Evropa, rok 2070 - 4/?

6. března 2018 v 19:42 | gregor moldavit


Merkel zvítězila, pár vládců si mezi sebou rozdělilo korýtka a hezky se dohodlo. Takže islamizace Evropy a rozpad EU jde dále. Znovu posílená Merkel jako první zase začne terorizovat státy, které nechtějí migranty, (kteří k nim sami taky nechtějí). Tohle není tragédie Německa, ale celé Evropy. Tady nejde o to, že se v Evropě vymění křesťanství za islám, ale o to, že se vymění obyvatelstvo. To byl taky cíl šílené Merkel, stát se pramatkou nového etnika. Jenže - můžete vyjmenovat islámské státy, které vyrábějí auta a letadla*? Těžko! Tady jde ke konci tři tisíce let rozvoje, civilizace a blahobytu Evropy!!! Co čeká Evropu? Podívejte se na státy Sýrie, Irák, Afganistan, Jemen... Nevěříte? Copak nevidíte, že už to začalo? Když vidím, jak autojeřáb obkládá vánoční trhy betonovými bloky proti islámským atentátníkům, jímá mě hrůza. Merkel, cos to spáchala!? (Ale té je to buřt, jí lidské vlastnosti chybí.)
Kdo bojuje v Orientě proti komu? Šiité, sunité, Kurdové, IS, ... každý proti každému. A kdo přichází sem k nám? Lidé ze všech těch skupin. Je skutečně nepředstavitelné, že tady ta válka bude pokračovat? Mimochodem, kdo je v těch válkách největší nepřítel muslimů? Muslimové!

*(Když jsem se vracel ze Saudské Arábie, chtěl jsem něco přivézt ženě. Jdu do velkého obchoďáku, že bych rád nějaký typický arabský výrobek. Podívali se na mě jako na blázna. "Pane, my Arabové přeci nic nevyrábíme!" Všechny ty arabské konvice, dýky, apod. byly z Honkongu.)


Další bod problému migrace: 2. Islám 2/2

Studoval jsem v Německu s mnoha muslimy z různých zemí. Dobře si vzpomínám i na dvě holky z Iránu. Byly trochu tmavší, ale jinak normální Evropanky, nějaký šátek by je byl ani nenapadl. Na dotaz k jejich islámu kolegové rádi odpovídali a vysvětlovali, ale nikdy se nepokoušeli někoho misionovat, nebo vůbec nějaké náboženství řešit. Nikdy nebylo pozorováno, že by se někdo z nich v poledne na pozemku univerzity k Alláhovi modlil. (Jak už zmíněno, běžný věřící muslim to s tím modlením nepřehání. Měl by se sice modlit 5x denně, ale to je asi jako představa, jako že když tady v Bavorsku v 6 hodin (ráno i večer) přijde agresívní kravál zvonů, údajně výzva k modlitbě, že se snad někdo skutečně modlí. (Docela by mě zajímalo, jestli to vůbec dělá ten, co z toho kraválu žije?) Talibán prý znamená student, jenže oni mají být jako jeden muž analfabeti. Tohle byli skuteční studenti.

Pracoval jsem v Saudské Arábii. Jelikož tam sotva kdo z místních pracuje, berou to náboženství nějak doslovně. Mají na to čas. Když se ozve vyvolávání z mešity, jde ulicí náboženská policie, bílé hole v rukou, a tvrdě se oboří třeba na majitele krámku, který by ho měl v tu chvíli otevřený. Právě tak na někoho, kdo by koukal do výlohy. "Co to děláte? Koukejte zmizet, jala, jala..." Jednou se stalo, že hořela škola a holky se vyhrnuly na ulici. Jelikož byla zrovna modlitba, zahnali je zase nazpět do budovy, kde několik z nich uhořelo.
Mě moji arabští kolegové nazývali "veliký muslim", ač jsem se s nimi nikdy nemodlil. Stačilo jim, že se o islám zajímám a nějak v tom pouštním duchu s nimi žiji.

Islám sám, coby náboženství, by tedy nebyl problém. Ten spočívá v islámu coby radikální ideologii. Onom islámu, ve kterém hledají východisko lidé v těžko řešitelné situaci, v bídě, nezaměstnanosti a tak podobně. Je rozdíl mezi muslimem a islamistou.

Jednou jsem měl za studentských let debatu s německým kolegou, mírným komunistou. Věděl, že jsem zažil srpen 68 a vysvětloval: "To nesmíš komunismus posuzovat podle Brežněva!"
"Nesmím? A kdo mi v tom zabrání?" řekl jsem mu. "Podle čeho tedy posuzovat nějaký systém, když ne podle jeho zástupců?"
To samé je tvrzení, že islám je mírové náboženství. Skutečný, pravý muslim je něco jako skutečný komunista, ten by nikdy... A co když se dostanu do ruky tomu nepravému? Nebo ještě horší, tomu více než pravému? Jaký by byl islám, kdyby na planetě Zemi nevznikl život, mě skutečně nezajímá. Jde o to, jaký je v denní praxi. Vzpomeňte třeba na pozdvižení v Sudánu, kde šlo jedné evropské vychovatelce o život. Tisíce šílenců táhlo ulicí, mávalo do vzduchu noži a řvalo, že tohle si nenechají líbit. Co tohle? Jedno dítě dostalo medvídka a dalo mu jméno Mohamed. Toho kdosi využil na odlákání od skutečných problémů těchto lidí. Snad nemusím zdůrazňovat, že všem muslimům v Emirátech, kterým se žije dobře, to bylo akorát srdečně jedno.

Zažíváme stěhování národů. Islámské země jsou přemnožené, muslimové se tedy vydali na cestu do Evropy. Jaký islám nám přinášejí? Jak už jsem uvedl, můžeme to srovnat se změnou náboženství v době prvních křesťanů. Jak to probíhalo?

Kolem roku 0 je celkem jasné, že římské náboženství je přežité. Bohové jsou záštitou mocných a bohatých, božství má i císař, za rouhání je trest smrti, ale co je to platné, když na ty bohy už nikdo nevěří. Přicházejí nové směry a byla možná i jenom náhoda, že se nakonec prosadilo křesťanství. Mohlo to být i nějaké jiné, čímž by se ovšem nic moc neměnilo. Bůh by nebyl trojjediný, ale kulatý, nebo čtverhranný, v každém případě ale taky jediný pravý. Symboly by byly jiné, církev by ale byla ta samá, vždyť by to byli ti samí lidé. Žáček se ve škole v náboženství učí, že přišel Kristus a s ním konečně to správné a pravé náboženství. Za sto let se patrně bude v té samé evropské škole vyučovat, že to trvalo dalších dva tisíce let, než byli potřeni modláři kříže a konečně přišlo ono náboženství jediné pravé, tedy islám. V každém případě velmi pravděpodobné! Vždyť většina obyvatelstva Evropy budou muslimové. My se ve škole učili, že máme obrovské štěstí, dožili jsme se mezníku lidstva, tedy vlády komunistů. Při tom stačilo dost málo a onen Gottwaldův únorový puč se nepovedl a my mohli vyrůstat na svobodě. Třeba kdyby Beneš už nebyl tak starý a nemocný? To už se nedozvíme. (Dnes mohl mít takový tehdejší žáček obecné důchod jako v Rakousku, tedy 4x vyšší!) No a evropské děti roku 2100 se budou učit jaké mají štěstí, že se dožily té víry jediné pravé a na povel budou volat Allahu akbar.

Jak je to s křesťanstvím naší doby? Církev už je sice pouhým odleskem toho, co bývala ve středověku, ale pořád ještě velmi mocná. O tom žádná pochyba. Jenže kolik lidí na toho jejich boha trojjediného ještě věří? Kristus za 3 dny vstal z mrtvých, 40 dní ještě žil a pak se odebral do nebe. To má dnes někdo považovat za historický fakt? Křesťanství ještě není zdaleka mrtvé, ale je v Evropě přežité. Když jdou žáčkové (Bavorsko) po prázdninách do školy, dostaneme extraporci kostelního kraválu. Za chvíli už se to hrne ze školy do kostela. Jestli žáci chtějí, se jich nikdo neptá. Ale kolik z nich tam jde, protože na něco věří? Možná z celé té třídy ani jeden.

Kolik je těch křesťansky věřících? Rozhodně to není ten počet, co církev prezentuje jako pokřtěné. Novorozeňat se totiž v tom věku nikdo neptal. Proto církev zásadně odmítá čekat do vyššího věku, kdy si to dotyčný může rozmyslet. (Jak mi vysvětlil farář, kdyby to dítě přišlo o život nepokřtěné, nemůže přijít do nebe. Nemohl jsem se zbavit dojmu, že ten člověk tomu skutečně věří. Když on neudělá sim-sala-bim, pak žádná cesta do nebe. Jenom jsem si znechuceně pomyslel, ať jde moje dítě raději za tátou do horoucích pekel. To nebe tohoto faráře za moc stát nemůže.) Naše křesťanství je přežité. Do toho přichází stěhování národů, muslimové míří po milionech do Evropy.

K tomu je tu ten efekt, že Evropané už dnes přechází v hojném počtu na islám sami, a sice islám extrémní. Dávají se k nim vězňové v kriminálu, mladiství, kteří tím chtějí ukázat protest (co se dříve dávali třeba ke hnutí skinheads), k salafistům se hlásí lidé psychicky labilní, agresívní... Tady už dnes máme těžký problém. Tenhle islám není jenom nějaké jiné náboženství, to je extrémní politické hnutí. Jedno nelze přehlédnout - už dnes od nás muslimové požadují různé ústupky a - my ustupujeme.

Rok 2070! Polovina evangelických kostelů je přestavena na mešity, děkani se nechávají přeškolit na muláhy. (Katolické přijdou později.) Nevěříte? Všechno už jsem zažil. Když v srpnu 1968 sovětské tanky rozdrtily pražské jaro, Češi nadávali a proklínali Rusy a jejich komunismus. Pár měsíců později už bylo všechno zcela jinak. Náhle tu byli ti, co si to nechali vysvětlit. Ona tu ta kontrarevoluce byla, jenom jsme ji neviděli. Ten zákrok byl nutný v našem zájmu... (Nejstrašnější rána pro mě byl znormalizovaný Zátopek, když promluvil v rádiu.)

Na začátku srpna 1968 jeden z nás řekl při politickém školení na vojně, "Rusové sem vlítnou jako do Maďarska."
"Vy blázínkové, blázínkové..." hulákal politický major J. "tam skutečně kontrarevoluce byla, to u nás není." Neuvěřitelné se stalo za 3 týdny a tenhle major byl první, kdo na tu kontrarevoluci uvěřil. (Přece se nepůjde živit prací.) Jako bych už slyšel takového znormalizovaného faráře. Vždyť on přeci vždycky říkal, že bůh je jenom jeden a ten názor nezměnil, svého pána Ježíše Krista nezapřel, pouze pochopil, že po něm přišel prorok významnější... Jako jsem tenkrát slyšel jednoho estébáka ve svazarmu, "no když se někdo nenechá přesvědčit argumenty..." A ono je často lepší nechat se přesvědčit, než na sebe vzít těžké nevýhody.

Uvedl jsem, že dvě století křížových výprav bylo tehdejší řešení přemnožení a nezaměstnanosti. Ti lidé museli někam pryč. Církev k tomu dodávala jen bojová hesla. Křižáci drancovali a vraždili kam vlezli, že jsou ještě na křesťanském území je pramálo zajímalo. Nyní jsou to obyvatelé Afriky a Asie, kdo musí někam jinam. Většinou muslimové, Evropa je pro ně země zaslíbená. Alláh jim Evropu daroval. Tak to asi jednou bude stát v jejich dějepisu.

Včera jsme tady zase potkali další zašátkovanou roku 2015. Dvě děti v kočárku, třetí v břiše. Tady nejde o to, že jsou to cizinci. Tady jde o to, že jejich potomci budou dále cizinci a muslimové. Takoví muslimové, kteří v nás vidí jenom psy. Dokud bude konjunktura a relativní blahobyt, nějak to snad ještě půjde. Jenže ono jednoho dne musí nezbytně dojít k tomu, že Evropa bude přelidněná a pro všechny už tu nebude místo. Co nastane?

O tom v dalším dílu - přemnožení...

Dodatek 07.03.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/465413-nemohl-jsem-snest-to-pokrytectvi-prohlasil-prostitut-a-zverejnil-seznam-homosexualnich-knezi.html
Něco takového je tu každou chvíli. Tihle lidi chtějí kázat našim dětem o morálce?
Křesťanská církev si sama hrabe svůj hrob, přesně jako to dělali komunisti. Ti věřící, co chtějí být vedeni dogmatem, si logicky začínají hledat náhradu. Islám jim přichází jak na zavolání. (Černoši v USA přecházejí hromadně na islám už 50 let.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 6. března 2018 v 20:18 | Reagovat

Je otázka, kdy a v jakých souvislostech dochází k přelidnění.
Pravdou podle atlasu je, že v Německu ( byl jsem jen v Mnichově) je přes 330lidí/km2, kdežto v ČR asi 138 (tolik jako Francie). Můžeme konstatovat, že máme malou rezervu. Chce to koukat do Německa, jak si s věcí poradí a hned opisovat vhodná řešení. Za hlavní považuji, nebrat přebrané migranty.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 6. března 2018 v 21:02 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Přelidnění, to není x lidí / km2. O tom v dalším dílu. Tady jde o způsob obživy. 1 lovec potřebuje sám několik km2. Zemědělec teoreticky 1 hektar. Dělník třeba jen pár m2. Země, která potřebuje další pracovní síly, může být náhle 5x přelidněná, když přijde krize a není práce.
Jednou jsem uvedl jako příklad Kanárské. Lidé se na skoro prázdných ostrovech živili (typicky ostrovansky) vystěhovalectvím do Španělska a Jižní Ameriky. Náhle se ale můžou vrátit. Proč? Ostrovy praskají ve švech pod náporem turistů, kteří přinášejí peníze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama