Stěhování národů - konec Evropy? - 26/? Pekelný humanismus2

18. března 2016 v 21:15 | Gregor Moldavit
Migranty do rozvodněné řeky nalákaly lživé letáky. Slibovaly odvoz do Německa. Tři lidé se utopili.

Jak obejít hraniční plot a dostat se přes řeku Suvu z Řecka do Makedonie radily migrantům letáky v arabštině, které někdo rozšířil na řecké straně hranice, v uprchlickém táboře Idomeni. Na letácích bylo navíc uvedeno, že na makedonské straně čekají "vlaky či autobusy", které běžence odvezou do Německa. Kdo za cynickým podvodem stojí, není známo.

Považuji za jisté, Norbert Blüm to nebyl, ale kdyby ho tam teď migranti zlynčovali, nemohl by si stěžovat. Vše se odehrálo jeho jménem a měl by vysvětlit, co tam vlastně pohledává? Skutečným pachatelem celého tohoto tisícinásobného lidského neštěstí je zase jenom veliká humanistka Merkel. Děti migrantů mají kusy kartonů s nápisy "mama Merkel help". Tak jim to rodiče vysvětlili. "Až přijdeme do Německa, Merkel nám dá dům a auto."

Tu moc, poslat jim vlak, už Merkel nemá. Baba značně zkrotla, zvláště po nedělních volbách. Už jí přešlo i její samolibé (debilní), "my to zvládnem". Ale Němci taky nebyli schopni ji svrhnout a to bude stát ještě mnoho miliard € a nekonečně dalšího lidského neštěstí a životů.

***

Předseda maďarské vlády Orban: "Je zakázáno říct, že Evropu ohrožuje stěhování národů, že imigrace přináší zločinnost a teror. Je zakázáno říct, že to vše se neděje náhodou, ale na základě dopředu naplánované a dobře řízené akce".

CDU-Innenpolitiker Wolfgang Bosbach: Německá vláda přijala s ulehčením snížení počtu přicházejících migrantů. Sama ovšem jakákoli opatření na jejich snížení kategoricky odmítá.
FDP-Chef Christian Lindner: Máme tu dělbu práce. Jedna osoba si jde svou cestou k Nobelově ceně míru, ostatní si pro ni musí špinit ruce.
CSU-Politikerin Gerda Hasselfeldt: Kancléřka by měla pochopit, že Německo tady není od toho, aby řešilo všechny problémy tohoto světa.

Toliko humanismus dnešního Německa. Politikové už vlastní vládu sami ostře napadají, jediná strana AfD se však odvažuje vyslovit jméno Merkel. Právě levicové strany jako Linke, nebo Grüne naopak Merkel podlézají a ochotně se s ní křiví jako hadi. Stát zadlužený, komuny zadlužené, lidé zadlužení, důchodci pod životním minimem, nezaměstnanost skoro neřešitelná a Merkel si do toho pozve pro vlastní velikářskou slávu statisíce muslimů z Asie. Prakticky 3/4 z nich se sem přišli za německou sociální podporu přemnožovat svým orientálním způsobem. Finanzministr Schäuble právě napsal na všechna ministeria, že slíbené miliardy od státu nedostanou, všechno prasklo na migranty. Když někomu spadne škola, ať jde vyučovat na fotbalové hřiště. Města v Porůří se zvolna proměňují ve slumy, firmy zavírají a přestávají platit daně, fungující firmy platit akciové dividendy, což byl pro města taky zdroj příjmů. Stoupá počet skutečně chudých i bezdomovců a do toho starosta dostane mail: "Posíláme vlak, v něm dalších 5000 migrantů. Zajistěte pro ně ubytování, stravu, kapesné..."

Situace směřující k pouličním nepokojům až občanské válce. Vše jenom proto, že diktátorka frau Merkel by ráda třeba Nobelovu cenu míru. Ani bych se nedivil, kdyby ji jednou za to lidské neštěstí a rozvrat Evropy dostala. Jak jsem napsal v posledním dílu, mezi největším humanistou a masovým vrahem se těžko rozlišuje.

Mimochodem - onen Blüm se tam seznámil s nějakou zoufalou rodinou migrantů a nabídl jí asyl ve své vile. To je sice jeho dobré právo, ale převézt je přes hranice do Německa je trestní čin. Merkl si je pozvala, jenže zákony (na které ona tedy skutečně .... doplňte si sami) říkají něco jiného. Ve městě Pasov už sedí 800 schlepper v base (řidiči dodávek, ve kterých byli migranti nalezeni) a nikdo neví, co s nimi. Každý z nich se může hájit tím, že si je Merkel pozvala a on ji chtěl jenom udělat radost dalším přírůstkem. Merkel jim dává autobusy a vlaky, ubytování, stravu, sociální podporu... Tak co chtějí vyčítat jemu, který je vezl pár kilometrů? Jenže německé zákony říkají, že je na to 5 let. A kolik by tedy měla dostat Merkel, která je hlavní pachatelkou celé té evropské tragedie? Která mu ty migranty do té dodávky naložila?

Vlastně jsem chtěl v tomhle dílu ale napsat něco o tom, co neštěstí už ten náš "humanismus" zavinil od 50. let, třeba formou rozvojové pomoci. Tak to zase příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 19. března 2016 v 10:22 | Reagovat

Gregu, s tím německým humanismem pomalu. Hlavním humanistou byla v Německu Amerika. Již od dob americké zóny v Západním sektoru tam bylo naprosto vše, od špendlíku až po lokomotivy, máslo a silonky nepočítaje. Vyhladovělé Německo v anglické zóně, francouzské a zejména ruské to byla bída a utrpení. Celý průmysl byl postaven americkými investicemi, stejně jako Čína Teprve, když se Německo zdvihlo na kolena a pak postavilo na nohy, mohlo pomáhat zubožené NDR. Motorem byly americké investice, které Československo odmítlo díky nařízení Moskvy, že Marshalův plán nepotřebujeme. Rusáci nám nic nedali, jen exportovali teror. Proto se také do dnes bývalá NDR vylidňuje, protože zejména mladí lidé, chtějí obdobný standard, jako spoluobčané v bývalých západních sektorech. A ještě dlouho poplynou finance do bývalé NDR na vyrovnání zdevastovaného průmyslu i infrastruktury země.

2 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 19. března 2016 v 10:31 | Reagovat

Nelze se divit sympatiím mladých lidí k migrantům, když jsou denně pod masáží masmedií s podobnými obrázky. Ti migranti jsou skutečně chudáci, nahnaní do tragických podmínek, nezodpovědnou mamá Merkel a převaděčskou mafií. Vždyť tu babu lze označit jako hlavního kmotra převaděčských lumpů. Jsem zvědav, jak se bude nyní prsit, po uzavření dohody s Tureckem a vydávat se za zachránce Evropy. Hajzl jeden.

3 nar.soc. nar.soc. | 19. března 2016 v 15:10 | Reagovat

[2]:

Jakkoli je čeština bohatá i na nadávky, přece jen "baba zachránkyně Evropy", "hajzl jeden", rozhodně nesedí.
Když už nadávat, pak přesně, jen taková nadávka je i úderná ( třeba latrina, když už).
Lidsky je mi těch chudáků s dětmi líto, ale jen potud, nakolik je možno s nemyslícím stádem soucítit.

4 nar.soc. nar.soc. | 19. března 2016 v 15:23 | Reagovat

[1]:

Když už rozebíráte německý humanismus a jeho předchůdce, v obnově poválečného Německa nezapomeňte na úplnou roli USA.
Byly to mimo jiné také USDolary, kterými byly vyfutrovány Hitlerovy plány na několik let. Pozadu nezůstal i SSSR, který za ty doláče dodával suroviny a potraviny (když Ukrajina mřela hladem ). Rusové dali k dispozici tanková cvičiště, aby něco mohli okoukat. Ovšem koukali asi blbě, jak se později ukázalo. Ford dostal od Hitlera zvláštní vyznamenání, doručené německým velvyslancem a také se snažil převzít německé metody teroru, proti svým zaměstnancům. Tento druh "porozumění" projevil i britský král a konzervativci / Chamberlain /. Tyto strašlivé hokuspokusy s ovládáním společnosti mají stálé dozvuky i dnes.
Takže o jaké humanitě se vlastně jedná?

5 gregormoldavit gregormoldavit | 20. března 2016 v 20:35 | Reagovat

Zradil mě můj PC. Přišel jsem o data a taky o další už dost hotové díly. Coby drvoštěp jsem si nedělal hlavu s nějakým Sicherung. Musím si pořídit nový a znova napsat to, co jsem chtěl říci: "Němci přežili Hitlera, Merkel dost možná nepřežijou."

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 22. března 2016 v 12:05 | Reagovat

Gregu, už sis koupil reservní hard disk na zálohování? Já ješte. Tak si tuhle pojistku urychleně pořídím. Jsi podobný lajdák, jako já. Díky za výstrahu.

7 nar.soc. nar.soc. | 28. března 2016 v 15:35 | Reagovat

Debata uvízla.
V sebestředném Bruselu se ukazuje, že na ostrahu před muslimskými fundamentalisty buď nejsou peníze nebo není chuť jít do sporů, ba dokonce, že se to nějak, ale hodně blbě kombinuje.
Myslím si, pánbu zaplať, že to bouchlo v Bruselu. Alespoň se evropští poslanci probudí a něco k věci nejen řeknou, ale věcidějného také utvoří. Žvanění s tureckým "pašou", ani jeho uplácení eury není to pravé a potřebné.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 28. března 2016 v 16:49 | Reagovat

nar.soc.
V Bruselu se jenom otřepou a zase budou samá lidská práva, muslimy přeci nemůžeme diskriminovat. V Paříži tomu nebylo a není jinak. Dokud terorista někoho nezabil, nemůžeme ho ani vykázat do jeho země. Ještě by tam mohl být zavřen a to my nepřipustíme. U nás má každý právo na ochranu.

9 Vlado Vlado | E-mail | Web | 29. března 2016 v 15:10 | Reagovat

Asi nejlepší článek na téma, jaké jsem v poslední době četl. Hodně se těším na Váš další o Evropě a jejím páchání dobrých skutků. A to mimo Evropu nebo i u nás! A taky bych si rád přečetl Váš názor na českou politiku vůči nebankovním půjčkám (vizhttp://affbusiness.cz/nebankovni-pujcky-vyhody/) a gamblingu ...

10 gregormoldavit gregormoldavit | 29. března 2016 v 20:26 | Reagovat

[9]: Vlado
Není potřeba pročítat. Bankovní půjčky jsou právě tak levné, že není důvodu hledat jinde. Leda že... jo, že banka nedá a pak tady budou důvody. Vzal jsem si v životě půjčku vícekrát, pokaždé se to ukázalo správné. Proč třeba platit činži, když můžu rovnou bydlet ve vlastním. Každý by si měl ale dobře rozmyslet, jestli to skutečně zvládne. Půjčky nejsou pro chudé. Čím více někdo vydělává, tím větší může dělat dluhy. Nejhorší je, když si někdo půjčuje, aby splatil staré dluhy. To je definitivní konec.
Půjčovat si u legálních gangsterů je veliké riziko. Já s tím naštěstí nemám osobní zkušenosti. Tak už lidi přišli kvůli pár grošům o auta a domy.
Stát s tím nemůže nic dělat. Když lichváře zakáže, bude se vše dělat dále, pouze ilegálně.
Platí i pro herny apod...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama