Stěhování národů - konec Evropy? - 18/? - Merkelmussweg

30. ledna 2016 v 21:17 | Gregor Moldavit

Jak už jsem napsal, mezi největším humanistou a masovým vrahem je velmi plynulý přechod. Záleží na úhlu, ze kterého se díváte.

Komunisti mě nezavřeli, může ovšem být, že mě za takový článek teď zavřou tady v onom svobodném státu. Nedávám do uvozovek, svobodný stát to pro mě 40 let byl. Ano byl, než se z této země stal strašlivý Merkelstan, jakási parodie na NDR, jehož cenzuru a zvůli si sem tahle svazačka Merkel zatáhla. Stát, kde můžou bandy Afričanů v ulicích loupit a znásilňovat německé ženy, jenom se o tom nesmí psát v novinách, nebo mluvit v televizi. To by byl rasizmus, to by byla xenofobie. Police v Kielu a Kolíně n.R. přiznala, že měla rozkaz spíše nevidět, než vidět, když byl pachatelem někdo s tmavou kůží. Ještě by se toho chytil nějaký radikál a stavěl v pochybnost náš křesťanský svět plný lásky a humanismu. Takže když se chci dnes dozvědět, co se v NSR děje, musím se podívat na české NOVINKY.
30.01.2016 Merkel appelliert an Flüchtlinge
"Wir erwarten, dass ihr wieder in eure Heimat zurückgeht."
"Očekáváme, že se navrátí nazpět do vašich domovů."
(Čímž jim Merkel v němčině tyká. Vykání v množném čísle by bylo "...dass Sie...". Pokus o žoviální mama Merkel, která mluví ke svým bližním.)

To řekne tahle šílená Merkel, která si sem před půl rokem pozvala půl Asie na omlazení jejího, pro ní příliš malého a starého, národa. Jak pitomá smí vlastně být osoba zastávající funkci německého kancléře? Co si ta slepice vůbec myslí? Že její názor, její očekávání někoho z migrantů zajímá? Oni přišli, aby zde zůstali, vzali si sem své rodiny, rozmnožili se a Evropu převzali. Pak bude i ona chodit zašátkovaná, nebo ji nechají zbičovat.


Merkel, tahle samolibá, nafoukaná a patrně už zcela pomatená ženská se chtěla zapsat do dějin jako pramatka nějakého nového nadnároda. Co nevěděla a začíná dnes možná nejasně chápat, že tohle jí nikdy nemohlo fungovat. Pouze tím posloužila zájmům islámských extremistů, kteří si vzali za cíl obsadit Evropu. Nikoho nemohli potřebovat více, než takovou zcela nevědomou evropskou diktátorku.
Moje žena žila mnoho let v severní Africe a říká k tomu:
"kdyby tam Merkel mohla mezi těmi lidmi žít aspoň pár týdnů, začala by chápat, jak se věci mají. Ale ona vůbec netuší, o jaké lidi se jedná. V arabských zemích nenávidějí ženy své manžely na smrt. Jsou jenom jejich otrokyně. Musí jim rychle odrodit jejich syny (dcery jako děti neplatí) a pak mají od nich pokoj. Oni si pak hledají svá dobrodružství někde na ulici. Je veliký omyl, že když je žena zašátkovaná až po nos, pak se nemůže stát obětí znásilnění. Mnoho arabských žen by jí řeklo, co to znamená třeba jenom jet tam u nich v plném autobusu."

Merkel se pořád ještě domnívá, že aspoň ti migranti ji milují. Mýlí se jako ve všem. Ti nemilují nikoho, snad každý jenom sebe. Pro ně je pouze užitečný idiot a konečně jako žena taky jen pouhá vagína!

Všechno, co Merkel napáchala, udělala jen pro vlastní samolibost a s jakýmkoli humanismem to nemá nic společného. Německý stát zatáhla do katastrofy a migranty v tisíci případech na smrt, nebo jim způsobila nekonečné utrpení. Jen menšina migrantů se z toho Německa může radovat, hlavně kriminálníci a násilníci.

Tahle fotka teď koluje v internetu. Někdo by mohl namítnout, že to může být taky fotomontáž. Nevím, ale ona je to spíše skutečnost. I já v Arábii pracoval, před tím jsem byl taky s těmito Araby v lágru, pak jsem s nimi studoval, mohl bych vyprávět. Jeden německý doktor teď promluvil, zvolna se ta cenzura hroutí. Mnoho žen a dětí přichází do Německa jako živé mrtvoly. Nemocní a zcela vysílení. Do oněch vlaků, přijíždějících do Mnichova se okny prorvali ti nejsilnější muži. Ti se pak chechtají na plakáty idiotů "herzlich willkomen" a ukazují své vítězné V. Některé tyto ženy, které jdou pěšky a nesou své děti, už i promluvily, i když se bojí o život. Sama ta žena nese děti, ale jít sama v této společnosti jen tak nemůže, někdo z těch lhostejných mužů vedle je buď její manžel, nebo ho jako zastupuje. V noci, více mrtvá než živá, mu ještě musí roztáhnout nohy. Ty ženy musí všechno nějak zaplatit a peníze nemají. Nenechme se mýlit tím zafačovaným ksichtem symbolizujícím nejvyšší morální čistotu a neposkvrněnost. Ta matka se do Německa musela prosouložit a jak se dozvídáme, i v německých lágrech se ženy bojí v noci jít na záchod, aby nebyly zase znovu znásilněny. Ano v Německu! Celou dobu při tom byla tato nevzdělaná, jednoduchá žena zafixována na onu pohádku o mama Merkel, která jí pak za všechno odškodní. Ta je přeci pozvala, aby jí ten vymírající německý národ nahradily tím jejich velmi plodným.
Tak to vykládá na dlouhé strastiplné cestě matka svým na smrt unaveným, mrznoucím dětem. Jak dostanou dům se zahradou. Tak došla rodina po dvou měsících až na německou hranici a domnívá se, že stojí u nebeské brány. Teď přijde ten největší šok... O tom příště, o celé debilitě evropských asylových zákonů, o naprosté lhostejnosti a nekvalifikovanosti přeplacených evropských politiků...


Tohle nosí někteří demonstranti na plakátech, vypadá to jako jméno ulice.
Merkel musí pryč
Jenže "weg" znamená "pryč", ale taky "cesta". Takže by se tak nějaká ulička jako mohla jmenovat. Já bych po Merkel skutečně nazval onu cestu z Řecka do Německa, lemovanou tuny odpadků a exkrementů. Ano "Merkelweg", tuhle cestu plnou strádání, násilí, zoufalství. To celé nemuselo nastat, kdyby Merkel zůstala nějakou drobnou krajskou funkcionářkou někde v NDR. Jak se vůbec mohla taková osoba dostat na místo kancléřky a způsobit takové škody a tolik lidského neštěstí? O tom taky někdy příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 30. ledna 2016 v 21:54 | Reagovat

"Jak se vůbec mohla taková osoba dostat na místo kancléřky a způsobit takové škody a tolik lidského neštěstí"?
Zvolením největšího nýmanda se otevře cesta pro nejvíc šíbrů. Tak dnes uvažují zavedené politické strany.

2 abraxice abraxice | Web | 31. ledna 2016 v 1:19 | Reagovat

Tendenčně napsaný článek.

3 matka matka | 2. února 2016 v 21:15 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=9wP5VWMLd-c&feature=youtu.be

4 Míra Míra | 3. února 2016 v 16:12 | Reagovat

[3]:
Znám. Tak trochu jihočeský Klaus.

A dalo by se věřit i komentáři pod videem!
"kde jsou komentáře, kde je vojín Kotas"

5 matka matka | 3. února 2016 v 16:36 | Reagovat

[4]:
A tak to su ráda, že je to jen planý poplach, že v Evropě je naprostý, ale opravdu naprostý klid.
Klaus? Nevidím, že by tento  bral propisku....

6 matka matka | 3. února 2016 v 16:44 | Reagovat

ad. "...tendenčně napsaný článek..." - jde o to, že každý má různé zkušenosti a tedy i tendence podle těchto zkušeností skutečnost a dění popisovat.
A dost těžko přesvědčit někoho, kdo má prožito to, co prožito má, aby se přizpůsobil tendencím, prožitkům a zkušenostem jiného člověka, neboť osobní prožitky, zkušenosti,... bývají nepřenositelné
Někdo holt rád holky, jiný vdolky, dalo by se říci.
Ale proč někomu vyčítat holky, když osobně mám raději vdolky a holky nemusím.

7 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 4. února 2016 v 11:30 | Reagovat

Nepodceňujte Merkel. Je to baba všemi mastmi mazaná. Nevyšlo ji první místo na stupních vítězů v disciplíně migrace, tak bude nyní bojovat o vítězství v likvidaci následků způsobených migrací. Merkelová je německý had na 6 písmen. Tak jako byl kdysi i nás Lux hadem na tři. Postaví se do čela postupného omezování přílivu uprchlíků a bude bodovat u německého národa, který zapomene, že vše vlastně způsobila ona. Když připočteme zisky mafie z prodeje dětí do adopce, popřípadě na lidské orgány realizované mafií, tak je Merkelová zločinec první třídy. Ovšem zde chybí přímé důkazy.

8 matka matka | 4. února 2016 v 13:52 | Reagovat

Že chybí přímé důkazy? Nechybí. Neboť zákon dávno popřela, umožnila nelegální příchod statisíců, dnes již možná více než milionu lidí do Schengenského prostoru, aniž by proti tomu protestovala. To je zločin a také zločin proti vlastnímu obyvatelstvu, které nikdo proti zločinu nechrání.

9 matka matka | 4. února 2016 v 13:54 | Reagovat

další komentář s odkazy mi spadl do spamu.

Ale nemyslím, že by každý byl pantatíkem Klausem.

10 gregormoldavit gregormoldavit | 4. února 2016 v 18:14 | Reagovat

[7]: JP
Merkel se křiví jako had, což dělala vždycky, ale to nejhorší, ti kolem ní nejsou jiní. Jednou ukážou trochu charakteru, druhý den to odvolají. Občas se musím ptát, jestli bych já byl v životě schopný za ministerský plat, moc a privilegia takhle zradit vlastní národ? Jak je to vůbec v demokracii možné? Proč už lid nešel na barikády?
Teď pronesla něco o tom, že oni půjdou zase nazpět. Tím mi připomněla našeho politického na vojně v roce 1968. "Oni zase odejdou, soudruzi, já tomu věřím..." Když má někdo jednou v NSR asyl, pak je to navždy. A na co by pracoval někde v Arábii za méně, než dostane v Německu bez pohnutí prstem? První zkušenosti na pracovním trhu už jsou tady taky. Tito lidé pracovat nechtějí. Budou žít z množení. Jejich zašátkované ženy považují za samozřejmé, že budou rodit jednoho Mohameda ročně a to bude jejich práce. Merkel si sem pozvala milion Cikánů. A letos přijde další milion!

11 JAROSLAV pOKORNY JAROSLAV pOKORNY | E-mail | 5. února 2016 v 10:01 | Reagovat

Merkel v tom nejede sama. Pořád má ještě podporu 45% obyvatel. Kde se v Němcích bere takové množství pseudohumanity? To stále půspbí ty hrůzy druhé světové války a snaha napravit zrůdnosti nacismu? Mladé generaci se nele divit, ten kdo jednou spatřil obrázky z koncentračních táborů, musí být, jako příslušník národa, který se tohoto dopustil otřesen do hloubi duše.

12 JAROSLAV POKORNY JAROSLAV POKORNY | E-mail | 5. února 2016 v 10:10 | Reagovat

V8žená Matko, chápu važe levicové smýšleneí, ale nelze přejímat jen politická hesla levice, vez vlastního hodnocení. Klaus neudělal vše dobře, to je fakt, ale neuapomínejte na to, že jako jedinný v kontinentálních zemích zachoval naší zemi vlastní měnu, (korunu) a upozorňoval na nevyváženost zavedení €, bez zohlednění fiskální politiky zemí jihu a severu EU, což plně potvrdila krize v Řecku.

13 gregormoldavit gregormoldavit | 5. února 2016 v 12:13 | Reagovat

[11]: JP
Těch 45% považuji za nesmysl. Já osobně neznám nikoho, kdo by Merkel ještě na jejím místě chtěl. Pak je tu rozdíl, jestli třeba 60% by nějakého politika nevolilo, nebo ho chce za jeho dílo vidět na šibenici! Značná část německého národa Merkel hluboce nenávidí a proklíná. Vždyť porušila svojí přísahu (sloužit německému národu) a pracuje proti svému státu i lidu. Jistě jí leží na srdci blaho syrského lidu, ale proč jí za to mají platit Němci?
Onen nacizmus a následky bych do toho netahal. Kolik Čechů má špatné svědomí za komunistické vyhlazovací lágry 50. let? Nikdy jsem nepoznal ani jediného. Dokonce i aktivní komunista té doby na to řekne: "Já to snad dělal? My o tom tenkrát ani nevěděli."
Má být moje, v 80. letech, v Německu narozená dcera zodpovědná za 2. sv. válku?

14 matka matka | 5. února 2016 v 19:37 | Reagovat

[12]: jj, vím, že nepíši komplexně. No a od toho jsou tu další diskutující, aby doplnili zase to své, co oni prožili a jak to chápou...

15 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. února 2016 v 18:03 | Reagovat

Gregu, tak mi vysvětli tu podporu migrantů od německých obyvatel, když odmítáš mou teorii frustrace z 2. sv války. Proč je vítají cedulemi Herzlich Willkomen? To musí být úplní blbci, když nevidí ten reál, který migranty provází.

16 gregormoldavit gregormoldavit | 7. února 2016 v 18:32 | Reagovat

Co se děje v hlavách těch idiotů s plakáty, to skutečně nevím. Asi za tím bude církev, která se u nich chce dobře zapsat, až začnou řezat hlavy. Právě tak těžko pochopím třeba Grüne, kteří by dali asyl všem Cikánům z Bulharska, neboť jsou ve své zemi diskriminováni. Bylo mnoho národů, kteří příchozí vlídně vítali a byli od nich za krátký čas vyhubeni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama