Evropa, rok 2070 - 3/?

28. února 2018 v 20:56 | gregor moldavit
K aktuální situaci v Německu:
Svazačka Merkel, tahle "nejmocnější žena světa", která se ze své moci pomátla na rozumu, v poslední době pěkně zkrotla. Najednou se před kamerou pitvoří, jako by to všechno byla jenom taková sranda. Její pevná moc nakonec spočívala v tom, že si štědře vydržovala kliku ministrů kolem sebe. Proto se jí podařilo zůstat šéfkou CDU a tím automaticky kancléřkou. Jenže ve volbách 2017 měla třeba v Sasku AfD víc, než CDU. Nyní už Merkel jenom vyráží klín klínem. Aby jí SPD tolerovala, začala rozdávat ministerská korýtka na jejich funkcionáře. Ti to rádi přijali, ale zvedl se odpor v její vlastní straně, tedy v CDU a v sesterské bavorské straně CSU, kde má rozlitý ocet už dávno. Je tu tedy první náznak, že by se Merkel mohlo podařit svrhnout. Když pak ztratí kancléřskou imunitu, půjde nejspíše skutečně před soud. Musím říci, že bych to shledával správné. Vždyť skutečně v roce 2015 překročila více zákonů na ochranu EU a silně tím Evropě, hlavně ale Německu, uškodila. (Proč? Aby si sama svou moc dokázala, aby vešla do dějin.) Už tenkrát na ni bylo podáno asi 4000 udání. Baba sice pěkně zkrotla, ale moci se nevzdává. Moc, to je droga, na kterou se těžko odvyká. Jenže i kdyby vypadla, škody jsou napáchány. Co čeká dnešní maturanty, až půjdou do důchodu?

V posledních dnech přišla bouře kvůli rozdávání jídla chudým. Německá babička, která nevyjde s důchodem, si přijde pro pár sáčků. Jakýsi doktor, či inženýr, kterého si pozvala soudružka Merkel, ji odšoupne na stranu a postaví se před ni. Je silnější. Už 75% těchto lidí jsou cizinci. Že se jedná o muslimy, nelze přehlédnout. Co se děje, víte jistě z vašich zpráv. Není divu, že první, kdo tvrdě zaplatí za šílenství soudružky Merkel, jsou právě ti nejchudší. To je ovšem jenom začátek, ostatní přijdou na řadu taky. Co na to řekne ta baba? Jako vždycky - my se přeci musíme s cizinci o naše "bohatství" podělit.

Další bod problému migrace: 2. Islám 1/2
Pád Granady

Jaká byla nejdelší válka v dějinách Evropy? Conquista-reconquista a trvala skoro 800 let.
711 vpadnou Maurové na Iberský poloostrov, už od roku 722 se ale místní staví na odpor, čímž lze datovat pojem reconquista, tedy vybojování území nazpět. Leč muslimové pokračují, jejich cílem je celá Evropa. (Tu jedinou víru pravou, to jako tu jejich, oni musí přinést celému světu.) Dojdou k Pyrenejím a tam se fronta zastaví. Tenkrát vzniká bojovník zvaný "rytíř", jezdec v pancíři, který se muslimům a jejich ostrým šavlím může postavit. Konečně jsou Maurové zase vytlačeni. A kdy že se to povedlo nazpět? V roce 1492, když padla Granada a tím poslední islámská bašta v Evropě.

Je to asi tak 15 let, co jsem viděl v televizi školu koránu v Teheránu. Jeden kluk tam kývá hlavou sem tam a bez přestání cosi drmolí. Tím jsou zkoušky uzavřeny, stal se z něj učitel koránu a smí si nasadit turban. Otázka německého reportéra, jak to, že jich je tak strašné množství? Odpověď, to je pro Evropu. My víme, že obyvatelé Evropy si přejí tu víru pravou, ale jejich vládci je utiskují křesťanstvím. Jednou si ale svá práva vybojují a pak budou potřebovat učitele koránu. No a ti už jsou k tomuto účelu školeni. Věřící, ale ne vědomý, klouček neví, co to mluví, on se to tak naučil a považuje za pravdivé, považuje za zcela samozřejmé. Přejel mi mráz po zádech. Takto jsem byl obelháván v dětství taky. Dělníci v kapitalistických státech si přejí socialismus, ale kapitalisté mají dost policie, aby je drželi v zajetí kapitalismu a mohli vykořisťovat. Mohl jsem jenom doufat, že tenhle pořad viděl někdo z německé ochranky státu a nevezme na lehkou váhu. Určitě to ten případ nebyl, jinak šílená Merkel v roce 2015 nemohla napáchat, co napáchala*. "Takže invaze islámu do Evropy už se připravuje", pomyslel jsem si. Holt tam asi není pro tyhle kloučky dost jiné práce, musejí o dům dál. Pro nás Evropany nic tak nového. Co byly naše křížové výpravy? To samé! 200 let se tím řešilo přemnožení** Evropy. Napsal jsem i podrobně o dětské křížové výpravě. detska-krizova-vyprava-1-2-svaty-cil
Po úrodných letech přišla změna klimatu a všude bylo dětí jak smetí, pro které nebyla obživa. No tak se vyexpedují osvobodit svatý hrob. Muslimové nám dělají dnes to samé, co my jsme tenkrát dělali jim. (Jenom jsou chytřejší a zatím nepotřebují používat zbraně. My jim naši zemi předáme dobrovolně a ještě je budeme ochotně živit. Kdo se chce bránit je pravicový populista. Kdo jim nedá co si poručí, je nacista.)

* (Kdyby bylo na mně, stála by před soudem nejen Merkel, ale i její věrný ministr vnitra de Maizière, kterého já bych nazval ministr pro kapitulaci před teroristy. Celý rok 2015 přihlížel, jak se do jeho země valí statisíce ilegálů, mezi nimi kriminálníci a agenti IS, a nepohnul na obranu své země prstem.)
**("Přemnožení" bude téma 5. dílu. Rozhodně to není problém naší doby. Jenom se tady dnes jedná o úplně jiná čísla, než v dřívějších dobách.)

Alhambra
Mešita v Cordobě
Muslimové nám zanechali ve Španělsku takové skvosty, jako je Alhambra, nebo chrámy v Cordobě. Mnoho znalostí antiky se nám v našem temném, vědě nepřátelském, středověku dochovalo právě přes Araby. (Třeba Al chemie.) Jenže to bývalo.

Co nám zanechali dnešní talibáni a bojovníci IS? Zničené historické stavby a umělecké sochy tisíce let staré a nedocenitelné hodnoty. K tomu zaživa uřezané lidské hlavy, jsou mezi nimi i hlavy dětí.
Obojí dílo muslimů! Muslim, nebo islám, tedy není pojem nikterak jednoznačný.

Mešita v Male (Maledivy)
Stál jsem před touto stavbou a obdivoval architektonickou eleganci této stavby celé z mramoru. Pokud jsem informován, financovali to Arabové, nejspíše tenkrát všemocný Kaddáfí. Ten si chtěl z Maledives udělat jakési přírodní muzeum své moci a solil tam miliony. Ty Maledivané sice rádi přijali, ale odmítli dělat mu loutky v jeho divadle. V každém případě je ale v tomto státu povoleno jediné náboženství - islám.

Co je to islám? Kdyby to bylo náboženství, pak by nikomu nevadilo a o nic by nešlo. Máme tady buddhisty, hinduisty, ateisty... a je to každého soukromá věc. Dokud ovšem nezačne na ty druhé útočit, ať už ideologicky, nebo fyzicky. Jenže právě tohle je u islámu dnes ten případ. Tedy aspoň u některých současných muslimů, kteří k nám přicházejí. V 50. letech přišli na práci muslimové Turci, je jich teď v Německu asi 3,5 milionů a rozhodně neničili vánoční stromečky*, nebo nepáchali masové vraždy. Islám bylo jejich náboženství, ne válečná ideologie.
Co se změnilo?

*(Muslimové ve Švédsku vanocni stromecek)
Proč ten vánoční stromeček ničí? Je to pro ně symbol křesťanství a oni nám přináší tu jedinou víru pravou. Křesťanství nutno potírat. To jenom šílená Merkel může blábolit, že se budou integrovat. Oni přišli integrovat nás. Je to tak nepochopitelné? Co dělali křesťané? To samé! Kam přišli, ničili pohanské symboly, v cizí zemi a cizím lidem! Kdo se postavil na odpor, byl zabit.
Cyril a Metoděj na Radhošti. U jejich nohou leží socha pohanského Radegasta, kterou oni zničili. Jistě bohulibý čin, udělali to pro naše dobro, jednou to pochopíme. Právě to si myslí muslimové, když ničí výtvory křesťanské. Jednou budeme stejně muslimové, tak proč ne hned? Pak jim za to budeme vděční. Ono komunistické, "Budoucnost ukáže, že my máme pravdu!" (Příběh na Radhošti je smyšlený, nic takového se historicky nedochovalo. Násilí bylo ovšem zcela běžné, pohané, = ti nepokřtění, byli často masově vyvražďováni. O tom by nám mohl vyprávět třeba Jan Lucemburský, ztělesnění všech rytířských ctností.)

Mimochodem - Představa, že vánoční stromeček je cosi křesťanského, je naprostá pitomost. Jehovisté jsou křesťané a mají ho zakázaný, moje žena a já křesťané žádní nejsme a máme k Vánocům jednu jedličku v pokoji, ozdobenou a jednu na terase. Ta vydrží až do dubna. Při tom nám na pozemku kolem domu roste celá řada jiných jehličňanů. Je to zvyk evropský (na zimu se prořezávají les) a nám se vánoční stromeček líbí. Jestliže se Evropa stane do konce století islámským kontinentem (což si myslím), pak, pokud za to nebude trest smrti (což je možné), si lidé na Vánoce budou dále dávat stromečky do bytů.

Jak to půjde dále s tím islámem v Evropě? Průměrný bílý Evropan má asi 2 děti, průměrný muslim tak 6. Tohle by si měl každý spočítat! Onen Kaddáfí nakecal v životě hromadu blbin a nakonec byl zabit vlastní lidem. Jedno ale řekl, na adresu Evropanů, moc dobře:
"My nepotřebujeme žádný terorismus. Naše mocná zbraň jsou rodidla našich (islámských) žen. My si v Evropě brzo všechno demokraticky odhlasujeme."

Dokončení tématu islámu příště. Pak zase příjde rok 2070...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matka matka | 1. března 2018 v 21:57 | Reagovat

Řekla bych, že Kohlovo děvče, Merkelová, se možná nezbláznilo, ale jedná v zájmu těch, kdo jí pomohli na trůn (stejně, jako Kohlovi) a je jí naprosto jedno, jak cíle dosahuje (i prostřednictvím EU), že to je za cenu oslabení a následně zničení Evropy tak, jak jsme ji znali.

http://www.nwoo.org/2014/05/01/nacisticke-koreny-bruselske-eu-kniha-ke-stazeni/
"
www.profit-over-life.org
Zisk nad život
Po šedesátiletém mlčení, internetový
archiv Profit Over Life
(Zisk nad život) zpřístupnil světové veřejnosti záznamy z procesů
s válečnými zločinci v
Norimberku z koncernu IG Farben,
největšího chemického a
farmaceutického nadnárodního
koncernu první poloviny 20.
století. Desetitisíce dokumentů
obsažené v archivu jednoznačně
dokumentují, že 2. světová válka, která stála víc než 60 milionů lidí život, byla plánovaná
a financovaná kartelem IG Farben, kterou tehdy tvořily firmy
Bayer, BASF, Hoechst a další."

2 nar.soc. nar.soc. | 1. března 2018 v 22:17 | Reagovat

Pane Moldavite poslal jsem Vám email o syrském analfabetovi-migrantovi se třemi ženami, jak úpřímně děkuje mámě Merkelové. Neumím to sem převézt, ale bylo by vhodné pro osvětlení.

3 nar.soc. nar.soc. | 1. března 2018 v 22:25 | Reagovat

[1]:

Považuji za hrubě urážlivé vůči dnešnímu Německu = zakládajícímu členu EU, směšovat nacistickou minulost s dnešní EU. Už jsem zde v ČR slyšel i nadávky na adresu EU, že je to čtvrtá říše.
Lidé zde jsou naprosto blbí, opakují ruské štvaní šířené emaily v ruském zájmu o oslabení či rozpad EU.
Kolik a jakého zboží sem přijde z EU a kolik z Ruska? Dnes se Putin chlubil jadernou raketou, to je tak asi vše, co je ten imperialistický stát schopen usmolit. Jinak musil připustit, že Rusko vykazuje 20mil. lidí v chudobě ( oficiálně tedy každý 7). Neoficiálně to bude jednou tolik a na lepší časy si tam musejí počkat možná až po Putinovi.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 2. března 2018 v 8:52 | Reagovat

[1]: matka
Když Stalin napadl Polsko a Finsko, v domnění, že si s Hitlerem dělí Evropu, pěkně se přepočítal a stálo ho to tisíce padlých. Ty všechny po válce elegantně započítal Němcům. Jsou lidé, kteří to po něm nadšeně opakují dodnes.

Pokud chcete vytahovat nacisty, založte si vlastní blog. Tenhle článek je o Islámu.

Když po válce začali němečtí turisté zaplavovat Evropu, byla jejich marka ochotně přijímána. Stávalo se ovšem, že jim na auta malovali hákové kříže. Kdo? Italové, Češi, Holanďané. Tedy ty národy, které s Hitlerem kolaborovaly. Kupodivu to nedělali Jugoslávci, Norové... tedy ti, kteří proti nacistům bojovali.

5 gregormoldavit gregormoldavit | 2. března 2018 v 8:56 | Reagovat

[3]: nar.soc.
Když je migrant přidělen třeba na Slovensko, jednoduše odmítne do letadla nastoupit. On jde do Německa. Sotva v něm ale je a shrábne všechno možné, je první, kdo začne Němcům nadávat do nacistů. Stačí, aby ho chytli při krádeži v obchodě, nebo se od něj nějaká žena nenechala obtěžovat, a už to řvaní začne. Tady je nazi-deutschland.

6 matka matka | 2. března 2018 v 10:18 | Reagovat

[3]:[4]:
To není urážka Německu, ale kdo jsou Ti, kdo Německo ničí i pomocí "migračních zbraní". O způsobu hlasování v EU nemluvě. Kolikrát bylo povoleno referendum k nějakému problému? Jak chrání EU své vnější hranice před migranty z islámských zemí?
Ono vše souvisí se vším. A jistě, je možné to chápat různě. Ostatně za pár let uvidíme, nejdříve odhaduji, že Německo se svou Merkel, navazující na Kohla, a další před ním, kteří již zajisté nejsou nacisty, ale jsou svázáni zájmy, které nacismus využívali k ziskům.
Nebo jak píšete, že se ona svazačka zbláznila. Je to v konečné fázi  jedno. Výsledek bude stejný. Bludné kolečko.

7 matka matka | 2. března 2018 v 10:23 | Reagovat

Ostatně u nás s tím máme své zkušenosti. Mnozí, kteří byli v KSČ, klidně vstoupili co-by neviňátka do jiných stran. A s lidmi i s lustračními listinami si vytírají,...Jsou stále u moci, ať se to komu 29 let po sametovce líbí, nebo ne.
Možná by nebylo špatné to brát v úvahu i u Vás.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 2. března 2018 v 12:56 | Reagovat

[2]: nar.soc.
Mail jsem žádný nenašel.
Byl tu případ nějakého muslima, čerstvého imigranta, který tu má 4 ženy a jeho myslím 32 dětí. Pracovat prý nemůže, neboť dle koránu nesmí své ženy zanedbávat a to mu časově vyplní celý den.
No a Němci pracují a pracují a platí a platí a nechávají si za to nadávat do nacistů. Jenže ono se to to jednoho dne může taky změnit. Přibývající počet nepracujících muslimů nepůjde živit do nekonečna. O tom v posledním dílu, na téma "přemnožení".

9 matka matka | 2. března 2018 v 21:23 | Reagovat

[8]: Vidíte a když jsem podotkla a premiérovi jsem si z očí do očí dovolila říci, ať nepřipustí, aby se k nám dostalo více imigrantů, než je nás,...kontroval čímsi o xenofobii, rasismu a blekotal cosi dalšího. Tož sama za sebe jsem zmlkla a "odepsala" ho. Již není premiérem.

No, těžko říci, jestli denacifikované Německo zůstane v klidu, zde zatím své "hnědočechy" bez větších problémů uživíme.
Ale nechápu, jak mohou  představitelé států jít v mnohém proti svým občanům (i pozitivní diskriminací).
Třeba je to i tím - kolik oněch vrcholových představitelů některých států EU má své vlastní děti aby měli potřebu bránit jak je, tak i jejich bezpečnost, budoucnost,...? Kolik má dětí Merkel, onen Francouz, ....
Asi zas blud, že ano. No co už. Ono se to nějak vyvrbí, ale nejspíš přemnoží.

10 gregormoldavit gregormoldavit | 3. března 2018 v 7:41 | Reagovat

[2]: nar,soc.
Tady jeden konkrétní příklad, za tisíce jiných:
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/216554-dekuji-merkelove-ze-mi-dovolila-privest-si-druhou-manzelku-dali-nam-davky-i-dum-do-prace-nechci-vzkazuje-uprchlik/
Tohle musí přinést jenom hněv těch, co se živí prací. Jenže ono se to pak nazývá rasizmus, pravicový populizmus...

11 nar.soc. nar.soc. | 3. března 2018 v 11:32 | Reagovat

[10]:

Dobrý den.
Zmíněné video mi nejde spustit, ale mám dojem, že je totožné s tím co jsem Vám poslal. Analfabet činí co mu hormony dovolí.

12 nar.soc. nar.soc. | 6. března 2018 v 11:56 | Reagovat

No vida, Německo má vládu. Dá se říci, že starou s malými opravami laku. jest-li pak vypotí něco nového a zejména potřebného ( abychom měli kde, případně co opisovat).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama