Stěhování národů - konec Evropy? - 34/? Zánik Říma - proles a imigranti

29. června 2016 v 19:50 | gregor moldavit

Národe, jaks to hlasoval? Já měl naplánováno zůstat v EU a živit se její kritikou. Co si nyní počnem?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407529-calais-hrozi-britum-ze-nebudou-smet-provadet-hranicni-kontroly-na-uzemi-francie.html
https://www.novinky.cz/ekonomika/407813-britanie-miri-ke-katastrofe-tvrdi-miliardar-branson-kvuli-brexitu-zrusil-velky-projekt.html
https://www.novinky.cz/ekonomika/407779-zchudneme-a-budeme-muset-zvysit-dane-varuje-britsky-ministr-financi.html

Už to začalo. Všichni ti, kdo si spojují vystoupení z EU s nějakým pojmem "svoboda", by se měli dobře informovat. Ono i ve kšeftě platí, "kdo nejde s námi, jde proti nám". Tohle vystoupení bude pro GB pěkně drahé. Mnoho z těch, kdo hlasovali pro, toho bude pěkně litovat. Vlastně už lituje teď. Proto jsem názoru, že takovou věc by měli rozhodovat politici a ne ševci a holiči. To není žádná urážka nějakého řemesla. Když kapitán letadla musí přistávat za bouře, nemůže potřebovat hlasování pasažerů na palubě o tom, jak to má provést.

Při tom je GB mocnost, která něco vydrží. Jenže ona vystoupila z EU a z jejich společenství chce nyní zase vystoupit Skotsko, Sev. Irsko, Gibraltar a - Londýn. Vystoupit, aby pak každý sám vstoupil do EU.

Naproti tomu chtějí vystupovat z EU zase další státy, třeba Francie a Holandsko. Jako důvod tady vidím zase jenom jednu osobu - Merkel! Tím jejím stěhováním národů na podzim roku 2015 byl tento rozpad EU naprogramován, v každém případě byl dán největší důvod.

Těžko říci, co nyní nastane. Vždycky jsem byl pro EU a jsem dodnes. Je hrozně jednoduché být proti všemu a když se ostatním něco nepovede pyšně prohlásit: "vidíte, já vám to říkal." Ono je nutné být taky pro něco a přiložit ruku k dílu.

Byli to Němci, kdo pro EU mnoho udělal a mnoho platil a jsou to nakonec oni, ne Britové, kdo EU poškodil. Vlastně hlavně jedna osoba, která ve svém šílenství zničila úsilí milionů. Němci jsou pouze viní tím, že ji nedokázali zastavit.
Tři skuteční hrobaři EU

Problémy migrace v Německu nyní neberou konce: "70% asylantů určených k odsunutí má lékařské potvrzení, že jsou nemocní a transportu neschopní."
Pronesl náš pan ministr vnitra, coby nezúčastněný pozorovatel událostí. V Německu právě tak lehké sehnat, jako falešný syrský pas, nebo jakýkoli jiný papír. Dvacetiletí kluci, kteří se dokázali z Maroka ilegálně prorvat do Německa přes mrtvoly, náhle nejsou zdravotně schopni dvou hodin v letadle. Ale ten papír tady je, no tak co můžou všechny německé úřady dělat? NIC! Pro muslimy další důkaz, že Evropan je idiot, kterého je možné obelhat jak tříleté dítě. Více než sto tisíc imigrantů je v Německu neznámo kde a k tomu sedm tisíc dětí. Pana ministra vnitra to zřejmě neruší.

Váda, vládní klika kolem Merkel, je spolek "sypejte ptáčkům", skutečné vlády už dávno není schopná. A tihle lidé ještě chtějí dělat předpisy ostatním státům EU.
Komuny v Německu úpí pod neúnosnou finanční zátěží v důsledku imigrace roku 2015, obyvatelstvo se bojí za tmy na ulici a počet přepadů a vyloupených domů pachateli tmavé kůže narůstá. A co dělá stát? Pan ministr vnitra nás právě vyzval být bdělí a na domy dávat pozor. Toliko jeho řešení narůstající kriminality. Provolání k lidu, že si má pomoci sám. Merkel slíbila přetíženým komunám peníze ze státní kasy, ve které žádné dávno už nejsou. Pan ministr financí vychází z toho, že oni si všichni jaksi poradí i bez peněz, navíc mu budou dále platit daně.


Co je to otevřenost a různost? Počínání muslimů v Evropě?

Ten samý člověk nás ještě poučí, že uzavřít hranice Evropy by znamenalo zdegenerovat. Příliv islámských imigrantů z Afriky prý pro naše geny nezbytně potřebujeme. Je zcela neuvěřitelné, jaká debilita může vypadnout ze současného německého ministra. Pan ministr už je dokonce tak mimo, že plete do genů náboženství. Aby to nebylo krvesmilstvo, musí si Evropanka vzít muslima. Evropa má konečně jenom 750 milionů obyvatel, nemůžou se tedy pářit vzájemně. A v rukou takovéhoto pomatence jsou naše miliardy. Německá vláda už neumí svoji vládní funkci ani věrohodně předstírat, natož to ji vykonávat. A pokud vláda nějaký zákon aspoň navrhne, okamžitě jsou tady Grüne a Linke, kteří ho odmítnou. "Ne, vracet kriminálníky nazpět do Maroka nesmíme. Homouši by tam neměli občanská práva." Bismarck se musí obracet v hrobě!

Některé spolkové země si začaly školit vlastní městskou policii, po třech měsících rychlokurzu je z kluka nebo holky sotva dospělé policista. Ti mají skutečné policii pomáhat a hlídat domy před vykradením. Policie postavená a financované čistě kvůli imigrantům. Má dohlížet na ty, kteří nám přinášejí jejich kvalitní geny, abychom tady nezdegenerovali. Spíše ale na to, aby německé ženy ty islámské geny nedostávaly nechtěně v temných ulicích, když se vrací z práce.

K tomu se pochopitelně tvoří i zcela ilegální gangy domobrany, jejichž obětí se naopak může stát kdokoli nezúčastněný jen pro svoji tmavou barvu. Finanční situace je neřešitelná a zákony jsou pro smích. Nerespektují je migranti a nerespektovala je Merkel, když si je pozvala. Pod vedením svazačky Merkel se tohle DDR-Německo stalo života neschopným státem! Co jí vytýkám i mimo imigrantů, během její vlády prořídla a zchudla střední třída. Ta nejdůležitější pro udržení vzdělanosti, demokracie a největší plátce daní. Právě to postihlo i starý Řím a přispělo vydatnou mírou k jeho zániku. Stále vyšší daně zničily střední třídu a tím i stát.

Milionářů je dost a vzniká početná vrstva chudých, kterou dříve NSR prakticky neznalo. Takový stát ale patří do třetího světa a ne do západní Evropy. Právě tak roste počet cizinců, (třeba i s občanstvím) kteří ke státu nemají žádný vztah. Jeho možný zánik jim je úplně jedno, není to jejich stát. K tomu ono nejzávažnější - o to důležitější pro ně je, aby se z jejich islámu stalo jediné povolené náboženství a následně i politický systém a zákon. Nepřišli se integrovat, přišli integrovat nás. A jejich počet roste. Jak jsem uvedl, za pouhých 20 let může být v Německu více muslimů, než původních obyvatel. Jak řekl Kaddafi, "Nepotřebujeme teror, my si všechno demokraticky odhlasujeme."

Jestliže dnes v naší společnosti máme všechny příznaky, které vedly k zániku Říma, pak tady vidím i rozdíly, bohužel ne k našemu plus, zcela naopak.

1. imigranti

Pro Řím trojský kůň, ale nejprve hospodářský přínos. Ti nebyli tak praštění, aby na přistěhovalce dopláceli. Jak s výdaji na legie rostou daně, stále méně lidem se vyplácí ještě pracovat a žijí raději ze sociální podpory. Proto je výhodné začleňovat třeba germánské kmeny na své území. Barbaři dostali pozemky, kde si postavili své jednoduché domky, několik let dostali daňové úlevy a pak přispívali svojí prací státu. Římské hospodářství žilo převážně ze zemědělství. Usazení Germáni nebyli otroci, naopak měli své otroky. (Ti ale neměli hospodářsky nějaký zvláštní význam. Jestliže má dnešní sedlák jeden traktor, je to jistě výhodnější, než mít 10 otroků. V konci Říma se zřejmě otrok už ani finančně nevyplatil, jako by se vůbec nevyplatil dnes.)

Z hostů paní Merkelové roku 2015 může být začleněno do pracovního procesu jen 10%. Ostatní budou žít navždy ze sociální podpory a z množení. Právě teď dalo Německo asi miliardu (přesně se člověk nic nedočte) na stavbu bytů pro imigranty roku 2015. Mají prý být roztroušeni mezi obyvatelstvem, (většinou bezpochyby těmi chudými!) aby nevznikala ghetta. (Vymyslel opět náš pan ministr vnitra. Němci se pěkně poděkují. To je jako v ČR roztrousit Chánov po okolí. Německá vláda už je rozumově úplně mimo.) Peníze na stavby tady jsou, od státu, ale ne stavební dělníci. (A tito migranti si, na rozdíl od římských, sami nestaví nic!) Takže jsou lákány cizí firmy, vím o českých, aby tady různé úkoly převzaly. To má ovšem ještě další závadu. Když dáte někomu zdarma byt, začne okamžitě požadovat dům se zahradou. On je přeci v té Evropě, kde stačí natáhnout ruku. Jak už jsem kdysi napsal, nemůže být horší chyba, než dávat něco zadarmo! I tuhle chybu Merkel dělá.
V protikladu k Římu a k samolibému tvrzení paní Merklové, tito migranti, coby celek, nebudou ani v budoucnosti pro Německo hospodářským přínosem a daňovým plátcem. (Od kterého roku čeká ČR, že Chánov začne přispívat do státní kasy? Tuhle oprávněnou otázku by nám měl zodpovědět pan ministr pro rovné příležitosti.)

2. proles (ti co se dokážou jenom množit)

Poslední třída před otroky. (S tím rozdílem, že otrok mohl mít i kvalifikovanou práci a žít v úctě svých pánů. Proles byla jenom lůza.) Jenže proles, živení státem, produkovali vojáky do legií a ženy třeba do bordelu, nebo coby další producentky vojáků. A jejich potřeba a spotřeba byla velká. Jako takové mělo určitou logiku jim dávat sociální podporu za množení.

Slavné římské, dříve (skoro) neporazitelné legie, jsou dávno zdemoralizované. Celá staletí byla pro legionáře podmínka římské občanství. Jistě byli placeni, ale byla to věc vlastenecké cti. Nyní berou každého cizince a pak přecházejí dokonce na oddíly sestavené z otroků. Z římského legionáře se stává spotřební zboží a ještě se v senátu mluví o tom, že ruinují státní kasu, jejich žold by se měl snížit. Voják na frontě musí mít za sebou silný stát, kterému by mohl důvěřovat, za který se vyplatí bojovat. To už ale ten případ není.

Opět pro nás nic neznámého. Jaká asi musí být morálka dnešního německého vojáka v Afganistanu, když bojuje za ty Afgánce, kteří už dávno pijí kafe v Německu a žijí z jeho daní? Jeden z nich právě včera znásilnil jeho ženu. (Ale kde je důkaz, že to byl právě tenhle? Vždyť vypadají ve tmě všichni stejně.) Jak má ještě německý voják někde za něco bojovat s Merkel v zádech? A kdyby tam zvítězili? Ti poražení přijdou do Německa žádat o asyl. Merkel bude stát na nádraží s plakátem "herzlich willkommen".

Afgánský imigrant se tedy v Německu nehodí ani na vojáka pro Afganistan. Právě tak všichni ostatní proles. Dnešní armáda, na rozdíl od legií, nepotřebuje analfabety. Ti co se dnes živí množením, sází na svět potomstvo, které se bude zase jenom umět množit. V ČR jsou dnes běžné a početné rodiny, které už ve třetí generaci žijí ze sociální podpory.

Jestliže tedy Řím potřeboval pro svůj zánik 400 let, my to dokážeme za jednu desetinu toho času. Tři tisíce let dějin Evropy jde ke konci. Jistě nejsem prorok, ale zcela logicky: Už v polovině tohoto století můžou psát dějiny Evropy muslimové. V každém případě se musí už během příštích několika desetiletí naprosto zhroutit evropský sociální systém.

Pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 29. června 2016 v 21:35 | Reagovat

Tak jak to malujete to vypadá skoro jako budoucnost. Naštěstí ještě nikdo budoucnost přesně nepředpověděl. Otřesy, jako je dnes brexit budou zřejmě častější a naplní heslo "nouze naučila Dalibora housti" nebo starořímské "trýzeň vede k rozmyslu". Já na muslimskou Evropu nevěřím ( nejsou doloženy muslimské koncentráky, jako atribut moci ).

2 Gregor Gregor | 30. června 2016 v 10:37 | Reagovat

[1]: nar.soc.
S tím Daliborem to taky není tak jisté. V době Jagelonců zřejmě v Čechách nikdo housle ještě neznal.
Jistě nejsem jasnovidec, ale kdybych byl před rokem prorokoval, že se za podzim přivalí do Německa přes milion migrantů, byl by mi to jistě nikdo nevěřil a přesto by to bylo správně. Ona představa, že Evropa by se nějak začala bránit je tedy mylná. Nejen to, Merkel stojí na nádraží s plakátem "herzlich willkommen", tak vítá ty, co nás přicházejí vydrancovat a jednou možná i vyhubit. V její představě jí přišli noví poddaní. Zatím Evropan jedná jako absolutní sebevrah. Nyní tedy vypluly do Středozemního moře vojenské lodě nás chránit. Jakým způsobem? Loví po tisících černochy a vozí do Itálie. Už není potřeba dostat se do Evropy. Stačí vyplout na obzor a nechat se zachránit. Pokud se někdy Evropa skutečně pokusí o nějakou obranu, bude už dávno pozdě.
Že v ČR jsou podobné problémy s množení nepřizpůsobivých je snad známo. A co dělá vláda? Zakládá ministerstva pro vyhazování peněz a cenzurování faktů. Zatím jsem nebyl svědkem jednoho rozumného kroku správným směrem. Ono je těžko představitelné, že naše kultura bude vyhlazena, ale jak už jsem napsal - pro Římany byl Řím taky vždycky věčný.

3 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. července 2016 v 11:35 | Reagovat

Evropa se nemůže bránit, neboť ji vedou naprostí idioti v EU. Tito vůdci jsou schopni prohlásit: My jsme brexit nezavinili. Tak jej musí řešit ti, kteří jej mají na svědomí. Naprostá absence sebereflexe. Tito blbci budou tvrdit, že nemohou ani za příval běženců. Jsou naprosto nevinní, tak co by jsme po nich chtěli?

4 Gregor Gregor | 7. července 2016 v 21:14 | Reagovat

[3]: JP
Příklad naprostých idiotů uvádím v článku. V Bruselu to není jiné. V Německu chybí 800 000 bytů, činže dosáhly závratné výše. Imigranti bydlí zdarma a dostávají měsíční podporu, jakou si v jiné zemi nevydělá dělník. V jižních zemích EU je 50% mladých nezaměstnaných, šílená Merkel jim tam chce přerozdělovat své pozvané hosty z Asie. Za víkend bylo z moře zachráněno a dovezeno do Itálie 4500 černochů. Slovensko se uvolilo vzít jich 10. (Slovy deset) Mám teď problém se zrakem musel jsem si nechat udělat drahé speciální brýle. Ani kkasa ani stát mi nepřiplatí ani cent. Právě tak už jsem dal letos pár set za zuby. Jedno dítě migrantů stojí stát 6000€ měsíčně, to dítě je 25 let staré, ale udalo věk 14 let. Má právo pozvat si rodiče a ti si přivedou zase 10 dalších dětí. O jaké charaktery se jedná právě ČR poznalo s oněmi Iráčanami. A ti mají dále na všechno právo. 900 000 německých důchodců musí pracovat, z důchodu nevyjdou. Jenom vracení neoprávněných asylantů letadlem bude stát letos Německo řadu milionů. Každý ještě dostane na cestu 600 €. Za co? Nějaké babičce, která nemá na léky, nedají nic. EU se rozpadá a v Bruselu se ta banda baví o tom, kolik miliard mají poslat do které země na pomoc migrantům. Člověka jímá jenom zoufalství. Musím si vzít trochu času na poslední díl - konec Říma. V té fázi jsme právě my v Evropě.

5 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 8. července 2016 v 12:04 | Reagovat

Demence vůdců EU nemá hranic. Jejich reakcí na brexit a ve snaze zabránit jeho opakování v jiných zemích, přišli s nápadem, že do zemí východního bloku budou posílat peníze, na zvýšení platů, aby Poláci a další nehledali práci v zemích, které tvořily zakládající kameny EU. Ještě jsem neviděl, aby dotacemi byla povzbuzena produktivita kdekoliv. Bývalé východní země, budou jen degenerovat a zvykat si žít z milodarů. Baťovi by vstávaly hrůzou vlasy na hlavě.

6 Gregor Gregor | 8. července 2016 v 13:15 | Reagovat

[5]: JP
Pokud chtějí západní země dávat peníze chudým, mají jich dávno dost ve vlastních zemích.
Dávat peníze Polákům, aby nechodili na západ, to může vymyslet jenom kompletní idiot. To se pak může ozvat 100 dalších zemí, že žádají to samé. "Jinak se zvedneme a přijdeme k vám". A když jim ty peníze Evropa dá? Přijdou stejně.

7 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 12. července 2016 v 9:55 | Reagovat

Migranty nebude nikdo deportovat. Brání mu v tom dohoda o lidských právech. Všichni s falešným syrským pasem, mají totiž také lékařské potvrzení, že jsou nemocní a nejsou schopni transportu zpět v letadle. Ti mladíci, kteří se prorvali přes zátarasy v Makedonii a vrhali kameny na makedonské celníky nejsou obratem ruky schopní sedět dvě hodiny v letadle. Lidská práva jsou holt lidská práva.

8 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 12. července 2016 v 10:10 | Reagovat

Němců v Čechách opět přibývá. Přicházejí mladí a vzdělaní, kteří raději pracují za nižší plat, ale snáze hledají místo. Gregu, tak nevím, zda ses raději neměl nechat zavřít od komunistů a zůstat v jejich ráji, než si zopakovat ráj Merkelové. Asi budou nahrazeni novou krví mohamedánů, aby čistá rasa germánů nedegenerovala. Hítler aby se obracel v hrobě.

9 Gregor Gregor | 12. července 2016 v 12:14 | Reagovat

[8]: JP
Napsal jsem to v článku. Nikdy jsem si nedokázal představit, že v demokratické zemi může jeden šílený diktátor napáchat takové škody.  A vláda neschopných přeplacených cvoků jde za Merkel a napomáhá jí vést Německo i Evropu do zániku. A německý národ jde sice nerad, ale bez odporu za touto dekadentní a zvrácenou Honeckrovou žačkou, jako šel za Hitlerem ke Stalingradu.

Nelze se divit, že třeba potomci sudetských Němců se poohlížejí pokraji předků, jestli by se tam nemohli vrátit a postavit si tam nové Německo. Takové, kde by rozhodovali oni a ne hordy asijských muslimů. Jenže za 20 let už v Evropě nikde nikdo muslimům neuteče. 3000 let evropské kultury a vzdělanosti jde ke konci.

10 matka matka | 13. července 2016 v 8:30 | Reagovat

Zatím vždy v historii zvítězila Ne-lidská práva.
Ve válce na ně nikdo nehledí.
A jak tak píšete, tak se vlastně jedná o válečný stav.
Jde tedy o to, že Evropané toto za válečný stav ještě nepovažují. Až jim to dojde, buď zvítězí oni a jejich ne-lidská práva, nebo již budou platit ne-lidská práva imigrantů, kobylek, různých "cikorek",....

11 nar.soc. nar.soc. | 13. července 2016 v 19:13 | Reagovat

Člověk na tím v PC jen žasne.

Berlín – Německo jen za loňský rok zaznamenalo dle údajů spolkového migračního úřadu asi 1,2 milionu migrantů. Jen asi 30 tisíc nich však pracuje. I přesto se šéf úřadu práce Frank-Jürgen Weise, aby země přijala další migranty.

Z Německa přichází nečekané prohlášení.  
Frank-Jürgen Weise v novém rozhovoru pro server RP-Online volá po přijetí dalších migrantů. Poukazuje na fakt, že v Německu je stále nedostatek kvalifikovaných pracovních sil. Připomněl, že z nově příchozích migrantů, kterých jen loni dorazil více než milion, pracuje jen zlomek.

Weise varoval, že současná migrační krize - a s tím spojený příval uprchlíků, absolutně neřeší problémy tamního pracovního trhu, který potřebuje další kvalifikované pracovníky. Jeho tvrzení je tak v rozporu s prohlášeními některých politiků a ekonomů, kteří mluvili o tom, že by migrační krize měla mít výrazný přínos pro tamní ekonomiku. Ozývaly se ale také hlasy, že tomu tak nebude. A to teď dokládají i slova šéfa úřadu práce.

Celý článek budí dojem, že šéfem úřadu práce je korunovaný vůl.

12 Gregor Gregor | 13. července 2016 v 20:56 | Reagovat

[11]: nar.soc.
Během jednoho roku jsem se z NSR ocitnul v NDR doby Honeckra. Během vlády Merkel a ministra de M. se z tohoto státu se stala země bez zákona.

13 Gregor Gregor | 14. července 2016 v 8:29 | Reagovat

[11]: nar.soc.
Cenzura sice funguje perfektně, ale kriminalita dosáhla nikdy nevídaných rozměrů. V zemi vládne ruská mafie, imigranti terorizují města. Domy jsou vylupovány už i za bílého dne a v přítomnosti majitelů. Ženy se za tmy bojí na ulici a holky raději moc nechodí na plovárnu. Střední třída zchudla, z důchodců se stává žebrota, mladí se poohlíží po jiných zemích. Tak vypadá Německo po deseti letech hrůzovlády svazačky Merkel.

14 matka matka | 14. července 2016 v 9:50 | Reagovat

[13]: A domobrana by to nezvládla? Nebo to je proti zákonu v té džungli?

15 Gregor Gregor | 14. července 2016 v 13:38 | Reagovat

[14]: matka
Domobrana může fungovat jenom na vesnici, kde se všichni znají. Starosta určí 2 kluky od rány, něco jim zaplatí, střídá je třeba po týdnu. Všichni vědí, kdo to právě je. Ve městě si může zorganizovat domobranu třeba i kriminální banda. O to lépe se jí bude pracovat. Hledaný vrah si dá pásku na rukáv a budí důvěru osamělých žen. Už se i stalo. Ono je riskantní důvěřovat i skutečné policii, mezi kterou jsou podplacení agenti organizované kriminality. To už bylo za komunistů. Když se dělal zátah na veksláky, tak tam kupodivu ten nejmocnější z nich najednou nebyl. Odešel pár minut před tím, než policie přijela.
Ale i na té vesnici to není tak jasné. Domobrana totiž nemá žádnou pravomoc. Když v noci dělá randál nějaká problémová skupina a vykrádá zahrady, padne pár facek, nikdo nic neviděl a je to dobrý. Ale když já půjdu přes jejich vesnici a budou se mě ptát, co tam pohledávám, pak mám plné právo říci, že jim do toho nic není. Ulice je veřejná a oni jsou čistě soukromé osoby. Když na mě vztáhnou ruce dám to k soudu a okamžitě vyhraji. Nějaký samozvaný ponocný nemá právo mě zadržet.
Takže ta domobrana v současných problémech stoupající kriminality vůbec nic neřeší. A ruská mafie si s těmi amatéry hladce poradí.

16 matka matka | 15. července 2016 v 2:17 | Reagovat

pár různých poznámek
- Evropa již není demokratická
- v Evropě nejsou hájena lidská práva
- v Evropě je cenzura, diktatura
- v Evropě se rozvine buď "právo" šária nebo bude balkanizována, to znamená, všude budou války
- kdo dostal k moci Hitlera?
- neříkal již Hitler, že Evropa by měla být islamizována?
- kdo dostal k moci Merkel (nešťastné 5ti leté děcko, které se chce zavděčit tatínkovi (zhmotnělém v Obamovi třeba)
(nebyl její otec u Stasi? Neodešel z NSR do NDR?
- migranti - kdo je financuje?
- mají nás (Evropu) dostat migranti do kolen? se zdůvodněním, že bez nich zdegenerujeme?
Ovšem jak se oni lépe proti bělochům evolučně rozvíjí?
- ti, kdo potřebují nejvíce pomoci, ze svých zemí neodcházejí, bojují za ni (i např. Kurdové, kteří bojují, i když jsou "vlastními" bombardováni.
- genocida Arménů - nedělo se to plynem v jeskyních?
- odkud si tedy brali nacisté vzor pro své dobytčáky (90 lidí na 1 vagon) a plynové komory?
- přijměme tedy slavně imigranky, Turecko do EU.
- jinak nám budou sluníčkáři říkat že každý kdo je proti tomu, je xenofob. Kdy nastane doba, že dýcháš vzduch, ubíráš ho muslimovi, imigrantovi, jsi xenofob....

17 nar.soc. nar.soc. | 15. července 2016 v 17:45 | Reagovat

[16]:

Na bláznivá tvrzení a otázky nejsou odpovědi, leda svěrací kazajka.

18 matka matka | 15. července 2016 v 23:04 | Reagovat

[17]: pak se řadím mezi blázny. Zatím nemám stejně jako např. americký politolog George Igler, svěrací kazajku.
Jak snadné uvrhnout mnohé nepohodlné do svěrací kazajky, že ano.

19 matka matka | 15. července 2016 v 23:06 | Reagovat

Ostatně tam, kde byli hromadně při genocidě zabity miliony Arménů (křesťanů) neprobíha nyní vojenský převrat? Přijměme hrrrr Turecko do EU. Sláva jim.....

20 matka matka | 17. července 2016 v 10:38 | Reagovat

ad. bláznivá tvrzení

Ano, tento svět je bláznivý, děje se to, co nikdo nemůže předpokládat, že se může vůbec stát, neboť v minulosti se to již tolikrát stalo a rozumný člověk předpokládá, že se to tedy již pro poučenost lidstva nemůže nikdy znova stát.
IOmyl. Blázni tvoří bláznivý svět a rozumní, chytří a moudří se jen diví, jak svět blázní.

21 matka matka | 17. července 2016 v 10:39 | Reagovat

jen netuším
bláznem být?
rozumným být?
chytrákem být?

Ále - sama sebou stačí být.

22 ... ... | 17. července 2016 v 11:11 | Reagovat

[21]:Bingo....

23 matka matka | 17. července 2016 v 16:35 | Reagovat

[22]: I když si do mne řada lidí tak ráda kopne.
No, jejich věc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama