Stěhování národů - konec Evropy? - 27/? Pekelný humanismus3

29. března 2016 v 18:57 | gregor moldavit

Rozvojová pomoc!?


Milé děti, to bylo ještě za oněch zlatých časů, kdy naše vlády vyhazovaly z okna pouhé miliony DM a ne miliardy €, jako dnes. V tu dobu naši škůdci na vedoucích místech ještě neměli funkce kancléřů a předsedů EU, páchali sice škody v Africe, ale nemohli ještě zničit celou Evropu.

Víte, milé děti, ty naše omyly stály pár směšných milionů a byly často docela úsměvné. Černoši se taky rádi smějí a oni se smáli a od té doby vědí, že běloch je hlupák.

Rozvojová pomoc zaostalým zemím začala v 50. letech. Praktikovaly ji oba bloky, ale každý trochu jinak. Pro komunistické státy stál v popředí vývoz vlastní ideologie, pro státy kapitalistické stála v pozadí snaha o získání dalších trhů. Těm prvním ta ideologie nakonec nevydržela ani na vlastním územím, těm druhým se to nějak povedlo, ovšem na účet vlastních daňových poplatníků. My se teď podíváme na blbiny, které se při tom praktikovaly.
Pane presidente G8 se rozhodla zvýšit pro nás rozvojovou pomoc.
To je velmi velmi rozumné.


Tak někdy v polovině 50. let dal stát ČSR, myslím Ugandě, pár milionů na zlepšení života pracujícího lidu. President a diktátor je v Africe jedno a to samé a tento ony peníze převzal. Paní presidentová-diktátorová je zabalila do kufříku a odletěla do Londýna, aby si za ně u Harrods nechala vyrobit zlatou manželskou postel. Plná pýchy ji pak ukázala českým diplomatům. Své jednání považovala za zcela samozřejmé.

Někdy v 60. letech postavila NSR v jednom Africkém státu v rámci rozvojové pomoci přehradu. Voda sloužila zavlažování, aspoň než se zanesla, a k tomu přehrada vyráběla elektřinu, aby přišlo trochu peněz do státní kasy. To ovšem nevyšlo už vůbec. Chudí přípoj neměli a bohatí považovali za samozřejmé, že nic platit nebudou. (V Africe normální.) Jenom jedna vila v celém kraji ten proud skutečně platila - německý konzulát.

Jeden výrok odborníka té doby: "Rozvojová pomoc bere peníze chudých v bohatých zemích a dává je bohatým v zemích chudých."
(A celé to migrantské šílenství v EU není nic jiného. Tuhle pomoc u nás zaplatí matka čekající na sociální byt, nezaměstnaný, hledající práci, nebo důchodce, který by potřeboval od státu připlatit na zuby. Chudý z Afriky se sem nedostane. U nás je pro něj vše zadarmo, tedy spíše za naše peníze, ale po cestě musí za vše krvavě platit.)

Jenže ona to není vždycky taková sranda. Rozvojová pomoc v těch dobách napáchala více škod, než užitku. Místní si totiž zvykli, že když něco potřebují, stačí říci a bílý hlupák jim to musí dát. Pochopitelně zadarmo! Na co se tedy sami ještě obtěžovat prací?

Jeden zvláštní příklad pochází už z doby 2. války a tentokrát za tím stojí Američani. Jde o "hnutí kargo", zvané taky "šílenství vahilia".
Američani si během války v tichomoří vybudovali své letecké základny na ostrovech, kde ještě lidé žili v době kamenné. Ti nemohli pochopit co se vlastně děje, dobře ale chápali všechny ty dary, které od Američanů dostávali. Náhle byli zahrnuti netušeným bohatstvím. Místní moudří kněží jim vysvětlili, že letadla z nebe posílají jejich zesnulí předkové, ti běloši jsou pouze jejich sluhové. (Místo bělochům poděkovat přijdou další rozkazy. Právě tak se dnes chovají v Evropě i migranti.) To bylo tam celkem jedno až do té doby, než válka skončila a pro ně tím taky ony dary z nebe. Jenže oni už se dávno odnaučili pracovat, na život bez pohnutí prstem si člověk rychle zvykne. Co teď? Postavili si ze dřeva napodobeniny letadel a k nim se modlili, aby jim předkové poslali další dary. Tak seděli a modlili se.

(Klasický příklad vzniku náboženství. Co si kdo myslí, jak vzniklo křesťanství? Není tady taky nějaké zjevení z nebe, zázračné uzdravování a nasycení davů vymyšleným chlebem? Díváme se na divochy s úsměvem, oni by ale mohli namítnout, že tyhle dary z nebe byly skutečné a ne jenom iluze. Křesťanství ovšem funguje už dva tisíce let, neboť se modlí za všechny jenom určitá menší část, ta větší naopak za všechny pracuje.)

Rozvojová pomoc byla v začátcích vedena od lidí zcela nekvalifikovaných. (Rozuměli tomu oboru asi jako Merkel problému migrace, tedy vůbec.) Šlo o pomoc v přítomnosti, bez ohledu na budoucnost. Jeden příklad za nekonečně dalších. Někde v centrální Africe byly vybudovány studny, když místním chcípala stáda kvůli suchu. Fungovalo pěkně, kozy a ovce však dělaly to samé, co lidi. Množily a přemnožily se, spásly veškerý porost a tam, kde se dříve prostíraly pastviny se navždy utvořila poušť. Studny se zanesly pískem a nastalo masové chcípání zvířat i lidí.

Jak to řekl profesor Grzimek a vyvolal tím vlnu odporu všech "humanistů" kolem Zeměkoule.
"Ta krajina uživí jenom určité množství lidí. Za každé dítě, které uměle zachráníte před smrtí hlady, musí za 30 let zemřít jeho 10 dětí!" (Platí právě tak pro Evropu, ač to nebereme na vědomí!)

Jistě jste četli různé výkřiky, "U nás se spaluje přebytečné obilí, v Africe umírají děti hlady."
Co z toho vyplývá? Inu to obilí jim dovezeme. Transport ovšem není zadarmo, v neposlední řadě musíte dát pořádný dar presidentovi státu, aby vám ho tam dovolil rozdat. Jestliže nás ti umírající dojímají, jemu je to jedno. To se přeci zase domnoží.

Ta země byla postižena suchem, lidé umírají hlady. Ne všichni! Mnozí mysleli na zadní kolečka a dokázali přes všechnu tu nepřízeň své zemědělské produkty vypěstovat. Nyní je tedy vezou do přístavu na prodej, aby tam nakoupili nářadí a technické výrobky, které potřebují pro další práci. Jenže do toho přístavu právě připlula naše loď a vykládá tuny pšenice, která je zdarma. Kdo koupí od místního sedláka tu jeho? Naším "humanismem" jsme zničili jejich vlastní výrobu. Příští rok tam na tu loď budou čekat i ti, kteří byli zatím úspěšní. A když nepřipluje? Inu tak se sto milionů černochů vydá do Libye, aby tam našli loď na Lampeduzu. Být v Evropě znamená už jenom natáhnout ruku. Dokud na ni něco dostanou, tenhle proud migrantů nikdy nevyschne.

Rozvojová pomoc nakonec pouze přispěla k přemnožení třetího světa. Výsledek? Války, bída a stěhování národů. Kam jdou ti lidé? K nám? Co nám přinášejí? Přemnožení.

Nadpis pod obrázkem z Mali 2004. Děti pracují na smetišti. K tomu poznámka - Německo krátí rozvojouvu pomoc. (Potřebuje peníze pro jiný rozvojový stát - NDR. Všichni ostatní příjemci německých peněz kolem světa si budou muset zvyknout, že tento pramen brzy vyschne.)

Jenže oni k nám ani nemusejí přijít, my už jsme si na tyhle problémy zadělali dávno sami bez imigrace z Afriky. Dávní migranti už tady jsou a úspěšně se množí. Právě jsem se dočetl, že počet obyvatel žijících v ČR v ghettech se za posledních 10 let zvýšil na dvojnásobek. A jak se to řeší? Nijak! My jim ještě dáme peníze na množení a po nás potopa. Obyvatelé se v nich tedy dále živí produkcí potomstva a za dalších 10 let tu máme opět dvojnásobek. A za dalších 10 let? Každých 10 let dvojnásobek těch, kteří už ani neumí nic jiného, než se množit. Skutečně žádný politik nechápe, že tenhle systém se musí jednou zhroutit?

Tím jsme zase u původního tématu - zánik Říma. Tohle byl totiž i jejich problém a jejich konec. I Řím platil sociální podporu, aby nikdo nehladověl. Jenže peníze státu docházely, takže stoupaly daně, až už se vůbec nikomu nevyplatilo pracovat. To minimum, co mu zbylo na dlaň, musel římský občan dostat i bez práce. O tom podrobněji příště.

Tady je ale ještě taková podivná věc. Kdo žije ze sociální podpory by měl být teoreticky největší vlastenec. Pracující člověk se uživí nějak sám, třeba i za jiných okolností. Socka bez státu nemá žádnou šanci. Kupodivu jsem ještě nepotkal jedinou "socku", která by tak smýšlela. Stát, to jsou svině ve vládě, co peníze dávají za zbraně a nechají jeho/její děti živořit. Takový stát je špatný. Tedy stále větší lhostejnost k vlastní zemi. "Co je mi do nějakých voleb? Jsou to všechno lumpové."

Tohle mě napadlo u onoho data pádů Říma. Co dělaly socky? Ve škole jsme měli v 5. obecného docela dobrého učitele, jenom to byl pomatený bolševik. Jeho zálibou bylo vyprávět o boji dělnické třídy proti vykořisťovatelům. Pokaždé tam byla ona komunistická věta: "ti nejchudší nemají co ztratit."

Je to pravda? Není, přesně obráceně! Ti nejchudší mají nejvíce co ztratit. Mají pouze životní minimum a když o něj přijdou, musí umřít hlady. Pro socku v tom okamžiku, kdy stát přestane existovat.

O tom příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 31. března 2016 v 18:28 | Reagovat

Tento článek by si měli přečíst všichni, kteří vítají příliv  imigrantů  do států Evropy za účelem "oživení" populace.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 31. března 2016 v 19:43 | Reagovat

[1]: RzM
Oživení populace jistě přijde, ale už to nebudeme my, Evropané.
Jak píši, ještě krátce před pádem Říma ho všichni samozřejmě považovali za věčný. 24 hodin před pádem c&k Rakouska-Uherska nikdo v Praze nebo Vídni netušil, že druhý den večer ta říše už nebude existovat. Pár dní před koncem komunistů si Jakeš a spol. ještě vzájemně udíleli vyznamenání a Honecker pronesl, „Ještě za sto let bude stát Berlínská zeď.“ Svazačka Merkel je jistě ta poslední, kdo by svým rozumem mohl pochopit, že teď jsme my tady s naším koncem na řadě. Už vůbec ne, že ona tu zkázu ve své astronomické blbosti zavinila.

Je těžko říci, co se stane, ale velmi snadné spočítat, že za 20 let může být v Evropě více muslimů, než původního obyvatelstva. A oni se nepřišli integrovat, oni tu integraci budou bezvýhradně požadovat od nás. Jak bude potom Evropa vypadat? Jako dnes Syrie, Libye, Afganistán...

3 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 31. března 2016 v 20:48 | Reagovat

Fakt je, že naše stará generace to už nějak dožije, jen mi je líto našich potomků, hlavně vnoučat.

4 nar.soc. nar.soc. | 1. dubna 2016 v 2:07 | Reagovat

"Jak bude potom Evropa vypadat? Jako dnes Syrie, Libye, Afganistán..."

Zbytečná panika.
Napřed musí přistěhovalci získat občanství a to trvá léta. Mezitím se změní ledacos a budou šilhat po návratu. Bude-li to zdarma většina se vrátí do bývalého domova. Stačí státní dozor, aby nevznikla "samosprávná" ghetta.

5 gregormoldavit gregormoldavit | 1. dubna 2016 v 8:45 | Reagovat

[4]: Nar.soc.
Kolik Cikánů se kdy z Evropy vrátilo do svého domova v Indii?
Jak funguje v Chánově státní dozor, aby to nebylo ghetto?
Na válku šiitů poti sunitům nikdo v Evropě nepotřebuje občanství. Na bombové atentáty proti nám všem právě tak ne a ty už dávno začaly.

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 1. dubna 2016 v 18:08 | Reagovat

Návraty migrantů již fungují. Tedy z ČR. Nelíbí se jim tady, chtějí zpět nebo do jiné země EU. Jako argument uvádí, že jejich prarodiče chtějí zemřít v domovině. Je tedy nepochopitelné, proč by šli do jiné země EU, pokud vyloučíme touhu po větších dávkách. Nejsme cestovka, řekl ministr Chovanec a stopl přijímání iráckých křesťanů. Jsme pro ně příliš chudí, tak co tady? Až státy EU zchudnou na naši úroveň, zastaví se i proud migrantů. Merkelová bude ale též přestat lhát stylem "přijdětte k nám, my to zvládnem".

7 gregormoldavit gregormoldavit | 1. dubna 2016 v 19:48 | Reagovat

[6]: JP
Je mi známo, ale to jsou jedinci proti milionům, které se valí sem.
Ve svých orientálních představách se zklamali, blbej Evropan jim nedal dům a auto. Kdo odchází tím ovšem zároveň přiznává, že jeho důvody pro asyl byly vylhané. To by se mělo v Evropě říkat hodně nahlas. A taky jim na cestu: „Přišli jste k nám, byste nás obelhali. Táhněte k čertu a styďte se za vaši zvrácenost a sprostotu.“
Bohužel odchází pouze pár těch, kteří se doma dokážou sami uživit. Paraziti, kteří si sem přišli pro sociální podporu a peníze na množení, ti nikdy neodejdou. Už vůbec ne agenti IS a těch tu bude pár tisíc.
Mimochodem, je mi záhadou, kde bere ta sebranka AI po všech těch bombách tady ještě tu drzost se vůbec ozývat.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 3. dubna 2016 v 11:05 | Reagovat

http://www.novinky.cz/zahranicni/399333-irackym-krestanum-to-nevyslo-nemecka-policie-je-zadrzela.html
Nejen tato skupina Iráčanů měla pochybnosti, zda dokáže v ČR žít. Psychické problémy jsou prý příliš silné. Například 63letý Sabeeh Yono řekl, že důvodem snahy o návrat je to, že nemohl snést  pocit, že žije v cizině.

Ale při německé sociální podpoře by se ty psychické problémy vydržet daly. Kdy už ta šílená Merkel pochopí o jaké podvodníky se tady jedná a co ve své nekonečné blbosti na Evropě napáchala!?

9 Míra Míra | 4. dubna 2016 v 12:37 | Reagovat

[8]:
Při německé sociální podpoře je možno si vzít lepšího (dražšího) psychiatra. Kdo by odolal?
Omlouvám se, ačkoliv nejsem proti tomu pomoci komukoliv potřebnému, tak mi někdy naskočí do hlavy ono "vocaď -  pocaď".

10 gregormoldavit gregormoldavit | 4. dubna 2016 v 13:47 | Reagovat

http://www.novinky.cz/diskuse?id=439010&articleId=/domaci/399420-iracane-z-ceska-zustanou-v-nemecku-pozadali-tam-o-azyl.html&sectionId=8
Souzi a soušky!
Přiznejme si to upřímně. Jestliže tito Orientálci považují Evropana za úplného idiota, pak plným právem. Nic jiného skutečně nejsme.
Příští generaci tady zanecháme vrstvu arabských otrokářů, kteří budou žít z potu a bídy našich dětí.

11 nar.soc. nar.soc. | 4. dubna 2016 v 15:03 | Reagovat

"Iráčané z Česka zůstanou v Německu, požádali tam o azyl".
Něž se objevilo toto sdělení, byl jsem rozhodnut přispět na příspěvkovou organizaci 100korunou za to, že opatřila české vládě objektivní informaci o asylantech.
Po tomto sdělení už nedám nic. Německo je tak bohaté a současně tak blbé, že převezme všechny asylanty v ČR, kteří jsou a budou, že netřeba nic podporovat.
Německo se rozhodlo, že to zvládne samo, pak se sluší poděkovat. Děkuji!!!

12 matka matka | 4. dubna 2016 v 21:48 | Reagovat

Je mi z toho tak nějak smutno. Když vidím, jak se mé děti musí ohánět, aby uživily své rodiny,....ani jedno není na podpoře a nejmladší dcerka šla ihned po příletu z Anglie na pohovor, odpoledne jí sdělili, že ji berou a třetí den po příletu šla do práce,.... žádné natažené ruce o pomoc a také žádné pomoci se jim nedostává, aniž by se samy přičinily.
Jestli někdy přispějí, či pomohou někomu, kdo se sám, ač zdráv, uživit nesnaží a jen natahuje ruce o pomoc? Netuším, ale doufám, že nikoliv. Zotročilo by je to.

13 nar.soc. nar.soc. | 6. dubna 2016 v 11:47 | Reagovat

Pokud je toto dodnes skutečnost, pak jsou Němci ještě blbější než se zdají.

https://www.email.cz/download/k/rq7EEvMFiHz4VTxxPcfnNfWBElDleC3Ip3r-Ike_UsxWrCl68D7zajNGtYi_UkGUel7NoOY/Scan0036.pdf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama