Červen 2016

Stěhování národů - konec Evropy? - 34/? Zánik Říma - proles a imigranti

29. června 2016 v 19:50 | gregor moldavit

Národe, jaks to hlasoval? Já měl naplánováno zůstat v EU a živit se její kritikou. Co si nyní počnem?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407529-calais-hrozi-britum-ze-nebudou-smet-provadet-hranicni-kontroly-na-uzemi-francie.html
https://www.novinky.cz/ekonomika/407813-britanie-miri-ke-katastrofe-tvrdi-miliardar-branson-kvuli-brexitu-zrusil-velky-projekt.html
https://www.novinky.cz/ekonomika/407779-zchudneme-a-budeme-muset-zvysit-dane-varuje-britsky-ministr-financi.html

Už to začalo. Všichni ti, kdo si spojují vystoupení z EU s nějakým pojmem "svoboda", by se měli dobře informovat. Ono i ve kšeftě platí, "kdo nejde s námi, jde proti nám". Tohle vystoupení bude pro GB pěkně drahé. Mnoho z těch, kdo hlasovali pro, toho bude pěkně litovat. Vlastně už lituje teď. Proto jsem názoru, že takovou věc by měli rozhodovat politici a ne ševci a holiči. To není žádná urážka nějakého řemesla. Když kapitán letadla musí přistávat za bouře, nemůže potřebovat hlasování pasažerů na palubě o tom, jak to má provést.

Při tom je GB mocnost, která něco vydrží. Jenže ona vystoupila z EU a z jejich společenství chce nyní zase vystoupit Skotsko, Sev. Irsko, Gibraltar a - Londýn. Vystoupit, aby pak každý sám vstoupil do EU.

Naproti tomu chtějí vystupovat z EU zase další státy, třeba Francie a Holandsko. Jako důvod tady vidím zase jenom jednu osobu - Merkel! Tím jejím stěhováním národů na podzim roku 2015 byl tento rozpad EU naprogramován, v každém případě byl dán největší důvod.

Těžko říci, co nyní nastane. Vždycky jsem byl pro EU a jsem dodnes. Je hrozně jednoduché být proti všemu a když se ostatním něco nepovede pyšně prohlásit: "vidíte, já vám to říkal." Ono je nutné být taky pro něco a přiložit ruku k dílu.

Byli to Němci, kdo pro EU mnoho udělal a mnoho platil a jsou to nakonec oni, ne Britové, kdo EU poškodil. Vlastně hlavně jedna osoba, která ve svém šílenství zničila úsilí milionů. Němci jsou pouze viní tím, že ji nedokázali zastavit.
Tři skuteční hrobaři EU

Problémy migrace v Německu nyní neberou konce: "70% asylantů určených k odsunutí má lékařské potvrzení, že jsou nemocní a transportu neschopní."
Pronesl náš pan ministr vnitra, coby nezúčastněný pozorovatel událostí. V Německu právě tak lehké sehnat, jako falešný syrský pas, nebo jakýkoli jiný papír. Dvacetiletí kluci, kteří se dokázali z Maroka ilegálně prorvat do Německa přes mrtvoly, náhle nejsou zdravotně schopni dvou hodin v letadle. Ale ten papír tady je, no tak co můžou všechny německé úřady dělat? NIC! Pro muslimy další důkaz, že Evropan je idiot, kterého je možné obelhat jak tříleté dítě. Více než sto tisíc imigrantů je v Německu neznámo kde a k tomu sedm tisíc dětí. Pana ministra vnitra to zřejmě neruší.

Váda, vládní klika kolem Merkel, je spolek "sypejte ptáčkům", skutečné vlády už dávno není schopná. A tihle lidé ještě chtějí dělat předpisy ostatním státům EU.
Komuny v Německu úpí pod neúnosnou finanční zátěží v důsledku imigrace roku 2015, obyvatelstvo se bojí za tmy na ulici a počet přepadů a vyloupených domů pachateli tmavé kůže narůstá. A co dělá stát? Pan ministr vnitra nás právě vyzval být bdělí a na domy dávat pozor. Toliko jeho řešení narůstající kriminality. Provolání k lidu, že si má pomoci sám. Merkel slíbila přetíženým komunám peníze ze státní kasy, ve které žádné dávno už nejsou. Pan ministr financí vychází z toho, že oni si všichni jaksi poradí i bez peněz, navíc mu budou dále platit daně.


Co je to otevřenost a různost? Počínání muslimů v Evropě?

Ten samý člověk nás ještě poučí, že uzavřít hranice Evropy by znamenalo zdegenerovat. Příliv islámských imigrantů z Afriky prý pro naše geny nezbytně potřebujeme. Je zcela neuvěřitelné, jaká debilita může vypadnout ze současného německého ministra. Pan ministr už je dokonce tak mimo, že plete do genů náboženství. Aby to nebylo krvesmilstvo, musí si Evropanka vzít muslima. Evropa má konečně jenom 750 milionů obyvatel, nemůžou se tedy pářit vzájemně. A v rukou takovéhoto pomatence jsou naše miliardy. Německá vláda už neumí svoji vládní funkci ani věrohodně předstírat, natož to ji vykonávat. A pokud vláda nějaký zákon aspoň navrhne, okamžitě jsou tady Grüne a Linke, kteří ho odmítnou. "Ne, vracet kriminálníky nazpět do Maroka nesmíme. Homouši by tam neměli občanská práva." Bismarck se musí obracet v hrobě!

Některé spolkové země si začaly školit vlastní městskou policii, po třech měsících rychlokurzu je z kluka nebo holky sotva dospělé policista. Ti mají skutečné policii pomáhat a hlídat domy před vykradením. Policie postavená a financované čistě kvůli imigrantům. Má dohlížet na ty, kteří nám přinášejí jejich kvalitní geny, abychom tady nezdegenerovali. Spíše ale na to, aby německé ženy ty islámské geny nedostávaly nechtěně v temných ulicích, když se vrací z práce.

K tomu se pochopitelně tvoří i zcela ilegální gangy domobrany, jejichž obětí se naopak může stát kdokoli nezúčastněný jen pro svoji tmavou barvu. Finanční situace je neřešitelná a zákony jsou pro smích. Nerespektují je migranti a nerespektovala je Merkel, když si je pozvala. Pod vedením svazačky Merkel se tohle DDR-Německo stalo života neschopným státem! Co jí vytýkám i mimo imigrantů, během její vlády prořídla a zchudla střední třída. Ta nejdůležitější pro udržení vzdělanosti, demokracie a největší plátce daní. Právě to postihlo i starý Řím a přispělo vydatnou mírou k jeho zániku. Stále vyšší daně zničily střední třídu a tím i stát.

Milionářů je dost a vzniká početná vrstva chudých, kterou dříve NSR prakticky neznalo. Takový stát ale patří do třetího světa a ne do západní Evropy. Právě tak roste počet cizinců, (třeba i s občanstvím) kteří ke státu nemají žádný vztah. Jeho možný zánik jim je úplně jedno, není to jejich stát. K tomu ono nejzávažnější - o to důležitější pro ně je, aby se z jejich islámu stalo jediné povolené náboženství a následně i politický systém a zákon. Nepřišli se integrovat, přišli integrovat nás. A jejich počet roste. Jak jsem uvedl, za pouhých 20 let může být v Německu více muslimů, než původních obyvatel. Jak řekl Kaddafi, "Nepotřebujeme teror, my si všechno demokraticky odhlasujeme."

Jestliže dnes v naší společnosti máme všechny příznaky, které vedly k zániku Říma, pak tady vidím i rozdíly, bohužel ne k našemu plus, zcela naopak.

1. imigranti

Pro Řím trojský kůň, ale nejprve hospodářský přínos. Ti nebyli tak praštění, aby na přistěhovalce dopláceli. Jak s výdaji na legie rostou daně, stále méně lidem se vyplácí ještě pracovat a žijí raději ze sociální podpory. Proto je výhodné začleňovat třeba germánské kmeny na své území. Barbaři dostali pozemky, kde si postavili své jednoduché domky, několik let dostali daňové úlevy a pak přispívali svojí prací státu. Římské hospodářství žilo převážně ze zemědělství. Usazení Germáni nebyli otroci, naopak měli své otroky. (Ti ale neměli hospodářsky nějaký zvláštní význam. Jestliže má dnešní sedlák jeden traktor, je to jistě výhodnější, než mít 10 otroků. V konci Říma se zřejmě otrok už ani finančně nevyplatil, jako by se vůbec nevyplatil dnes.)

Z hostů paní Merkelové roku 2015 může být začleněno do pracovního procesu jen 10%. Ostatní budou žít navždy ze sociální podpory a z množení. Právě teď dalo Německo asi miliardu (přesně se člověk nic nedočte) na stavbu bytů pro imigranty roku 2015. Mají prý být roztroušeni mezi obyvatelstvem, (většinou bezpochyby těmi chudými!) aby nevznikala ghetta. (Vymyslel opět náš pan ministr vnitra. Němci se pěkně poděkují. To je jako v ČR roztrousit Chánov po okolí. Německá vláda už je rozumově úplně mimo.) Peníze na stavby tady jsou, od státu, ale ne stavební dělníci. (A tito migranti si, na rozdíl od římských, sami nestaví nic!) Takže jsou lákány cizí firmy, vím o českých, aby tady různé úkoly převzaly. To má ovšem ještě další závadu. Když dáte někomu zdarma byt, začne okamžitě požadovat dům se zahradou. On je přeci v té Evropě, kde stačí natáhnout ruku. Jak už jsem kdysi napsal, nemůže být horší chyba, než dávat něco zadarmo! I tuhle chybu Merkel dělá.
V protikladu k Římu a k samolibému tvrzení paní Merklové, tito migranti, coby celek, nebudou ani v budoucnosti pro Německo hospodářským přínosem a daňovým plátcem. (Od kterého roku čeká ČR, že Chánov začne přispívat do státní kasy? Tuhle oprávněnou otázku by nám měl zodpovědět pan ministr pro rovné příležitosti.)

2. proles (ti co se dokážou jenom množit)

Poslední třída před otroky. (S tím rozdílem, že otrok mohl mít i kvalifikovanou práci a žít v úctě svých pánů. Proles byla jenom lůza.) Jenže proles, živení státem, produkovali vojáky do legií a ženy třeba do bordelu, nebo coby další producentky vojáků. A jejich potřeba a spotřeba byla velká. Jako takové mělo určitou logiku jim dávat sociální podporu za množení.

Slavné římské, dříve (skoro) neporazitelné legie, jsou dávno zdemoralizované. Celá staletí byla pro legionáře podmínka římské občanství. Jistě byli placeni, ale byla to věc vlastenecké cti. Nyní berou každého cizince a pak přecházejí dokonce na oddíly sestavené z otroků. Z římského legionáře se stává spotřební zboží a ještě se v senátu mluví o tom, že ruinují státní kasu, jejich žold by se měl snížit. Voják na frontě musí mít za sebou silný stát, kterému by mohl důvěřovat, za který se vyplatí bojovat. To už ale ten případ není.

Opět pro nás nic neznámého. Jaká asi musí být morálka dnešního německého vojáka v Afganistanu, když bojuje za ty Afgánce, kteří už dávno pijí kafe v Německu a žijí z jeho daní? Jeden z nich právě včera znásilnil jeho ženu. (Ale kde je důkaz, že to byl právě tenhle? Vždyť vypadají ve tmě všichni stejně.) Jak má ještě německý voják někde za něco bojovat s Merkel v zádech? A kdyby tam zvítězili? Ti poražení přijdou do Německa žádat o asyl. Merkel bude stát na nádraží s plakátem "herzlich willkommen".

Afgánský imigrant se tedy v Německu nehodí ani na vojáka pro Afganistan. Právě tak všichni ostatní proles. Dnešní armáda, na rozdíl od legií, nepotřebuje analfabety. Ti co se dnes živí množením, sází na svět potomstvo, které se bude zase jenom umět množit. V ČR jsou dnes běžné a početné rodiny, které už ve třetí generaci žijí ze sociální podpory.

Jestliže tedy Řím potřeboval pro svůj zánik 400 let, my to dokážeme za jednu desetinu toho času. Tři tisíce let dějin Evropy jde ke konci. Jistě nejsem prorok, ale zcela logicky: Už v polovině tohoto století můžou psát dějiny Evropy muslimové. V každém případě se musí už během příštích několika desetiletí naprosto zhroutit evropský sociální systém.

Pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 33/? Zánik Říma - blázni pošetilí

13. června 2016 v 20:57 | gregor moldavit
32. díl: stehovani-narodu-konec-evropy-32-zanik-rima-cheruskove


http://www.tagesspiegel.de/politik/voelkermord-an-den-armeniern-tuerken-demonstrieren-in-berlin-gegen-resolution-des-bundestages/13655706.html

1300 německých Turků demonstrovalo v Berlíně proti rozhodnutí německého parlamentu označit vyvražďování Arménů osmanskými Turky za "Völkermord", tedy genocidu. (Čemuž tak historicky zcela jasně bylo.) Jim se to nehodí do krámu, tak to nemá nikdo právo říkat. Kravály v ulicích, výhrůžky poslancům. Tito demonstrující Turci už jsou v Německu třetí generace, mluví německy, mají německé občanství, ale jsou to dále Turci, ne Němci. Jsou dále muslimové, jejich ženy chodí zafačované, podrželi si své orientální zvyky a kulturu a žijí dost mezi sebou. Zůstali za 60 let v Německu Turky. A co si Merkel myslí, že jí pomůžou nějaké 2 miliardy na integraci jejich pozvaných hostů z minulého roku? Peníze, které nikdy neměla pro německé upadající školství! Turci konečně přišli v padesátých letech na práci, tihle přicházejí se za sociální podporu množit. Navíc se nepřišli přizpůsobit, naopak to požadovat do nás. Tady nás čekají ještě jiné problémy, než jen finanční. A německé soudy jim dávají ve sporech za pravdu. Třeba že můžou mít manželky ve věku 14 let. My se přizpůsobujeme.

Merkel je v Turecku pečená vařená, platí miliony a slibuje miliardy a tohle je výsledek její "diplomacie". Právě tak s hákovým křížem ji znázorňují v Řecku, zato že jim Německo půjčilo 80 miliard. Ta baba kam šlápne, tam 7 let tráva neroste! (Když má Německo někomu půjčit, musí si na to samo půjčit. Je tadluženo částkou 2,2 biliony€.)

V době války v Kuvajtu se reportéři ptali ve Francií muslimů na jejich postoj. Bezvýhradně všichni stáli za iráckým Husajnem. Proti vlastní zemi, která tam za Kuvajt bojovala! S tím musíme v budoucnosti v Evropě počítat. V té Evropě, kde už dnes je v některých městech (Brusel) víc muslimů, než původních obyvatel.

Tohle by si měla uvědomit šílená Merkel, která si představuje, že muslimové se dají integrovat v nějakých kurzech němčiny. Tak podle svých představ zahladí stopy svého nepříčetného řádění v roce 2015. Tito lidé se nikdy nebudou integrovat. Přišli, aby k integraci přinutili nás. Koncem tohoto století bude Evropa islámský kontinent. Se všemi problémy, které dnes mají státy jako Sýrie, Libye, Egypt ...

Jak vláda přiznala, letos si můžou imigranti pozvat své blízké příbuzné. Prý se tím jejich počet asi zdvojnásobí. Co je to za lež? Každý z nich má deset blízkých příbuzných. Pokud tomu někdo nevěří, podívejte jak jednoduše to funguje:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405388-syranovi-dovolili-vzit-do-danska-20-deti-a-tri-manzelky-na-vsechny-dostane-prispevek.html
Jak tvrdím, jenom z těch islámských migrantů, které si Merkel pozvala v roce 2015 může být za pouhých 20 let 80 milionů, tedy dnešní celkový počet obyvatel NSR.

Můj odhad je, že tímto stoletím jde tři tisíce let Evropské kultury a vyspělosti ke konci. Náš kontinent převezmou Asiati a Afričani. Jelikož nejsem křesťan, nevadila by mi změna v náboženství k islámu, kdyby islám byl skutečně pouze náboženství a ne politická ideologie a životní způsob. Ideologie, která nabádá k vyhubení ďaurů, tedy nás. Navíc musí Evropa i později počítat s jejich zvykem se nepříčetně množit, což bude mít nedozírné následky.

Jak jsme to dokázali se zaživa tak pohřbít? O našem "humanismu" už jsem napsal dost. Dnes bych zmínil jeden politický efekt. Délka vlády jednoho člověka. Podívejme se opět do starého Říma na jeho zánik. Už jsem zde uvedl, že Merkel trpí (dle mého názoru) na Ceaușescu syndrom. "Příliš velký, pro tak malý národ." Nejprve racionální a docela oblíbený politik, zvolna propadá šílenství. Nechává se titulovat "titan mezi titany", "hora, jež chrání zem"... ty blbiny neberou konce a dav to musí hulákat. Chce více poddaných, každá žena má mít 4 děti, potom 7. Merkel sama děti nemá, takové požadavky tedy nemůže vznášet, ale dá do pohybu stěhování národů do vlastní země. Kdy? Ve třetím období své vlády, když už je u moci 10 let. Řečeno lidově, se taky časem ze své moci zbláznila.
(Tu ženskou vychoval socialismu, kde populace byla stále zdůrazňována. Nezáleží na kvalitě, jde o množství. V dějepise bude psáno, že za vlády soudružky Merkel stoupl počet obyvatel na dvojnásobek. Bude navždy slavná. Dále její rozum nejde.)
Po tak dlouhé době vlády se diktátor dávno obklopil skupinou věrných, kteří vědí, co chce slyšet a to mu za dobrý plat říkají. Ti, co by mu řekli, co slyšet potřebuje, jsou dávno vyhozeni. Diktátor žije v představě, že lid ho miluje a nikdo nemůže jeho funkci dělat lépe než on. Je navždy nenahraditelný. Má už všechno, moc i peníze, teď jde o to vejít navždy do dějin, stát se nesmrtelný. Tady je ta hranice, kdy se diktátor, lidově řečeno, zbláznil.

Kdyby Merkel nedostala možnost potřetí, nemuselo k této katastrofě dojít. Ona je ale stále u moci a jak řekla minulý týden, klidně to celé zopakuje. Na to už ale tu moc nemá. Obyvatelstvo Německa je rozzuřené, pravicová strana AfD sílí a mohlo by se jí dobře stát, že ji armáda a policie vypoví poslušnost. To byl zatím konec každého diktátora. Spíše se tedy Merkel právě snaží odvést pozornost od migrantů na cokoli jiného. Nic jí nemůže být právě milejší než mistrovství ve fotbale. Vláda dokonce vydala nařízení, že po dobu fotbalu nemá policie řešit noční kravály. Ať se lidi vožerou a vyřvou a na problémy zapomenou. Dejte lidu chléb a hry!


Vraťme se do Říma, jak to tam s těmi vládci bylo?

Rok 9 n.l. Římské imperium má už skoro největší rozlohu. Ještě tam není Británie a nějaké východní provincie.
"Quintili Vare, legiones redde!" běduje císař Augustus. "Quintile Vare, vrať mi legie!"

Leč Quinctilius Varus se mohl už jenom napíchnout břichem na meč, jak se slušelo na Římana, který prohrál bitvu.
Octavianus Augustus
Jeden přínos barbarští Germáni pro Řím přeci jenom měli - vynalezli kalhoty.

Kdo je tento, už postarší Augustus, který to prý volá dost často? Nějak tím šokem utrpěl, už to není ten hrdina Octavianus, kterého čtenář dobře zná z filmu Kleopatra. Vzpomeňte na onu námořní bitvu u Actia, kde porazil její loďstvo.

Vlastně to ani není císař, má toliko všechny nejvyšší funkce, včetně hlavního kněze. (Během jeho vlády se rodí Kristus, o kterém on ale asi za svého života neslyšel.) Jako první z vládců dostává čestné jméno Augustus. (Něco jako vznešený, lze přeložit i jinak. Titul se pak používal i ve středověku. Karlovu universitu v Praze založil "Karolus, Dei gratia Romanorum rex semper augustus et Boemie rex". Zde překládáno jako "vždy rozmnožitel".)

Tento bezpochyby oblíbený Augustus panoval 45 let a jeho období je označováno za zlatý čas Říma. Nejen že dosáhl velkých vítězství, on dokázal i dobu míru, Pax Romana, což bylo snad ještě pozoruhodnější. V Římě totiž panovala skoro permanentně občanská válka o moc. Jenže právě ta velikost Říma je začátek jeho konce! Nedá se totiž finančně utáhnout. Expandovat a dobýt cizí území, to není problém. To přináší kořist a karavany otroků. Problém začne, když se Řím přestává zvětšovat. Z chudých provincí toho do státní kasy moc nepřibude, spíše je tam potřeba investovat. Legie, které hlídají nekonečně dlouhé hranice, stojí nekřesťanské peníze a nic nedodávají. Řím je musí financovat z daní. Tyto tedy s velikostí Říma úměrně stoupají, až už se nikomu nevyplatí pracovat. Stejně mu všechno na daních vezmou. Práce se přestává vyplácet. O tom v závěrečném dílu. Augustus tedy po svém slavném panování zanechává strašného trojského koně - dluhy a sotva řešitelné hospodářství. Všichni jeho následovníci, až do zániku, tento problém po něm dědí.

V 3. století to s panovníky vypadá přesně opačně, za 50 let se vystřídalo 27 císařů. Víme o nich jen že se dostali k moci a pak byli otráveni, zabodnuti, nebo vyhnáni. K tomu se legie vyčerpávají vnitřními boji, jedna proti druhé a všechny občas proti pretoriánům (císařská ochranka). Každá složka stojí za jiným kandidátem a mydlí se vzájemně.
Nero a Agripina
Po Augustovi přicházejí císaři pochybné pověsti. Zmíním dvě jména: Caligula a Nero. To zajímavé, oba vysoce inteligentní a vzdělaní, hned po nástupu přesvědčují dobrou vládou. Nenechme se mýlit kýčovými velkofilmy. Nero nikdy Řím nezapálil a dokonce možná skutečně zpívat uměl. Potýká se prázdnou kasou, nahrazuje v mincích stříbro mědí, čímž měnu znehodnocuje, ale co mu zbývá než vytloukat klín klínem? Naše dnešní evropské vlády to v principu nedělají jinak. Sám ovšem na své osobě nešetří, o čemž by naší dnešní vládci mohli taky ledacos vyprávět.
Zhruba za pět let si ale oba nakonec začnou počínat jako šílenci. Propadnou vlastnímu božství, začnou vraždit a libují si v krutosti. Jestli za tím stojí problém olova*, nebo se zbláznili jen tak, z vlastní moci, to dnes přesně nevíme. Nakonec musí být násilně připraveni o život.

Povšimněme si jednoho efektu ve vývoji diktátora, tedy zlom od rozumného politika do opaku, tedy směrem k šílenství. Nejznámější z nich by jistě v Římě byli Caligula a Nero. V této změně po nějakém času u moci nebyli sami. Co třeba Robespierre, Mao, ... ... a konečně, kdyby Hitler a Mussolini byli každý u moci pouze 4 roky, stálo by o nich dnes v dějepise, že jejich metody byly drsné, ale dali všem práci, postavili dálnice, zmodernizovali stát... Tedy převážně pozitivní hodnocení. Kdyby Merkel byla nedostala možnost stát se kancléřkou po třetí, zůstala by po ní možná taky docela dobrá pověst a ne zplundrovaná Evropa.

Z toho by asi vyplývalo poučení - 2x a dost, jako třeba je tomu v USA s prezidentem.

Pokračování...


*Olovo. V Římě se údajně učenci ptají, proč jsou bohatí v 50i impotentní a ne lůza? Kdo se za něco považoval a měl peníze, musel mít olověné nádobí. Dnes víme, že olovo je pro lidské tělo jedovaté. Toliko aspoň dnešní představa historiků.
Co pro mě absolutně nedává smysl - římští doktoři měli takové znalosti, že by to byli museli okamžitě zjistit. Vyznali se dobře dokonce i ve všech možných jiných jedech.
Na druhé straně - dnešní doktoři vědí o škodlivosti kouření a co to na situaci mění?