Stěhování národů - konec Evropy? - 25/? Pekelný humanismus

9. března 2016 v 21:15 | Gregor Moldavit

Napsal jsem tu, že mezi masovým vrahem a největším humanistou se dá často jen těžko rozlišovat. Musím to zopakovat a uvést příklady!

Při posledním setkání francouzského prezidenta s paní Merkel (už chápu, proč ti dva si tak rozumí), před pár dny, tento prohlásil:
"Hospodářské emigranty posíláme obratem nazpět, uprchlíci z válečných zemí jsou vítáni." (Ne trpěni, skutečně řekl vítáni!)
Chápe vůbec ten člověk co to mluví?!
"Udělejte si válku a pak můžete přijít!"

A oni si ji udělají, evropské miliardy jsou dobrým důvodem. To už lidé válčili z menších důvodů, než je 50 miliard € za jediný rok. Už dlouho tvrdím, že asylové zákony EU, z doby studené války, jsou snůška pitomostí a měly by se zrušit. To si toho ještě nikdo z těch všech mocných politiků nevšiml? Lidi neutíkají z Iráku a Syrie protože je tam válka. Tam už je dlouho proto válka, aby mohli přijít. Nemám jistě důkazy, ale je to tak nemyslitelné? Tu válku jim tam udržujeme my, naše asylové zákony, pochopitelně hlavně s tím spojené naše peníze. My jsme založili mamutí výrobny falešných syrských pasů, (garance výrobce, "na 99,9 % asyl v Německu"), my jsme dali možnost vzniku všemocných pašeráckých organizací, jejichž příjmy dosahují miliard. Naše zákony a přitažlivé sociální podpory jsou viníci několika tisíců utopených v moři před řeckým pobřežím. (Proč chtějí všichni do Německa???) Jejich vrazi jsou humanisté z Berlína, Paříže, Bruselu..., z řad křesťanů, Linke, Grüne, AI (Amnesty International, ona instituce, co nadává Čechům do rasistů kvůli diskriminaci Romů). Tito "humanisté" mají při nejmenším svůj podíl na tom, že jsou bombardovaná Syrská města a budou možná brzy i města v zemích severní Afriky. Pašerácké mafie si nenechají vyschnout svůj zdroj příjmů. Ale podmínka pro další tok peněz je válka, EU jim ji tak položila.
(Vývozci zbraní si jenom samolibě přikyvují. Oni přeci ty zbraně prodávají pouze k mírovým účelům, všichni se s nimi jen brání. Jeden černoch imigrant mi povídal. "Kdyby nám tam běloch neposílal jeho zbraně, žilo by se v Africe krásně." Moje otázka, "proč je kupujete?" "Když koupí náš soused, musíme my taky". Inu všechno zbraně na obranu.)

Představme si to nyní v jednoduché formě. Různí cestovatelé popisují kmeny divochů na Borneu, nebo v Brazílii, které jsou stále rozválčené. Jejich zbraně jsou jednoduché, ale na zabíjení stačí. (A vyrábějí si je sami.) Pak jsou tam i kmeny, které se občas hádají se sousedy, ale neválčí. Nyní tedy přijdou k nám, pan president si poslechne někoho z té druhé skupiny a právem se rozzlobí.
"Cože? Vy si tam vzájemně nepodřezáváte krky? Tak ať seš vocať, ty hajzle! Naše plakáty "herzlich willkommen" jsou pouze pro kanibaly, co se vzájemně propichují oštěpy."
A co si pan Hollande myslí, že tu budou dělat? Patrně žít jako doma, tedy se dále vzájemně mlátit. A nebojují snad v islámských zemích stále muslimové suniti proti šiitům a kmen proti kmeni? A co budou dělat tady? Že sem přišli pracovat? Už jsem dávno napsal, že já bych bral raději migranty ekonomické, než válečné. Zásluhou debilních zákonů napsaných od pomatených "humanistů" si importujeme občanskou válku do Evropy. To ale, krucifix, ještě není všechno. Opakuji: Pašerácké organizace v Turecku a na severu Afriky se zaběhly a vydělávají miliardy €. Dokud Evropa bude brát jen uprchlíky z rozválčených zemí, pak tam nikdy války nepřestanou. O to už se tahle všemocná mafie postará. Nejen to, na přání může válka začít v jakémkoli dalším státu, který třeba postihlo sucho a obyvatelé se můžou zachránit jen útěkem do Evropy. Pár set krajanů za to nejprve musí zaplatit životem, musí být postříleni, ale ostatní už nejsou ekonomičtí migranti. Oni přeci utíkají před válkou. Před válkou, kterou kvůli našim pomínkám sami začali.

Právě tak IS má jistě zájem poslat do Evropy co nejvíce svých lidí. Jak si pan francouzský prezident přeje, rozpoutat kdekoli válku je pro ně maličkost. Pak jsou jejich agenti vítáni. Cožpak ten Hollande zapomněl, že i on sám řekl po útoku v Paříži, "Od teď jsme ve válce." Má tedy i každý Francouz právo na asyl v ostatních státech EU? Každý Francouz, i muslim? A kdo tu válku ve Francii rozpoutal? Nebylo by na čase trochu se z toho poučit? Evropští politikové na to zřejmě nepomýšlí.

Takže ten "humanismus" jde dále! Merkel není ze svých omylů ochotna odvolat ani slovo. Ona požaduje konec války v Sýrii. Německé časopisy, třeba STERN už otevřeně píší, "Merkel není řešení problému, Merkel je ten problém." Nevyřešilo by se náhodou mnoho samo, kdyby odstoupila? Nepřestalo by tohle stěhování národů samo? Vždyť oni nejdou pryč z Asie, nebo Afriky, oni jdou k mama Merkel. Ona si je pozvala.

Už se všechny státy dohodly na zavření téhle cesty (dokonce i Hollande), ale Merkel je proti. Celá Evropa se už dohodla uzavřít balkánskou trasu, jenom Merkel dále řve, že přeci nepokazíme kšeft padělatelům syrských pasů a lidských pašeráků, nevezmeme panu Gauckovi důvod hezky zvonit na zvonečky za tisíce utopených. Tahle šílená osoba už vůbec nejedná za Německo, pouze sama za sebe, za svoji aroganci, za své kardinální omyly. Ale nikdo pořád není schopný ji zastavit. Tahle osoba, která má na svědomí tolik mrtvol a lidského neštěstí, na svědomí rozhádanou Evropu a kilometry žiletkového drátu, byla navržena na Nobelovu cenu míru. A tak jde náš křesťansko-evropský "humanismus" dále svojí cestou do naší i cizí zkázy, jde nezadržitelně dále do horoucích pekel.

K tomu ještě příště, pak zase o konci Říma, který možná sami zažijeme ...

http://www.novinky.cz/ekonomika/397278-obnoveni-kontrol-v-schengenu-by-stalo-miliardy-presto-by-se-vyplatily-tvrdi-ekonomove.html
Náklady na migranty půjdou rychle na biliony €, spočítali právě naši ekonomové. Dovoluji si poukázat na to, že to jsem tady já napsal už před časem!
http://gregormoldavit.blog.cz/1601/stehovani-narodu-konec-evropy-17-biliony
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 10. března 2016 v 10:51 | Reagovat

Vše co píšeš, kze jen odsouhlasit. Všechny mírutvorce bychom měli vystřelit na měsíc, nebo ubytovat na pustém ostrově spolu s běženci, aby se tam srovnali mezi sebou. Pokud je budou platit evropské národy ze svých daní, tak budou válčit do aleluja. Aby nebylo těch sluníčkářů málo, tak se přidal i Papež a zve migranty do Evropy. Kruci, Merkel, Junkr a náš Halík a Dinstbier by je měli platit ze své mzdy a přešlo by je rychle zvaní. Zjistili by totiž rychle, že pro všechny si nevydělají.

2 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 14. března 2016 v 11:22 | Reagovat

Stáří má mnoho nevýhod, ale když slouží mozek tak má také výhodu, že si pamatuje. Za komunismu platilo: Když už si něco myslíš, tak to neříkej.
Když už to řekneš, tak to nepiš.
Když už to napíšeš, tak to nepodepisuj.
Když už to podepíšeš, tak se nediv.
A dnes se tyto zákony vrací. Člověk nemůže vyjádřit svůj názor, který je v rozporu s politiky EU a našimi sluníčkáři, Dinstbierem a Halíkem, aby nebyl označen za xenofoba. Komunismus byl založen na lhaní všeho a všem a dnešní politika EU se též snaží nalhat občanům všech zemí, že migrace je vlastně záslužná činnost a evropským národům prospěje. Kdysi si mladý estébák v podání herce Pucholta, stěžoval: Náčelníků, proč nás lidé nemají rádi? Taková těžká a zodpovědná práce a oni nás nenávidí. Proč nepřijdou a nesvěří se? Ten kdo by přišel a svěřil se ten by se divil i několik let na Mírově. Čekám, kdy se i u nás bude dnes riziko svěřit se, aby xenofobie nabyla trestná a Mírov znovu neotevřel své brány.

3 nar.soc. nar.soc. | 14. března 2016 v 12:38 | Reagovat

[2]:

S prominutím, úplně zbytečně napadáte lidi, které neznáte jinak než ze sdělovacích prostředků. Otázka zní: platí ještě lidská práva - šířit svobodně své názory i pro D. či H. nebo jen pro Vás ?
Vyste zde svůj názor vyjádřil dokonce s návodem na vystřelení "sluníčkářů".
Za názory se houfně trestalo za nacistů a komunistů.
Migrační politiku má každý stát zpracovánu podle svých zájmů. Že se najdou vládní blbci s Merkelovou, kteří vlastní politiku zahodí, je problém těch lidí a ( států) včetně jejich voličů, nikoho jiného.

4 matka matka | 14. března 2016 v 16:19 | Reagovat

ad....Za názory se houfně trestalo za nacistů a komunistů. ...
Dnes se trestat nemusí, stačí ignorovat voliče a obviňovat nehodící se názory za rasismus a xenofobii.
Ale všeho do času. Jednou pozitivní diskriminace a obrácený rasismus musí také skončit. Buď volbami, nebo jinak.

5 Míra Míra | 14. března 2016 v 20:25 | Reagovat

Co slovo, to perla! Všichni se těšíme na jeeeziiiska a na volby. To bude potom všechno úplně jinak, ale furt stejně, viz volby v Německu.

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 15. března 2016 v 17:15 | Reagovat

Pro nár.soc. Něco jiného je svoboda šíření slova, tedy názor a něco jiného zločin vlastizrady. Pokud někdo souhlaí s požadavkem uplatnění práva Šaríja na územíČech, tak se to jinak nazvat nedá a je úplně jedno, zda takového vlastizrádce znám osobně, či ne. Zločin zůstává zločinem a nemůže se ohánět demokracicí a svobodou slova. Nacisté jsou v Německu zakázáni. U nás bohužel komunisté ne. Právo Šarija je třeba zakázat dřív, než se uchytí drápkem ve stylu "muslimové mají na své vyznání právo". To mají ale doma ale ne u nás.

7 nar.soc. nar.soc. | 15. března 2016 v 21:20 | Reagovat

[6]:

Nejsem právník, ale vím že "vlastizradu" musí posuzovat soud a to podle zákona.
Jestliže je zde povoleno muslimské náboženství, pak je otázkou, co to obnáší. Kompetentní je za státní správu asi min.vnitra.
Právo šarija je zvláštní v působení náboženství a  ostatní správy obyvatel. Platí zřejmě jako zákonná soustava. Ovšem v evropských státech platí zákonné úpravy bez návaznosti na náboženství ( k tomu se klopotně dobrala nedávno i ČR).
Těžko lze očekávat právo šarija v evropských zemích bez rozhodného přání muslimské většiny.
Nikdo muslimům vyznání nebere a na tom se také končí.

8 matka matka | 15. března 2016 v 22:40 | Reagovat

[5]:Psala jsem, že stačí ignorovat voliče.
Dobrej tréning, kdybychom se "náhodou"  někdy jako starousedlíci stali menšinou mezi nově příchozími. Případně hračkou v rukou velmocí, které si třeba začnou znova přerozdělovat Evropu, ...
A nebo také jinak.

9 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 16. března 2016 v 10:48 | Reagovat

Tak já právo Šaríje uplatňovat v Evropě islamistům beru. Je to stejně zrůdné jako nacismus, či komunismus. Násilí na druhých nikdo pod svobodu slova v demokracii neschová, protože přímo ze své podstty není demokratické. Považovat ženu na něco jako domácí skot, či dobytek, to může jen magor. Přál bych si, kdyby naše, či anglické školství vyzkoušelo na islamistech povinné nošení školních uniforem do vyučování, bez zahalování dívek. To by imámové koukali jako joja.

10 matka matka | 16. března 2016 v 11:20 | Reagovat

[9]:Nedávno byla možnost slavit MDŽ. Sami jsme se vzdali práva slavit tento den i k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908.
Od roku 1911, kdy byl poprvé slaven v Německu, Rakousko-Uhersku, Švýcarsku, Dánsku a USA,[3]: mezi jeho cíle patřilo volební právo žen, od roku 1975 pak je připomínán jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj.
A my dáme přednost opět zotročení žen prvky cizími pro naše vybojovaná práva?
Jak to, že tato naše práva nectí ombudsmanka a hájí např. ty studentky, které se halí šátky?
Proč, když přijedeme my do zahraničí, ctíme jejich zvyky, ale doma si své zvyky a právo necháváme zneuctít? Znectíváme tím sami sebe.

11 gregormoldavit gregormoldavit | 16. března 2016 v 12:22 | Reagovat

[10]: matka
Tyhle zašátkované ženské jsou přímo symbolem zániku celé Evropy. Na fotku do naší občanky existuje celá řada přísných předpisů. Ty ale platí jenom pro nás, ony se i při registraci v lágrech nechají fotit v jejich závoji, že je tam jenom nos. Podle takové fotky ji pochopitelně nelze nikdy identifikovat. Nikdo se neodváží jí říci, "buď si ty hadry ze ksichtu na focení sundáš, nebo jsi zítra mimo naši republiku"!
To je ale jenom začátek. Za pár let budou muslimové požadovat, aby to nosily i naše ženy a my se zase přizpůsobíme. Koncem tohoto století bude Evropa islámská, naše dva tisíce let stará kultura zanikne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama