Březen 2018

Povídání o Bavorsku a jeho králi 4/?

30. března 2018 v 21:35 | gregor moldavit

Je tohle budoucnost Evropy?

Vlastenectví?!

Dnes přišla "radostná" zpráva - porodnost v Německu stoupla. V tomto beznadějně přelidněném světě cosi úžasně pozitivního. Rozum jak komunisti! Zároveň bylo ovšem řečeno, že plná čtvrtina jsou děti muslimských imigrantů. Když tady nějakou zašátkovanou potkám, pak podle počtu dětí lze určit, kdy přišla. V našem městě většinou zatím 2 až 3 děti. Samozřejmě je vidět, že už je zase těhotná. Žít v Německu z množení, to je pozemský ráj a těmto lidem to perfektně vyšlo. Jejich holky budou chodit zahalené od věku 8 let a vdávat se ve 14i. Ve školách už jsou první útoky muslimských dětí na děti německé, ty nevěřící psy a vyhrožování vraždou. Jak to tady asi bude vypadat už za pouhých 10 let? Německé děti se stanou cizinci ve vlastní zemi. Vláda žvaní o penězích na integraci (řádově stovky milionů, všude ti slepí šílenci chtějí něco řešit penězi, těmi penězi, co nemají pro vlastní chudé) a nebere v úvahu, že tito lidé se integrovat nepřišli, to budou požadovat od nás.
Situace v Německu je neradostná. Šílenou Merkelovou se nepodařilo svrhnout, takže nějaká změna není ani na obzoru. Právě vypukla hádka, jestli islám patří k Německu (její tvrzení), nebo jestli Evropa není tradičně spíše křesťanská. Bavorský premiér Seehofer předal svoji funkci mladému nástupci jménem Söder. Ten chce vzít problémy imigrantů (a ty jsou značné, ať se to Merkel snaží zamést pod koberec) tvrdě do ruky. Tak uvidíme. Ono už je ale pozdě. Jednou tady jsou a pilně se množí. Poslat někoho nazpět do jeho země třeba za to, že odmítá vzít jakoukoli práci, to by bylo proti zákonům EU.
Senilní Seehofer se ironií dějin stal ministrem vnitra. Hůře než ten před ním (de Maizière) to určitě dělat nemůže, ale tady měl přijít někdo jiný. Sice prohlašuje, že bude kriminální migranty vracet do jejich zemí, ale čert mu to věř. Nedokázal chránit Bavorsko proti Merkel když seděl v Mnichově, teď se stal jejím podřízeným. Navíc je tu úplně nesmyslná situace. Kriminální Afgánec jednoduše zahodí pas a celý soudní aparát státu Německo je v koncích. Vrátit ho tedy nelze, musíme ho tu živit do smrti. Nepouštět lidi bez pasu do vlastní země? Stačí říci zaklínadlo "asyl" a hranice se zázračně otevře.

***
Evropa 1867

Vraťme se do Bavorska času Ludvíka II. Bavorsko se zmítá v politickém zmatku. Předně se společně s Rakouskem, 1866, dostalo do války proti Prusku, kde bylo na hlavu poraženo. To stojí hromadu peněz. Dále je tu závislost na Prusku a železný kancléř Bismarck ho chce připojit k Německu. Tehdy vzniká strana bavorská vlastenecká, která se plnou silou staví za svého krále a samostatnost Bavorska. Jsou ale jiní, kteří připojení k Německu nevidí tak špatně. Navíc tomu dosti finančně zbědovanému Bavorsku za to Bismarck nabízí pěkný balík peněz. Prodat samostatnost za peníze? A proč ne? Za tu samostatnost si nic nekoupíte! Prodat svobodu za peníze? Jakou svobodu? "Samostatnost" určitého teritoria a "svoboda"* jeho občanů, bývají často pleteny dohromady, ale jsou to dvě zcela rozdílné věci. Samostatnost sama lidem ještě žádnou svobodu nedává, to může fungovat taky přesně obráceně. A co je to tedy to vlastenectví? To stojí za úvahu, ono se to táhne dodnes a celkem všude. Uvedu názorný příklad:

*(Kdysi za mlada na lodi ze Smyrny do Benátek jsem se o tom bavil s jedním Turkem, který toho dost věděl. (Mnoho Turků mluví plynule německy.) Ten vyprávěl i o končinách, kde jsou lidé skutečně chudí. Namítl jsem, že občané Turecka ale mají svobodu. Odpověděl: "Svoboda, když není co jíst, je celkem k ničemu.")


Nuže vlastenectví: Jak v Čechách všeobecně známo, všichni Pražáci jsou blbci! Moraváci ovšem vědí, že úplně všichni Češi jsou blbci. (Jakkoli půl Moravy žije v Praze, ovšem s vysvětlením, "Nejsem blbej Pražák, já tady jenom pracuji.") Oni sami jsou cosi hodnotnějšího, byli před Čechy, budou i po nich. (Palacký to řekl o Rakousku, tím ovšem netvrdil, že neandrtálec byl Čech jak poleno.) Jižní Moraváci ale vědí, že severní Moraváci jsou blbci taky, zatímco ti na severu vidí blbce v opačném geografickém směru. Pak to jde ještě dále. Když člověk ty Moraváky tak poslouchá, dozví se, že Blatná* je druhý New York, zatímco Květná je prdel světa, kde tíhla drbe tíhlu! Mnohokrát jsem slyšel požadavek Moraváků, osamostatnit se od ČR (od těch utlačovatelů Čechů) a konečně znovu vybudovat Velkou Moravu (od Jadranu až po Balt)! Když dáte prostor jejich fantasii, oni by k té Moravě za čas připojili třeba i Mongolsko. Na druhé straně by se při tom oddělování mohla rozpadnout dále na severní a jižní a ty dále na jednotlivé státní útvary velikosti vesnice.

*(Jména jsou smyšlená, jakákoli podoba s obci skutečnými by byla čistě úmyslná.)

No a to celé se nazývá vlastenectví. Nebo snad ne? A co když někdo s vlastenci nesouhlasí a chce dělat něco zcela jiného?* Pak je co?

*(Už jsem tady jednou píchnul do vosího hnízda a napsal, že Češi si po roce 1918 klidně mohli ponechat češtinu, ale jako úřední řeč (+Slováci, Ukrajinci. slovenští Maďaři) němčinu. Každý Čech by jednoduše ovládal obě řeči a domluvil se perfektně od Baltu k Alpám a od Rýna po Užgorod a dále tak nějak "slovansky" až po Čukotku. "Kolik řečí mluvíš, tolikrát jsi člověkem." To má více do sebe, než by člověk mluvící jen jednou řečí tušil. Kdyby někdo německy na úřadu neuměl, řekne to česky a úředník to německy zanese. Nehledejme tedy problémy. Je myslitelná i jiná řeč, ale němčina tady jednoduše v roce 1918 byla. Bohužel tady bude ještě řeč o "vlastenectví", které mířilo obráceným směrem.)


Zkusme se na takové vlastenectví podívat na dalším příkladu dnešní doby.
Katalánsko bojuje za samostatnost, tedy separaci od státu Španělsko. Je bohatší než ostatní španělské země a Katalánci se i cítí být jaksi něco lepšího. (Což si o sobě ovšem myslí více národů, možná všechny. Nejspíše si to o sobě myslí mravenci taky.) Vlastenci, něco pod 50%, tedy chtějí samostatný stát Katalánsko. Ti ostatní by raději ve Španělsku zůstali. Jsou to tedy zrádci vlasti, nebo jak je nazvat? Jenže ti druzí přišli na takový nápad, že když se Katalánsko odtrhne od Španělska, neboť nechce být pod Madridem, pak oni každý svoji region odtrhnou zase od Katalánska, neboť nechtějí být pod Barcelonou. Když vlastenectví, pak totální. Katalánsko tedy bude samostatné, až na to, že nebude vůbec! (Nic tak nového. Když se Angličané rozhodli vystoupit z EU, tak Skotové se zase rozhodli vystoupit z GB a coby samostatný stát do EU vstoupit. Dnes už Angličani chápou, že to byla blbost, což více Čechům nevadí aby neusilovali o czexit. To ještě později rozeberu, abych před tím varoval.)

Na vlastencích je to strašné, že jsou jako byli komunisti. Uznávají toliko vlastní názor, jakkoli třeba nedopečený, kdo něco vidí jinak, je vlastizrádce. Tím si nárokují i právo podniknou proti němu cokoli a necítí žádnou povinnost držet se nějakých zákonů. Je přeci budoucnost rehabilituje. Češi tady mají takový podivný případ z vysoce vlasteneckého 19. století. Když byl nalezen rukopis Zelenohorský, tak vlastenci jásali. Objevily se ale i první pochyby. Skutečný vlastenec a vědec Josef Dobrovský si ho přečetl a prohlásil za padělek na první pohled. Dokonce i správně odhadl, kdo za tím stojí. Český národ se na něj vrhnul, jako roj vos. Od nějakého Němce (což Dobrovský byl) si nenechají hanět vyspělé české písemnictví. Koho zajímalo, jak je to skutečně?

Tady bychom asi byli u prvního bodu nějakého předpisu pro ty, kteří se coby vlastenci angažují: Přísné hledání pravdy! (= to, co skutečně je!) V tom je ovšem značná potíž. On ten český národ je sice zvyklý pravdu ctít a milovat, ale už méně si pravdu přiznat.

Jelikož se jedná o téma v rozbouřené české zemi právě dost aktuální, věnujme tomu ještě další kapitolu. Dnes končím výrokem K.H.Borovského:

"Kéž by se nám to vlastenčení ráčilo vraziti z huby do rukou."

pokračování...

Evropa, rok 2070 - 5/5

10. března 2018 v 20:25 | gregor moldavit
Rok 2070
Na zmrzačené planetě Zemi spíše živoří než žije 10 miliard lidí. Oceány jsou zamořené, ledovce roztáté, pobřežní státy zaplavené, pralesy vykácené, přírodní bohatství vydrancované, půl pevniny Země jsou pouště, vrstva ozonu byla zničena a 90 % zvířecích druhů vyhubeno. Šíří se dosud neznámé nemoci, hladomory jsou běžné, lidé se rodí stále více duševně i tělesně zdegenerovaní. Lidský život má cenu jedné cigarety nebo jednoho žvance, zabíjí se ale i pro místo na chodníku, jednu mrkev, nebo sklenici vody.* Většinu práce sice dělají roboti, ale často je už nikdo neumí přeprogramovat a oni dělají co uznají za vhodné. Mezi "tvořit" a "ničit" neumí robot rozlišovat. Válka není světová, ale je všude na světě. Všichni volají o pomoc bohaté státy, všude je hlad. Kde je to Německo, které dříve všechno platilo? ISN (Islámský Stát Německo, bývalé NSR) má svoji občanskou válku šiitů proti sunitům, Kurdů proti Turkům a IS proti všem. Už dávno nedokáže nasytit ani vlastní obyvatelstvo. Ono teď patří mezi země, které by potřebovaly pomoc. Němci odmítali přijímat ty, co jim vyschla půda a chtěli pomoci orat tu úrodnou německou. Oni nechtěli dříče, brali jen lidi z válčících zemí a tím si všechny války importovali na vlastní území.
*(10.03.2018 Zabíjí se za spokojený úsměv ve tváři: afghanec-pobodal-ve-vidni-rodinu-protoze-vypadala-spokojene-a-smala-se)
Přesto lidí dále přibývá, protože lidé už neumějí nic jiného, než se množit. Všichni řvou, že bohatí mají dát peníze chudým. Peníze jim dát můžou, ale ti chudí si za ně nic nekoupí. Planeta Země nemůže uživit takový počet lidí, nemůže už uživit ani tolik, jako před sto lety.

4. díl: Evropa, rok 2070 - 4/?

Díl 3. a 4., řečeno stručně. V roce 2100 bude islám v Evropě nejrozšířenější náboženství, možná jediné povolené.
Muslimové, kteří na svého Alláha věří, přicházejí po milionech a v ideálním podhoubí Evropy se po milionech budou množit. (Což už činí teď.) Nejsme ochotni bránit náš blahobyt, naší civilizaci, naše zákony, ani naše holé životy, proč bychom měli bránit křesťanství, které je přežité? Nakonec to byla právě evangelická církev, která malovala plakáty "herzlich willkommen". Tito lidé nás už teď berou jako své sluhy, naše zákony je nezajímají a denní praxe jim dává za pravdu. Oni mají všechna práva, my všechny povinnosti. Zloděje a násilníky, dokonce ani vrahy, nesmíme vracet do jejich zemí, mohli by tam být pronásledováni. Člověk nemusí být jasnovidec aby si spočítal, jak tohle dopadne. Jenže až se Německo stane islámským státem, kdo bude stavět auta a letadla? Arabové a černoši? S úpadkem průmyslu by Evropa už dnes byla přemnožená. Co bude za 50 let a co potom dělat s těmi přebytečnými?

3. bod katastrofy světa - Přemnožení

Tento díl je dokončení dílu 1.: evropa-rok-2070-1

Někdy snad v roce 1960 řekl prof. Grzimek (tehdejší papež zoologie a znalec Afriky), "... tyto polopouštní kraje moc obyvatel neuživí a sucha přicházejí pravidelně. Když je úroda, lidé se přemnoží, aby aspoň pár dětí přežilo další sucho a mohlo se na stáří o rodiče starat. Tak to tu jde po tisíciletí. Když v době sucha dodáte potraviny, budou se množit dále a pak přijde další sucho. Za každé dítě, které jste zachránili před smrtí hlady, musí zemřít 10 jeho dětí."

Svět zešílel a vrhnul se na něj. Ten vrah by klidně přihlížel, jak malé dítě umírá hlady a o chleba by se s ním nerozdělil. Tenkrát měl svět 3 miliardy obyvatel, dnes má 7,5 miliardy. Protože už nemůžeme dodávat do Afriky a do Asie potraviny pro všechny hladové, tak se oni vydali na cestu k nám! Co jim zbývá, my tu situaci konečně zavinili.

Svět se nepoučil a vlastně tyto chyby opakuje dodnes. V Německu už se aspoň nekonají takové obří sbírky, kdy se za den vybralo sto milionů DM na nějaký kraj postižený suchem. Nebo jen tak na všechny chudé. (Jak se lidé v dalších letech dozvěděli, peníze byly povětšinou rozkradeny.) Jednou se toho ujal i prezident von Weizsäcker. Tohoto člověka jsem cenil, (na rozdíl od více jeho následovníků!), ale tady jsem si pomyslel, že se musel zbláznit. Copak se dá hospodářství celého světa vyřešit sbírkou v Německu?
"... za vašich 10 marek si rybář na Filipínách může koupit síť, se kterou uživí svou rodinu..." Tak to šlo do nekonečna. Pan prezident vůbec netuší, jak chybně mluví. Jestliže někdo, kdekoli na světě, není schopen vydělat si 10 marek, tak ať si hergotsakra nezakládá žádnou rodinu!

Kdo nedokáže své děti sám uživit, ať si je nedělá! To je poslední šance této planety.

Dokud po této planetě chodí zrůda Merkel, vzdejte se všech nadějí na přežití: dve-manzelky-sest-deti-dum-socialni-davky-danke-mama-merkel-pochvaluje-si-syran-zivot

Jenže ono je to často obráceně. Udělají se děti a pak hledá, kdo je bude živit. Asi nemůže být větší chyba, než platit lidi za množení. (Římský proletariát. Právě tohle teď napáchala šílená Merkel a ještě si pozvala muslimy.) No dobrá, tak mu pošle německý prezident 10 DM z té sbírky na síť. Rybář si založí rodinu a bude ji živit úlovkem z té sítě. To tedy moc bohatá rodina nebude. Jenže síť takové ceny vydrží sotva rok, pak ji vyhodí. Co bude dále? Inu Němci přeci musí poslat další peníze! Musí? A když nepošlou? (Dnes už Němci můžou dělat sbírky na vlastní chudé. Ona městská-Tafel, která dává zdarma jídlo chudým, už zásobuje 1,5 milionů lidí. K tomu přišel onen skandál s cizinci. Těm dobrovolným pracovníkům vynesl nadávky do nacistů.)

Toliko jeden příklad za miliony dalších. Co dobrého pan německý prezident pro toho člověka udělal? Naučil ho produkovat potomky a čekat na pomoc z nebe.
Nejen to, ale my napáchali ještě horší škody. Když přijde sucho a hlad, pak pořád existuje pár zemědělců, kteří udělali to správné a úrodu měli. Ti ji přivezou na trh, aby prodali obilí a koupili nástroje. Kdo od nich ale co koupí, když právě připlula loď sluníčkářů a obilí se rozdává po tunách zadarmo? Schopný zemědělec tedy může svoji produkci zabalit a příští rok čekat v přístavu s ostatními. Naši "humanisté" ho zničili a udělali z něj žebráka.

Stalo se zvykem říkat, "my je nemůžeme všechny vzít k nám, my jim musíme pomoci v jejich zemích." Jak!? Asi 5 miliard lidí platí dle našich norem jako "chudí".
Krátký zajímavý pořad v televizi z Pákistánu. Tam se posílají lodě k vyvrakování. Jeden z těch dělníků přišel o život. Věc velmi častá, pojištění v práci žádné. Jeho vdova ve slumu naříkala. Vydělával 90 € měsíčně, z toho jsme žili. Máme 6 dětí a s nimi jsem teď zůstala sama, naprosto bez prostředků...
90 € měsíčně, bydlení ve slumu a oni si udělají 6 dětí? Jak jim chcete pomoci? To není jedna rodina, ale jedna miliarda podobných rodin.

Stačí zapnout PC, nebo pustit TV a už je tu reklama na pomoc bližnímu. Malé podvyživené černé dítě, vedle něj matka (která ale hladově nevypadá) a nějaký sluníčkář, který na mě řve, "Ty vrahu! Každých 10 vteřin zemře jedno dítě hlady*! Tohle dítě musí zemřít, protože ty nejsi ochoten poslat pouhé jedno € denně. (Poslouchá se jakoby nic, říci 365 ročně už by vypadalo jinak. Kolik lidí v Evropě má ten obnos nazbyt?) Rád bych se jich zeptal, "A kde je otec toho dítěte? Proč on to 1€ nedá?!" My tady máme jednu sklizeň ročně, v Africe mají za rok 4 sklizně. Dokáže si vůbec někdo představit nesmyslnost celé situace? Otec toho dítěte bude dále této matce dělat jedno dítě ročně, s tím, že bílý idiot v Evropě mu ho musí živit?! Skutečně tohle někdo shledává správné?
*(Otázka je, jak se to počítá? Oni neumřou přímo hlady, ale jejich výživa je tak nedostatečná a jednostranná, že zemřou na běžnou nemoc, kterou zdravý člověk hladce přežije.)
Ano v Africe zemře každých 10 vteřin jedno dítě, (takže jedním zachráněným nic nezměníte!), ale každý týden přibude v Africe jeden milion novorozeňat. Odborníci říkají, že v roce 2050 bude mít Afrika (navzdory úmrtnosti dětí a emigraci) čtyřnásobek dnešního počtu! Viděl jsem reportéra v jedné africké vesnici. Jestli jsou tam něčím bohatí, tedy počtem dětí. Těch se ptali, co chtějí dělat až dorostou? Jednoznačná odpověď, "jít do Evropy". V dnešní Africe je řekněme sto milionů obyvatel na cestě do Evropy, nebo se na ni připravuje. A každý týden jeden milion přibývá. Jak má tam vypadat rok 2070? To vůbec nejde odhadnout.

Domníváte se, že tohle je problém Afriky a Asie? Tak se podívejme na ČR v roce 2070.

To by tedy měli jít dnešní maturanti do důchodu. Důchodový věk 70 už se blíží dnes, jakkoli to finančně asi nic nepřinese, každý druhý bude důchodce invalidní, už ve věku podstatně nižším. Nyní by tedy měl maturant dostat státní důchod. Ale existuje v roce 2070 stát ČR? Pochybuji! Jak by vypadalo složení obyvatelstva?

Když odečteme muslimy, kterých bude řekněme milion, zbývá třeba dnešních 10 milionů. Bílí Češi se nemnoží, o to více jiní. Takže:
1/4 Češi, kteří za svého předka považují praotce Čecha.
1/4 Vietnamci, Ukrajinci, Mongolové...
2/4 Cikáni

Nesmysl? Ne, jednoduchá násobilka! V roce 1945 jich bylo 10 000. Od té doby se jejich počet každých 14 let zdvojnásobuje.
1945 10.000
1959 20.000
1973 40.000
1987 80.000
2001 160.000
2015 320.000 počet dnes, celkem odpovídá
2029 640.000
2043 1.280.000
2057 2.560.000
2071 5.120.000

Tady jsou spíše rodinné klany a kmeny, ale tenhle lid už není státotvorný. Dávno před tím se zhroutil sociální systém, jenže nejen to. Prakticky neexistuje zdravotnictví, doprava, industrie, komunální služby (zásobování vodou) ... Příroda je zamořena, kriminalita dosáhla nekonečných rozměrů, policie už nemá prostředky vyšetřovat vraždy, natož to třeba krádeže. Všichni lidé chodí ozbrojeni, kdo má dům ho raději zbytečně neopouští, aby mezi tím nebyl vyloupen, nebo rovnou obsazen*. Zasadit si něco na zahradě nemá význam, stejně to v noci někdo ukradne. Jakékoli ploty nejsou překážkou**. Ulice terorizují bandy hladových dětí.

*(Neuvěřitelná budoucnost? Tak to vypadá už dnes v jižní Itálii, kde se potulují hordy černochů.)
**(Neuvěřitelná budoucnost? Zažil jsem, když se do našeho malého města na Rýnu přistěhovala početná cikánská rodina. Dostali dům se zahradou, mnoho Němců jim mohlo závidět, činži neplatili a všichni žili ze sociální podpory. Na zahradě sami nic nezasadili, o to více vykrádali zahrady v celém městě. Oni ale nekradli nějak potichu, řvali u toho a budili celou ulici. Jedna cikánská rodina terorizovala město o 20 000 obyvatelích...)

Bilance na Slovensku: Od roku 1945 se zvýšil počet Slováků o 50%, počet Cikánů o 1500%.
Kdyby vznikla nějaká diskuze na tohle téma, já se jí nezúčastním. Vím, že mnoho Cikánů žije spořádaně a pracuje, ale bohužel existují i jiní.

Sídliště u Košic. Počet lidí neznámý, počet potkanů se odhaduje na 30 000, už zaživa ukousali několik novorozeňat.

Ten počet Čechů roku 2070 je nejistý už z toho důvodu, že svoji zemi opouštějí. (Jako za komunistů, ale nikdo do nich na hranicích nestřílí.) Na parkovišti nás oslovily dvě holky. Nechceme volit jejich levicovou stranu? Asi rok 2013. No tak se dám do debaty, ale pak jim řeknu, že stejně hlas nemám, žiji v Německu. Ta jedna se hned začala vyptávat. Jak by to tam bylo s prací, mohla by tam žít? No a pak to z ní vypadlo. Tady (ve městě dříve dobrého jména a bohatého) se nedá žít. Je to samej Cikán, za tmy ženská nemůže vyjít z domu. Tady najít práci a založit rodinu? To už dnes nejde. Je potřeba opustit město předků a jít si hledat štěstí jinde, v cizí zemi. (Pak přišel rok 2015 a ženy v Německu mohly říci to samé. Za tmy nevycházet z domu.)
Konec ČR a článek už je dlouhý dost. Jak by to bylo dále?

Přichází rok 2100. Na planetě Zemi ve vlastních exkrementech zaživa chcípá hladových a šílených 11 miliard lidí.

Dodatek 12.03.2018
offensive-kurden-drohen-krieg-auf-europas-strassen-zu-tragen
Válka Kurdů a Turků na německém území už začala!

Evropa, rok 2070 - 4/?

6. března 2018 v 19:42 | gregor moldavit


Merkel zvítězila, pár vládců si mezi sebou rozdělilo korýtka a hezky se dohodlo. Takže islamizace Evropy a rozpad EU jde dále. Znovu posílená Merkel jako první zase začne terorizovat státy, které nechtějí migranty, (kteří k nim sami taky nechtějí). Tohle není tragédie Německa, ale celé Evropy. Tady nejde o to, že se v Evropě vymění křesťanství za islám, ale o to, že se vymění obyvatelstvo. To byl taky cíl šílené Merkel, stát se pramatkou nového etnika. Jenže - můžete vyjmenovat islámské státy, které vyrábějí auta a letadla*? Těžko! Tady jde ke konci tři tisíce let rozvoje, civilizace a blahobytu Evropy!!! Co čeká Evropu? Podívejte se na státy Sýrie, Irák, Afganistan, Jemen... Nevěříte? Copak nevidíte, že už to začalo? Když vidím, jak autojeřáb obkládá vánoční trhy betonovými bloky proti islámským atentátníkům, jímá mě hrůza. Merkel, cos to spáchala!? (Ale té je to buřt, jí lidské vlastnosti chybí.)
Kdo bojuje v Orientě proti komu? Šiité, sunité, Kurdové, IS, ... každý proti každému. A kdo přichází sem k nám? Lidé ze všech těch skupin. Je skutečně nepředstavitelné, že tady ta válka bude pokračovat? Mimochodem, kdo je v těch válkách největší nepřítel muslimů? Muslimové!

*(Když jsem se vracel ze Saudské Arábie, chtěl jsem něco přivézt ženě. Jdu do velkého obchoďáku, že bych rád nějaký typický arabský výrobek. Podívali se na mě jako na blázna. "Pane, my Arabové přeci nic nevyrábíme!" Všechny ty arabské konvice, dýky, apod. byly z Honkongu.)


Další bod problému migrace: 2. Islám 2/2

Studoval jsem v Německu s mnoha muslimy z různých zemí. Dobře si vzpomínám i na dvě holky z Iránu. Byly trochu tmavší, ale jinak normální Evropanky, nějaký šátek by je byl ani nenapadl. Na dotaz k jejich islámu kolegové rádi odpovídali a vysvětlovali, ale nikdy se nepokoušeli někoho misionovat, nebo vůbec nějaké náboženství řešit. Nikdy nebylo pozorováno, že by se někdo z nich v poledne na pozemku univerzity k Alláhovi modlil. (Jak už zmíněno, běžný věřící muslim to s tím modlením nepřehání. Měl by se sice modlit 5x denně, ale to je asi jako představa, jako že když tady v Bavorsku v 6 hodin (ráno i večer) přijde agresívní kravál zvonů, údajně výzva k modlitbě, že se snad někdo skutečně modlí. (Docela by mě zajímalo, jestli to vůbec dělá ten, co z toho kraválu žije?) Talibán prý znamená student, jenže oni mají být jako jeden muž analfabeti. Tohle byli skuteční studenti.

Pracoval jsem v Saudské Arábii. Jelikož tam sotva kdo z místních pracuje, berou to náboženství nějak doslovně. Mají na to čas. Když se ozve vyvolávání z mešity, jde ulicí náboženská policie, bílé hole v rukou, a tvrdě se oboří třeba na majitele krámku, který by ho měl v tu chvíli otevřený. Právě tak na někoho, kdo by koukal do výlohy. "Co to děláte? Koukejte zmizet, jala, jala..." Jednou se stalo, že hořela škola a holky se vyhrnuly na ulici. Jelikož byla zrovna modlitba, zahnali je zase nazpět do budovy, kde několik z nich uhořelo.
Mě moji arabští kolegové nazývali "veliký muslim", ač jsem se s nimi nikdy nemodlil. Stačilo jim, že se o islám zajímám a nějak v tom pouštním duchu s nimi žiji.

Islám sám, coby náboženství, by tedy nebyl problém. Ten spočívá v islámu coby radikální ideologii. Onom islámu, ve kterém hledají východisko lidé v těžko řešitelné situaci, v bídě, nezaměstnanosti a tak podobně. Je rozdíl mezi muslimem a islamistou.

Jednou jsem měl za studentských let debatu s německým kolegou, mírným komunistou. Věděl, že jsem zažil srpen 68 a vysvětloval: "To nesmíš komunismus posuzovat podle Brežněva!"
"Nesmím? A kdo mi v tom zabrání?" řekl jsem mu. "Podle čeho tedy posuzovat nějaký systém, když ne podle jeho zástupců?"
To samé je tvrzení, že islám je mírové náboženství. Skutečný, pravý muslim je něco jako skutečný komunista, ten by nikdy... A co když se dostanu do ruky tomu nepravému? Nebo ještě horší, tomu více než pravému? Jaký by byl islám, kdyby na planetě Zemi nevznikl život, mě skutečně nezajímá. Jde o to, jaký je v denní praxi. Vzpomeňte třeba na pozdvižení v Sudánu, kde šlo jedné evropské vychovatelce o život. Tisíce šílenců táhlo ulicí, mávalo do vzduchu noži a řvalo, že tohle si nenechají líbit. Co tohle? Jedno dítě dostalo medvídka a dalo mu jméno Mohamed. Toho kdosi využil na odlákání od skutečných problémů těchto lidí. Snad nemusím zdůrazňovat, že všem muslimům v Emirátech, kterým se žije dobře, to bylo akorát srdečně jedno.

Zažíváme stěhování národů. Islámské země jsou přemnožené, muslimové se tedy vydali na cestu do Evropy. Jaký islám nám přinášejí? Jak už jsem uvedl, můžeme to srovnat se změnou náboženství v době prvních křesťanů. Jak to probíhalo?

Kolem roku 0 je celkem jasné, že římské náboženství je přežité. Bohové jsou záštitou mocných a bohatých, božství má i císař, za rouhání je trest smrti, ale co je to platné, když na ty bohy už nikdo nevěří. Přicházejí nové směry a byla možná i jenom náhoda, že se nakonec prosadilo křesťanství. Mohlo to být i nějaké jiné, čímž by se ovšem nic moc neměnilo. Bůh by nebyl trojjediný, ale kulatý, nebo čtverhranný, v každém případě ale taky jediný pravý. Symboly by byly jiné, církev by ale byla ta samá, vždyť by to byli ti samí lidé. Žáček se ve škole v náboženství učí, že přišel Kristus a s ním konečně to správné a pravé náboženství. Za sto let se patrně bude v té samé evropské škole vyučovat, že to trvalo dalších dva tisíce let, než byli potřeni modláři kříže a konečně přišlo ono náboženství jediné pravé, tedy islám. V každém případě velmi pravděpodobné! Vždyť většina obyvatelstva Evropy budou muslimové. My se ve škole učili, že máme obrovské štěstí, dožili jsme se mezníku lidstva, tedy vlády komunistů. Při tom stačilo dost málo a onen Gottwaldův únorový puč se nepovedl a my mohli vyrůstat na svobodě. Třeba kdyby Beneš už nebyl tak starý a nemocný? To už se nedozvíme. (Dnes mohl mít takový tehdejší žáček obecné důchod jako v Rakousku, tedy 4x vyšší!) No a evropské děti roku 2100 se budou učit jaké mají štěstí, že se dožily té víry jediné pravé a na povel budou volat Allahu akbar.

Jak je to s křesťanstvím naší doby? Církev už je sice pouhým odleskem toho, co bývala ve středověku, ale pořád ještě velmi mocná. O tom žádná pochyba. Jenže kolik lidí na toho jejich boha trojjediného ještě věří? Kristus za 3 dny vstal z mrtvých, 40 dní ještě žil a pak se odebral do nebe. To má dnes někdo považovat za historický fakt? Křesťanství ještě není zdaleka mrtvé, ale je v Evropě přežité. Když jdou žáčkové (Bavorsko) po prázdninách do školy, dostaneme extraporci kostelního kraválu. Za chvíli už se to hrne ze školy do kostela. Jestli žáci chtějí, se jich nikdo neptá. Ale kolik z nich tam jde, protože na něco věří? Možná z celé té třídy ani jeden.

Kolik je těch křesťansky věřících? Rozhodně to není ten počet, co církev prezentuje jako pokřtěné. Novorozeňat se totiž v tom věku nikdo neptal. Proto církev zásadně odmítá čekat do vyššího věku, kdy si to dotyčný může rozmyslet. (Jak mi vysvětlil farář, kdyby to dítě přišlo o život nepokřtěné, nemůže přijít do nebe. Nemohl jsem se zbavit dojmu, že ten člověk tomu skutečně věří. Když on neudělá sim-sala-bim, pak žádná cesta do nebe. Jenom jsem si znechuceně pomyslel, ať jde moje dítě raději za tátou do horoucích pekel. To nebe tohoto faráře za moc stát nemůže.) Naše křesťanství je přežité. Do toho přichází stěhování národů, muslimové míří po milionech do Evropy.

K tomu je tu ten efekt, že Evropané už dnes přechází v hojném počtu na islám sami, a sice islám extrémní. Dávají se k nim vězňové v kriminálu, mladiství, kteří tím chtějí ukázat protest (co se dříve dávali třeba ke hnutí skinheads), k salafistům se hlásí lidé psychicky labilní, agresívní... Tady už dnes máme těžký problém. Tenhle islám není jenom nějaké jiné náboženství, to je extrémní politické hnutí. Jedno nelze přehlédnout - už dnes od nás muslimové požadují různé ústupky a - my ustupujeme.

Rok 2070! Polovina evangelických kostelů je přestavena na mešity, děkani se nechávají přeškolit na muláhy. (Katolické přijdou později.) Nevěříte? Všechno už jsem zažil. Když v srpnu 1968 sovětské tanky rozdrtily pražské jaro, Češi nadávali a proklínali Rusy a jejich komunismus. Pár měsíců později už bylo všechno zcela jinak. Náhle tu byli ti, co si to nechali vysvětlit. Ona tu ta kontrarevoluce byla, jenom jsme ji neviděli. Ten zákrok byl nutný v našem zájmu... (Nejstrašnější rána pro mě byl znormalizovaný Zátopek, když promluvil v rádiu.)

Na začátku srpna 1968 jeden z nás řekl při politickém školení na vojně, "Rusové sem vlítnou jako do Maďarska."
"Vy blázínkové, blázínkové..." hulákal politický major J. "tam skutečně kontrarevoluce byla, to u nás není." Neuvěřitelné se stalo za 3 týdny a tenhle major byl první, kdo na tu kontrarevoluci uvěřil. (Přece se nepůjde živit prací.) Jako bych už slyšel takového znormalizovaného faráře. Vždyť on přeci vždycky říkal, že bůh je jenom jeden a ten názor nezměnil, svého pána Ježíše Krista nezapřel, pouze pochopil, že po něm přišel prorok významnější... Jako jsem tenkrát slyšel jednoho estébáka ve svazarmu, "no když se někdo nenechá přesvědčit argumenty..." A ono je často lepší nechat se přesvědčit, než na sebe vzít těžké nevýhody.

Uvedl jsem, že dvě století křížových výprav bylo tehdejší řešení přemnožení a nezaměstnanosti. Ti lidé museli někam pryč. Církev k tomu dodávala jen bojová hesla. Křižáci drancovali a vraždili kam vlezli, že jsou ještě na křesťanském území je pramálo zajímalo. Nyní jsou to obyvatelé Afriky a Asie, kdo musí někam jinam. Většinou muslimové, Evropa je pro ně země zaslíbená. Alláh jim Evropu daroval. Tak to asi jednou bude stát v jejich dějepisu.

Včera jsme tady zase potkali další zašátkovanou roku 2015. Dvě děti v kočárku, třetí v břiše. Tady nejde o to, že jsou to cizinci. Tady jde o to, že jejich potomci budou dále cizinci a muslimové. Takoví muslimové, kteří v nás vidí jenom psy. Dokud bude konjunktura a relativní blahobyt, nějak to snad ještě půjde. Jenže ono jednoho dne musí nezbytně dojít k tomu, že Evropa bude přelidněná a pro všechny už tu nebude místo. Co nastane?

O tom v dalším dílu - přemnožení...

Dodatek 07.03.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/465413-nemohl-jsem-snest-to-pokrytectvi-prohlasil-prostitut-a-zverejnil-seznam-homosexualnich-knezi.html
Něco takového je tu každou chvíli. Tihle lidi chtějí kázat našim dětem o morálce?
Křesťanská církev si sama hrabe svůj hrob, přesně jako to dělali komunisti. Ti věřící, co chtějí být vedeni dogmatem, si logicky začínají hledat náhradu. Islám jim přichází jak na zavolání. (Černoši v USA přecházejí hromadně na islám už 50 let.)