dceru na veřejné cestě, představil se jako "zeťův právník"  a dával dceři "dobré rady", aby ve svém vlastním zájmu nechala věcem volný průběh "nebo teprve uvidí". Dcera přišla s děckem na ruce a s pláčem, co má dělat! Nic, teď to vezmu do ruky já. Navštívil jsem federálního poslance Slámu ( 10let v kriminále za estbáckou provokaci) a o věci jej informoval. Nastal ve věci obrat. Estebák měl titul JUDr. z  jednoroční vokovické "Sorbony" a nemohl dělat advokáta v žádném případě. Také škola by mu nevydala souhlas k jakékoli soukromé právní aktivitě, pro veřejnost.
Na interpelaci poslance ve Sněmovně, reagoval ministr vyhazovem ředitele školy (kde už podobné stížnosti padly) a estébák letěl s ním. Ve vsi rozhlásil o zeťovi, že je vůl a on kvůli němu přišel o práci. Pak jsem ho viděl jako uniformovanou ostrahu v Hypernově. Jak vidno, mohl každý proti bývalým něco udělat. Sdělil jsem to i okresní prověrkové komisi, co s tím udělala už nevím.

11 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 31. července 2018 v 11:42 | Reagovat

Gregu, kde mají svůj Vaterland Turci žijící v Německu. Zajímá je víc politika v Turecku než politika v Německu. Tam jim stačí pouze volit stranu, která drží Merkelovou u moci. Ostatní už pro ně udělá ta milá dáma sama. Turků je v Německu asi 5 mil.,kde se bere to množství Němců v páté koloně pro Merkelovou.

12 gregormoldavit gregormoldavit | 31. července 2018 v 18:37 | Reagovat

[11]: JP
Turci přišli v 50. letech do Německa na práci, kterou taky dělali a nakonec mi nějaké problémy nejsou známé. Mají dnes v Německu právo mít oba pasy. (Já s tím hluboce nesouhlasím.) Nyní se ale měli rozhodnout (3. generace Turků) na čí straně stojí. Skoro jednoznačně se prohlásili za Turky, tedy na straně jejich diktátora proti německému postoji.
Tohle si nutno plně uvědomit! Muslim se vždycky postaví za muslima i proti státu, ve kterém žije. (A jehož má třeba občanství.) Což teprve ti muslimové, kteří přicházejí v současné době, už s plným vědomím, že je poslal Alláh, aby převzali Evropu z rukou ďaurů.

13 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 1. srpna 2018 v 18:01 | Reagovat

Němci jim to velice usnadňují. Když jede poslanec konstatoval, že přílivem Turků, Německo blbne, tak jej málem lynčovali. Z výměnného zájezdu si přivezla vnučka a její kolegyně rozporuplné zjištění. Má vnučka byla ubytována ve Francii ve francouzské rodině a byla velice spokojená. Její kolegyně byla v turecké rodině a byly velice zklamaná zejména z hygieny v koupelně a zejména z počůraného záchodu.

14 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. srpna 2018 v 17:06 | Reagovat

Začíná to být s Německem dost špatné, Dvě z pěti nově narozených dětí jsou, jsou děti migrantů. Než se voliči Merkelové vzpamatují, tak jim budou hořet střechy nad hlavou. Kde je německý pořádek a nejlepší armáda na světě Wehrmacht?

15 gregormoldavit gregormoldavit | 7. srpna 2018 v 18:47 | Reagovat

[14]: JP
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/479953-somalsti-pirati-vysavaji-nemecky-socialni-system-stat-je-neni-schopen-deportovat.htm
Němci jsou národ šílenců a cílevědomě pracují na vlastním zániku. Vysvětlit se jim to nedá a já můžu jenom doufat, že já tady ještě nějak dožiju. Po mě potopa, spíše islám a občanská válka. Tady má každý zločinec všechna práva a pracující povinnost udřít se a peníze odevzdávat, aby je vláda vyházela z okna. Koho volí? Tuhle vládu!
Existuje pravidlo, že postavit blahobyt z ničeho je snadnější, než si v blahobytu blahobyt udržet. 3. generace už ho považuje za samozřejmý a přestane se o něj starat. Jednoduše zdegenerovali. Takže  musí přijít buď bída, nebo válka, polovina vychcípat a pak to můžeme zkusit znova. Jenže to "znova" už nás tentokrát muslimové nenechají. Oni přišli, aby to tady převzali a nepochybuji o tom, že se jim to podaří. A my jim do posledního dechu budeme krmit jejich velkofamilie a necháme si od nich dělat předpisy.

16 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 8. srpna 2018 v 12:47 | Reagovat

Krom dělohy pracuje pro migranty a jejich morálku dostatek peněz. Jeden dánský podnikatel oznámil, že bude platit pokuty za nošení nikádu. Rovněž výstavba minaretů v Evropě je financována z peněz arabských šejků. Tomuto náporu financí může být zabráněno pouze poklesem spotřeby nafty a přechodem na jiná paliva, jako je elektřina nebo vodík.

17 nar.soc. nar.soc. | 18. srpna 2018 v 17:00 | Reagovat

Převzato z Novinek.

"Jezídka potkala v Německu svého bývalého trýznitele z Islámského státu.
Příslušnice kurdské náboženské menšiny Jezídů ze severního Iráku potkala v Německu na ulici svého bývalého trýznitele z řad teroristické organizace Islámský stát. Žena kritizuje německé úřady, že s ní v jejím případě nedostatečně spolupracují, informovala v sobotu agentura DPA".

Otrokyně se potkala v Německu se svým "pánem" z "islámského státu a úřady na to nic! Pěkné pořádky se v Německu množí.

18 gregormoldavit gregormoldavit | 18. srpna 2018 v 18:13 | Reagovat

[17]: nar.soc.
Německý národ zešílel a rozhodl se spáchat sebevraždu. Každý islámský vrah tady má všechna práva, pracující Němec jen povinnost platit daně a vyděšeně tomu zániku přihlížet. Jenže vůle Alláha je, aby Němci volili Merkel, Grüne a Linke a proti tomu nic nezmůžeme. Až to lidem dojde, bude už pozdě. Ono už je prakticky teď. Příští generace nás prokleje do horoucích pekel!
Mně ovšem stačí podívat se na český internet, co tam dělá církev. Reklama na Ježíše na mě vykoukne z každé stránky, jako dříve nějaká na prací prášek. Tady zřejmě Češi nevědí, s čím si zahrávají. Vláda katolické církve nebude o nic milosrdnější, než vláda Islámu. Přesně to samé peklo na zemi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama