Stěhování národů - konec Evropy? - 19/? - Střelba do migrantů?

7. února 2016 v 11:25 | Gregor Moldavit
18. díl: stehovani-narodu-konec-evropy-18-merkelmussweg

Někdy ve druhém týdnu ledna padla ona DDR-cenzura soudružky Merkel. Nyní už lze v německém tisku dokonce napsat, že pachatel znásilnění měl tmavou kůži a bydlel v migrantském lágru. Co se ovšem děje třeba v noci na všech těch evropských hranicích, o tom se můžeme jenom dohadovat. Migranti po tisících, zčásti agresivní a kriminální, proti nim naprosto přepracovaná hrstka policie. Nějak se vykecalo, že bavorská policie každý den vrací nazpět 200 migrantů, nenechá je přejít hranice. To je proti rozkazům Merkel, ale nelze nějak přehlédnout, že její moc se rozpadá. Policie stejně už dávno nemá nejmenší možnost svoji funkci plnit. Místo chytat zloděje a vrahy se stará jenom o migranty a potlačuje demonstrace a rvačky. Ale i na to je jich málo. Prokeclo se, že Německo stáli migranti v roce 2015 padesát miliard €. Kde se peníze vzaly? Schäble přestal platit úroky z německého astronomického dluhu. To jsou ovšem jenom přímé výdaje na ubytování a stravu. Nemocnice jsou plné migrantů, nikdo z nich není zdravotně pojištěný a nemíní platit ani groš. Kolik stojí policejní akce, kolik stojí sledování jednoho teroristy? Dle Putina těch skutečně vyškolených s nějakým úkolem, přišlo 2015 do EU 1500. Každý z nich všeho schopný.

Merkel už viděla učebnice koncem tohoto století, či tisíciletí. (Sen diktátorů, stát se nesmrtelný.) "Za vlády kancléřky Merkel dosáhlo Německo největšího blahobytu. Přišli odborníci z celého světa, počet obyvatel stoupl na desetinásobek a stala se z něj velmoc."
Pitomá slepice snad ani netuší, že blahobyt v Německu právě ukončila. Na pracovním trhu už jsou první zkušenosti, z těchto lidí se dá zaměstnat sotva desetina. Německo začalo horečně stavět obytná sídliště, budoucí muslimská ghetta, ale stavební firmy nemají dělníky, Migranti tu práci dělat nechtějí a právě tak málo v těch činžácích bydlet. Každý chce svůj dům, do kterého si vezme příbuzné z Afriky, či Asie, ve kterém si založí muslimskou velkorodinu. Na účet německého státu, rozumí se. Souložím, tak pracuji. Není tomu snad tak, že Němci vymírají a proto si je Merkel pozvala? Tak prosím, ať jim dá co si poroučejí. Svět se dal na pochod v důsledku přemnožení, začalo stěhování národů. A co nám tito lidé přinášejí? Primitivní přemnožení, se všemi důsledky, jako je občanská válka, nebo radikální islám. Tohle si Merkel pozvala.

Takto má vypadat rozmístění lágrů migrantů v NSR. Tenisové haly (odňaté násilím majitelům), školní tělocvičny, výstavní haly a plochy, stanová města, kontejnerová sídliště... Jestliže policie nenechá některé migranty projít, pak je za to, kromě Merkel, nikdo v Německu neprokleje. Tyhle humanistické EU zákony psali naprostí amateři a kam vedou rok 2015 ukázal. Byl jsem sám migrantem a od té doby považuji všechny asylové zákony za snůšku pitomostí.

Pokud si ale někdo myslí, že třeba mně se to vracení na hranici líbí, tedy tak tomu není, nelíbí. To není žádné řešení.
Podívejte se znovu na tuto fotku.
Matka táhne 3 dětí, zmrzlá, vysílená, znásilněná... a konečně je na hranicích Německa. Tam se ji kdosi na cosi zeptá, pochopí, že má ukázat papíry, ale žádné nikdy neměla. (Na co? Vždyť jde do Německa.) Nato jí policie ukáže nazpět na zasněženou silnici. Těch 7 chlapů kolem ní ukáže buď v Turecku koupené syrské pasy, nebo policajty jednoduše odstrčí a jdou dále. V nejhorším případě si to obejdou lesem kolem. Je potřeba začít chránit hranici Schengenu a tohle jim říci už v jejich zemích, aby se na cestu vůbec nedávali.

V lednu roku 2016 přešlo do Německa 92 000 nových migrantů. Co bude v létě? Loni přišlo do Německa milion a půl migrantů, letos to vypadá na dva či tři miliony, příští rok to může být pět milionů. Situace už je ale teď neřešitelná. Strana AfD jako první řekla, že je potřeba hranice bránit, třeba i se zbraní v ruce. Ozval se očekávaný řev. Oni by stříleli do nebohých uprchlíků, kteří si právě zachránili ve válce holý život. Kupodivu odvětilo 29% dotázaných Němců, že s nasazením zbraní souhlasí.

http://www.t-online.de/nachrichten/deutschland/gesellschaft/id_76894192/neue-yougov-umfrage-jeder-vierte-haelt-schuesse-auf-fluechtlinge-fuer-gerechtfertigt.html
Ještě tam měla být matka s dítětem. To by asi byl proti každý. Denní praxe je ale trochu jiná. Migranti se rvou s policií, házejí na ně kamení, ale před kamerou zvedají malé děti.

Jenže co dělat tu anketu s takovýmto obrázkem?
Podívejte se na ně blíže! Rozchechtané ksichty, ironické grimasy, vítězné islámské V. Kolem tuny odpadků a exkremetů. Jak je chcete zastavit? Co chce dělat Evropa, když jich jeden rok přijde 50 milionů (zcela reálné číslo) a začnou se přes hranice probíjet? Co budou dělat až se dostanou na území, kde jim nikdo už nic dát nemůže? Budou si to bezpochyby brát sami. Nájezdníci začnou zemi drancovat.

Napsal jsem, že v ČR bude početně v roce 2070 každý druhý Cikán. Takový stát se ale už dávno před tím musel zhroutit. Co dělá vláda? "My jim ještě dáme byty, dávky, porodné... Ti po nás už si nějak poradí."
Jak poradí? Matematicky by jich pak žilo v roce 2200 na území ČR tři miliardy.

V Německu to půjde rychleji. Pokud se letos nepodaří Merkel svrhnout, můžeme mít už za rok občanskou válku, anarchii, vládu gangů, nebo islámských teroristů. Režim, jako má dnes třeba Syrie, Irák, Afganistán, nebo Libye. Ony země, ze kterých tito lidé přicházejí.

Střelbu na hranicích nebude nutno politicky diskutovat, nebo o ní hlasovat. Bavorská policie té šílené Merkel jasně řekla, že je na konci sil. Bude tedy potřeba posílit je armádou. Jenže voják není vycvičen s obuškem, ten má samopal. Aby na svém místě nebyl pro smích, musíte mu dát i patrony.

Podle mě není otázka jestli se bude střílet, ale kdy se bude střílet? A ono to může být už hodně brzy. Nejprve asi jednotlivé výstřely, pak se z toho stane rutina. Jednoduše válka - buď oni, nebo my. Jenže ono by se tomu ještě dalo zabránit. Jako první svrhnout hlavního pachatele této katastrofy jménem Merkel. Potom rozmetat asylové zákony z doby studené války, které v době stěhování národů nedávají smysl. Dále poslat ke všem čertům všechny ty "humanisty", jako církev, komunisty, grüne... kteří samou láskou k bližnímu všechno jenom zhoršují a pro muslimy jsou důkazem debility evropského křesťana. Jak jsem posledně napsal, mezi humanistou a vrahem se občas těžko rozlišuje. Právě tak poslat ke všem čertům všechny ty sluníčkáře, kteří jim po cestě rozdávají potraviny a obleční. (Které tito často zahazují. Vždyť je to zadarmo, za kopcem dostanou vše zase znovu.) Těm lidem jasně říci, že problémy tohoto světa nelze řešit tím, že si jedna miliarda lidí přijde do Německa pro sociální podporu.

Dokud ale Merkel sedí na svém místě, vzdejme se všech nadějí.

Příště snad o tom, jak zanikla Římská říše.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. února 2016 v 17:56 | Reagovat

Gregu potěšilo mě, když jsem na mapce lágrů pro muslimy vuděl tu čistou plovhu ČR. A to zde mnozí na vládu nadávají, ohledně migrantů. Nechápu proč. Také nechápu, proč ještě Němci drží Merkel u vesla?

2 gregormoldavit gregormoldavit | 7. února 2016 v 18:27 | Reagovat

Němci nedrží Merkel u moci, ona se tam drží sama. Jak to dokáže, je otázka? Asi tak úplně blbá nebude. Má na řemeslo vlastní moci jakýsi přírodní talent. Píšu teď další díl o zániku Říma. Jsme totiž právě s naší EU v situaci velmi podobné. Řím taky ukončilo stěhování národů.

3 nar.soc. nar.soc. | 7. února 2016 v 22:09 | Reagovat

"Řím taky ukončilo stěhování národů".

Jsme v jiné době. Dávnému stěhování národů předcházel "záborový" útok a nikoli pozvání. Pro dnešní Německo nemůže být nějaký milion lidí kardinálním problémem. Dnes jsou jiné možnosti k použití. Německo má za sebou stěhování celých národů a také jejich genocidu. To jsou možná skutečnosti, které stát ochromují. Řešení ale existuje a žádný konec není v dohledu.
Moji rodiče říkávali, že každá generace prožila svoji válku ( moje jen tu s komunisty ). Dnešní německé generaci tato "válka" otevře oči pro rozkoukání a zaujetí správného stanoviska.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 8. února 2016 v 17:19 | Reagovat

[3]: nar.soc.
To je právě ten vtip, že konec Říma vůbec nebyla vojenská porážka. Jeho zánik trval dlouho a není dodnes úplně vysvětlen. Ale poslední římský císař byl sesazen germánským vůdcem, který byl v jeho službách, jeho leníkem. Germáni se usadili na římském území a platili císaři dokonce daně. Jenže pak to převzali do rukou sami.
Musím o tom napsat další díl. Je to dnešní situaci velmi podobné.

5 nar.soc. nar.soc. | 9. února 2016 v 23:37 | Reagovat

Na netu se dnes vyskytují různé úvahy. Jedna vzpomíná na nějaké jednání zástupců EU s Tureckem v létě. Požadavek Turecka na zastavení exodu byl prý 30miliard eur. Odmítnutý byl okomentován "co budete s migranty dělat? Budete je střílet nebo potápět"? Docela se objasnil vyděračský potenciál Turecka. Od té doby se traduje "pozvání" mámy Merkel.
Turecko z dávnější doby usiluje o statut místní velmoci a ta eura by píchla. Na druhou stranu byla armáda v Turecku odstavena od politické moci a začala obnova islámského státu propojeného náboženstvím. Na vzniku IS má Turecko tajný podíl. Na rozvalu Syrie má dokonce zřejmý podíl. Vydíráním se staví do jedné řady s Putinem, který si přišel utrhnout něco za nezaplacené zbraně.
EU ta situace přijde hodně draho. Opevnit Řecko, zabránit aby se nestalo kořistí Putina ( jinak padne i Bulharsko), zabránit masové migraci a navíc přiměřeně živit dosavadní přijaté a stále přicházející migranty. Alespoň mně se zdá, že v EU neumějí počítat. To co zmiňuji  přijde EU na cca 150 - 200 miliard během 5 let, takže původní turecký návrh buď přijde k jednání nebo se vše ještě podstatně zhorší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama