Únor 2018

Evropa, rok 2070 - 3/?

28. února 2018 v 20:56 | gregor moldavit
K aktuální situaci v Německu:
Svazačka Merkel, tahle "nejmocnější žena světa", která se ze své moci pomátla na rozumu, v poslední době pěkně zkrotla. Najednou se před kamerou pitvoří, jako by to všechno byla jenom taková sranda. Její pevná moc nakonec spočívala v tom, že si štědře vydržovala kliku ministrů kolem sebe. Proto se jí podařilo zůstat šéfkou CDU a tím automaticky kancléřkou. Jenže ve volbách 2017 měla třeba v Sasku AfD víc, než CDU. Nyní už Merkel jenom vyráží klín klínem. Aby jí SPD tolerovala, začala rozdávat ministerská korýtka na jejich funkcionáře. Ti to rádi přijali, ale zvedl se odpor v její vlastní straně, tedy v CDU a v sesterské bavorské straně CSU, kde má rozlitý ocet už dávno. Je tu tedy první náznak, že by se Merkel mohlo podařit svrhnout. Když pak ztratí kancléřskou imunitu, půjde nejspíše skutečně před soud. Musím říci, že bych to shledával správné. Vždyť skutečně v roce 2015 překročila více zákonů na ochranu EU a silně tím Evropě, hlavně ale Německu, uškodila. (Proč? Aby si sama svou moc dokázala, aby vešla do dějin.) Už tenkrát na ni bylo podáno asi 4000 udání. Baba sice pěkně zkrotla, ale moci se nevzdává. Moc, to je droga, na kterou se těžko odvyká. Jenže i kdyby vypadla, škody jsou napáchány. Co čeká dnešní maturanty, až půjdou do důchodu?

V posledních dnech přišla bouře kvůli rozdávání jídla chudým. Německá babička, která nevyjde s důchodem, si přijde pro pár sáčků. Jakýsi doktor, či inženýr, kterého si pozvala soudružka Merkel, ji odšoupne na stranu a postaví se před ni. Je silnější. Už 75% těchto lidí jsou cizinci. Že se jedná o muslimy, nelze přehlédnout. Co se děje, víte jistě z vašich zpráv. Není divu, že první, kdo tvrdě zaplatí za šílenství soudružky Merkel, jsou právě ti nejchudší. To je ovšem jenom začátek, ostatní přijdou na řadu taky. Co na to řekne ta baba? Jako vždycky - my se přeci musíme s cizinci o naše "bohatství" podělit.

Další bod problému migrace: 2. Islám 1/2
Pád Granady

Jaká byla nejdelší válka v dějinách Evropy? Conquista-reconquista a trvala skoro 800 let.
711 vpadnou Maurové na Iberský poloostrov, už od roku 722 se ale místní staví na odpor, čímž lze datovat pojem reconquista, tedy vybojování území nazpět. Leč muslimové pokračují, jejich cílem je celá Evropa. (Tu jedinou víru pravou, to jako tu jejich, oni musí přinést celému světu.) Dojdou k Pyrenejím a tam se fronta zastaví. Tenkrát vzniká bojovník zvaný "rytíř", jezdec v pancíři, který se muslimům a jejich ostrým šavlím může postavit. Konečně jsou Maurové zase vytlačeni. A kdy že se to povedlo nazpět? V roce 1492, když padla Granada a tím poslední islámská bašta v Evropě.

Je to asi tak 15 let, co jsem viděl v televizi školu koránu v Teheránu. Jeden kluk tam kývá hlavou sem tam a bez přestání cosi drmolí. Tím jsou zkoušky uzavřeny, stal se z něj učitel koránu a smí si nasadit turban. Otázka německého reportéra, jak to, že jich je tak strašné množství? Odpověď, to je pro Evropu. My víme, že obyvatelé Evropy si přejí tu víru pravou, ale jejich vládci je utiskují křesťanstvím. Jednou si ale svá práva vybojují a pak budou potřebovat učitele koránu. No a ti už jsou k tomuto účelu školeni. Věřící, ale ne vědomý, klouček neví, co to mluví, on se to tak naučil a považuje za pravdivé, považuje za zcela samozřejmé. Přejel mi mráz po zádech. Takto jsem byl obelháván v dětství taky. Dělníci v kapitalistických státech si přejí socialismus, ale kapitalisté mají dost policie, aby je drželi v zajetí kapitalismu a mohli vykořisťovat. Mohl jsem jenom doufat, že tenhle pořad viděl někdo z německé ochranky státu a nevezme na lehkou váhu. Určitě to ten případ nebyl, jinak šílená Merkel v roce 2015 nemohla napáchat, co napáchala*. "Takže invaze islámu do Evropy už se připravuje", pomyslel jsem si. Holt tam asi není pro tyhle kloučky dost jiné práce, musejí o dům dál. Pro nás Evropany nic tak nového. Co byly naše křížové výpravy? To samé! 200 let se tím řešilo přemnožení** Evropy. Napsal jsem i podrobně o dětské křížové výpravě. detska-krizova-vyprava-1-2-svaty-cil
Po úrodných letech přišla změna klimatu a všude bylo dětí jak smetí, pro které nebyla obživa. No tak se vyexpedují osvobodit svatý hrob. Muslimové nám dělají dnes to samé, co my jsme tenkrát dělali jim. (Jenom jsou chytřejší a zatím nepotřebují používat zbraně. My jim naši zemi předáme dobrovolně a ještě je budeme ochotně živit. Kdo se chce bránit je pravicový populista. Kdo jim nedá co si poručí, je nacista.)

* (Kdyby bylo na mně, stála by před soudem nejen Merkel, ale i její věrný ministr vnitra de Maizière, kterého já bych nazval ministr pro kapitulaci před teroristy. Celý rok 2015 přihlížel, jak se do jeho země valí statisíce ilegálů, mezi nimi kriminálníci a agenti IS, a nepohnul na obranu své země prstem.)
**("Přemnožení" bude téma 5. dílu. Rozhodně to není problém naší doby. Jenom se tady dnes jedná o úplně jiná čísla, než v dřívějších dobách.)

Alhambra
Mešita v Cordobě
Muslimové nám zanechali ve Španělsku takové skvosty, jako je Alhambra, nebo chrámy v Cordobě. Mnoho znalostí antiky se nám v našem temném, vědě nepřátelském, středověku dochovalo právě přes Araby. (Třeba Al chemie.) Jenže to bývalo.

Co nám zanechali dnešní talibáni a bojovníci IS? Zničené historické stavby a umělecké sochy tisíce let staré a nedocenitelné hodnoty. K tomu zaživa uřezané lidské hlavy, jsou mezi nimi i hlavy dětí.
Obojí dílo muslimů! Muslim, nebo islám, tedy není pojem nikterak jednoznačný.

Mešita v Male (Maledivy)
Stál jsem před touto stavbou a obdivoval architektonickou eleganci této stavby celé z mramoru. Pokud jsem informován, financovali to Arabové, nejspíše tenkrát všemocný Kaddáfí. Ten si chtěl z Maledives udělat jakési přírodní muzeum své moci a solil tam miliony. Ty Maledivané sice rádi přijali, ale odmítli dělat mu loutky v jeho divadle. V každém případě je ale v tomto státu povoleno jediné náboženství - islám.

Co je to islám? Kdyby to bylo náboženství, pak by nikomu nevadilo a o nic by nešlo. Máme tady buddhisty, hinduisty, ateisty... a je to každého soukromá věc. Dokud ovšem nezačne na ty druhé útočit, ať už ideologicky, nebo fyzicky. Jenže právě tohle je u islámu dnes ten případ. Tedy aspoň u některých současných muslimů, kteří k nám přicházejí. V 50. letech přišli na práci muslimové Turci, je jich teď v Německu asi 3,5 milionů a rozhodně neničili vánoční stromečky*, nebo nepáchali masové vraždy. Islám bylo jejich náboženství, ne válečná ideologie.
Co se změnilo?

*(Muslimové ve Švédsku vanocni stromecek)
Proč ten vánoční stromeček ničí? Je to pro ně symbol křesťanství a oni nám přináší tu jedinou víru pravou. Křesťanství nutno potírat. To jenom šílená Merkel může blábolit, že se budou integrovat. Oni přišli integrovat nás. Je to tak nepochopitelné? Co dělali křesťané? To samé! Kam přišli, ničili pohanské symboly, v cizí zemi a cizím lidem! Kdo se postavil na odpor, byl zabit.
Cyril a Metoděj na Radhošti. U jejich nohou leží socha pohanského Radegasta, kterou oni zničili. Jistě bohulibý čin, udělali to pro naše dobro, jednou to pochopíme. Právě to si myslí muslimové, když ničí výtvory křesťanské. Jednou budeme stejně muslimové, tak proč ne hned? Pak jim za to budeme vděční. Ono komunistické, "Budoucnost ukáže, že my máme pravdu!" (Příběh na Radhošti je smyšlený, nic takového se historicky nedochovalo. Násilí bylo ovšem zcela běžné, pohané, = ti nepokřtění, byli často masově vyvražďováni. O tom by nám mohl vyprávět třeba Jan Lucemburský, ztělesnění všech rytířských ctností.)

Mimochodem - Představa, že vánoční stromeček je cosi křesťanského, je naprostá pitomost. Jehovisté jsou křesťané a mají ho zakázaný, moje žena a já křesťané žádní nejsme a máme k Vánocům jednu jedličku v pokoji, ozdobenou a jednu na terase. Ta vydrží až do dubna. Při tom nám na pozemku kolem domu roste celá řada jiných jehličňanů. Je to zvyk evropský (na zimu se prořezávají les) a nám se vánoční stromeček líbí. Jestliže se Evropa stane do konce století islámským kontinentem (což si myslím), pak, pokud za to nebude trest smrti (což je možné), si lidé na Vánoce budou dále dávat stromečky do bytů.

Jak to půjde dále s tím islámem v Evropě? Průměrný bílý Evropan má asi 2 děti, průměrný muslim tak 6. Tohle by si měl každý spočítat! Onen Kaddáfí nakecal v životě hromadu blbin a nakonec byl zabit vlastní lidem. Jedno ale řekl, na adresu Evropanů, moc dobře:
"My nepotřebujeme žádný terorismus. Naše mocná zbraň jsou rodidla našich (islámských) žen. My si v Evropě brzo všechno demokraticky odhlasujeme."

Dokončení tématu islámu příště. Pak zase příjde rok 2070...

Evropa, rok 2070 - 2/?

12. února 2018 v 13:36 | gregor moldavit


Pokud něco povede k rozpadu EU, pak jsou to právě migranti. To není budoucnost, to je už i minulost. Dovoluji si tvrdit, že bez nich (a bez šílenství svazačky Merkelové) by nebyl "brexit", nebyl pojem "visegrádská čtyřka" a další rány na těle EU. Nevěříte mi, že bude následovat genocida původního evropského obyvatelstva? Vždyť už dávno začala. Co jsou ty bombové atentáty a masakry s kamiony? Že to jsou jedinci? A kolik těch "jedinců" mezi námi žije?

Změnit to nelze, bylo už příliš mnoho chyb uděláno. Nebylo by ale na čase začít se nad situací trochu zamýšlet? Udělat aspoň pár rozumných kroků k nápravě, místo vše dále zhoršovat? Chci uvést 3 body, kde by se mohlo něco malinko změnit. Dnes:

1. Asylové zákony

Stačí říci zaklínadlo "asyl" a každý může překročit hranice EU bez jakéhokoli průkazu. Že je to mezinárodně hledaný vrah? On má svá práva, my naše povinnosti!

Za mlada jsem přišel do Německa coby asylant, pobyl v lágru, byl postaven před soud, kde mi asyl byl udělen.
Měl jsem velmi silný dojem, že tenhle celý asyl je vlastně jenom teátr a podvod, jako byl socialismus, nebo moje vojenská služba. Úředníci v lágru nám celkem dávali najevo, že si o nás nic dobrého nemyslí, všichni jsme lháři a podvodníci. (Das ganze tschechische Volk je banda simulantů.) Daleko od pravdy tím nebyli. Soudci udělovali asyl na základě toho, co takový člověk o sobě sám vypověděl. Jak už jsem napsal jinde, když mě komunisti vyhodili při politických prověrkách z práce, byl jsem snad jediný u celého podniku a všichni kolegové mi vynadali do blbců. V lágru jsem se najednou ocitl ve společnosti Čechů, kteří všichni bojovali proti komunistům a všichni byli perzekvováni. Jak, to ovšem nikdo uvést nemohl. Ale ono to ty soudce ani nezajímalo. Brali to paušálně, jako pekař, když sází na plech housky.

Možná je tomu jinde jinak. Český pár přijel v 70. letech do Švýcarska a zažádal o asyl. Odpověď, "Máte Opel Rekord, přijeli jste bez problému jako turisti a to nám chcete tvrdit, že jste ve vaší zemi utlačováni?" Přejeli tedy do Německa, kde asyl dostali. Tenkrát ale byla doba studené války, byly na světě jen 2 strany a kdo byl z ČSSR to měl dost jisté. Byla to země okupovaná sovětskými tanky a nakonec všichni byli nuceni žít v temnotě normalizace. Pro západ bylo konečně dobré ukázat, kde je ta správná strana a pro Německo byli bezpochyby Češi hospodářský přínos. Tenkrát to skutečně byli doktoři a vědci, v každém případě lidé kvalifikovaní. (Odborníci pak ale chyběli na české straně! Rozhodně není pravda dnešní komunistický blábol, že zrádné emigranty nikdo nepostrádal. Chyběli na každém kroku.)

Jak to vypadá v Německu dnes? Afgánec uvede 2 klasické věty. "Talibáni mi zabili otce. Chtěli zabít i mě, ale na poslední chvíli jsem uprchnul." Na poslední chvíli prchal 4 měsíce, až se dostal do Německa. Zřejmě si nebyl životem jistý v žádné zemi před tím*. Že má na rukou tetování talibána, (že to je talibán!) to zřejmě nikoho nezajímá. Jeden kriminálník měl být vrácen, nechal se pokřtít coby křesťan a tím být vrácen nemůže, protože by ho to tam mohlo stát život. Jedna vyložené slepice (pochopitelně od Grüne) k tomu dodala ujištění, že to od něj bylo skutečně z přesvědčení. Za jak blbé nás, Evropany, ti lidé musí nezbytně považovat.

*(Ve které zemi se muslim cítí nejlépe? Egypt, Irán, Pakistán? Ne, Německo, Kanada, Švédsko!)

Asyl je ovšem jenom pro politicky, či nábožensky, pronásledované, pro ekonomické emigranty myšlen nebyl. Souhlasíte s takovými zákony? Vezměme 2 příklady:
Jeden pouliční verbíř exotické náboženské sekty byl kýmsi při své bohulibé misi nakopnut.
Byl tedy pronásledován a týrán pro své náboženské přesvědčení. Právo na asyl mu dle směrnic EU náleží.
Matka měla tři děti, kraj postihlo sucho, 2 už zemřely. Dostala se do Evropy a je ochotna vzít poslední dreksarbeit, aby se svým posledním dítětem přežila.
Tak to je nám líto, jasný ekonomický emigrant, který musí být vrácen doprostřed pouště.
Toliko dnešní asylové zákony EU!

Kdybych soudil já, pak onomu misionáři ještě jeden kopanec přidám a byl by v tu ránu zase nazpět. Matku bych přijal a pomohl jí na začátek. Ale s jednou brutální podmínkou! Že tu práci skutečně vezme a bude z ní dítě a sebe živit. Ne že si jednou měsíčně dojde pro sociální podporu a začne na svět flákat další děti, které zase nemůže uživit!

Prohlašuji asylové zákony EU za naprostou pitomost. Ještě větší hovadina je používat tyto při stěhování národů. Ono je tomu tak, že člověk (kterému právě nejde vyloženě o holý život), neutíká odněkud, ale někam. V tom smyslu je vlastně každý emigrant ekonomický. Chcete jim to vyčítat? Vždyť je to zcela přirozené chování člověka i zvířete. Ekonomický emigrant je kočovník, jehož stádo spáslo trávu a on táhne o kus dále. Ekonomický emigrant byl praotec Čech.

Ještě jeden nedávný, hodně smutný, příklad:
Německý prezident Steinmeier (kterého jsem před tím mylně považoval za chytřejšího) papouškoval v Jemenu frázi, "musíme rozlišovat mezi ekonomickými a politickými emigranty". Kdosi mu tam měl říci, ať jde do takového jejich uprchlického lágru, kde je třeba 100 000 lidí namačkaných ve strašných podmínkách, a zkusí je roztřídit. Přesto tuhle debilitu pořád všichni opakují.

Je naprostá pitomost používat asylové zákony při stěhování národů. Moderní otrokáři, zločinci převaděči, na tom vydělávají miliardy. (Peníze nakonec zase jen z kapsy německých daňových poplatníků!) Mrtvé v moři počítá naše církev svatá a vláda, jim je to jedno. Vždyť zaplatili předem. Ale pokud si pan prezident přeje uprchlíky pravé, politické, co utíkají před válkou, pak prosím. V těchto organizacích se obracejí takové peníze, že není nic snadnějšího, než financovat a rozpoutat občanskou válku v nějakém africkém státu, (na což by stačil jeden miliónek), a pak převážet tyto "oprávněné" migranty do Německa. Tuhle válku si ale objednal pan Steinmeier, bez něj by tu nebyla.

Opakuji: První krůček k řešení největšího současného problému EU - Zrušit nesmyslné a dávno přežité asylové zákony!!!

Další díl: Islám

Dodatek 13.02.
Někdy v roce 2016 zažádal o asyl německý občan, voják z povolání. Prohlásil se za uprchlíka ze Sýrie. Soudní řízení žádal ve francouzštině, proběhlo a on byl uznán za oprávněného asylanta. Že by arabsky nedokázal napsat ani své jméno, nikomu nevadilo, byl to Syřan, protože to sám řekl. Celou tu dobu bral od německého státu plat vojáka a podporu asylanta.
Toliko kvalifikace německého asylového soudce. Předpokládám, že ho ani nevyhodili a soudí dodnes.

Evropa, rok 2070 - 1/?

9. února 2018 v 21:14 | gregor moldavit
Právo na bydlení

bezmocní mocní

Když slyším denně nepříčetné žvanění přeplacených a očividně pomatených německých politiků, jímá mě strach o budoucnost celé Evropy. Spolek takových cvoků jsem si neuměl představit v Čechách za komunistů. Německo nedalo za půl roku dohromady vládu, dětem padají školy na hlavu, 900 000 důchodců musí pracovat, protože z důchodu nevyjdou, ve městech, kde je práce, se nedá sehnat byt a když, pak se nedá zaplatit... a jaká je starost politiků v Berlíně? Familiennachzug! (Přísun příbuzných imigrantů do Německa. K tomu Německo přijímá průběžně více nových imigrantů, hlavně muslimů, než USA, Kanada a Austrálie dohromady.) Po katastrofě, kterou Merkel napáchala v roce 2015, si ji zase zvolili za kancléřku. Grüne, jejichž program je zánik Německa, dostali 8,9%. Ten národ se jednoduše musel zbláznit. Všichni na Němce právem nadávají, ale jsou skutečně v dnešní EU nějakou výjimkou? Podívejte se na země, Itálie, Francie, Belgie... Co zbude z Evropy za 50 let?

***

Byl chladný podzim, bylo mi asi 6 let, když jsem před domem našel malý okřídlený hmyz, který se sotva plazil. Vzal jsem ho bez obav do ruky a trochu zahřál. My kluci jsme dobře znali všechny možné brouky a motýly a já věděl, že tohle je trubec, tedy sameček včely, který nemá žihadlo. (Vím, je to spíše sameček včelí královny, včela žádného nepotřebuje.) Přinesl jsem ho domu, ulomil kus cukru na vatu a kápl vodu. Trubec do toho hned strčil sosák a spokojeně pocucával. Nato jsem ho zase vynesl ven a pustil. Všem jsem pak pyšně vykládal, že jsem mu určitě prodloužil život aspoň o hodinu. (Včely trubce na zimu vyhazují z úlu, na jaře se jim vylíhnou zase noví. Pracují ekonomicky, právo na bydlení se u nich neřeší.) Dospělí se usmívali. Vzdělaný člověk ví, že svět hmyzu nezná jedince. Rodí se a umírá po milionech. Jeden kus hmyzu nemá žádnou cenu. A jaká je cena jednoho člověka?*

*(Když odbočíme od tématu a vezmeme to přesně, tedy když člověka rozložíme na prvky, nebo základní substance, tak máme 60 L vody, pak nějaké vápno, fosfor... takže řekněme jeden člověk 100 Kč. Organické sloučeniny by přinesly více a prodávat orgány na transplantaci by dalo hladce miliony. Prodat ho celého živého, jako třeba fotbalistu, by dalo taky dost. Koupit v Africe otroka, (jakkoli je to už přes 200 let zakázáno), je snadné a stál by třeba jenom nějakých 20 dolarů.
V Indii jsou různé kasty. Jsou "bráhmani" a úplně dole "nedotknutelní". Jejich hodnota je značně rozdílná. U nás jsme si všichni rovni. Víme ale tak jistě, že my máme pravdu?)

Jenže tady je myšlena cena jednoho průměrného člověka této beznadějně přelidněné planety, na které se lidé už také rodí po milionech a skutečně po milionech budou muset umírat. Jaká je cena jednoho Evropana pro muslimy, kteří přicházejí, aby Evropu očistili od ďaurů ve jménu jejich víry jediné pravé?! (A ďaurové odsouzeni k zotročení, nebo vyhlazení, je vítají plakáty "herzlich willkommen".)

Dokážu si představit ten řev nějakých sluníčkářů a humanistů, nějakých Grüne (navrhli přemístit všechny Romy z Balkánu do Německa, oni tam prý jsou diskriminováni), ale možná by tenhle článek měl být napsán. 20. století mělo 2 světové války. Zahynuly desítky milionů lidí. Když jde ke konci, je Evropa silná, zalidněná a bohatá. Co z nás zbude tady v Evropě do konce tohoto století? Domnívám se, že my už dnes na naše zničení žádnou válku vůbec nepotřebujeme. V roce 2100 bude Evropa bezpochyby hustě zalidněná, (mírně řečeno), ale kdo budou její obyvatelé a jak bude vypadat jejich denní život? Jak bude vypadat příroda, jak dlouhý bude průměrný lidský věk, jaké bude klima? Kolik připadne vody na jednoho člověka a den?* Mnoho proroctví jsem v dětství slýchával, hlavně od komunistů, jak v roce 1970 budou už zdarma potraviny, v roce 2000 všechny státy komunistické... za svého života jsem přežil asi 10 zaručeně jistých konců světa... Proroctví bez konce, ale ani jedno, které by se bylo vyplnilo. Jestliže budu nyní prorokovat já, pak to není žádné vnuknutí z nebe, nebo víra v nějaké bohy, či -ismy, toliko logická extrapolace dnešní situace do budoucna.

*(Podívejte se na Kapské město! Jo, nemají deště, ale počet obyvatel stoupl za posledních 10 let o milion. Ono se to snad ani nesmí říkat, třeba by se to nelíbilo církvi svaté.)

Někde už si zvykli: volles-schwimmbad

V roce 2070 půjdou teoreticky do důchodu dnešní maturanti, co je čeká? Na Zemi jsou v tu dobu už zcela běžné potopy, tornáda, sucha a všechny možné přírodní katastrofy biblických rozměrů. Alpské ledovce roztály do výše 3000 metrů, zatímco sever Skandinávie už je zaledněný a prakticky neobyvatelný. Podařilo se skoro zastavit Golfský proud. Pobřežní státy jsou dávno zaplavené, pouště se rozšířily na půl světa a když přijde potopa, mizí ve vodě celá města. Za pár dní už ale nemá běžný člověk dost vody na spláchnutí záchodu. Oceány jsou zamořené*, zemědělská produkce nepostačuje, jenže snad větší problém než lidi trochu nasytit je problém, kam ještě s jejich exkrementy. Šíří se nové nemoci, vrstva ozonu je pryč, rakovina kůže běžná nemoc. Přesto lidí stále přibývá. Na zmučené planetě Zemi žije deset miliard lidí. Většina spíše chcípá, než žije. To jim ovšem nevadí, aby neprodukovali další a další potomstvo a jako obvykle - nejvíce dětí mají ti, co sami nedokážou uživit ani jedno.

*(Prý si to příroda sama vyřeší. Jak? Třeba takhle? bobr-si-postavil-hraz )

***

Dnes jsme potkali před domem (Bavorsko) jednu tu zašátkovanou, co přišly v roce 2015. Tlačila kočárek a břicho po kolena. V roce 2020 bude mít bezpochyby 5 dětí, 5 muslimů, a to jí bude sotva 30 let. Když se těch muslimských žen ptali, co budou v Německu dělat, byla odpověď jednoznačná, "No přeci rodit děti!" (Jak se může někdo tak blbě ptát?! Co jiného?)
Muslimové se vůbec netají tím, že naše zákony neuznávají, ty jsou tu pro evropské vzývače kříže. Oni jsou nad ně povznesení. Co na to naši soudci? Přikyvuji a přisluhují:
nemecke-urady-povolily-syranovi-bigamii-muze-si-privezt-druhou-zenu
Takže jeden muslim a třeba 4 ženy. No a každá má zase více dětí ještě s jinými muži a ty potřebují své otce... Němec jde ovšem dále za bigamii sedět. Patrně vůle Alláha.


Pokud tahle fotka není montovaná, pak se asi jedná o scénu z Indie. Ono to tak v tom roce 2030 v Německu bude, ale děti budou arabské a africké. Tady nejde o nějaké uprchlíky před něčím, tohle je stěhování národů! Nikdo a nic ho nemůže zastavit! On to nikdo ani nezkouší, zcela naopak. Merkel pro ně posílala zvláštní vlaky, na moři je loví evropské lodě a dovážejí do Itálie. Nevěříte? Podívejte se do dnešní školky v Německu a spočítejte ty bílé!

Před čím tito lidé utíkají? Před problémem přemnožení. Co nám přinášejí? Přemnožení!

A pro své množení tady v té zemi oni nalezli ideální podhoubí. Navíc dobře vědí, že je poslal Alláh, aby Evropu v jeho jménu očistili od nevěřících psů, tedy dnešního obyvatelstva. Nepochybuji o tom, že se jim to do konce století podaří.
K tomu jim Alláh urovnal cestu už tím, že v Německu dosadil za diktátorku soudružku Merkel. (Ironií osudu pro ně důkaz, co znamená pustit na vedoucí místo ženskou.) Její počínání (ač jim přímo zvací dopis neposlala) byl pro ně jasný signál vydat se na pochod. Vyšlo to perfektně.

Přišel jsem kdysi do Německa jako asylant, žil nějakou dobu v lágru a vím, jak se chová člověk, který přišel o něco žádat. Viděl jsem tyhle muslimy s jejich vítězným Y, kdy se 2015 vyřítili v Mnichově z vlaků. Takhle se chová agresor, který přišel rozhodovat o poražených. Tihle lidé neutíkají před válkou, ti nám ji přináší. Allahu akbar!

Jak vypadá Evropa 2070? Asi jako dnešní Sýrie, nebo Irák. Polovina obyvatel jsou muslimové, část Evropy už je přímo pod kontrolou IS. Bojovat s nimi není dobře možné, jsou mezi lidem, za nimi se i schovávají, mají své členy i u policie a v armádě. Nejsou to jen potomci imigrantů, připojuje se k nim chudá část původních Evropanů, která už nemá co ztratit. Oni jim slibují domy* a pozemky ďaurů, když budou bojovat ve jménu Allaha. Jejich cílem a úkolem je genocida neislámského obyvatelstva Evropy!

*(V roce 2015 pronesla choromyslná Merkel, ve snaze přilákat co nejvíce "pracovních sil", "kdo je ze Sýrie, má v Německu právo na asyl." Převaděčská mafie okamžitě vydělala řekněme miliardu € na falešných syrských pasech, kus tak za 1000 €, k tomu další příjem za transport, lodě... Když někdo z Maroka kupoval v Turecku falešný syrský pas, dozvěděl se, že 99,9% asyl v Německu, k tomu tam dostane auto a dům. Němci už se nedokážou množit, proto si je Merkel zve. Němci budou za ně pracovat, oni budou za Němce souložit. To se jim tak líbilo, že se dali na pochod po milionech. V lágrech je čekalo zklamání, to ústilo v jejich agresivitě a kriminalitě. Právě tak jejich představa o ženách na ně čekajících. Ve Švédsku si dal někdo práci to spočítat, přes 90% znásilnění spáchali migranti.)

Jak je to s tím domem v "bohatém" Německu? V roce 2016 tady byly rychle renovovány opuštěné staré domky, ze kterých majitelé vymřeli a nikdo je nechtěl. V každé vesnici se náhle povalovala na rynku skupina černochů. Kouřili, telefonovali jejich ajfounem a čuměli do nebe. Na integraci nepomýšleli a u místních sedláků rozhodně nebyli vítáni. Pavlačí praštěná Merkel ještě pronesla, že migranti mají hledat něco na vsích, kde je více místa. Jako by si tam snad mohli zabrat nějaký kus opuštěné země. Za rok už ale byli všichni ve městech. Tam mají svoji anonymitu a snad i možnost najít práci. (Každý desátý to snad dokáže.) Ale bydlení?
Ve městech jako Stuttgart, Frankfurt... není pro vzdělaného člověka potíž najít dobře placenou práci, ale je zcela nemožné najít bydlení. Když je byt k pronajmutí, stojí ráno na ulici sto zájemců. Činže jsou tak strašné, že i dobře vydělávající člověk je sotva zaplatí. Vláda hlupáků tedy vydala zákon, že za m2 nesmí majitel požadovat více než ... Každý se jim na jejich zákon akorát vykašlal. (Ať tedy udělají taky zákon, že při stavbě domu nesmí cihla stát více než...) Činže rostly dále. Je tu možnost najít něco daleko za městem, ale denně ve strašném provozu hodinu do práce. (Do toho šílejí ti, co bydlí podél příjezdových silnic.) Dcera kolegy dostala místo na uni ve Stg., dobře placené, ale teď to začalo. Asi po půl roce tedy s manželem našli aspoň byt ke koupení. 3+1, dobře položený, novostavba, cena půl milionu €. Jenom všechny poplatky (makléř, grunderwerbssteuer...) asi 50 000€. To jako navrch. Příštích 20 let budou žít na minimu, aby to splatili. A to je dobře vydělávající pár, co ti špatně placení? K tomu je požadováno nekonečně nových bytů pro ty, co sami nic platit nechtějí. Do toho si šílená Merkel pozve milion Asiatů a černochů. Několik set tisíc odmítnutých asylantů zmizelo a žijí v ulicích měst jako bezdomovci, živí se žebráním a kriminalitou. Bilance vlády svazačky Merkel, která pronesla samolibé, "Ještě nikdy se v Německu nežilo tak dobře, jako teď."

Chtěl jsem ještě uvést pár kritických bodů, zbytečných chyb naší generace, které naše potomky povedou do velmi těžké budoucnosti. Ještě tedy pokračování...