Listopad 2015

Stěhování národů - konec Evropy? - 16/? - Válka proti IS

22. listopadu 2015 v 20:26 | Gregor Moldavit
Pod články se vždy hned po zveřejnění objeví 3 reklamy. V poslední době mimo jiné:
"Matka samoživitelka z Prahy vydělala úžasných 7650 euro za měsíc a neuvěříte tomu, jak to dokázala!"

Třeba tomu tak je, ale chtěl bych jen říci, že já s tím nemám nic společného, za tyto reklamy jsem nikdy nedostal ani halíř a nikdo se mě neptá, jestli s tím souhlasím. Dovoluji si ale mít na to svůj názor. Je dost podivné, že na takovéto koryto a padání peněz z nebe musí být reklama, dokonce už měsíc všude stále opakovaná. Osobně na zázračné množení peněz nevěřím a zkoušet tohle určitě nebudu.

***

Často slýchával jsem v zemích Orientu o báječné toleranci islámu. Nikdo mi ovšem nedokázal vysvětlit, v čem tato spočívá. Vzpomínal jsem při tom na podobnou frázi mého mládí, slýchanou od komunistů: "slavné tradice KSČ". Marně jsem se jich na jeden příklad nějaké slávy této strany tázal.
Parteitag CSU. Merkel přijata potleskem vlažným, Seehofer větším. Oba trapní, já bych je byl akorát poházel vajíčkama. Merkel dělala blbé ksichty, když on mluvil o migrantech. Odešla bez rozloučení, ale s její zatvrzelou frází, že počet migrantů se omezovat nebude. Ono už jí ani nezbývá nic jiného, než na tom trvat. Opakem by totiž přiznala, že jednala chybně od samého začátku. Tuhle pomatenou, trucovitou, samolibou a nesympatickou babu snad jednou Němci nějak svrhnou, ale škody od ní napáchané tady ještě dlouho zůstanou.

***
Masakr v Paříži ukázal, čeho jsou schopni islámští teroristé a čeho je neschopná celá Evropa. Tohle mohl v minulosti nevidět jenom slepý a jednou to přijít muselo! Všichni politikové a úředníci EU stojí miliony, či miliardy a nakonec ve všem jenom selžou a začnou zase jen prázdně kecat.

Jistý vicekancléř Gabriel, ozvěna paní Merklové, prohlásil, že migranti můžou dále přicházet, my (čímž myslí Německo) jim dáme ochranu. Jeho mozek vůbec nechápe, že mezi nimi přicházejí právě tito teroristé a Německo už dávno není schopné je ani spočítat, natož to někoho chránit. Je vydáno teroristům na milost a nemilost. Až 300 tisíc neregistrovaných migrantů se potuluje po Německu a nikdo neví o koho se jedná a kde je hledat? Registrace sama u milionu cizinců taky moc nezmění. Mnoho z nich, možná polovina, to nikdo neví, má koupený syrský pas (nelze od pravého ani rozeznat) a je zcela nemožné rozlišovat mezi uprchlíky a teroristy. (Jenom na Lesbos se prodá 500 falešných pasů denně.)
Pan šéf Evropské komise Jean Claude Juncker se vyjádřil, že kvůli tomu přeci nemůžeme odmítat asylanty:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386453-kvuli-utokum-nesmime-zacit-odmitat-migranty-rekl-juncker.html
To přeci udělali vrazi a ne asylanti. Mám silné pochybnosti, o jeho zdravém rozumu.

Paní Merkel vymlela vagon prázdné slámy s tím, že na svém šílenství nic měnit nebude. Ať jich sem přijde klidně miliarda. My jim přenecháme nejen Německo, ale celou Evropu. Pak hrdě prohlásí, že se nenecháme zastrašit a letí s panem ministrem vnitra z Berlína do Hannoveru, ukázat se na fotbale. Vládním vrtulníkem, rozumí se. Ne běžným letadlem, v tom by přeci mohla být bomba. Jelikož se ale zastrašit necháme, tak se fotbal odřekne a letí se zase nazpět. Neohrožený musí být daňový poplatník, který ráno jede do práce nacpaným metrem. Na kolik takový vrtulník na tu štreku asi přijde? No to je přeci jedno, pro vládu jsou peníze zadarmo. A co si ta Merkel vůbec ještě myslí, koho že svou přítomností na tom fotbale oblbne? Německý národ? Ten ji má za letošek právě pokrk! (Čeho se ta Merkel na tom fotbale bála? IS si přeci nezabije svoji vrchní služebnici v Evropě.)


Ale naštěstí jiný politik jedná. Francie, coby člen NATO, vyhlásila válku IS. Dovolává se ovšem pomoci ostatních členských států. O tom to je, když jeden stát je napaden, jdou válčit všichni. A ostatní státy pomoc odkývaly, alespoň teoreticky. (Pro Čechy tu nezbytně vyvstane otázka, jestli mají Francii pomoci tak, jako ona "pomohla" nám v roce 1938 v Mnichově!) K tomu přišel důkaz, že ruské letadlo na Sinai bylo zničeno bombou IS, všichni cestující zahynuli. Na to Putin čekal a právě rozhodl. Rusko jde společně s Francií do války proti IS. Takže to máme NATO + Rusko dohromady. Existuje na této planetě síla, která by mohla takovéto armádě vzdorovat? Vyloučeno! IS nikdy nemůže zvítězit, ani těmto státům vojensky uškodit. Jenže ta otázka zní jinak, jestli může být IS poražen? A na to už odpověď tak jednoznačná není. Vzpomeňme na Američany ve Vietnamu a na Rusy v Afganistanu. Poraženi tam nebyli, o nějakém vítězství ale mluvit určitě nelze. V téhle válce přijde čas nasadit pozemní síly a to už nebude tak snadné, jako bombardování.

Jenom šílenec si může na sebe vyprovokovat útok spojených armád NATO a Ruska. O šílence se tady taky jedná, navíc si znepřátelili celý svět svým nepopsatelným barbarstvím. Už vyhrožuje i Čína a tu bych taky nepodceňoval. Ale proč už tedy nejsou poraženi a rozmetáni dávno? Protože jsou vojensky bez diskuze úspěšní a celý ten křesťanský svět dosud více kecal, než jednal. Jejich velitelé jsou vystudovaní generálové z doby Husseina v Iráku, jejich strategie je používat jako štít civilní obyvatelstvo a infiltrace svých vrahů prakticky všude po světě. Jsou jako nakažlivá nemoc, která je uvnitř našeho organizmu a proto se tak snadno vymýtit nedá. K tomu zneužívají naší rozhádanost, dalo by se říci blbost. Na koho vlastně kde útočit? Je to jako v Afganistánu, kde všichni nosí zbraně a talibáni nenosí uniformy. Identifikovat nepřítele je těžké a když přijde o život nějaké dítě, začnou všichni "humanisté" v Evropě řvát o vrazích dětí. S tím oni taky počítají, sami si se zabíjením dětí, jejich, nebo našich, ovšem hlavu nelámou. Ona to ale skutečně není sranda. Francie právě napadla IS a snaží se jim vybombardovat zásoby pohonných hmot. Jenže s tím oni počítali, jsou nám ve všem o krok napřed. V sousedních městech unesli civilní obyvatelstvo a hlavně děti. Ty zavřeli do oněch objektů a ti a ty tam nyní hynou. Naproti tomu ti největší zločinci IS jsou už dávno někde úplně jinde, vzali si i své rodiny. Je ty bomby neohrožují a když na to přijde, můžou být za týden v Německu coby nenápadní migranti. Hledejte si je v tom chaosu!

IS infiltroval své lidi do všech států světa, hlavně do Německa a jejich hrozby nutno brát smrtelně vážně. Nikdo neví, co se z každého migranta může náhle vyklubat. A těch migrantů přišel do Německa letos jeden milion, některé odhady říkají i milion a půl. Kolik přesně? To vůbec nikdo neví, i za tuto anarchii je zodpovědná zase jenom Merkel a tím i za každý čin IS-teroristy, který s nimi letos na její pozvání přišel. Ona má ovšem svoji ochranku, pokud dojde k situaci jako v Paříži, její život ohrožen nebude. A v televizi vidíte denně masy migrantů v Makedonii, Chorvatsku, Slovinsku... a ti všichni jdou jenom přes tyto země do Německa. Co dělá jeho kancléřka Merkel? Letí vládním vrtulníkem hrát pro pár blbečků trapné divadýlko na fotbal!


Co jsem napsal, ví nakonec každý. Já bych se chtěl hlavně zmínit o druhotném efektu této války, ve které jsme se ocitli.

Tak předně, válka stojí miliardy a ty budeme platit my všichni. Dokonce i socky, kterých se jinak nic netýká, které mají na všechno právo a všechno mají zadarmo. Peníze jednoduše nebudou. V Německu se v každém případě něco takového stát musí. Odborníci odhadují, že 10% letošních migrantů by mohlo být zaměstnáno. Jinak řečeno, 90% bude navždy pouze natahovat ruce po penězích od státu. K tomu přijde nutnost zdvojnásobit policii, hlídat hranice, potlačovat povstání nespokojených migrantů v lágrech...

Pak je tu ještě jeden efekt, se kterým musíme počítat. Francouzská policie vždy pracovala tak trochu mimo legalitu. Teď se to asi ještě trochu přiostří. Lepší střílet bez důkazů, než se nechat sám odstřelit. Pro policii je taky nepříjemné vidět, jak se zjevný pachatel u soudu kroutí, svědkové náhle dostávají strach a nic neviděli a po roce musí být vrah propuštěn pro nedostatek důkazů. To přímo řve po tom, řešit takové případy bez soudu. K tomu přijde strašlivý stres přepracovaných policistů. Musíme počítat s tím, že budou napřed střílet a pak se ptát. To ale může odnést i člověk skutečně nevinný. S německou policií to možná bude podobné. Mám dojem, že už taky na vládu a platné předpisy poněkud kašle. Ono je to dost podivné, že na migrantské ubytovny bylo spácháno už přes 500 útoků a policie ještě nikdy nikoho nechytla. Vždyť to dělají amatéři, kteří nějaké stopy zanechat musí. A v neposlední řadě - politický přesun k extrémním stranám. Lidi mají dost prázdného kecání, jak navrhneme, projednáme, zamítneme, odhlasujeme... Lidi chtějí činy a ne pořád jen žvásty. Řečeno jednoduše - tahle šílená Merkel dláždí cestu pro dalšího Hitlera.

Možná někdy pokračování, podle aktuální situace...

Stěhování národů - konec Evropy? - 15/? Herostrátos-Merkel-3

9. listopadu 2015 v 21:09 | Gregor Moldavit
Tak jsme jí to zase všechno odkývali a doma budeme hrát hrdiny.

Otázka na rádio Jerevan:
Je pravda, že veliká matka migrantů, Angela Merkel, si pro jistotu zakoupila haciendu v Argentině?
Odpověď:
Určitě není! To nám potvrdil i její soused, Adolf Eichmann.

K naší budoucnosti:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/385839-uprchlici-deportovani-na-australsky-vanocni-ostrov-se-vzbourili.html
Já se těm migrantům vůbec nedivím, ono to na tom ostrově asi nebude žádný med. Ale co si kdo myslí, že čeká nás v Německu? Co budou tady dělat migranti celou zimu ve stanech s vědomím, že v létě se možná bude o jejich asylech rozhodovat? Na druhé straně se tvoří kriminální gangy extremistů, kteří začínají migranty napadat a mlátit. Tady je katastrofa neodvratně naprogramovaná.

http://www.novinky.cz/domaci/385673-syrska-rodina-s-nemocnym-ditetem-se-nechala-specialem-dopravit-do-prahy-pak-utekla-do-nemecka.html
Jak to té šílené Merkel vysvětlit? Ti lidé neutíkají před žádnou válkou, ti jdou do Německa, protože tam dostanou zadarmo dům se zahradou. (Zatímco němečtí dělníci budou platit činži v panelákách z doby Honeckra.) V posledních týdnech už ale propaganda jejich pašeráků trochu slevila. Dostanou práci za 2000 € měsíčně.

Možná to bude někoho zajímat. Kluk od sousedů, rodilý Bavorák, vystudoval a hledá místo. Pár nabídek dostal, ale - kolem 1000 € měsíčně. Tak na to se jim prý může akorát vykašlat. V baráku rodičů má dílnu a garáž s hydraulickým zvedákem, je šikovný a vyzná se ve více řemeslech. No tak opravuje auta a kutí všechno možné a hleďme, ono to dává měsíčně 2000 € a na dlaň.

Tohle si každá vláda musí uvědomit. Lidi nejsou takoví blbci, aby se nechali do nekonečna ždímat. Každým zvýšením daní a DPH stoupá hodnota práce na černo a výměnný obchod. V Německu už teď ročně mnoho desítek miliard €. Jednou se tedy může skutečně stát, že všichni budou mít na všechno právo, ale nebude z čeho dávat. To si můžou proletáři volit levici jak chtějí. Ta jim akorát natiskne peníze, za které nebude co koupit. (Jako to dělal hospodářský analfabet Lenin.) Takovou prognózu už jsem jednou napsal:
http://gregormoldavit.blog.cz/1208/cesta-na-fuerteventuru-2-pribeh-o-danovem-kalouskovi-2-2
Všichni Kalouskové a Merklové musí chápat, že to nejde do nekonečna. Jestli nepřestanou zvyšovat, pak se jednou bude čepovat a prodávat na černo i voda!

Jak je to vlastně s tou nesmrtelnou slávou?

Pod tímhle pomíkem jsem stál v pěti letech, když byl úplně nový. Otec říkal, že stál 2 miliony korun, on věřil každé hovadině. Ve skutečnosti stál 150 milionů a jeho bourání taky na nějaké peníze přišlo.

Slavný Nero nařídil, že mu Řím musí postavit sochu 30 metrů vysokou. Když ho Římané odsoudili k smrti, byly ze sochy postaveny teprve boty. Stalin, který se jinak presentoval poměrně skromně, prý při stavbě pomníků požadoval, aby ten jeho byl o kus větší, než Leninův. Svého pomníku na Letné se nedožil, tam byl vysoký 8 metrů, asi největší Stalin na světě. Už v době jeho odhalení prohlásil Chruščov na sjezdu strany: "Stalin byl největší zločinec, jakého kdy Rusko mělo." V Čechách se to tajilo ještě 20 let, ač byl pomník sám vyhozen do povětří. Odhalení se nedožil ani jeho architekt, spáchal před tím sebevraždu. Na vraha dvaceti milionů lidí těch 8 metrů nebylo ani tak moc. Veliký Mao, se svými 60i miliony zavražděných by musel být 3x vyšší. Mimochodem, ten skutečný Stalin byl mrňavej, měřil asi 160 cm.

Lidi si z toho monumentu stejně dělali jenom srandu. "To je fronta na maso a Stalin se raduje, že přišel první."
Když ho bourali, nebyl zrovna v krámech olej. Na to si dobře vzpomínám. "Není potřeba ho bourat," řikalo se, "ať daj místo Stalina velkou flašku oleje a tu frontu tam můžou nechat."


To byl kdysi jeden mladík, psal se rok 356 př. n. l. a jsme v Efesu. Ten zatoužil po nesmrtelné slávě. Jelikož ale neměl lidstvu, kromě své mimořádné blbosti, nic mimořádného co nabídnout, dostal skutečně geniální ideu. Doma v kredenci měl velikou krabici sirek, (jako Čechům snad ještě známý velitel požárníků Kozubek) tak ji vzal a zapálil Artemisium v Efesu, jeden ze sedmi divů světa.

Když pomineme oprávněnou otázku, jak se mu podařilo zapálit mramorovou stavbu, musíme uznat, že se slavným stal. Vešel do dějin coby největší vůl v dějinách lidstva, ale sláva je sláva a tu on chtěl. U soudu vysvětlil, že jeho jméno se tím stalo nesmrtelné. Poslali ho na smrt a právě tak vyhlásili trest smrti pro každého, kdo by jeho jméno kdy vyslovil. Jenže ono to nepomohlo, někdo to stejně vykecal, takže Herostrátos svého cíle skutečně dosáhl.

Jeho jméno se stalo symbolen pro patologicky slávychtivé cvoky. Osobně bych se nedivil, kdyby ho jméno "Merkel" jednou zastínilo. Německý národ přežil dvě prohrané světové války a zůstal přesto silný a bohatý. Války a vraždění ho nezničily, to ale teď možná dokáže "humanismus" soudružky Merkel. Jak už jsem dříve napsal, mezi největším humanistou a masovým vrahem není veký rozdíl. Záleží jenom na úhlu, ze kterého se na něj díváte. Dnešní dvacetiletí ultrakomunisti se Stalina znovu dovolávají, jako neonacisté Hitlera. Kdož ví, jaké pomníky ještě budou stavěny. Merkel nechce válku a nechce sochu, chce jen zázračně rozmnožit vlastní národ. To množství tady asi brzy bude, ale už to nebude ten její původní lid. Na to zřejmě její rozum nestačí. Vtip je v tom, že migranti se těžko budou s Němci mísit. Už jste v Čechách viděli pár Cikán-Vietnamka, nebo podobně?

Cheops postavil pyramidu, Hérostratos zapálil Artemisium v Efesu, Merkel si pozvala miliony migrantů...

Ten první se svojí pyramidou slavný skutečně stal, ale kdo o něm co ví? Všichni znají pouze tu pyramidu. Sotva kdo už má třeba ty znalosti, že Cheops tou stavbou celý Egypt hospodářsky zruinoval. Hérostratos byl podobně úspěšný, ale je přeci jenom rozdíl něco postavit a něco zničit. Sláva téhle soudružky Merkelové by za sto let mohla být spíše herostrátovská. "Německé" děti se budou ve škole učit: "To byla ona ženská, která přenechala, s blbostí do té doby na světě nevídanou, Evropu nám, muslimům. Tak to vidíte děti, proto má ženská sedět doma a bez povolení manžela nevylézt ani na zahradu. Alláh nám proto dal Evropu a ukázal, jak je veliký."

Ale jak je to vlastně s tím německým národem? V čele s Merkel se dívá, jak tisíce, nebo více než milion, migrantů ilegálně přichází do jejich země, nerespektují policii ani zákony, požadují vše zdarma a nechávají za sebou hory odpadků. A na nádraží si tito mohou přečíst plakáty: Herzlich willkommen." Zatím jenom Maďaři se postavili na odpor. Tak co vlastně my, ostatní Evropané, chceme? Možná jsme skutečně už tak dekadentní, že si náš zánik zasloužíme. O tom snad ještě v jednom dílu.

pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 14/? Herostrátos-Merkel-2

4. listopadu 2015 v 21:06 | Gregor Moldavit
Merkel-Raute

Pro řečníka je dost velký problém, co dělat s rukama. Hitler třeba gestikuloval jako šílenec, Stalin se naopak nechal vyškolit, aby mluvil zcela klidně, bez většího pohybu rukou. Pro Merkel se stalo zvykem, dávat prsty do tvaru kosočtverce, což Němci nazývají Merkel-Raute.
ve šťastnějších dobách

Tady musím Čechům jedno vysvětlit. Němci totiž neznají význam onoho kosočtverce se svislou čárou uprostřed. Nikdy jsem ho taky v Německu nikde na zdi neviděl. (Což se o českých zdech říci nedá.) Merkel tedy netuší, že při řečnění ukazuje Čechům poněkud nemravný obrazec.
aktuální foto

Tahle Merkel zřejmě za posledních pár týdnů pěkně zestárla. Že by něco začala chápat? Co platné, že ministr financí a vnitra jí lichotí, jakou je spasitelkou lidstva, když uklizečka v její vile jí řekla do očí, že Němci ji nenávidí. (Jestli se to stalo nevím, to jsem si vymyslel, ale něco takového se jednou stát musí.)
"Nelíbí se ti Angelo pravda? Tak mě vyhoď! Sousedi se už ptali, jestli bych nešla uklízet k nim? Ministrů můžeš mít kolik chceš, ale jinou uklizečku tak rychle neseženeš. Že sis právě přitáhla do naší země milion mladých pracovních sil? Tak se nějaké té zašátkované zeptej, jestli ti půjde umejt hajzl? Ona chce dům se zahradou a sice zadarmo. Teď má 3 děti a každý rok bude mít jedno k tomu. Za to té muslimce musíš vyklopit mnohem víc peněz, než jsi kdy dávala mně za moji práci! Přišla do Německa, aby se živila produkcí dalších muslimů. Ta ti pracovat nikdy nepůjde."

Nyní ale k tématu.

Když se podívám večer na zprávy kolem celého světa, vidím jen sérii katastrof. A všechny, kromě sopek a zemětřesení, mají jedinou příčinu - přemnožení lidstva! Jenže ono by ani to zemětřesení v Nepálu nenapáchalo takové škody, kdyby v něm žilo tolik lidí a bylo tolik domků, jako třeba ještě před padesáti lety. Ještě v době prvního zdolání Everestu (1953) bylo Kathmandu trochu větší vesnice. Dnes má skoro milion obyvatel a topí se v prachu a špíně. Kvůli tomuto přemnožení naší planety začalo stěhování národů. Za mého dětství měla Země 3 miliardy obyvatel, dnes je to skoro 8! Kde před pár lety musely hledat nový domov tisíce, tam jsou to nyní desítky milionů.

Jenže člověk nejde odněkud, člověk jde někam a na této planetě už nikde prázdná místa nejsou. Naštěstí je tu Evropa, kde žije onen bílý hlupák, co má peníze na rozdávání, ale sám se množit nedokáže. Je tu Německo s onou mama Merkel, která chce svoji zemi osídlit novou krví, (aniž by se svého národa ptala), kde stojí na nádraží pár sebevrahů s plakáty: "herzlich willkommen". Tam je nutno se vydat.

Včera ukazovali v televizi jednoho černocha z Eritree, žijícího už 6 let v Německu. Byl registrován v Itálii, kam ho Němci chtěli vrátit. Pochopitelně zase na náklad německých daňových poplatníků. Ale on to dal k soudu, že se do Itálie vrátit nechce. Tam prý dávají špatné jídlo. Pracovat by třeba chtěl, jenže nesmí, což ovšem nic nemění na tom, že tu už 6 let žije na účet těch, kterým v 5 ráno zvoní budík!
Jak říká soudružka Merkel, každý z nich má právo, aby v Německu bylo posouzeno jeho právo na... na co vlastně? Asi na cokoli. A soudci říkají to samé, co starostové, policie, doktoři... "Pro samé migranty už nemáme vůbec čas na naši vlastní práci, za kterou jsme od německého obyvatelstva placeni."

Jak už jsem napsal, nějaká registrační místa na pobřeží nebudou téhle Merkel nic platná, ti lidé jdou do Německa! Jenže politikové si zasedají, schůzují, navrhují, hlasují, přemítají, přikyvují, že ono by se mělo udělat ... a neděje se vůbec nic. Dokonce se jim podařilo odhlasovat, že od 24.10.2015 budou neoprávnění asylanti transportováni nazpět vojenskými letadly. Ještě ani nejmenší zprávička, že by se bylo jedno vzneslo.
A tak podobně dále v téhle zemi bláznů:
...Ministr vnitra Thomas de Maiziére minulý týden prohlásil, že Německo bude všechny žadatele o azyl z Afghánistánu odmítat a vracet do vlasti. Německo totiž ročně investuje do rozvoje země milióny eur a cvičí tamní bezpečnostní složky. Nebude se proto starat o Afghánce, kteří "jsou potřeba k obnově své vlastní země"....
Pane deMaiziere, vy budete co? Vsadíme se, že nebudete zase vůbec nic? Když je to tak jasné, kolik letadel s migranty odstartovalo do Afganistánu tento týden? Není náhodou možné, že ani jedno?
Dnes takový ten tlustý hospodský vedle Merkel ujistil reportéry: "my pracujeme na tom aby..."
Mě by zajímalo, jak by se tvářil, kdyby si pozval stavební firmu, měsíc ji platil a pak zjistil, že se na staveništi vůbec nic nezměnilo. Zedníci by ho ale ujistili: "my pracujeme na tom, aby tady mohl stát dům."

Mimochodem, Merkel není jediný hrobař Německa. Když si poslechnete die Linke, komunisti, nebo die Grünen, komunisti-anarchisti, tak ti by všechno rádi ještě zhoršili. Od Grüne se můžete dozvědět, že Romové v Bulharsku jsou rasově diskriminováni a měli by mít všichni právo na asyl v Německu. Oni by rádi ze svého státu udělali jeden velký Chánov, ve kterém má každý na všechno právo. Voliči Merkel nemůžou za to, že zešílela, to nemohli předem vědět. Ale kdo dá hlas pro Linke, nebo Grüne, volí tím zcela vědomě zánik vlastního státu.

Na světě je právě 60 milionů lidí na útěku před válkou, 100 milionů obyvatel v Africe je, nebo se chystá na cestu do Evropy. Přesto, dle odborníků, bude mít Afrika v roce 2050 čtyřnásobek dnešního obyvatelstva. A každý z nich bude mít bezpochyby v Německu na všechno právo. Těchto sto milionů se už dnes dává na pochod, protože se ve vlastních zemích přemnožili. A co nám nesou? Přemnožení!

Na světě je 5,6 miliard lidí, žijících v chudobě a těm se ročně rodí 80 milionů chudých dětí. (Dle pravidla - nejvíce dětí mají ti, co sami nedokážou uživit ani jedno.) Jenom kvůli změnám klimatu se ročně vydává na cestu za přežitím 26 milionů lidí. Tyhle miliony skutečně chcípajících ovšem v EU právo na asyl nemají. Jsou hladoví, jedná se tedy o hospodářské migranty. Jsou to mírumilovní zemědělci, neválčí každý proti každému a nepodřezávají si vzájemně krky, jako třeba obyvatelé Sýrie, nebo Iráku. Tak ať sem nelezou! My si raději importujeme islámské teroriosty a jejich občanskou válku, radeji budoucí socky, které přišly pro naše dávky, než vzít pár dříčů, kteří by nám rádi zúrodnili zanedbané kouty naší země. Čtenář mi promine, ale všechny tyhle asylantské zákony EU bych já tak akorát spláchnul do hajzlu!

Nyní k paní Merkel, co se jí asi v hlavě odehrává:
Snad znáte pojem "Maslowova pyramida potřeb". Ani bych se ale nedivil, kdyby ho někdo v ČR neznal. Pro komunisty, kteří chtěli jednou dávat podle potřeb, to nesměla být pravda. Člověk totiž nikdy podle potřeb dostat nemůže, protože ty rostou úměrně s možnostmi. Dávat podle potřeb je největší pitomost na světě!

Občas uvádím pro názornost nějakou pohádku. Znáte tu "o rybáři a zlaté rybce"? Jeho žena potřebovala nejprve nové necky, potom potřebovala novou chýši, ... a nakonec potřebovala palác a řady služebnictva.

V době kdy moje potřeby na vojně byly životní minimum potravin, tepla a spánku, (ani jedno nám dopřáno nebylo) potřeboval Antonín Novotný zámek na Orlíku a jeho syn nejdražší hotely a prostitutky v Beirutu. (Tehdejší Paříž Orientu.)

Potřeby začínají fyzickým přežitím, dýchat, pít, jíst, pak přijde nějaké bydlení, pak trochu požitky, v práci postoupit... Nakonec přijde moc nad ostatními, stát se slavným, vládcem světa, ... nesmrtelným. Merkel je na tom nejvyšším stupni a jak jsem napsal, je u moci už příliš dlouho.

Příklad - americký president, nejmocnější muž světa. Znají ho všichni, ale to mu třeba za čas už nestačí. Kdo ho bude znát za sto let? Co tedy udělat něco velkého? Tak třeba atomovou válku? Proto platí 2x a dost! "My neříkáme, že to děláš nějak špatně, ale teď zase někdo jiný!" Jenže Merkel už tam sedí 10 let a vlezlo jí to na mozek. Německo je jí už malé, ona chce vládnout celé EU, celému světu! Válku jistě nechce, ale co takhle stát se další biblickou Evou, pramatkou nového evropského nadnároda? Konečně je tomu skutečně tak, že Němci vymírají. Tuhle starost už mělo nekonečně vládců před ní, k čemuž se hned vrátíme. Většinou tedy nutili ženy proměnit se v nosné slepice. Jenže u Merkel je ten vtip, že to žena je a sama nemá dítě ani jedno. Takže na to musí nějak jinak.

Ale nyní pár oněch plodných příkladů z minulosti, kterých by se ovšem dala napsat kniha:
Císař Augustus silně zdaňoval bezdětné muže. Pozor, myslím svobodné Římany, otroky šlo těžko zdaňit. Mimochodem, nefungovalo mu to, jako ještě při mnoha podobných pokusech všech možných vládců až do dnes.

Tady věcný, dnes aktuální, dotaz na čtenáře: Měli obyvatelé ve Starém Římě zájem na tom, aby jejich otroci, kteří často žili v páru, měli děti? Odpověď chce určité vědomosti, nebo aspoň odhad. Nějaký zkušený ekonom by na to asi odpověděl otázkou. "Kolik stál jeden otrok?" To je ten vtip. Neměli! Levnější bylo otroka koupit, než živit jeho děti. Možná ta Merkel myslí nějak podobně, ale pozor! Budou migranti naši otroci? Zatím jsme my jejich! Několik tisíc neplacených německých dobrovolníků dnes pracuje ve dne v noci na všech možných místech v jejich ubytovnách. (A začínají toho mít pěkně pokrk!!!)

Ruští bojaři se snažili přimět k množení své nevolnické mužíky, potřebovali pracovní síly na pole. (Jenže to byli nevolníci, ti už si své děti museli živit sami!) V té době církev svatá upalovala čarodějnice, což vzniklo jednoduše tím, že dělaly u chudých potraty, čímž krátily vypasené služebníky bóží o jejich robotníky na polích.

Jeden z těch mnohých, kteří to všelijak zkoušeli byl i Stalin. V roce 1944 zavedl titul "matka hrdina" pro ženy, které měly 6, či více, dětí. Nemusely stát frontu v krámech, měly rezervovaná místa v kině,... Ale nic to taky nakonec nepřineslo. (Matky si spočítaly, že jejich syny buď sám popraví, nebo na smrt pošle.) Tady jsem si vzpomněl na kázeňské odměny v naší slavné armádě. Pochvala před nastoupenou jednotkou, 2 dny opuštění útvaru (vopušťák)... Všechno dělané tak, aby to stát nestálo ani jeden grejcar.

Komu se to množení povedlo, byl soudruh Husák. Ještě dnes čtu "argumenty" komunistů: "Víte že jsme tenkrát měli nejvyšší porodnost?" (Pro někoho příznak nejlepšího systému. Děti jsou ovšem bohatství chudých.) Vím a taky si vzpomínám, jak u toho inteligentní Češi bledli. "Takhle se množit, to dělají primitivní národy." Konce 70. let ale ty fondy na množení došly a zneužité matky, které Husákovi propůjčily za finanční výhody svá rodidla, začaly řvát, že je podvedl.

Sofie Loren a Mastroianni v jednom filmu z doby Mussoliniho. (Ten den přijel na návštěvu Hitler.) Sofie mu říká (myslím zhruba): "máme 7 dětí, když jich budeme mít 8 pak dostaneme..." Co? To už si nepamatuji, ale je to klasická ukázka, jak za diktátorů byla hnána porodnost.
Ceauscesu, příliš velký, pro tak malý národ, nařídil ženám nejprve mít 4 potom 7 dětí. Nechal se slavit jako titan mezi titany, až mu jeho malí nevolníci srubli hlavu. atd... atd...

Merkel s jejím pokusem o rozmnožení poddaných tedy není zrovna nic nového. Snad jenom tím, že to dělá v dějinách zatím nejpitomějším způsobem.

Kdyby to nebyla tragédie, byla by to sranda. Třeba někdy pokračování, ale teď padá listí a já mám strašně vzrostlých buků, musím ho hrabat a odvážet, pak dělám zednickou ve sklepě, do zimy jsem chtěl mít izolaci střechy, ... na všechno už ale Merkel importuje mladé síly z Asie a Afriky. Radujme se!

Pokračování...