Evropa, rok 2070 - 1/?

9. února 2018 v 21:14 | gregor moldavit
Právo na bydlení

bezmocní mocní

Když slyším denně nepříčetné žvanění přeplacených a očividně pomatených německých politiků, jímá mě strach o budoucnost celé Evropy. Spolek takových cvoků jsem si neuměl představit v Čechách za komunistů. Německo nedalo za půl roku dohromady vládu, dětem padají školy na hlavu, 900 000 důchodců musí pracovat, protože z důchodu nevyjdou, ve městech, kde je práce, se nedá sehnat byt a když, pak se nedá zaplatit... a jaká je starost politiků v Berlíně? Familiennachzug! (Přísun příbuzných imigrantů do Německa. K tomu Německo přijímá průběžně více nových imigrantů, hlavně muslimů, než USA, Kanada a Austrálie dohromady.) Po katastrofě, kterou Merkel napáchala v roce 2015, si ji zase zvolili za kancléřku. Grüne, jejichž program je zánik Německa, dostali 8,9%. Ten národ se jednoduše musel zbláznit. Všichni na Němce právem nadávají, ale jsou skutečně v dnešní EU nějakou výjimkou? Podívejte se na země, Itálie, Francie, Belgie... Co zbude z Evropy za 50 let?

***

Byl chladný podzim, bylo mi asi 6 let, když jsem před domem našel malý okřídlený hmyz, který se sotva plazil. Vzal jsem ho bez obav do ruky a trochu zahřál. My kluci jsme dobře znali všechny možné brouky a motýly a já věděl, že tohle je trubec, tedy sameček včely, který nemá žihadlo. (Vím, je to spíše sameček včelí královny, včela žádného nepotřebuje.) Přinesl jsem ho domu, ulomil kus cukru na vatu a kápl vodu. Trubec do toho hned strčil sosák a spokojeně pocucával. Nato jsem ho zase vynesl ven a pustil. Všem jsem pak pyšně vykládal, že jsem mu určitě prodloužil život aspoň o hodinu. (Včely trubce na zimu vyhazují z úlu, na jaře se jim vylíhnou zase noví. Pracují ekonomicky, právo na bydlení se u nich neřeší.) Dospělí se usmívali. Vzdělaný člověk ví, že svět hmyzu nezná jedince. Rodí se a umírá po milionech. Jeden kus hmyzu nemá žádnou cenu. A jaká je cena jednoho člověka?*

*(Když odbočíme od tématu a vezmeme to přesně, tedy když člověka rozložíme na prvky, nebo základní substance, tak máme 60 L vody, pak nějaké vápno, fosfor... takže řekněme jeden člověk 100 Kč. Organické sloučeniny by přinesly více a prodávat orgány na transplantaci by dalo hladce miliony. Prodat ho celého živého, jako třeba fotbalistu, by dalo taky dost. Koupit v Africe otroka, (jakkoli je to už přes 200 let zakázáno), je snadné a stál by třeba jenom nějakých 20 dolarů.
V Indii jsou různé kasty. Jsou "bráhmani" a úplně dole "nedotknutelní". Jejich hodnota je značně rozdílná. U nás jsme si všichni rovni. Víme ale tak jistě, že my máme pravdu?)

Jenže tady je myšlena cena jednoho průměrného člověka této beznadějně přelidněné planety, na které se lidé už také rodí po milionech a skutečně po milionech budou muset umírat. Jaká je cena jednoho Evropana pro muslimy, kteří přicházejí, aby Evropu očistili od ďaurů ve jménu jejich víry jediné pravé?! (A ďaurové odsouzeni k zotročení, nebo vyhlazení, je vítají plakáty "herzlich willkommen".)

Dokážu si představit ten řev nějakých sluníčkářů a humanistů, nějakých Grüne (navrhli přemístit všechny Romy z Balkánu do Německa, oni tam prý jsou diskriminováni), ale možná by tenhle článek měl být napsán. 20. století mělo 2 světové války. Zahynuly desítky milionů lidí. Když jde ke konci, je Evropa silná, zalidněná a bohatá. Co z nás zbude tady v Evropě do konce tohoto století? Domnívám se, že my už dnes na naše zničení žádnou válku vůbec nepotřebujeme. V roce 2100 bude Evropa bezpochyby hustě zalidněná, (mírně řečeno), ale kdo budou její obyvatelé a jak bude vypadat jejich denní život? Jak bude vypadat příroda, jak dlouhý bude průměrný lidský věk, jaké bude klima? Kolik připadne vody na jednoho člověka a den?* Mnoho proroctví jsem v dětství slýchával, hlavně od komunistů, jak v roce 1970 budou už zdarma potraviny, v roce 2000 všechny státy komunistické... za svého života jsem přežil asi 10 zaručeně jistých konců světa... Proroctví bez konce, ale ani jedno, které by se bylo vyplnilo. Jestliže budu nyní prorokovat já, pak to není žádné vnuknutí z nebe, nebo víra v nějaké bohy, či -ismy, toliko logická extrapolace dnešní situace do budoucna.

*(Podívejte se na Kapské město! Jo, nemají deště, ale počet obyvatel stoupl za posledních 10 let o milion. Ono se to snad ani nesmí říkat, třeba by se to nelíbilo církvi svaté.)

Někde už si zvykli: volles-schwimmbad

V roce 2070 půjdou teoreticky do důchodu dnešní maturanti, co je čeká? Na Zemi jsou v tu dobu už zcela běžné potopy, tornáda, sucha a všechny možné přírodní katastrofy biblických rozměrů. Alpské ledovce roztály do výše 3000 metrů, zatímco sever Skandinávie už je zaledněný a prakticky neobyvatelný. Podařilo se skoro zastavit Golfský proud. Pobřežní státy jsou dávno zaplavené, pouště se rozšířily na půl světa a když přijde potopa, mizí ve vodě celá města. Za pár dní už ale nemá běžný člověk dost vody na spláchnutí záchodu. Oceány jsou zamořené*, zemědělská produkce nepostačuje, jenže snad větší problém než lidi trochu nasytit je problém, kam ještě s jejich exkrementy. Šíří se nové nemoci, vrstva ozonu je pryč, rakovina kůže běžná nemoc. Přesto lidí stále přibývá. Na zmučené planetě Zemi žije deset miliard lidí. Většina spíše chcípá, než žije. To jim ovšem nevadí, aby neprodukovali další a další potomstvo a jako obvykle - nejvíce dětí mají ti, co sami nedokážou uživit ani jedno.

*(Prý si to příroda sama vyřeší. Jak? Třeba takhle? bobr-si-postavil-hraz )

***

Dnes jsme potkali před domem (Bavorsko) jednu tu zašátkovanou, co přišly v roce 2015. Tlačila kočárek a břicho po kolena. V roce 2020 bude mít bezpochyby 5 dětí, 5 muslimů, a to jí bude sotva 30 let. Když se těch muslimských žen ptali, co budou v Německu dělat, byla odpověď jednoznačná, "No přeci rodit děti!" (Jak se může někdo tak blbě ptát?! Co jiného?)
Muslimové se vůbec netají tím, že naše zákony neuznávají, ty jsou tu pro evropské vzývače kříže. Oni jsou nad ně povznesení. Co na to naši soudci? Přikyvuji a přisluhují:
nemecke-urady-povolily-syranovi-bigamii-muze-si-privezt-druhou-zenu
Takže jeden muslim a třeba 4 ženy. No a každá má zase více dětí ještě s jinými muži a ty potřebují své otce... Němec jde ovšem dále za bigamii sedět. Patrně vůle Alláha.


Pokud tahle fotka není montovaná, pak se asi jedná o scénu z Indie. Ono to tak v tom roce 2030 v Německu bude, ale děti budou arabské a africké. Tady nejde o nějaké uprchlíky před něčím, tohle je stěhování národů! Nikdo a nic ho nemůže zastavit! On to nikdo ani nezkouší, zcela naopak. Merkel pro ně posílala zvláštní vlaky, na moři je loví evropské lodě a dovážejí do Itálie. Nevěříte? Podívejte se do dnešní školky v Německu a spočítejte ty bílé!

Před čím tito lidé utíkají? Před problémem přemnožení. Co nám přinášejí? Přemnožení!

A pro své množení tady v té zemi oni nalezli ideální podhoubí. Navíc dobře vědí, že je poslal Alláh, aby Evropu v jeho jménu očistili od nevěřících psů, tedy dnešního obyvatelstva. Nepochybuji o tom, že se jim to do konce století podaří.
K tomu jim Alláh urovnal cestu už tím, že v Německu dosadil za diktátorku soudružku Merkel. (Ironií osudu pro ně důkaz, co znamená pustit na vedoucí místo ženskou.) Její počínání (ač jim přímo zvací dopis neposlala) byl pro ně jasný signál vydat se na pochod. Vyšlo to perfektně.

Přišel jsem kdysi do Německa jako asylant, žil nějakou dobu v lágru a vím, jak se chová člověk, který přišel o něco žádat. Viděl jsem tyhle muslimy s jejich vítězným Y, kdy se 2015 vyřítili v Mnichově z vlaků. Takhle se chová agresor, který přišel rozhodovat o poražených. Tihle lidé neutíkají před válkou, ti nám ji přináší. Allahu akbar!

Jak vypadá Evropa 2070? Asi jako dnešní Sýrie, nebo Irák. Polovina obyvatel jsou muslimové, část Evropy už je přímo pod kontrolou IS. Bojovat s nimi není dobře možné, jsou mezi lidem, za nimi se i schovávají, mají své členy i u policie a v armádě. Nejsou to jen potomci imigrantů, připojuje se k nim chudá část původních Evropanů, která už nemá co ztratit. Oni jim slibují domy* a pozemky ďaurů, když budou bojovat ve jménu Allaha. Jejich cílem a úkolem je genocida neislámského obyvatelstva Evropy!

*(V roce 2015 pronesla choromyslná Merkel, ve snaze přilákat co nejvíce "pracovních sil", "kdo je ze Sýrie, má v Německu právo na asyl." Převaděčská mafie okamžitě vydělala řekněme miliardu € na falešných syrských pasech, kus tak za 1000 €, k tomu další příjem za transport, lodě... Když někdo z Maroka kupoval v Turecku falešný syrský pas, dozvěděl se, že 99,9% asyl v Německu, k tomu tam dostane auto a dům. Němci už se nedokážou množit, proto si je Merkel zve. Němci budou za ně pracovat, oni budou za Němce souložit. To se jim tak líbilo, že se dali na pochod po milionech. V lágrech je čekalo zklamání, to ústilo v jejich agresivitě a kriminalitě. Právě tak jejich představa o ženách na ně čekajících. Ve Švédsku si dal někdo práci to spočítat, přes 90% znásilnění spáchali migranti.)

Jak je to s tím domem v "bohatém" Německu? V roce 2016 tady byly rychle renovovány opuštěné staré domky, ze kterých majitelé vymřeli a nikdo je nechtěl. V každé vesnici se náhle povalovala na rynku skupina černochů. Kouřili, telefonovali jejich ajfounem a čuměli do nebe. Na integraci nepomýšleli a u místních sedláků rozhodně nebyli vítáni. Pavlačí praštěná Merkel ještě pronesla, že migranti mají hledat něco na vsích, kde je více místa. Jako by si tam snad mohli zabrat nějaký kus opuštěné země. Za rok už ale byli všichni ve městech. Tam mají svoji anonymitu a snad i možnost najít práci. (Každý desátý to snad dokáže.) Ale bydlení?
Ve městech jako Stuttgart, Frankfurt... není pro vzdělaného člověka potíž najít dobře placenou práci, ale je zcela nemožné najít bydlení. Když je byt k pronajmutí, stojí ráno na ulici sto zájemců. Činže jsou tak strašné, že i dobře vydělávající člověk je sotva zaplatí. Vláda hlupáků tedy vydala zákon, že za m2 nesmí majitel požadovat více než ... Každý se jim na jejich zákon akorát vykašlal. (Ať tedy udělají taky zákon, že při stavbě domu nesmí cihla stát více než...) Činže rostly dále. Je tu možnost najít něco daleko za městem, ale denně ve strašném provozu hodinu do práce. (Do toho šílejí ti, co bydlí podél příjezdových silnic.) Dcera kolegy dostala místo na uni ve Stg., dobře placené, ale teď to začalo. Asi po půl roce tedy s manželem našli aspoň byt ke koupení. 3+1, dobře položený, novostavba, cena půl milionu €. Jenom všechny poplatky (makléř, grunderwerbssteuer...) asi 50 000€. To jako navrch. Příštích 20 let budou žít na minimu, aby to splatili. A to je dobře vydělávající pár, co ti špatně placení? K tomu je požadováno nekonečně nových bytů pro ty, co sami nic platit nechtějí. Do toho si šílená Merkel pozve milion Asiatů a černochů. Několik set tisíc odmítnutých asylantů zmizelo a žijí v ulicích měst jako bezdomovci, živí se žebráním a kriminalitou. Bilance vlády svazačky Merkel, která pronesla samolibé, "Ještě nikdy se v Německu nežilo tak dobře, jako teď."

Chtěl jsem ještě uvést pár kritických bodů, zbytečných chyb naší generace, které naše potomky povedou do velmi těžké budoucnosti. Ještě tedy pokračování... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 10. února 2018 v 16:42 | Reagovat

Pane autore, kreslíte to signálními barvami. Jako vše na tomto světě, to nebude tak horké. Německu zbývá dnes hospodářská rozvaha. Buď spěje ke stabilizaci nebo k rozvratu! Dvakrát se dalo do válčení o "životní prostor" a po dvakrát o část historického prostoru přišlo! Německo je stále sledováno a jistým způsobem ostrakizováno. Snad si vzalo ze dvou debaklů trvalé poučení. Podle mne jde o unikátní situaci, kdy se lidé dožívají delšího věku a dosavadní model soužití generací se rychle mění. Slepou uličkou je příjem málo kvalifikovaných muslimů. Ti populační potřeby německého státu nevyřeší pokud je ještě více nezkomplikují.
Němci nesli v posledních 100letech pokrok  zejména v přípravě vojenského dobývání. Je až neuvěřitelné co dosáhli ( v dobrém i špatném ). Snad se z dnešních zmatků vynoří jiná skupina než byli zpovykaní marxisté, šovinisté a nacisté, kteří jistým způsobem manipulovali s davy. Dnešní doba chce předložit model společnosti vhodný pro budoucnost nejen Německa ale i EU.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 10. února 2018 v 20:52 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Nejsem jasnovidec, mám ale různé vzpomínky. V létě 1968 jsem řekli politickému na vojně, že sem Rusové vlítnout. Vynadal nám do bláznů. My jsme ještě pitomé děti, on zkušený politruk, co už 20 let studuje brožůry. Za měsíc kolem nás stály sovětské tanky.
V roce 1910 bylo zcela jisté, že válka už nemůže přijít, protože proletariát všech zemí by proti sobě nepozvedl zbraně. ... Příkladů do nekonečna. Právě Sýrie se v roce 2009 zdála turistický cíl příštích let... Vysoce kulturní národ Němců předvedl v letech 1939 - 1945 to nejstrašnější barbarství.
Ono je na tom světě možné úplně všechno. V příštím dílu bych k tomu islámu něco připsal.
S jedním souhlasím, Němci podali takový neuvěřitelný technický a organizační výkon, že válku proti celému světu skoro vyhráli. Ale jen skoro.

3 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 24. července 2018 v 17:53 | Reagovat

Dnešním konatelům dobra uniká historické poučení. V minulosti byly kolonizovány celé světadíly, Severní i Jižní Amerika a Austrálie. V těchto světadílech vždy imigranti zlikvidovali původní obyvatelstvo a nastolili svou kulturu a to proto, že kolonizátoři byli vždy hegemonem. Afrika byla též kolonizována ale to nebyl hegemonní kolonizátor ale spousta různých kultur. V ní nebylo původní obyvatelstvo převychováno, ale zůstaly místní zvyky. Arabové stříleli černochy jak lovnou zvěř, protože se jim to líbilo a považovali je a méněcenné. Dnes považují za méněcenné Evropany a tay nás střílejí. Perspektiva není dobrá zejména díky páté koloně v Evropě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama