Stěhování národů - konec Evropy? - 17/? - Biliony

22. ledna 2016 v 14:07 | Gregor Moldavit
Herzlich wilkommen v Berlíně
Jenže migranti přišli v představě, že každá rodina dostane svůj dům. To považují za své právo a toho se budou domáhat.

Dnes o stále větším problému financování migrantů v Německu. Nejprve ale ještě něco o projevu našeho presidenta v Davosu:
Gauck
Evangelický pastor, který už jako takový nemá v politice co dělat! Když uděláte faráře politikem, okamžitě zneužije svoji politickou moc ve prospěch své církve, proti zájmům lidu! On slouží vyšším mocnostem, od lidí se nechává pouze platit. Pan Gauck mluvil v Davosu, za naše peníze nám dělá hanbu. Jenom jeho cesta vrtulníkem z Curychu do Davosu stála přes 10 000 SFr.

Když Gauck něco řekne, nikdy s ním nesouhlasím. Teď zase pronesl v Davosu, že východní země jsou asociální, když nechtějí brát migranty. Přeci právě jejich lidé emigrovali a dostávali asyl. Ví vůbec ten pobožňák, co to mele? Obyvatelstvo ČR, to jsou ti zbylí, co neemigrovali. Za co by Německu měli být vděční? Že si shráblo jejich pracovní elitu v produktivním věku? (Z ČSSR po roce 1968 přišly pracovní síly a ne socky.) Ti emigranti z těchto zemí jsou převážně v Německu, tam by na ně měl apelovat. Na lidi, jako jsem třeba já. A moje odpověď:
"Ano, jsem vděčný Německu, za to, že jsem tu směl jako imigrant zůstat a žít. Ale to není zásluha svazačky Merkel, ani evangelické církve. Tomu státu a lidu musím být vděčný a proto v jejich zájmu požaduji okamžité dostoupení škůdců této země, jako je Gauck, nebo Merkel!
Přísahali jste při nástupu do funkce, že budete sloužit německému lidu a škodu od něj odvracet. Komu sloužíte? Syřanům, Marokáncům, Afgáncům, Alžířanům... Za svůj vysoký plat z peněz německého daňového poplatníka německému národu jenom škodíte, stát vedete vědomě do záhuby. To se nazývá velezrada a místo platu byste měli dostat odpovídající tresty!"

Němečtí vojáci bojují v Afganistánu, aby afgánští mladí kluci si sem s vychytralým úsměvem přišli pro německou sociální podporu. Sýrie to samé, tam chce německá vláda poslat 1200 vojáků Bundeswehru. Syřané samotní si tady zatím budou ošmatávat a znásilňovat německé ženy a žít z peněz německých daňových poplatníků. Toliko láska k bližnímu pana německého prezidenta.

Rád bych se dožil k té doby, kdy Gauck a Merkel budou stát před soudem. Jestli někdy přijde, to nevím, ani na to nevěřím. Za zradu se vždy střílel řadový voják, ne diktátor.

Přes všechno lhaní a zatajování našich vládců, chování jako jsem v mládí zažil od komunistů, letos vyšlo mnoho najevo. Oběti už nechtějí mlčet. Pachatelé? Migranti. Ještě první týden v lednu měly televizní stanice zakázáno tohle přiznat. Jak ale komunisté říkali, "za vším musíš vidět člověka." Já ho tam vidím, jmenuje se Merkel. A co od té svazácké funkcionářky čekat, než komunistické řešení cenzurou?
Merkel začíná být politicky osamělá. Na její samolibosti to ale zatím nic nezměnilo.

Chci ale rozebrat jiný problém migrantů. Financování tohoto stěhování národů. Tady v pozadí Merkel nevidím, tu to nezajímá. Platit má německý lid. Připadá mi jako nájemník ve 3+1, který si pozve na rok sto lidí. Jak to udělá? Inu rozdělí je ke všem sousedům, aniž by se jich ptal. Tak si to ta šílená Merkel taky představuje. Sousední státy jí to přerozdělování omlátily o hlavu a migranti si přišli pro německé sociální podpory, ne pro české nebo polské. Inu tak se o migranty postarají německé komuny. Její rozkaz: "dnem i nocí musíte na krizi migrantů pracovat!" A oni, místo ji zlynčovat, skutečně dnem i nocí pracují. Jak sami přiznávají, "jsme blbci".

Jenže zbyla otázka, kdo to zaplatí? Komuny jsou zadlužené jako celé NSR. V jednom rozhovoru se starostou nějakého města, který jí vysvětloval, že na to absolutně nemají, řekla: "Ich schicke Ihnen Geld vom Bund." Peníze od Bund, tedy státu NSR? To má sice letos rekordní daně, ale jinak dluh (21.01.2016) je 2,229 bilionů €, který na úrocích nabývá o 1556 € za vteřinu. Ze kterého ale tyto daně nesplácí ani jeden cent, ty jdou na migranty. A ty daně, ty jsou vydřeny z lidí, kteří by si je dokázali utratit sami! Kteří toho mají dost pracovat celý den na rozmary paní Merkel. Ministr Schäuble, spolupachatel Merkel, právě navrhl zavést migranstskou daň na benzin. Další daň na benzin a na ní DPH. Lidi budou platit daně za to, že platí daně. Ale i kdyby cenu benzinu zdvojnásobil, žádné daně nebudou stačit. Merkel si ve svém šílenství pozvala půl Asie, jenom za rok 2015 přišlo do Německa milion a půl migrantů. 1,1 milionů se registrovalo, většinou stejně pod nějakým falešným jménem, nebo pasem. Zbytek je rozprášen po Německu nikdo neví kde a živí se žebrotou, nebo kriminalitou. Merkel se domnívá, že je rozdrobí aspoň po Německu, ale ani to není možné. Je jich příliš mnoho. Právě tak Merkel komunám žádné peníze nepošle, protože je nemá. Jak jsem od starostů slyšel, pokud něco od Bund přijde, pak málo a pozdě.

O jakou částku se jedná? Představte si, že do nějaké krajiny přijde milion a půl těchto lidí a je nutno tam pro ně postavit město zhruba velikosti Prahy. To nejsou jenom domy, že ano? To je podzemní dráha, kanalizace, infrastruktura, školy, nemocnice, požárníci, policie, komunální služby, atd... až do nekonečna. V neposlední řadě sto mešit. Trochu to připomíná osídlování divokého západu. Jenže tady je první podstatný rozdíl. Tam se prostě zabralo kus země a začalo stavět. Indiáni přeci můžou jít o kousek dále. Tady každý m2 někomu patří a ten ho buď neprodá vůbec, nebo za pořádné peníze. Dále - tam osadníci vytáhli sekery a pili, pokáceli stromy a začali stavět. Tady ti "osadníci" chtějí všechno hotové bez pohnutí prstu a k tomu měsíčně peníze od státu jen tak za nic. Ještě dále. Když si člověk postavil nějaký sroubek, byl šťastný, že má střechu nad hlavou. Sice hned zjistil, že je nepostačující a musí přistavovat, ale že to musí udělat sám mu bylo jasné. To tady bude taky obráceně. Když dáte někomu bydlení zadarmo, tak vás okamžitě napadne, že tohle tedy jemu nestačí. Koukejte navalit pořádný dům, lepší nábytek, novou ledničku a ... Komuny začínají stavbu činžáků pro migranty, ti ale chtějí v Německu každý svůj dům se zahradou. To jim přeci slíbil ten, co od něj v Turecku za tisíc € koupili syrský pas, co je za další tisíc našlapal na gumový člun.

Vzpomínám na nástup komunistů a jejich strašlivé chvástání. Oni všechny problémy vyřeší během pár měsíců. Tak třeba Cikáni! Ti byli za kapitalistů diskriminováni, oni jim podají přátelskou ruku. Na Slovensku jim postavili vesnici takových jednoduchých domků a ty jim darovali. Cikáni se nastěhovali, spálili parkety a okenní rámy, poházeli vše kolem odpadky, nasrali plné sklepy a táhli za čas dále. "Klidně nám postavte další vesnici támhle za kopcem."
Když to neudělali, usoudili Cikání, že jsou to bílé svině, které si bydlí v pěkných domech a je nechají pod nebem.

Dokonce i komunisti museli pochopit, že dávat něco zadarmo je nejhorší chyba, jaká se dá udělat. Když nějakému parazitovi dáte něco zadarmo, označí vás okamžitě za svini lakomou. "Takových peněz má a on dá tak málo." Merkel tu chybu opakuje v milionkrát horší formě. Takže postavit z ničeho město pro milion a půl lidí, kteří sami nepřiplatí a nepřiloží ruku k dílu. Náklady odhaduji na jeden bilion €. Jenom za postavení prázdného města! Nyní přijdou migranti, servou se o byty, nejlepší obsadí organizované gangy. Všichni pak zahrnou vládu výčitkami, co se jim nelíbí. Nyní musí být to město zásobováno, je tu policie, doprava, nemocnice... do nekonečna, že ano? Jenom čištěné ulic a kanálů! Kolik to může ročně stát? A to ve městě, kde polovina obyvatel je zvyklá házet odpadky z okna. Jenže kdo to zaplatí? Obyvatelé chtějí žít a nakupovat výhradně za peníze, které jim stát položí do klína. Proto si Německo vybrali. A to není všechno. Dle německých zákonů má každý právo vzít si k sobě z Afriky a Asie své příbuzné. Počet obyvatel tedy za rok můžeme vynásobit řekněme 4x. Bilion stála stavba, kolik bude stát provozně jeden rok? Kdo zaplatí policii, požárníky, doktory, řidiče autobusů, popeláře, opraváře, ...? Tito lidé to dělat nebudou, od toho jsou ďauři. Možná jenom jedna desetina by se dala zaměstnat, ale proč by pracovali? Německá sociální podpora jim stačí. Skutečně si Schäuble myslí, že to vyřeší zvýšení daně na benzin? Tady jde o biliony €! Biliony!!!

Ale k tomu přijdou další problémy až do horoucích pekel. V tom městě lidé mluví asi 20 různých řečí, řeč státu, který to financuje, mezi tím není. Polovina je nemocná a potřebuje speciální ošetření. Mimo jiné mají syfla, AIDS, tuberkulózu, nebo nějakou nejasnou africkou nemoc, čtvrtina je kriminální a chce si tak přivydělávat, šiiti se nesnáší se sunity a nemíní je ve své blízkosti tolerovat, 90 % žen je těhotných, (co je to žena? právě dnes v televizi jedna migrantka - nejstarší dítě 8 let, matce je 20), 5% jsou agenti IS, kteří mají za úkol bombové atentáty... A to zase není všechno. Oni jsou muslimové, neuznávají ani německé zákony, ani právo těch nevěřících psů na jiné náboženství. Psy je potřeba zotročit, tak to stojí v koránu a to oni taky konečně už dnes praktikují.
Žádný stát této planety tohle finančně ani organizačně nikdy nezvládne. Co na to řekne Merkel, která si sem tyhle hordy ve svém patologickém komplexu velikářství pozvala?
"My to musíme zvládnout a my to zvládneme."
Žvásty zřejmě už skutečně duševně nemocné ženy, místo reálného posouzení situace.

A denně se valí přes hranice do Německa více než tři tisíce dalších migrantů z Asie. Za týden přirůstá další menší město, takovéhoto typu. Město, které zatím není postavené, které není ani kde postavit a na které nikdo nemá peníze.

Existovaly národy, které byly nájezdníky vyhubené, protože neměly tu sílu se ubránit. Ale existoval kdy národ, který by ty nájezdníky vítal plakáty "herzlich willkommen"? Merkel, ty šílená zrůdo, cos to napáchala?!

pokračování třeba někdy za čas...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 23. ledna 2016 v 17:56 | Reagovat

Pamatuješ na ta dvojsmyslná hesla komunistů, které si každý mohl vyložit jak chtěl? To mi připomněl slogan Merkelové: Musíme zastavit a změnit nelegální migraci na legální a nenechat vydělávat na tranzitu mafii. Jak to holka myslí? Bude vydávat migrantům viza v Sýrii na velvyslanectví, zavře hranice plotem, nebo sníží sociální dávky na životní minimum, ze kterého si budou platit ubytování, stravu,  lékařskou péči a všechny sociální služby od zametání chodníků po mytí WC

2 Gregor Gregor | 23. ledna 2016 v 18:34 | Reagovat

[1]: JP
O duševních produktech paní Merkel už dávno nemá cenu diskutovat. Já si myslím, že má azheimer, ale ať už je diagnóza jakákoli - z té baby nevyleze nic než prázdný blábol. "Podáme návrh... zvážíme opatření... budeme  diskutovat možnost..." Všechno jenom ne jeden krok ke zdravému rozumu. Zažrala se do toho, že když jednou něco uvedla do pohybu, tak to je svaté a nesmí se nic měnit. Skutečně mi připomíná Hitlera, který tahal po mapě divize, které ve skutečnosti už neexistovaly a nechtěl o realitě nic vědět. Jenže ten konec přijít musel a to nemůže být tady jiné. Otázka jenom je, kolik škody ta Merkel ještě před tím napáchá?

3 nar.soc. nar.soc. | 23. ledna 2016 v 20:15 | Reagovat

"My to musíme zvládnout a my to zvládneme."
V této větě chybí slovo "nějak" ( zvládneme).
Co se už stalo, to se samo neodestane. "Němci" chtě nechtě se musí věci chopit. Je to svým způsobem dobře, potřebné prozření přichází a řešení bude následovat. Každá situace má řešení a tato rovněž. 80 milionový stát si zkrátka musí poradit i s dvěma miliony lidí, které si svojí blbostí pustil ( a pouští ) do země. Kdyby tady "netrčelo" sebevědomé ohrazení Německa před 10 lety ( "vyhražujeme si ochrannou 7letou lhůtu k volnému pohybu osob z východních zemí"), bylo by dnes Německo v lepší pozici. Tady je vjem, nás nechtěli a jiné dnes pouštějí bez papíru. Dodnes se to zde pociťuje jako diskriminace a dnes jakési zadostiučinění i když to zde nikdo nahlas neřekne.

4 Gregor Gregor | 24. ledna 2016 v 8:38 | Reagovat

[3]: na.soc.
Jestli si německý národ s tím, co Merkel napáchala, ještě poradí, to není zdaleka jisté. Řím se zdál být věčný, než jeho existenci ukončilo stěhování národů. Možná bych o tom měl podrobněji něco napsat v dalším dílu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama