Stěhování národů - konec Evropy? - 28/? Pekelný humanismus4

9. dubna 2016 v 21:49 | gregor moldavit

hrobaři

Vlastně jsem se už chtěl v tomto dílu věnovat Starému Římu, téma jistě příjemnější, než naše současnost. Jenže ono je příliš mnoho novinek týkajících se našeho vlastního zániku.

V Německu jsme se právě dozvěděli, že důchodový věk se musí dále zvedat. Tedy výše, než zatím oněch 67 let. (To se zvedá každý měsíc trochu, na 67 se to původně mělo zastavit.)

Proč zvedat? Blbá otázka, že ano. Je to pár měsíců co Merkel vyřvávala, že mladí imigranti k nám přišli pracovat na stárnoucí německé obyvatelstvo. Nikdy jsem nepochopil, jak se tahle slabě průměrná osoba mohla dostat na funkci kancléřky. Tohle zkažené vajíčko nám tady nechal Kohl, právě tak jako 2 biliony € dluhů. Merkel mohla být nějaká okresní funkcionářka v NDR, nejlépe pod vládou komunistický strany. V demokracii bych ji do politiky vůbec nepouštěl. Merkel je osoba, která na svoji funkci jednoduše nemá absolutně žádnou kvalifikaci. Ať si představuje co chce, skutečnost je vždy obrácená!
Nuže - ta skutečnost je taková, že stárnoucí německé obyvatelstvo bude do smrti pracovat na imigranty, kteří se k nám přišli za peníze německých pracujících množit. Je to stěhování národů a ti lidé přicházejí, aby od nás Evropu převzali.
Německý arbeitsamt už si dokonce dovolil říci to nahlas. Pouze 10% příchozích má takovou kvalifikaci, aby se v Německu mohlo zapojit do pracovního procesu. (Pokud na to vůbec pomýšleji?) Jejich zašátkované ženy mají často pouze 5 tříd obecné. Ty sem přišly rodit jednoho Mohameda ročně.

Německá vláda tohle varování nemohla přeslechnout, dala hlavy dohromady, bohužel pouze ty jejich hlavy. Přísun rodin imigrantů až za 2 roky. Kdyby raději šli do hospody na pivo! Už druhý den si jeden stěžoval, že právě spal a závěr neslyšel, čímž je potřeba všechno změnit. Tak se dohodli, že jsou možné výjimky. Znamená - že si své prázdné kecy mohli rovnou ušetřit. Třeba nemůžeme nechat děti bez rodičů, bla, bla, bla... Navíc okamžitě zaútočí grüne, linke, AI a všichni další sluníčkáři ... "oni by nedovolili malým dětem vidět svoji matku..." a masa k tomu začne kývat.

V praxi? Muslim v Německu se zasměje a blbému Evropanovi hezky vysvětlí:
Přišli jsme jako rodina, já, žena a 3 děti. Jo, ale jenom jedno dítě mám s touto ženou. Ty dvě mají v Asii, v Africe, či kde, každé svoji matku a pláčou po ní. Nemáte právo ty děti tak týrat. To jste humanisté? (Tuhle větu jim dali šleper doma na cestu. Tu tam musíš říkat!) A blbej Evropan okamžitě odsouhlasí, že ty matky jistě můžou k dětem přijít. Pochopitelně zase na účet německého daňového poplatníka. Takže německé letadlo přiveze další dvě zašátkované mumie, každá má sebou ovšem hejno dalších dětí, které nemůže opustit, které mají zase kdesi své dalšího otce.
Tím bychom tedy měli rodinku, jeden muž, 3 ženy a 10 dětí. Ti musí dostat domek a měsíční podporu pár tisíc €. Chlap si žije jako paša v harému, na nějakou práci ve snu nepomyslí, peníze padají z nebe, na něj přeci pracují ďauři. Tak to prorok určil, ďaury je nutno zotročit, jim lhát není hřích, ale právo muslima. Každý rok si dělá s každou tou ženou další dítě. Ty děti ale zase pláčou, že nemají babičku. Dohromady by tedy měly přijít aspoň tři babičky, ty nemůžou samy, dědečkové musí taky ... No a rodinka utěšeně roste a všichni žijí z německé sociální podpory.

Když si to tak sečtete, tedy za pouhých 20 let může jenom z Merklové katastrofy roku 2015 žít na území Německa 80 milionů muslimů. To je dnešní počet obyvatel Německa. K tomu přijde, že už dnes pár milionů muslimů tady je. ("Islám patří k Německu", loňský proslov Merkel. Nic bych proti tomu neměl, kdyby se jednalo pouze o nábožensství, ne o politickou ideoligii.) K tomu zde už dnes máme salafisty, islámské extrémní organizace, imány hlásající veřejně sympatie k IS... už dnes tu stojí řada mešit, ve kterých muláhové šíří nenávist proti všem nevěřícím, tedy nám všem nemuslimům. Za pouhých 20 let bude Německo prakticky čistě islámský stát. Takový přemnožený stát, jako je dnes Syrie, Libye, jako jsou státy v Africe. Přemnožený, chaotický stát plný problémů, ze kterého obyvatelstvo musí kamsi emigrovat. Do nějakého křesťanského státu, kde ještě hospodářství funguje.

Pochopitelně je to pouze logický odhad, existuje i jiná alternativa. Občanská válka muslimů s původním obyvatelstvem a genocida té druhé skupiny. Jenže tady bych si zase vsadil na vítěství IS. Než my se dohodneme jestli máme právo se bránit, bude už polovina z nás postřílena. Když muslimové kladou jejich bomby v našich ulicích, tak nějakou diskuzí o lidských právech rozhodně neztrácí čas. A někoho z nich vykázat? Nesmíme, pokud je v jeho zemi válka, nebo mu hrozí pronásledování. Toliko naše zákony, dělané pro cizí přistěhovalce, naše zájmy nehrají roli.

Další možnost: Jak jsem už jsem napsal, Merkel přímo dláždí cestu pro dalšího Hitlera. Když se tahle situace přiostří, je tím něco takového naprogramováno. A Němci půjdou za ním, když jim slíbí záchranu jejich země. Každý jiný národ by na jejich místě dělal to samé. Problém islamizace a ztrátu práv původního obyvatelstva by Hitler vyřešil. To ano, ale za jakou cenu?


rok 2016! Foto je z internetu, sám jsem kuře nikde v tomto balení neviděl. Jedno ale víme všichni - muslimové nám diktují své podmínky a Evropa jenom ustupuje.

pokračování...

Dodatek 10.04.2016
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/400033-islamsky-stat-jsme-podcenili-priznal-sef-nemecke-kontrarozvedky.html

"... hořící budova kancléřství v centru Berlína či budova mezinárodního letiště mezi Kolínem nad Rýnem a Bonnem s nápisem "To, co zvládli tví bratři v Belgii, zvládneš taky".

...Spolkový úřad pro ochranu ústavy (BfV), který v Německu vykonává funkci kontrarozvědky, zpočátku radikální organizaci Islámský stát (IS) špatně odhadl. Listu Die Welt am Sonntag to řekl šéf úřadu Hans-Georg Maassen. Jako příklad uvedl, že zpočátku považovali za nepravděpodobné, že by IS do Německa své členy posílala ukryté mezi uprchlíky...

Když to člověk čte, tak se o něj zrovna pokoušejí mdloby. Tohle řekne šéf německé kontrarozvědky. Ať jde hrát na ulici s dětmi kuličky a nebere takovou funkci. Každý normálně myslící obyvatel Německa považoval za samozřejmé, že jsme agenty IS právě zaplavováni. Vždyť by se šéfové IS museli pomátnout na rozumu, aby této možnosti nevyužili. Německo je od loňského podzimu islámským teroristům vydáno na milost.

A co se děje dnes? Máme prý v Duriňsku prázdné lágry, měli bychom vzít pár tisíc migrantů z Řecka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 13. dubna 2016 v 11:43 | Reagovat

Článek je hrozivý tím, jakou pravdu obsahuje. Není co dodat. Člověk musí mít radost, že náš prezident a ministr financí mají hlavu na správném místě a těch pár našich pomatenců je zatím v menšině.

2 jaroslav Pokorný jaroslav Pokorný | E-mail | 14. dubna 2016 v 16:57 | Reagovat

Uzavřete hranice, žádají Češi po vládě. Je nejvyšší čas postavit se k migrantům jako severské státy. Dovolit průchod přes hranice, jen etnickým příslušníkům sousedních států jako Finsko-Rusko-Bělorusko. Nedovolit migrantům mladších 25 let požádat o práci, pokud nedokončí střední školu. Ostatní vracet do Německa, jako první země EU do které přišli. Novým prezidentem ČR se může postavit proti Zemanovi ve volbách jen člověk, který bude říkat totéž co Zeman, ale s kultivovanějším přednesem. To jest používat proti nelegálním vstupům do země na hranicích samopal.

3 gregormoldavit gregormoldavit | 14. dubna 2016 v 17:56 | Reagovat

[2]: JP
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/400501-nemecka-vlada-hodla-vytvaret-umela-pracovni-mista-pro-pristehovalce.html
Neexistuje horší ekonomická chyba, než vytvářet umělá pracovní místa. To stojí miliardy a přinese jenom chaos na trhu. Jak jsem napsal o dodávkách našeho obilí do Afriky. Tím jsme zničili jejich zemědělství. Tvrdím, že Merkel nemá na svoji funkci absolutně žádnou kvalifikace a ona mi to každý den znovu potvrzuje. Proč by měl pak ještě někdo chodit do práce, kde musí skutečně pracovat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama