Stěhování národů - konec Evropy? - 16/? - Válka proti IS

22. listopadu 2015 v 20:26 | Gregor Moldavit
Pod články se vždy hned po zveřejnění objeví 3 reklamy. V poslední době mimo jiné:
"Matka samoživitelka z Prahy vydělala úžasných 7650 euro za měsíc a neuvěříte tomu, jak to dokázala!"

Třeba tomu tak je, ale chtěl bych jen říci, že já s tím nemám nic společného, za tyto reklamy jsem nikdy nedostal ani halíř a nikdo se mě neptá, jestli s tím souhlasím. Dovoluji si ale mít na to svůj názor. Je dost podivné, že na takovéto koryto a padání peněz z nebe musí být reklama, dokonce už měsíc všude stále opakovaná. Osobně na zázračné množení peněz nevěřím a zkoušet tohle určitě nebudu.

***

Často slýchával jsem v zemích Orientu o báječné toleranci islámu. Nikdo mi ovšem nedokázal vysvětlit, v čem tato spočívá. Vzpomínal jsem při tom na podobnou frázi mého mládí, slýchanou od komunistů: "slavné tradice KSČ". Marně jsem se jich na jeden příklad nějaké slávy této strany tázal.
Parteitag CSU. Merkel přijata potleskem vlažným, Seehofer větším. Oba trapní, já bych je byl akorát poházel vajíčkama. Merkel dělala blbé ksichty, když on mluvil o migrantech. Odešla bez rozloučení, ale s její zatvrzelou frází, že počet migrantů se omezovat nebude. Ono už jí ani nezbývá nic jiného, než na tom trvat. Opakem by totiž přiznala, že jednala chybně od samého začátku. Tuhle pomatenou, trucovitou, samolibou a nesympatickou babu snad jednou Němci nějak svrhnou, ale škody od ní napáchané tady ještě dlouho zůstanou.

***
Masakr v Paříži ukázal, čeho jsou schopni islámští teroristé a čeho je neschopná celá Evropa. Tohle mohl v minulosti nevidět jenom slepý a jednou to přijít muselo! Všichni politikové a úředníci EU stojí miliony, či miliardy a nakonec ve všem jenom selžou a začnou zase jen prázdně kecat.

Jistý vicekancléř Gabriel, ozvěna paní Merklové, prohlásil, že migranti můžou dále přicházet, my (čímž myslí Německo) jim dáme ochranu. Jeho mozek vůbec nechápe, že mezi nimi přicházejí právě tito teroristé a Německo už dávno není schopné je ani spočítat, natož to někoho chránit. Je vydáno teroristům na milost a nemilost. Až 300 tisíc neregistrovaných migrantů se potuluje po Německu a nikdo neví o koho se jedná a kde je hledat? Registrace sama u milionu cizinců taky moc nezmění. Mnoho z nich, možná polovina, to nikdo neví, má koupený syrský pas (nelze od pravého ani rozeznat) a je zcela nemožné rozlišovat mezi uprchlíky a teroristy. (Jenom na Lesbos se prodá 500 falešných pasů denně.)
Pan šéf Evropské komise Jean Claude Juncker se vyjádřil, že kvůli tomu přeci nemůžeme odmítat asylanty:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386453-kvuli-utokum-nesmime-zacit-odmitat-migranty-rekl-juncker.html
To přeci udělali vrazi a ne asylanti. Mám silné pochybnosti, o jeho zdravém rozumu.

Paní Merkel vymlela vagon prázdné slámy s tím, že na svém šílenství nic měnit nebude. Ať jich sem přijde klidně miliarda. My jim přenecháme nejen Německo, ale celou Evropu. Pak hrdě prohlásí, že se nenecháme zastrašit a letí s panem ministrem vnitra z Berlína do Hannoveru, ukázat se na fotbale. Vládním vrtulníkem, rozumí se. Ne běžným letadlem, v tom by přeci mohla být bomba. Jelikož se ale zastrašit necháme, tak se fotbal odřekne a letí se zase nazpět. Neohrožený musí být daňový poplatník, který ráno jede do práce nacpaným metrem. Na kolik takový vrtulník na tu štreku asi přijde? No to je přeci jedno, pro vládu jsou peníze zadarmo. A co si ta Merkel vůbec ještě myslí, koho že svou přítomností na tom fotbale oblbne? Německý národ? Ten ji má za letošek právě pokrk! (Čeho se ta Merkel na tom fotbale bála? IS si přeci nezabije svoji vrchní služebnici v Evropě.)


Ale naštěstí jiný politik jedná. Francie, coby člen NATO, vyhlásila válku IS. Dovolává se ovšem pomoci ostatních členských států. O tom to je, když jeden stát je napaden, jdou válčit všichni. A ostatní státy pomoc odkývaly, alespoň teoreticky. (Pro Čechy tu nezbytně vyvstane otázka, jestli mají Francii pomoci tak, jako ona "pomohla" nám v roce 1938 v Mnichově!) K tomu přišel důkaz, že ruské letadlo na Sinai bylo zničeno bombou IS, všichni cestující zahynuli. Na to Putin čekal a právě rozhodl. Rusko jde společně s Francií do války proti IS. Takže to máme NATO + Rusko dohromady. Existuje na této planetě síla, která by mohla takovéto armádě vzdorovat? Vyloučeno! IS nikdy nemůže zvítězit, ani těmto státům vojensky uškodit. Jenže ta otázka zní jinak, jestli může být IS poražen? A na to už odpověď tak jednoznačná není. Vzpomeňme na Američany ve Vietnamu a na Rusy v Afganistanu. Poraženi tam nebyli, o nějakém vítězství ale mluvit určitě nelze. V téhle válce přijde čas nasadit pozemní síly a to už nebude tak snadné, jako bombardování.

Jenom šílenec si může na sebe vyprovokovat útok spojených armád NATO a Ruska. O šílence se tady taky jedná, navíc si znepřátelili celý svět svým nepopsatelným barbarstvím. Už vyhrožuje i Čína a tu bych taky nepodceňoval. Ale proč už tedy nejsou poraženi a rozmetáni dávno? Protože jsou vojensky bez diskuze úspěšní a celý ten křesťanský svět dosud více kecal, než jednal. Jejich velitelé jsou vystudovaní generálové z doby Husseina v Iráku, jejich strategie je používat jako štít civilní obyvatelstvo a infiltrace svých vrahů prakticky všude po světě. Jsou jako nakažlivá nemoc, která je uvnitř našeho organizmu a proto se tak snadno vymýtit nedá. K tomu zneužívají naší rozhádanost, dalo by se říci blbost. Na koho vlastně kde útočit? Je to jako v Afganistánu, kde všichni nosí zbraně a talibáni nenosí uniformy. Identifikovat nepřítele je těžké a když přijde o život nějaké dítě, začnou všichni "humanisté" v Evropě řvát o vrazích dětí. S tím oni taky počítají, sami si se zabíjením dětí, jejich, nebo našich, ovšem hlavu nelámou. Ona to ale skutečně není sranda. Francie právě napadla IS a snaží se jim vybombardovat zásoby pohonných hmot. Jenže s tím oni počítali, jsou nám ve všem o krok napřed. V sousedních městech unesli civilní obyvatelstvo a hlavně děti. Ty zavřeli do oněch objektů a ti a ty tam nyní hynou. Naproti tomu ti největší zločinci IS jsou už dávno někde úplně jinde, vzali si i své rodiny. Je ty bomby neohrožují a když na to přijde, můžou být za týden v Německu coby nenápadní migranti. Hledejte si je v tom chaosu!

IS infiltroval své lidi do všech států světa, hlavně do Německa a jejich hrozby nutno brát smrtelně vážně. Nikdo neví, co se z každého migranta může náhle vyklubat. A těch migrantů přišel do Německa letos jeden milion, některé odhady říkají i milion a půl. Kolik přesně? To vůbec nikdo neví, i za tuto anarchii je zodpovědná zase jenom Merkel a tím i za každý čin IS-teroristy, který s nimi letos na její pozvání přišel. Ona má ovšem svoji ochranku, pokud dojde k situaci jako v Paříži, její život ohrožen nebude. A v televizi vidíte denně masy migrantů v Makedonii, Chorvatsku, Slovinsku... a ti všichni jdou jenom přes tyto země do Německa. Co dělá jeho kancléřka Merkel? Letí vládním vrtulníkem hrát pro pár blbečků trapné divadýlko na fotbal!


Co jsem napsal, ví nakonec každý. Já bych se chtěl hlavně zmínit o druhotném efektu této války, ve které jsme se ocitli.

Tak předně, válka stojí miliardy a ty budeme platit my všichni. Dokonce i socky, kterých se jinak nic netýká, které mají na všechno právo a všechno mají zadarmo. Peníze jednoduše nebudou. V Německu se v každém případě něco takového stát musí. Odborníci odhadují, že 10% letošních migrantů by mohlo být zaměstnáno. Jinak řečeno, 90% bude navždy pouze natahovat ruce po penězích od státu. K tomu přijde nutnost zdvojnásobit policii, hlídat hranice, potlačovat povstání nespokojených migrantů v lágrech...

Pak je tu ještě jeden efekt, se kterým musíme počítat. Francouzská policie vždy pracovala tak trochu mimo legalitu. Teď se to asi ještě trochu přiostří. Lepší střílet bez důkazů, než se nechat sám odstřelit. Pro policii je taky nepříjemné vidět, jak se zjevný pachatel u soudu kroutí, svědkové náhle dostávají strach a nic neviděli a po roce musí být vrah propuštěn pro nedostatek důkazů. To přímo řve po tom, řešit takové případy bez soudu. K tomu přijde strašlivý stres přepracovaných policistů. Musíme počítat s tím, že budou napřed střílet a pak se ptát. To ale může odnést i člověk skutečně nevinný. S německou policií to možná bude podobné. Mám dojem, že už taky na vládu a platné předpisy poněkud kašle. Ono je to dost podivné, že na migrantské ubytovny bylo spácháno už přes 500 útoků a policie ještě nikdy nikoho nechytla. Vždyť to dělají amatéři, kteří nějaké stopy zanechat musí. A v neposlední řadě - politický přesun k extrémním stranám. Lidi mají dost prázdného kecání, jak navrhneme, projednáme, zamítneme, odhlasujeme... Lidi chtějí činy a ne pořád jen žvásty. Řečeno jednoduše - tahle šílená Merkel dláždí cestu pro dalšího Hitlera.

Možná někdy pokračování, podle aktuální situace...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 23. listopadu 2015 v 17:56

Gregore, já jsem optimista. Merkel se dostává do úzkých. My neznáme zákulisní machinace, ale patrně se už nejedná zda má odejít ale o tom, kdy a jakým způsobem. To jak oddrandila ze sjezdu CSU v Bavorsku, tomu nasvědčuje. Myslím, že dost velkou roli přim tom bude hrát to, jak si její bývalí podporovatelé zajistí, aby je nevzala s sebou.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 23. listopadu 2015 v 18:23

[1]: JP
Merkel je jak samolibé, rozmazlené dítě, které si své musí vyřvat. Sama od moci neodstoupí. Jak jsem napsal, moc je jako droga. Kdo ji ochutnal, nemůže přestat. Merkel je svojí mocí přímo šílená a udělá všechno, aby zůstala. I kdyby se třeba měla spojit přímo s IS. Pokud tomu tak už dávno není. Nikdo neví, kolik jejich agentů v tom jednom milionu migrantů letos do Německa přišlo? A kdo je pozval? Merkel!
Jistě nevím, co se kolem ní děje, ale bude tu asi onen princip: "Když padnu já, padneš ty taky." Každý kritik z jejího okolí něco prohlásí, ona si s ním promluví, a on rychle sklapne. Schäuble říkal jednou v 19 hodin něco o jejím pádu a ve 20 hodin už opak.
Tady je jediná možnost, národ musí požadovat hlavu Merkel, s tím, že proti ostatním její kliky nic nemá. Pak ji nechají padnout. Ale tenhle národ nadává a jinak nedělá nic. Zhruba jako Češi kolem roku 1980. Husáka nechtěl nikdo, ale to ho v nejmenším nemuselo zajímat. Měl to jisté.

3 nar.soc. nar.soc. | 24. listopadu 2015 v 7:44

[2]:
Dobrý den.
Odhaduji, že pozice frau Merkel je tak silná, jako ředitele (Draghiho) Evropské banky. EB se bez omezení dala americkou cestou. "Vytvoříme nutné zdroje natištěním eur". Do nedávné doby bylo Německo účinnou brzdou evropské inflace ( vzniklé z tisku peněz ). Bylo to staré varování z pádivé inflace třicátých let a jejích politicko hospodářských následků. Dnes věří bankéři, že se tisk peněz dá nejen využít, ale i ukočírovat. I proto odmítá ČR přistoupit k euru. Tyto modely v prvotní formě máme zažité (repektive převzaté z SSSR, kde byla "měna" každých 10let ). Už z dávného středověku je známa zhoubná činnost královských a jiných mincoven při"zlehčování mince". Je zajímavé, jak se na varování zapomíná a kopance se sice sofistikovaněji, ale v podstatě s čím dál tím horším účinkem stále opakují. Tisk eur krytý Draghiho prohlášením, že EB udělá vše potřebné ke "stabilizaci" EU je toho příkladem. Všichni máme za povinnost požadovat stabilitu eura, odmítat inflační postupy a požadovat pořádek a stabilitu. Jen role papíru nebo čísla v počítačích zadělávají na skutečné a dlouhodobé problémy.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 24. listopadu 2015 v 11:16

[3]: nar.soc.
Co se bude dále dít s €, je ve hvězdách. Představte si, že všichni obyvatelé Prahy přijdou někam na zelenou louku, kde se pro ně provizorně postaví řada stanů. 1 milion lidí. 10% z nich možná bude někdy pracovat, ostatní jen natahovat ruku a množit se. Chápe vůbec někdo, jaké výdaje tady na stát přijdou? To není jen ubytování a jídlo! Na kolik přijde třeba jenom policie? Ale tady bude potřeba infrastruktura, dálnice, metro, kanalizace, obchodní domy (které budou dávat zboží zadarmo!), nemocnice, mešity, atd, atd... A ti lidé nechtějí do panelákového sídliště, každý požaduje vlastní domek. To jsou výdaje za biliony €. K tomu přijde jejich stálá nespokojenost a vzpoury, že všechno jim je málo. Jednou ale přijde i povstání původního obyvatelstva, že tohle bývala jejich země a oni ji nakonec bez boje těm cizím nájezdníkům nepřenechají. Tedy občanská válka, nebo aspoň pouliční přestřelky a přepady.
Škody, které šílená, choromyslná Merkel napáchala, můžou zničit nejen Německo, ale i celou EU.

5 nar.soc. nar.soc. | 24. listopadu 2015 v 16:43

[4]:

To co teď napíši, je slovo do pranice a jak to vypadá, ani jinak to nepůjde. Je otázku, zda má Německo ještě povědomost z válečných nacistických let. Jedině tehdejší opatření ( při tehdejším způsobu nucených prací milionů zavlečených lidí ) jsou na čas schopná udržet pořádek k nastolení trvalého režimu s různými formami omezení pro cizince bez řádných papírů. Vyřešit věci penězi v dohledné době bez masivní inflace, nelze. Už teď má situace podobu poválečného rozvratu.

6 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 26. listopadu 2015 v 10:59

Mám radost. Máme správného prezidenta. Je to řízek. Odpouštím mu proruskou politiku, protože západní Evropa je prohnilá a neschopná akce. Dnes Zeman říká:
1) O ochraně vnějších hranic Shengenu se jen žvaní.
2) Evropská komise neplní své základní úkoly, ale plete se do toho, co se má řešit na národní úrovni. Čili žádné kvóty, žádné přerozdělování, protože tím ničí suverenitu jednotlivých zemí.
3) K Sobotkovi. Kdo nevidí nebezpečí a neslyší varování, ten za to ponese zodpovědnost.
4) K ministru vnitra Chovancovi. Je lépe informovaný o nebezpečí než premiér a nepodléhá sluníčkářské ombudsmance.
5) K Merkelové. Nejsem si jist, zda může utéct od výroku "Jsem máma všech Syřanů" a zůstat důvěryhodná.
6) K prezidentu Polska Dudovi. Duda se mi zdvořile omluvil za hlasování Polska o Kvótách.
7) k Hollandovi. Vítám jeho cestu do Moskvy, jako vše, co vede k vytvoření koalice proti teroru.

Gregore, přeji tobě i všem slušným Němcům politiky stejného střihu, a věřím, že si Němci s tou bandou vyžírků následně poradí.

7 gregormoldavit gregormoldavit | 26. listopadu 2015 v 18:44

[6]: JP
Neporadí! S Merkel si taky dosud neporadili, to znamená, že si s ní už neporadí nikdy. Už zase más svůj vítězný úsměv nazpět, kam ta baba vleze. Pokud se kdy něco změní, bude to už pozdě. Mám skutečně obavu, že tohle vyřeší až další Hitler, nebo občanská válka.

8 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 28. listopadu 2015 v 12:12

O úsměv přijde. Juncker říká" Musíme obnovit Schengen, jinak unie skončí. Polská vláda ruší souhlas předchozí vlády, že přijme kvótu 7.000 běženců. Švédsko s přijímáním dalších končí. Makedonie a Srbsko uzavírají hranice. Anglie požaduje rozvolnění práv Bruselu. Země Beneluxu znovu požadují vytvoření Minischengenu. Němci se houfně ozbrojují pepřovými spreji a pistolemi. To vše nejsou důvody pro úsměv, ale pro křečovitou masku, protože neví jak dál.

9 gregormoldavit gregormoldavit | 28. listopadu 2015 v 14:42

[8]: JP
Úsměv přejde nás, ale ne Frau Merkel. Ona skutečně může jít někam do své haciendy v Argentině. Její řádění na funkci kancléřky odneseme a zaplatíme my tady.

10 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 28. listopadu 2015 v 15:33

Gregore, to tedy zaplatíte. Ale když Čechoslováci zvládli devastaci země komunisty, zvládnou Němci devastaci své země  Osmany. Je tam jen háček, že Merkel spěchá, aby z migrantů byli co nejdříve občané Německa. To by byl pak problém.

11 gregormoldavit gregormoldavit | 28. listopadu 2015 v 18:13

To vidím obráceně. Kdyby se tito muslimové integrovali, nebyl by to pak problém. Němci jsou konečně sami taky jen kříženiny kříženin. Ale oni budou požadovat, abychom se integrovali my. Aby ty naše ženy děvky nosily šátky, abychom my přijali islám, atd... Oni přišli sem, aby se tady usadili a nám vnutili jejich život. To ale taky znamená jejich bídu a jejich přemnožení a z toho plynoucí - jejich války.

12 gregormoldavit gregormoldavit | 28. listopadu 2015 v 18:52

A viník na zániku německého lidu a možná i části Evropa je pořád jeden a ten samý - soudružka svazačka Merkel, zpitá do otupení vlastní mocí.

13 nar.soc. nar.soc. | 28. listopadu 2015 v 21:12

Debata se točí v kruhu.
Je vidět, že EU nemá žádnou vizi, jak skutečně pomoci státu v občanské válce, včetně jeho prchajících elit.
Je to smutné, zvláště v Německu, které prošlo bídou nacismu, poskytlo zdejším utečencům po r. 1948 jistou pomoc. Je přece známo, že každý konflikt se vyčerpá a bude nutná obnova státu ( Sýrie). Pak by měly být po ruce tamní elity, aby s rekonstrukcí státu pomohly. Zde se to v r. 1989 nepovedlo, byl dlouhý časový výpadek a emigranti zestárli, než aby mohli utvořit vůdčí skupinu. Pro Syrii by to ale bylo potřebné. EU měla dávno vyhlásit přesídlovací program a kvoty. Vybírat lidi hned u tureckých hranic a transportovat je do zemí EU. Mohlo jich být i několik stovek tisíc, ale byli by prověřeni a poučeni. Na takové lidi v dočasném postavení by nebylo ani škoda peněz. Kultivovaly by se vzájemné vztahy se státy EU a ta by získala jisté postavení na Středním Východě i ve světě. Jak to stojí dnes? EU je jako školák, kterému ujel výletní autobus a je bezradný.

14 matka matka | 29. listopadu 2015 v 9:36

ad...ale byli by prověřeni a poučeni....
směšné.

přečetla jsem na facebooku, píše zřejmě zdravotní sestra:

"TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE AŽ DO KONCE..............................
svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici - doporučuju přečíst je to úplně čerstvé..
Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších
nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a
tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský
personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky,
nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a
horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se
psy. Řada uprchlíků má AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických
nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit. Pokud dostanou recept, tak v
lekárně zjistí, že mus í vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným
výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v
lékarnách se slovy: " tak si je zde vyléčte sami." Takže policie už nehlídá
jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny.Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží ? Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Doteď byla v celém Německu
nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je
naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc
jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná,
stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto
zbídačelé a zanedbané. Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře
hranice, tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x
větší než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ.Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí
uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na
chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma,
když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale
zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u
nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl
totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména
uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší
personál ohledně svého náboženství.Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8
měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce.
Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné
z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě
sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán.Ve
zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové
pošty .Co by se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem ? Nebo
kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilní moč a ohrozil jí nakažením ?
Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se
zatím nic neděje.A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj
další příjem za akce "vítaní na nádražích". Všechny tyto vítače bych nahnala
nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné
budovy k imigrantům a ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez
policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez
zdravotního personálu."

Pokud je ten text dle skutečnosti, pak veškeré prověření a poučení je neuskutečnitelné, tedy směšné.

15 gregormoldavit gregormoldavit | 29. listopadu 2015 v 10:33

[14]: matka
Ty problémy začínají už v ulicích města. Kde si dříve sednul německý důchodce na lavičku v parku, tam sedí a pokuřují migranti. Kde si hrály německé děti, si hrají děti migrantů a německé matky se své děti bojí mezi ně pustit, právě kvůli nemocem. Pokud ti migranti v televizi o tom mluví, tedy sami říkají, že jejich děti jsou tak nemocné, že musí každý den k doktorovi. Že ten doktor pro ně musí být zadarmo považují za samozřejmé a často se dožadují všeho zdarma i v obchodech. Je si přeci pozvala Merkel, tak co od nich ten prodavač požaduje peníze? Počínají si tu jako vítězní nájezdníci. Nevím co budu dělat, kdybych byl někdy nemocný sám?
V jejich lágrech dochází stále častěji k masovým rvačkám, tvoří se tam gangy a policie naprosto nemá možnost něco dělat. Na takovém malém městě jich je pár, což dosud stačilo. Slyšel jsem o přepadu klenotnictví. Policie prý na zavolání odvětila, že jejich auta už jsou všechna někde jinde, prodavači si z ozbrojenými útočníky musí nějak poradit sami.
Německo uvažuje o tom, poslat své vojáky do Sýrie. Německé matky šílí. "Naše syny tam chcete poslat do války a Syrští mladí muži si tady v Německu za naše peníze popíjejí kafe."
Pochopitelně sílí extrémní strany, kdyby dnes přišel Hitler, Němci ho budou volit. Merkel zatáhla svůj stát do neštěstí a je stále u moci a stále vše zhoršuje. Tohle nedopadne dobře. Z toho bude buď Hitler, nebo anarchie a pouliční bitvy.

16 nar.soc. nar.soc. | 29. listopadu 2015 v 14:26

[14]:

Zesměšňovat prověření a poučení může jen naprostý hlupák. Co si Německo navařilo, bude musit i spolykat. Trvám na tom, že EU má význam jen pokud dovede rozumně řešit své postoje a potřeby. Stát s občanskou válkou se jednou zklidní ( vybije a vyžene "nepřátele"). Pak mu budou zapotřebí vzdělaní a světaznalí exulanti. Právě pro ty měla EU už dávno otevřít přijímací střediska, kde každého zájemce o přesídlení prověří podle stejných standardů, obdrží ve formě závazných informací písemné poučení a teprve po jím podpisu může být převzat k přepravě na určené místo. Tím se věc zjednodušší, vyloučí se převaděčství a mafie, nevzniknou skupiny s odporem a postup by byl rychlý na úrovni dnešních možností.

17 nar.soc. nar.soc. | 29. listopadu 2015 v 14:38

[15]:

Řešení je pro Německo na dosah ruky. Migranti nejsou zatím občané. Německo má pokud se pamatuji zákony o nouzovém stavu ( schvalované cca před 35 lety - proti komunistům).  Stačí tedy zákonné zmocnění policii a dalším vyjmenovaným pořádkovým složkám k udržení pořádku využít tyto zákony. Každý cizinec, který se neprokáže a bude přistižen při páchání trestné činnosti může být zajištěn na nutnou dobu. V případě trvající násilné trestné činnosti bude  silou ( i smrtící ) zastaven. Kdo dříve střílí ten i dříve ovládne prostor.

18 matka matka | 29. listopadu 2015 v 19:52

[15]: Rozumím a také to nevidím dobře.

19 matka matka | 29. listopadu 2015 v 20:07

[16]: Protože není zatím politická vůle někoho prověřovat a poučit, je to tedy neuskutečnitelné a směšné.
A jestli by to bylo vůbec možné provést?
Vždyť to, co se sem hrne, je invaze. Neřízená, nekontrolovatelná invaze. Víme.

[17]: Dosud není politická vůle něco účinně řešit.
Zajištění cizinců - kam byste je chtěl zavřít? Kdyby jen 1 procento, je to  cca 10.tis. lidí. Na to nemáte kapacity.
Jestli se bude střílet? Zatím není stanné právo.
Ale pokud budou lidé zahnáni do kouta, tak se střílet zajisté bude, protože nebudou mít kam utéct ze svých domovů.

20 matka matka | 29. listopadu 2015 v 20:12

Jo a většina z těch lidí sem nepřichází s tím, že si jde pro poučení a už vůbec ne pro nějaké prověření. Mnozí sem přišli s tím, ovládnout Evropu. My jsme pro ně dobří jen na zotročení.
Velmi doufám, že se mýlím a su jen hlupaňa.

21 nar.soc. nar.soc. | 29. listopadu 2015 v 22:30

[20]:

Omílat pořád dokola a nevybrat si, je znakem nedostatečnosti.
Cizinci se musí podřídit. Pokud se někam hrnou stačí jim vyměřit prostor, dát rýče a další materiál na výstavbu zemnic. Hned se budou cítit domovu blíž.

22 matka matka | 30. listopadu 2015 v 13:03

[21]: Tož na to se fakt "těším", jak se nám budou podřizovat. To bych chtěla vidět.
Zatím je nikdo nepodřizuje. Leda tím, že dostávají ubytování, jídlo, kapesné, či sociální dávky.
Že si mezi nimi nikdo nevybírá? Je co? Čí je to nedostatečnost? He?

23 matka matka | 30. listopadu 2015 v 13:13

Jo a v Berlíně, v jakémsi bývalém letištním hangáru, kde je ubytováno 1200 běženců, se tito poprali. Povoláno bylo snad 500 policistů.
Jak kdosi v komentářích psal :
- Že by se jednalo pouze o akademickou rozmíšku? Proč hned rvačka třeba se jen jaderní inženýři z Bangladéše , Pákistánu a Somálska nepohodli při diskusi ohledně atomového čísla u nově objeveného prvku. Nedivím se jim. Taky bych byl naštvaný. -

A pak si vyberte, kterýho doktora, či inženýra vlastně vzít a naučit jej zacházet s rýčem aby si vybudoval sám svůj domov.

Chápete tu směšnost? Nutit je dokonce poučeně pracovat v jiným oboru,....

24 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 30. listopadu 2015 v 15:50

Pro nar.soc. Označil jsi Matku, jako naprostého hlupáka, za její pochyby o prověření a poučení. Zapomeň na osobní invektivy, to za prvé a za druhé Matka má pravdu. Cikáni se integrují ve střední Evropě několik století a stále se neintegrovali. Potom nevím, kde bereš jistotu, že několik miliónů lidí, lze prověřit na 100%. Tak prosím, příště važ slova. [17]:

25 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 30. listopadu 2015 v 16:01

[Nar. soc, tak nevím, zda si zde neděláš recesi, nebo mluvíš vážně. V demokracií zblblé Evropě, plné sluníčkářů, bys chtěl dávat běžencům rýče a lopaty, aby se o sebe postarali. Za takový nápad, na tebe podají žalobu za rasovou nesnášenlivost a xenofobii Myslím, že tebou navrhované použití zákonů, proti lidem, kteří nejsou občany Německa už děvenka Merkel řeší. Její poslední nápad je udělat v maximálně krátké lhůtě z běženců regulérní občany Německa a tedy i EU. S tímhle přijela na poslední summit zemí EU a Juncker ji horlivě přikyvoval. Ti političtí zoufalci, si budou dávat nohu za krk, jen aby nemuseli přiznat své chyby.

26 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | 30. listopadu 2015 v 16:12

Pytel zvaný Evropa se naplňuje přes míru. Makedonie staví plot proti Řecku, Srbsko staví plot, Švédsko žádá migranty v Německu, aby se nesnažili pokračovat do Švédska. Nemá pro ně ubytování. Uvažuje o využití výletních lodí používaných ve Středozemním moři. Část běženců, nechali v mrazu na schodech před hotelem, dokud je místní islamisté neubytovali v synagoze. Vypadá to, že nejlepší obranou proti migraci bude počasí a mráz, na který nejsou zvyklí. Takže nejtvrdší dopad bude na Němce, dokud nevynesou Merkelovou v zubech.

27 gregormoldavit gregormoldavit | 30. listopadu 2015 v 18:04

Jak už jsem napsal, je úplně jedno o koho se v tomto případě jedná! Kde je nacpáno 200 lidí v jedné hale, čeká se fronta na sprchu i na záchod, tam jsou rvačky naprogramované. Když tam dáte bílé katolické jeptišky, budou se fackovat a rvát taky!
Je to vina zase jenom Merkel, která si je ve svém chorobném velikářství pozvala. Vůbec se nestarala o to, kam je ubytovat. Když má někdo byt 2+1 tak si do něj nemůže pozvat sto hostů. Už vůbec ne je potom vnucovat sousedům, oni že si mají každý pár vzít k sobě a ještě ke všemu na stálo. Přesně tohle ta šílená baba udělala. Ty problémy teď se zimou a dobou v takovém zajetí porostou.
Její komunistické, "my to musíme zvládnout a my to zvládnem", už mnoho krajů komentovalo: "ne, tohle zvládne nás". Merkel je to jedno, ona ve své vile nemá migranty žádné. Navíc je už jasné, že se ji svrhnout nepodařilo, ani omezit její moc. Letos to byl milion, příští rok to může být klidně i několik milionů. Jak už jsem bohužel musel taky napsat, tohle jednou vyřeší až další Hitler.

28 matka matka | 30. listopadu 2015 v 21:07

[24]: Byla a stále jsem jednou za čas  označována dost nevybíravě. Invektivy bývají nevybíravé, jindy jsou jen v náznacích.
Jestli se na to dá zvyknout? Nedá.
Ale od lhostejných mi lidí mne to nebolí. Jen se někdy reakci neubráním.
Jaká je obrana? Nevím, protože mne tyto osoby připravily o důvěru v lidi.
I proto jsem se ohradila proti tykání z Vaší strany, mělo to zajistit jakýsi odstup. Ono totiž když je toho na jednoho příliš mnoho, tykáním bych snadno mohla sklouznout k vulgaritě a to bych za svou osobu nechtěla, být na oplátku sprostou. A to bych nerada.

29 nar.soc. nar.soc. | 30. listopadu 2015 v 22:21

[24]:

Zdravím. Hlupákem je vždy ten kdo si to bere. Nebude mně nikdo přesvědčovat, že zákonný stav ( tj. pověření a poučení ) je směšný ). Vždy je nutno o zákonný stav usilovat u oprávněných osob a vyžadovat jeho naplnění, jinak zbývá jen anarchie a občanská válka. Z excesů v Německu nelze dělat všeobecnost. To si Německo navařilo a to si taky spolyká. Víc o tom netřeba referovat, leda pro poučení profesionálů.

30 matka matka | 30. listopadu 2015 v 22:45

[29]:dokud zákonný stav není uskutečněný, tak je směšný, tedy pro srandu králíkům, nebo lépe řečeno politikům, kteří si z  občanů nic nedělají a případné žaloby? kdo by se jimi zabýval, nebo je akceptoval,...
Vymahatelnost práva jednoduše není, nebo legislativa zaostává za praxí. I proto ta invaze.
Co se týká hlupáků - v neděli byla v TV na toto téma pohádka. Myslíte, že koštětem člověka hlouposti zbavíte?
Nota bene navíc když hlupák ani netuší, že je hlupákem.
tssss, tušení stínu mnoha lidem nic neříká....budiž Vám přáno.

31 matka matka | 30. listopadu 2015 v 22:48

Ostatně, co je toto za masku, toto pohrdání lidmi, nechápu, jen tuším, co za tím je.

32 nar.soc. nar.soc. | 1. prosince 2015 v 9:06

[31]:

nechápu, jen tuším, co za tím je.
Hle nové perly.

33 matka matka | 1. prosince 2015 v 10:57

[32]: Pane Ivane, není Vás hodno, co píšete.
Za svou osobu s tím končím.

34 gregormoldavit gregormoldavit | 1. prosince 2015 v 16:16

Pokud osobní sváry nepřestanou, tak to tady uzavřu. Komentáře se mají týkat článku a kritika třeba textu nebo jeho autora. To je právo čtenáře. Ne se hádat vzájemně!

Dnes jsem poslouchal Bavoráky v jedné hospodě a pochopitelně se i vmísil. Je to zhruba jak už jsem napsal. Na Merkel nadávají všichni, jako třeba Češi na soudruha Antonína Novotného, proti nedělá nikdo nic. Naopak chodí bezplatně pomáhat do lágrů. Ale oni to i přiznali: "Každý jiný národ už by šel na barikády. My Němci si necháme všechno vzít a druhý den jdeme zase pracovat."
Jeden mi řekl. "2017 jsou volby. Koho budou volit? Zase tu nenáviděnou Merkel, protože tam jednou je a jim na víc rozum nestačí!"
To pro tyhle lidi skutečně moc nemluví. Co ale málo který Čech (čímž myslím i Moraváka) ví, že ti lidé jsou skutečně přátelští, hned nabídnou pomoc, jsou zvyklí dát ze svého ostatním... Proto ale ta šílená Merkel taky na jejich zádech může napáchat takovou katastrofu.

35 nar.soc. nar.soc. | 2. prosince 2015 v 15:12

[34]:

Jsou zde přečtení hlášky:

Deutsche Wirtschafts Nachrichten dnes oznamuje:  
Turecko prý zatklo 1300 uprchlíků, kteří chtěli do Evropy.
Turecko tak začalo po summitu s EU plnit svou část dohody a nenechává již migranty nekontrolovaně odcházet ze země.
Pokud se proud uprchlíků do EU sníží (což se ostatně stalo již před summitem) a Turecko odebere zpět část ilegálních migrantů, bude Turecku na podzim 2016 umožněn bezvízový styk s EU. Protože Turecko dává uprchlíkům v táborech turecké občanství, mohou pak od podzimu 2016 do EU z Turecka v pohodě všichni.
Součástí dohody je také POČÁTEČNÍ platba 3 miliardy eur ve dvou letech (Turecko prosazovalo 3,5 miliard eur každý rok) a nastartování dalších kapitol nutných pro přijetí policejního státu do EU.
To vše je prolínáno snahou Merkel (+ OSN) přijímat migranty do EU legálně.

To bude teprve nestravitelný guláš a na trvalo!!!

36 Jaroskav Pokorný Jaroskav Pokorný | E-mail | 2. prosince 2015 v 18:42

Osobě, která má naivní představu, že se něco zvládne zákony. Základní zákon Schengenu byl, že volný pohyb je pro členské státy. Potom Merkel svévolně otevřela svou mateřskou náruč se slovy dohody jsou překonány. Když narazila u zemí střední Evropy, tak v tichosti proběhlo před summitem EU neveřejné jednání vstřícných zemí k rozdělování migrantů, Německa, Rakouska, Švédska, Nizozemska, Belgie Lucemburska, Řecka o tzv. Minischengenu. Tam bude patrně volný pohyb všech, tedy i migrantů, kteří budou dle plánu Merkelové bleskově změněni na státní občany té které země. Státního občana EU není možné vyhostit z Evropy, protože se žádného nedovoleného překročení hranic nedopustil. Džihád (šíření islámu), tak zapustí pevné kořeny v části Evropy. Tyto zákony budou na části Evropy platit. Jen státy střední Evropy, které již jednou odrazili nápor mohamedánů, když byli až u Vídně, do tohoto bordelu zrežírovaného Merkel a Junkrem nepatří.

37 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 2. prosince 2015 v 18:49

Gregore, právě se vrátila žena z kurzu na Lékařské fakultě v Hradci Králové a tam si děvčata povídala i o migrantech a jedna dáma, která má dceru v Holadsku, oznámila druhým, jak byla dcera nadšená tím klidem u nás s dodatkem, že uvažuje o návratu do Čech, i když přijde o 50% tamního platu, protože ten bordel, který migranti vytváří se nedá snášet. Nebuď prosím tak akurátní a nezavírej auditko, jen proto, že jsou někteří příliš osobní. Máš přece možnost agresívního jedince eliminovat samostatně. Ne?

38 nar.soc. nar.soc. | 2. prosince 2015 v 23:17

[36]:

Nejsem z cukru, můžete mne jmenovat rovnou.
Jen upozorním na drobnost ( Osobě, která má naivní představu, že se něco zvládne zákony ). Pročpak jmenovaná dcera šilhá po ČR? Zřejmě proto, že se ve zmíněné migrační pitomosti, opírají politici v ČR o zákony.

39 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 3. prosince 2015 v 10:08

Podsouvat druhým své představy je největší chyba vlastní argumentace. Tak nám Frau Merkel líčí, jak zachrání populaci Německa, přílivem muslimů. Děvenka se mýlí (to je můj názor). Země vstřícné Minischengenu se tajně dohodly, že přijmou dalších 400.000 běženců z Turecka. Takže to paradoxně vypadá tak, že EU pošle Turkům 3 bil. €, aby mohlo zásobovat Evropu dalšími muslimy. Jakmile přemůžu svou vrozenou lenost, tak jdu požádat o zbrojní pas. Gregore, kde se bere v Německu tolik blbců, že stále vítají muslimy? Ta masáž už malých dětí, které tančí, mávají vlaječkami a volají jsme všichni z jednoho světa a máme se rádi, jako by byla vystřižena z průvodů na 1. máje za komunistů. Je vidět, že politická demagogie vládnoucí třídy, má stejné metody a stejné úspěchy vždy a všude. Dělá to dojem, že pan Gauss a jeho křivka rozdělení inteligence ve společnosti, se mýlí a v národech je podstatně více hloupých než chytrých.

40 gregormoldavit gregormoldavit | 3. prosince 2015 v 10:41

[39]: JP
Domnívám se, že za touhle celou debilitou, vítáním milionu islámských migrantů, stojí evangelická církev. Kdykoli slyším někoho z nich mluvit, jako by mluvili Grüne, nebo komunisti. "Ano, všechny tady vítáme". Ono jim to tak nějak vyšlo s russische Aussiedler, kteří se nakonec k nim v hojném počtu dali. Tím si tato zanikající církev prodloužila život. Snad se domnívají, že to s muslimy bude podobné. K tomu přijde tragická konstelace, že Merkel je dcera evangelického pastora a Gauck evangelický pastor. Takže se v tom chlívečku téhle rakovině dobře daří. Němci sice za posledních 20 let zchudli, ale pořád se jim vede tak dobře, že na barikády nejdou. Až to bude nutné, bude už pozdě.
Merkel se domnívá, že si hezky rozmnoží národ a bude slavná po všechny časy. Co tahle komunisticko-evangelická slepice o tom ví? Pouze si vymění svůj národ za jeden asijský. Už teď tady mladí Němci uvažují odejít někam do Austrálie, nebo Ameriky. Že přišly pracovní síly? Onen pojem "made in Germany" už dnes není co býval. Za 20 let si koupíš VW a dostaneš krásný africko-turecko-arabský výrobek. Z Německa se stává rozvojová země.

41 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 4. prosince 2015 v 11:34

V Hamburku dnes pro nebezpečí útoku džihádistů zavřeli školu. Po telefonu obvolávali žáky, ať do školy nechodí. A zbylé, kteří šli, policie vracela domů. Takže německá policie, která získala indicie, je schopná a zatím se ji daří zabránit masakru. Jak je ale možné že tolik Němců, ještě drží Merkel v křesle a 50% straníků dokonce souhlasí s tím, aby kandidovala ještě jednou. Gregore, jdu do kolen, v jakém bordelářském státě to bydlíš?

42 nar.soc. nar.soc. | 4. prosince 2015 v 13:32

[41]:

Pošklebky o bordelářském státě nejsou na místě. GM za to nemůže a nemůže to ani ovlivnit.
Vypadá to, že brzy dojde na římské heslo "trýzeň vede k rozmyslu". Němci si pořádek musí stejně udělat sami. Ať je jim daří!.

43 gregormoldavit gregormoldavit | 4. prosince 2015 v 19:59

[42]: nar.soc.
No jo, ale kdo jsou to Němci? To jsem třeba i já, mám volební právo. Můžu ale spíše něco ovlivnit vyprávěním a rozborem na blogu, než mým jedním hlasem ve volbách. Ty přijdou v roce 2017. Zatím je situace taková, že Merkel si zkrotila a podplatila svojí kliku a upevnila svojí pozici i v nějakých statistikách různých preferencí a podobných keců. Za 2 roky se ještě můžou stát různé věci, ale ani by mě v tomhle státu neudivilo, kdyby se Merkel v roce 2017 zase sama zvolila.
Ostatním zemím bych mohl jen radit - běžte raději trochu na odstup od Německa.

44 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 5. prosince 2015 v 16:04

Gregore, viděl jsem přehled, kolika různých politiků jiných názorů se Merkel dokázala zbavit i vyvoláním různých pseudo kauz. Jako politička se vyrovná Machiavelimu. Avšak znáš to krásné přísloví: "Žádný strom, neroste do nebe". Právě jsme se s Ali dívali na hezký pořad o řece Ohři, a městech, kterými protéká. Když vidíš ty krásné městečka a kostely, jak v Německu, tak v Čechách, tak je hrozné pomyšlení, že by je měli zaplavit mohamedáni.

45 gregormoldavit gregormoldavit | 5. prosince 2015 v 20:38

[44]: JP
Jak jsem uvedl, je to nakonec zase církev svatá, která si v tomto problému notuje s Merkel, Grüne a Linke. "Všichni jsou vítáni, všichni mají na všechno právo, hlavně na naše peníze." Jednu další vlastnost mají taky společnou. Všem všechno dát, ale ne z jejich peněz. To zaplatí stát, oni si na tom ještě vydělají.
Soud právě rozhodl, že jedna rumunská rodina, on, ona, 4 děti, která sem přijet vlastně na výlet, má právo na sociální podporu. To by mohlo být tak 2000€ + nějaký ten příplatek na topení. On nemůže pracovat, je nemocný. Ona nemůže pracovat, stará se o nemocného manžela. Proč je neposlat domu? Nejde, jsou nemocní! Jak se asi cítí jejich soused v baráku, když mu v 5 zvoní budík aby šel do práce a za měsíc tohle pro svoji rodinu ani nepřinese?

Kostely? Ty zůstanou, jenom se přestaví na mešity. Církev si nic jiného nezaslouží, ale co se děje? Farář se přeškolí na mulaha a zůstane na tom samém místě. Česká armáda taky přestoupila z varšavského paktu do NATO a důstojníci to třeba ani nezaznamenali.
Viděl jsem mnoho chrámů tohoto světa, i třeba Modrou mešitu v Istanbulu. Vzpomínám na jednu vánoční cestu naší uni, za účelem prohlídnout si horniny jižního Německa. Ulm, Augsburg, München, všude do katedrály, z čeho byla postavena. V neposlední řadě Nordlinger Ries, hornina suevit. Oni to nerozbourají, jenom trochu přebudují k obrazu svému.

46 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 6. prosince 2015 v 9:44

Podívej Gregore, na loupež musí být dva. Jeden kdo krade a druhý, který se okrást nechá. Merkel na to není sama. Polovina Němců má stále pocit, že musí odčinit hříchy otců a tak blbnou tím nejhorším způsobem. Dokud se z toho neprobudí, tak má Merkel volnou ruku. V hezkém německém filmu Železný kříž, je krásně vidět to sebemrskačství tohoto nešťastného národa, kde se autoři upínají mezi obrázky ustupující německé armády z Ruska, k naději, že ti správní lidé budou v poválečném Německu třeba. Byla to jen umělecká fikce autorů, kteří ještě nezažili tu pohromu způsobenou současným vedením.

47 gregormoldavit gregormoldavit | 6. prosince 2015 v 11:08

[46]: JP
Tu válku a vinu bych do toho netahal. Kolik jsi potkal Čechů s výčitkama svědomí za škody napáchané cs legiemi v Rusku, Husity na Baltu apod...? Tady je tragická kombinace, církve, komunistů, "humanistů", nekontrolovaného soustředění moci v rukou jedné choromyslné osoby a pasivity přežraného národa, který usnul na vavřínech. To může vést až k zániku celého Německa, ale ono to nikoho nezajímá, ono se to většiny právě netýká.

48 nar.soc. nar.soc. | 6. prosince 2015 v 11:36

Když si připomenu něco z německých snah před 120 lety - osa Berlín Bagdad, vnucuje se srovnání. Přátelení s muslimy má delší historii. Volné spojenectví s Tureckem před a za I.sv. války není zapomenuto. Zbrojní zakázky a vojenské poradenství ukazovalo na snahu ovládnout Turecko a jeho provincie. Nelze vyloučit, že i dnes to někomu v Německu přijde, jako dobrý nápad, ovšem k čemu?
Německo nepotřebuje zalidnění dnešními migranty. Doba koloniálního pronikání a případného kořistění je dávno pryč. Chce-li být dnešní Německo "školou migrantů a tím i vlastí nového národa", potěš pánbů i když, kdo může být dnes prorokem?

49 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 7. prosince 2015 v 10:06

Bohužel, nar.soc. má asi pravdu. Vypadá to, že vládci Německa neustále touží po pangermánské vládě, dosažené jakýmikoli způsoby. Už za . sv. války navštívil imám z Jeruzaléma Hitlera a popřál mu vítězství nad anglickými kolonialisty. Představitel České islámské obce byl horlivým redaktorem Vlajky a pro nepřátelsví vůči republice, byla tato obec prezidentem Bnešem zakázána. To co si dovolila Merkel, vůči pravidlům Schengenu, by neprošlo nikomu, jí ano. Ptám se, jak je to možné? Země střední Evropy, jsou mezi dvěma mlýnskými kameny, Ruskem a Německem. Historie ukázala, že nelze spoléhat na žádné spojence. Když se jim to bude vyhovovat, hodí nás opět přes palubu. Už se o to snaží akceptováním té hordy běženců s požadavkem ať si námi nezvané hosty vezmeme domů. Podle hesla, že nejjistěji najdeš pomocnou ruku na konci své paže, musíme se návalu migrantů bránit sami, spolu se zeměmi Višegrádu.

50 gregormoldavit gregormoldavit | 7. prosince 2015 v 11:13

[49]: JP
Německá vláda touží... Německo - to je choromyslná diktátorka Merkel, která na sebe dokázala nahromadit nekontrolovatelnou moc a její zblblá a zkorumpovaná klika kolem, která nedokáže víc, než jí přikyvovat. Německo je paralysovaný národ, který na žádnou expanzi nepomýšlí, zcela naopak už nedokáže bránit ani vlastní území. Německo je strana Grüne a Linke + evangelické církev, kteří mají dohromady jeden program - všem pracujícím všechno vzít a rozdat parazitům. Při tom si z toho nenápadně nahrabat pro sebe.
Německo je stát v zániku a nic víc.

51 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 8. prosince 2015 v 10:52

Německo potřebuje stimul, jako dostala Francie. Podívej se, jak Marie Le Pen válcuje francouzské socialisty. To co říkáš vyjádřil pregnantně kluk na netu slovy k naším dobrovolníkům, pomáhajícím "zadarmo" migrantům. Cituji: Zadarmo, víte kolik peněz tyto dobrovolné, příspěvkové organizace už vytahaly ze státní kasy? Já to nevím, ale protože u nás existuje 165 organizací, zabývajících se začleňováním cikánů do společnosti, s nulovým výsledkem a štědrými dotacemi od státu, tak i tito dobráci pro migranty, někde prostředky na deky, oblečení, spacáky, brát musí. A velice pochybuji, že by spořivý český národ, plýtval tou trochou, kterou disponuje, na dary migrantům. Jen si to převeď na vaše poměry. Mzdový medián, to jest průměrná mzda, která zohledňuje fakt, že většina lidí nedosahuje na průměrnou mzdu, činí 22.tis.Kč. To u vás berou víc i žebráci na milodarech.

52 jaroslav Pokorný jaroslav Pokorný | E-mail | 9. prosince 2015 v 11:33

Gregore, mé e-maily pro tebe se mi vrací, jako nedoručitelné. Pošli i prosím zprávu na zde uvedenou adresu. Rád bych ti poslal slova Jana Wericha z roku 1938 o nacistech, které přirovnává k Mohamedánům. Jsou přímo věštecká.

53 Míra Míra | 9. prosince 2015 v 16:09

http://svobodneforum.cz/werich-pry-prirovnal-islam-k-nacismu-jde-o-dalsi-podvod/

54 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 9. prosince 2015 v 18:20

V trolejbuse: Paní slyšela jste to, "PRÝ" si budeme muset vzít do bytu každá jednoho muslima. Jsou prý velice sexuálně výkonní. Pokud kdokoli použije podmiňovací způsob, tak dává najevo, že o věci nic neví, ale má potřebu být zajímavý. Abys věděl, o čem je řeč, napiš mi na e-mail javrativri@seznam.cz a dostaneš celý text z roku 1938. Pokud znáš Werichův nenapodobitelný humor, tak se ti možná udělá jasno. Se stejnou logikou by mohla táž paní v trolejbuse říci: Nečtěte údajnou esej Karla Čapka z roku 1923 "Proč nejsem komunistou", prý je to podvod. Slůvkem "prý", se dá dehonestovat vše, aniž by autor výroku přebíral osobní odpovědnost, za případnou lež. Slušní lidé tato slůvka nepoužívají.

55 Míra Míra | 9. prosince 2015 v 19:58

[54]:
Klídek.
O "prý" tady vůbec nejde. Zdá se, že jste si to ani nerozkliknul. Budiž. V souvislosti s údajným výrokem Wericha se, nejen na internetu, vyskytuje spousta podobných názorů ve smyslu, že se jedná o podvod. Čtu to a dělám si svůj vlastní názor. To zatím můžu. Co je pravda nevím a paní v trolejbuse bych se neptal.
V+W jsou moji favorité odjakživa a mám v knihovně a na všech možných médiích slušnou zásobu všeho, co se mi podařilo dodnes sehnat. Jejich humor miluji. Přesto nedokážu rozpoznat, jestli je právě takový výrok pana Wericha o "Mohamedánech" autentický a to na rozdíl od rozdíl od eseje Karla Čapka, kde se dá tento výtisk dohledat nejen v mé knihovně, ale v tolika zdrojích, že pochybnost je vyloučena.
Pochybovat a shánět si věrohodné zdroje informací nás chrání od fanatismu v tomto případě s opačným znaménkem.
Takže: můj příspěvek do diskuze nebyl kategorickým soudem, ale námětem k zamyšlení. Howgh.

56 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 10. prosince 2015 v 11:30

Americký časopis Time, zvolil pro rok 2015 ženou roku Angelu Merkelou. Je ve vybrané společnosti, neboť v roce 1938, byl mužem roku zvolen Adolf Hitler. Na druhém místě se umístil vůdce IS. O Putinovi ani ťuk. Je vidět, že světový tisk, se zajímá zejména o exoty.

57 gregormoldavit gregormoldavit | 10. prosince 2015 v 18:11

[52]: JP
gregor.moldavit@seznam.cz
Zkusil jsem si sám poslat mail, jde to bez problémů.
Toho Wericha jsem už někde viděl. V dřívějších dobách, dokonce za komunistů, se mohlo i v rádiu mluvit na plnou hubu o tom jak se věci mají. Lada psal o Cikánech, jak ukradli Mikeše, Werich tedy o mulsimech, atd... Dnes by si to nikdo nedovolil. Už říci slovo "Cikán" je rasizmus. Takže se musí moc opatrně:
http://www.novinky.cz/diskuse?id=426282&articleId=/zahranicni/evropa/388887-nemecko-vyhosti-dve-romske-rodiny-z-kosova-ktere-se-ani-za-17-let-neintegrovaly.html&sectionId=742
Mimochodem, vyhostit někoho z NSR znamená dát mu ještě do kapsy 600€, aby se moc nezlobil. A 900 000 německých důchodců chodí do práce, jinak by nevyšli.

58 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 10. prosince 2015 v 18:30

Gregore nedojímej mě. Pokud posíláš e-mail na správnou adresu, tak musí dojít. Pokud vynecháš mezi slovy třeba tečku, tak nedojde. Když mi pošleš na javrativri@seznam e-mail, tak mi dojde a já budu současně znát tvou správnou adresu. Ty komunisty sis mohl nechat od cesty. Werich měl za komunistů v divadle dištanc a nemohl vystupovat. Text kde přirovnává nacisty k mohamedánům, je z roku 1938. Je ale fakt, že komunisté zachovali hodnocení učitelů z první republiky, kdy učitel pobíral příplatek k platu, podle počtu cikánů ve třídě.

59 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 11. prosince 2015 v 11:08

Tak Gregu, chtěl jsem ti poslat komentář Jana Wericha k nacistům, na adresu gregormoldavit@seznam.cz a dostal jsem tuto hlášku: "User does not exist
Permanentní chyba na straně uživatele.
Permanent Failure - Bad destination mailbox address".
Takže buď je tato adresa chybná, nebo mě máš na Seznamu zablokovaného. Můžeš mě uvést do obrazu? Jarda

60 gregormoldavit gregormoldavit | 11. prosince 2015 v 12:13

[59]: JP
Nemůžu. Včera jsem ti z něj poslal mail, žádné hlášení chyby nemám. Takže by to RE funkcovat mělo. Možná jsi někde vedený jako sňatkový podvodník a scanner tě filtruje. Zkus poslat mail z jiné e-adresy.
Jinak ti tam chybí tečka. Podívej se na příjem.

61 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 12. prosince 2015 v 10:28

Nic mi nepřišlo. Ani na Seznam, ani na Gmail. Jdu na Gmail a pošlu ti to s tečkou. Kdyby ani to nevyšlo, tak mi zkus napsat na tuto adresu: alpok41@seznam.cz   Jarda

62 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 13. prosince 2015 v 10:33

Trump, černá můra amerických republikánů. Po jeho výroku "ani jeden muslim do USA", začala část republikánů dávat najevo, jak se takového xenofoba a rasisty v rámci své politické korektnosti štítí. Ale nepočítali s tím, jaký je to exot. Tramp prohlásil, pokud se vám mé názory nelíbí, tak budu kandidovat na prezidenta samostatně. Bude za mnou stát 68% republikánských voličů a mám dost peněz na volební štáby ve všech státech USA. Pokud by svou hrozbu splnil, mohou republikáni i Tramp sám, na post prezidenta zapomenout. Již jednou v roce 1992 stejným způsobem přihrál Ross Perot (republikán), křeslo demokratu Clintonovi, když samostatnou kandidaturou sebral republikánům 22% hlasů a přitom Bushovi na Clintona chybělo jen 5% hlasů.

63 nar.soc. nar.soc. | 14. prosince 2015 v 17:17

Dnešní Novinky uvádí jakési prozření A. Merkelové
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/389192-migracni-krize-je-historicka-zkouska-kterou-eu-zvladne-veri-merkelova.html

64 gregormoldavit gregormoldavit | 14. prosince 2015 v 17:43

[63]: Nar.soc.
Poslouchal jsem ji chváli a obracel se mi z jejího blábolu žaludek. Náhle je to jakýsi kosmický jev, se kterým ona nemá co dělat. Že tu katasrofu sama napáchala, o tom nechce nic slyšet. Poslanci mají údajně mít velký plat, aby na těch místech sweděli ti nejlepší. Kolem téhle Merkel ale sedí banda právě takových karieristů, lhářů a pokrytců, jako je Merkel sama.

65 gregormoldavit gregormoldavit | 14. prosince 2015 v 19:11

[63]: nar.soc.
Merkel dnes opila celou CDU rohlíkem. Hodina lhaní a žvanění o ničem. A oni vstanou a začnou tleskat. Banda pitomců! Tuhle stranu jsem dříve volil. Češi by si měli být hrdí na to, že se od politiků takhle manipulovat nenechají. Zároveň jít od Německa na odstup a už vůbec si nenechat něco od této Merkel předepisovat. Ať si táhne do zániku vlastní zem!

66 nar.soc. nar.soc. | 15. prosince 2015 v 10:35

[64]:

Dobrý den.
Německy neumím, jsem odkázaný na zdejší kastrované zprávy v TV a rozhlase. Sdělovali, že CDU má od pondělí sjezd a po sjezdu německých soc. demokratů lze očekávat, že i křeslo předsedkyně CDU se otřese. Ovšem nakolik a v jakém směru to otřese s frau Merkel, je otázka. Ono totiž nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůře, což Vám nepřeji.

67 gregormoldavit gregormoldavit | 15. prosince 2015 v 11:26

[66]: nar.soc.
Merkel otřásla myslící částí německého národa, ale ne svoji stranou. V té je dále neotřesitelná. Jdou za ní jak ovce na porážku. Tenhle efekt popisoval myslím už Zdeňek Mlynář. Delegát KSČ jde na nějaký sjezd odhodlán říci svůj názor. Vrací se jak spráskaný pes. On chtěl říci, že takhle to dál nejde, ale jeho charakter mu vydržel jen do té chvíle, kdy všichni okolo něj začali tleskat. Hned se připojil. Doma si nadává, "jsem posera", příště tleská zase.
Jenže KSČ má ve volbách 99,97%, takže jde vše dále, než celý stát zkrachuje. V březnu jsou volby ve 3 Bundesländer. Tady může CDU dostat odplatu za její zradu voličů. Lidi v Německu mají migrantů dost, panuje strach a zloba. Všechny ankety jsou zmanipulované. S kým mluvím, tak Merkel na smrt nenávidí. Body si nasbírala jenom u Grüne, jejichž politika říká to samé, zničit Německo.

68 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 15. prosince 2015 v 11:32

Naše masmédia, poplatná politické konkrétnosti naší vlády, nás krmí informacemi, které toho moc neříkají. Včera čtu: "Díky kompromisu, se Merkelová vyhnula diskusi o migrantech". Jaký to byl kompromis, ale nesdělí. Dovolím si tipnout, že ji pouze neprošel návrh, aby neposlušní Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, nedostávali stejné příspěvky z EF, jako loajální ke kvótám. Dnes čtu: "Omezíme příliv migrantů do Německa. Je to v našem i v jejich zájmu. Vím jak je těžké opouštět vlastní domov". Že tohle nevěděla ta nána před 1/2 rokem.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama