Stěhování národů - konec Evropy? - 9/? lágry

2. října 2015 v 22:07 | Gregor Moldavit
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/382293-uprchlici-se-spis-podobaji-mlade-armade-varuje-orban.html
To je přesně to, co já tady od začátku říkám. Tohle je stěhování národů. Škoda, že neexistuje možnost, vysvětlit to té spasitelce světa, šílené paní Merkel.

Můj komunistický otec mi často vykládal varovným hlasem "informace", které si přinesl ze stranického školení KSČ a kterým dost omezeně sám věřil.
"Jeden takovej mladíček se nechal obelhat západní propagandou a uletěl svazarmovským letadlem do NSR. Teď se tam válí v zavšiveném lágru a svého činu lituje." To jako aby mě správně vychoval a já se obelhat nenechal. Kdo věří, jako by věděl. On tedy nelhal, jenom lži reprodukoval. Kdo něco o tom západě skutečně věděl, byl pro něj obětí západní lživé propagandy.

Brzy jsem pochopil, že tohoto člověka nelze brát vážně, je to komunistický cvok, a o ničem s ním už nediskutoval. Že v tom lágru budu jednou já taky, jsem ovšem ještě taky netušil a skutečné informace o tom západě jsem neměl. Ty musela moje podvedená, obelhaná generace pracně hledat. V onom jeho socialismu jsem byl při politických prověrkách 1971 na hodinu vyhozen z kvalifikované práce a živil se až do útěku jako bagrista v pohraničí. To skutečně šokující pro mě bylo, že jsem se nestal jeden z mnoha bojovníků za svoji zem, ale naopak výjimkou. Všichni kolem vše odkývali a mě označili za blbce, který neumí držet hubu. Tím jsem se s nimi ale taky rozloučil. Tohle je jejich země, vlast těch, co hubu držet dokážou. Koncem onoho roku jsem zdrhnul do NSR. Ten lágr nebyl příjemný, ale taky ne zavšivený, a nikdy jsem svého útěku na svobodu nelitoval. Bylo to nejmoudřejší, co jsem kdy v životě udělal. Tedy aspoň až do letošního léta. Teď si ze mě leckdo dělá šprťouchlata, jestli neemigruji nazpět do ČR? Kdož ví? Nebyla by to ovšem emigrace, pouze změna bydliště. Je docela pravděpodobné, že mnoho mladých Němců teď začne opouštět Německo, skutečně emigrovat, a hledat si své štěstí v různých jiných zemích. Třeba odejdou do Austrálie, nebo do Sudet, o kterých jim vyprávěli jejich rodiče. Začalo vandrování národů, zesílené tím, že si tahle, zřejmě choromyslná, paní Merkel pozvala půl třetího světa k sobě do Německa.

O tom lágru a životě v něm bych teď trochu vyprávěl. Právě dnes totiž mluvil v Bundestagu k problému migrace ministr vnitra Thomas de Maiziére. Čekal jsem, že přítomní ho zlynčují, nebo aspoň mu vynadají do volů, ale oni mu tleskali. Právě tak jako Merkel neřekl jedinou konkrétní větu, jenom co se plánuje a co by se mělo udělat. Mimo jiné pronesl, že migranti si musí uvědomit, že nemohou klást příliš velké nároky, nesmějí se v lágrech prát a musí mít trpělivost. Kdybych měl tu možnost, tak ho do takové haly na týden zavřu a Merkel na pryčnu vedle něj. Ta zase včera pronesla další její oduševnělý proslov, jak v budoucnosti musíme zlepšit podmínky v zemích migrantů, aby už k nám nechodili. Svým rozumem stále nepochopila, že ti lidé neemigrují odněkud, ale jdou někam do země Aláhem zaslíbené, konkrétně do Německa. Na zlepšování čehosi v jejich zemích se jí můžou akorát vykašlat. Navíc nebude nikdy v našich silách měnit cokoli v jejich zemích, to by si museli udělat oni sami.
(Když slyším tyhle keci, tak bych rád položil podmínku: "Udělejte z Chánova prosperující město, které platí daně do státní kasy, a pak můžete řešit tragedii Afriky, nebo přemnožení Asie!!!")

Zavřít paní Merkel na pár dní do takového lágru by skutečně neškodilo. Možná by si pak uvědomila, co to napáchala. Jenže to je ten vtip, že ona a jí podobní žijí daleko od této reality. zenam-v-nemeckych-taborech-hrozi-nasili-v-noci-nechodi-ani-v-wc

Každý den přijíždí do Mnichova 10 000 dalších migrantů, Německem se jich právě ilegálně potuluje asi 300 000, a kancléřka této země blábolí cosi o tom, jaké plány má na příští pětiletku. Že většina Němců požaduje její okamžité odstoupení, k tomu postavení před soud, o tom nejspíše vůbec nic neví. Mnoho migrantů z těchto lágrů utíká, naopak si při vydávání jídla přijde pro jednu porcičku více barvených, kteří tam nejsou vůbec registrovaní. V Německu vládne anarchie, policie nemá žádnou možnost dostat situaci do ruky a den ze dne se vše přiostřuje.

Pan Ministr zakázal rvačky v lágru. Ten vůl! Hrál si vůbec někdy jako dítě na ulici, aby znal její zákony? Vím co jsem sám zažil, a posledně jsem napsal, že za těchto okolností jsou naprogramovány ještě horší věci. Rád bych mu ale vyprávěl aspoň následující malou příhodu, kterou mám od jednoho agronoma:
Prasata mají zvyk žít v malých skupinách, třeba tak 6 kusů. Jednou nám přijel jeden soudruh z okresu. (Bývalý JZDák by si na ten pojem asi vzpomněl.) No a ten se podivil, že naše prasata nejsou chována ve větším kolektivu. Nařídil ty přepážky mezi boxy odstranit. Stalo se. Dosud spokojená prasata se porvala a pokousala. Když ten idiot vypadnul, tak jsme tam ty přepážky dali nazpět.

Chtěl jsem tím říci, že život v takové hale povede vždycky ke krádežím a rvačkám. Jenže Evropané jsou přeci jen zvyklí něco takového nějak bez extrémů řešit. Arabové žijí v rodinách a v domech. Jedna rodina, jeden dům. Nemají tady zájem ani na bytech, to povede k hádkám s ostatními německými nájemníky. Arab totiž spí většinou od oběda do večera a žije v noci. K tomu je skutečně hlučný, něco jako ohled na druhé nezná. My v lágru, muži, byli asi po deseti na cimře. Češi i Arabové smícháni. Snášeli jsme se docela dobře, ale v noci jsme na sebe řvali. Oni si pustí nějakou svoji hudbu a začnou se bavit. Že chceme spát? No a, oni nám to snad zakazují?

Jedné noci přišli Arabové (byli povětšinou z Palestiny) do lágru, (opilí nebyli, to bylo běžné spíše u Čechů a Poláků) a začali na chodbě hrát fotbal. Vyběhlo pár spáčů a došlo k hádce. Jeden Bulhar to vyřešil takovou pomstou. Z novin vystřihl fotku Mosche Dajana (izraelský generál) a přilepil ji zvenčí na dveře. Pro Araby jako červený šátek pro bejka. Vyrazili dveře a napadli spící. Ten Bulhar, na rozdíl od nás mladých už mu bylo tak přes 50 a malé postavy, se bránil nožem a jednoho z nich smrtelně zranil. Rozpoutalo se peklo. Policie musela alarmovat speciální jednotky a do rána lágr skutečně dobývat. Onoho Bulhara už ale dostali do rukou mrtvého.

K oněm Arabkám, které se bojí v noci na záchod, bych si dovolil napsat následující návrh. Co takhle sundat ten šátek z hlavy a praštit s ním o zem? Těm násilníkům vmést do ksichtu:
"Nejsem už otrokyně, ale svobodná Evropanka. Znásilňujte si ty zašátkované! Jestli se mě prstem dotkneš, tak tě zabiju!"

pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 4. října 2015 v 8:16 | Reagovat

"Prasata mají zvyk žít v malých skupinách, třeba tak 6 kusů".
Mám jen dálkovou střední zem. školu i s chovatelským oborem.
Je pravda, že praktické rady, jak konkrétně jednat se zvířaty se neučí, ale předávají víceméně v samotném provozu. Co já vím musí se zvířata při větším soustřeďění především opatřit společným pachem, což je znakem skupiny. Konkrétně ve velkých samokrmkách jsou boxy na 20-40kusů. Odstávčata se rvou jen v náznaku, ale i tak se jim "upalují" ocásky a při nasazování do boxu jsou postříkána proti prasečím vším. Obsluha si všímá "provokatérů". obvykle jsou to jedinci se špatně uštípanými mléčnými špičáky, kterými mohou dočasně kousat jiné a nabýt nový zvyk.
Člověk, jako oblečené zvíře žije s různě vyvinutými instinkty, které je těžké změnit. Kdo to neví, neměl by bez následků pro sebe, zkoušet manipulovat s lidmi.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 4. října 2015 v 9:08 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Napsal jsem, co jsem slyšel. S prasaty nemám žádné zkušenosti, jenom s lidmi. Na vojně jsem byli dohromady v jedné místnosti a bez hádek a rvaček se to neobešlo. Problém nebylo náboženství, všichni jsme měli stejné, tedy žádné. Problém taky nebyl Češi - Slováci, ale běžné maličkosti. Krádeže a hlavně rušení klidu toho druhého.
Jsem rád, že mám na stáří vlastní dům, tedy vlastní soukromí. Když už se starám o pozemek, napadlo mě zkusit nějakou živočišnou výrobu, třeba si vykrmit prase. Odborníci se mi vysmáli, že to by asi bylo nejdražší vepřové, jaké bych mohl mít. Pod 100 kusů se něco takového nevyplatí. Když vidím, jak málo stojí už naporcovaný řízek, tak jim to věřím.

3 nar.soc. nar.soc. | 4. října 2015 v 10:52 | Reagovat

[2]:

Odborníci Vám radili z ekonomického hlediska správně. Pokud byste chtěl využít pozemek i pro nějaký chov, pak je to drobné zvířectvo, které se obslouží více méně samo. V pohyblivém výběhu /stěhovacím/ jsou to slepice, králíci, krůty. S převozným přístřeškem /králíci dole, drůbež nahoře/, automatickým krmítkem pro večerní přikrmení a napáječkou, jde o nenáročný a okolnostem přiměřený chov.

4 matka matka | 4. října 2015 v 12:14 | Reagovat

[1]:Obsluha nemá čas si všímat provokatérů. Leda že by byl někde zvlášť dispečink s obrazovkami pro sledování dobytka i obsluhy. A to by musel být velký komplex, aby se to vyplatilo.

[2]: Vykrmit si vlastní prase, nebo další jatečná zvířata - letos krmíme prasata, králíky, máme slepice, divoké kačeny. Ekonomicky se to nevyplatí, i když máme vlastní krmení a jen část bereme za úplatu formou restitucí z družstva. Spíš jde o to, co dát na pole a tak sejeme obilí, sázíme brambory, řepu,.....Oč tedy jde - jednak nemusím koupit kilo masa celý rok, totéž dcera a syn, kteří jsou již z domu, vajíčka, jablka, mrkev, petržel také ne, ale hlavně víme, že je v tom minimum postřiků a dalších chemikálií a s kupovaným se to chuťově nedá vůbec srovnávat. Je rozdíl jíst kupované maso a maso z domácího chovu. Totéž jahody, cibule, česnek,... přece jen je to čerstvější, bez plísní, hniloby,...

5 matka matka | 4. října 2015 v 12:20 | Reagovat

Ještě k tomu stěhování národů - někde jsem četla, že Austrálie případné přeživší nelegální imigranty izoluje na nějakém ostrově, než vyřídí vstupní vízum. A za letošní rok nevyřídila kladně ani jednu žádost a tyto vrací zpět, nebo kam.
Ono se to rychle mezi nimi roznese a do roka prý bylo po problému s pašováním imigrantů.

6 gregormoldavit gregormoldavit | 4. října 2015 v 15:56 | Reagovat

[5]: matka
Australané jasně definovali, že v jejich zemi je náboženská tolerance, ale většina jsou křesťané a kdo se chce integrovat by to měl vzít na vědomí. Jejich řeč je angličtina a ne polština, portugalština, nebo podobně. Pokud se to někomu nezamlouvá, může Austrálii zase opustit.
Tady vidím ten největší problém v Evropě příštích let. Sám nejsem křesťan, mám vlastní představy, ale ty nikomu nevnucuji a nikomu nepřekážím. Toliko nechodím do kostela. S muslimy to bude jiné! Oni se sice za tolerantní prohlašují, ale ve skutečnosti je tomu úplně jinak. Ti ostatní jsou pro ně psové, které je potřeba vyhubit, nebo zotročit. Už za 20 let ale můžou v Evropě tvořit většinu. Přenecháváme příštím generacím těžké dědictví. Merkel se sama považuje za nějakou pramatku nového nadnároda. Dle mého národu zneužila ve své samolibosti svoji funkci, aby nás všechny zatáhla do úplné zkázy.

7 nar.soc. nar.soc. | 4. října 2015 v 17:40 | Reagovat

[6]:

Vaše argumenty jsou racionální, ale přece jen se opírají více o historii než o dnešní skutečnost.
Je pravdou, že náboženské války v Evropě, které zlomily svémoc katolické církve (KC)trvaly 400let až 550let ( jak kde ). Ovšem je skutečností, že za posledních 150let se v KC změnilo víc než od doby jejího vzniku a scholastiky. Totéž nakonec proběhne i v islámu. Jen proto se nevzdělaní muslimští kněží snaží udržet analfabetismus, ženy v područí, aby se společnost nezměnila. Náboženská válka už delší dobu probíhá v islámu samotném. Blbství "kamenování satana" v Mekce vedlo k ušlapání 700lidí a nikoli po prvé, nutí odpovědné k jinému jednání, než bylo dosud "Alláh to dopustil". Děti muslimů v Evropě vidí jiné vzory a v další generaci dojde k dalším změnám. Že by pětkrát denně vystrkovali zadky k nebi i v další generaci silně pochybuji.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 4. října 2015 v 18:09 | Reagovat

[7]: nar.soc.
Stará Čína nebo Egypt měly své vrcholy, ale také doby úpadků. Právě tak Staré Řecko, které se před Trojou uvítězilo k smrti a podlehlo Dórům. Nakonec byl úpadek překonán a přišla opět doba kultury a slávy. Nesmíme ale zapomínat, že každá taková doba úpadku trvala několik set let. Němci jsou v současné době oslabeni příchodem 3 milionů Rusů, kteří zůstali Rusové, a mají tu 6 Milionů Turků, kteří v principu nejsou problémem, ale 90% z nich bude bojovat za islám a ne za Německo. O tom bych ještě taky něco napsal. Už to, že nedokázali dosud Merkel sesadit poukazuje, že ten národ není v životní kondici. Co se bude dít nelze přesně říci, ale za pár let tu můžeme mít situaci jako je dneska v Sýrii, nebo Afganistánu. Že se za 300 let zase v Evropě vzpamatujeme, to pro mě není velká útěcha.

9 matka matka | 4. října 2015 v 20:20 | Reagovat

[6]:Přesně. Sama jsem sice pokřtěná křesťanka, pocházím z věřící rodiny, která na to i v minulosti doplácela, ale do kostela nechodím též. A to, co znám, případně praktikuji, také nikomu nenutím, ani o tom nikde nemluvím, takže bych rovněž neměla nikomu překážet.
Dcerka je nyní v Anglii, jako ó-pérka,  současně chodí do jazykové školy. Nyní přišla do té rodiny nová podnájemnice a diví se, že dcerka nemíní říkat amen, a pokud řekne něco o rodinných příslušnících, tak ji míní nově příchozí vychovávat, že je to hrozné,.... Tož su zvědavá, jak to dcerka zvládne, takovou snahu o vedení až šikanu cizím člověkem.

10 matka matka | 4. října 2015 v 20:29 | Reagovat

[8]:Nevidím to tak, že pokud Turci zůstali Turky, Rusové Rusy, že by se v příštích generacích rozhodli z ničeho nic asimilovat a zřekli se totality - islámu.
Co se týká jejich žen - je to pro ně zřejmě nějakým způsobem výhodné, setrvávat v otroctví, nebo jen nemají odvahu postarat se v životě samy o sebe bez muže. Pak ale zůstanou stále jen bezcennou věcí a šanci v emigraci to změnit, nevyužíjí.... Ono totiž by na sobě musely začít makat, učit se, uživit se i své děti,...
A co se týká Merkel - je možné, že ji někdo může díky odposlechům vydírat a dirigovat ku prospěchu svému? Netuším.

11 gregormoldavit gregormoldavit | 4. října 2015 v 20:41 | Reagovat

[10]: matka
Žena mi říkala, že Arabky celkem běžně nenávidí své manžely. Ale byly za ně provdány a to berou jako nějaký osud, nebo vůli Alaha. Chce to rychle odrodit děti, pokud možno syny, a pak mají pokoj.
Co se děje v hlavě Merkel asi nikdo neví. Kdo ale řídí tohle stěhování národů, by naše státní policie vědět měla, jinak to můžeme skutečně zabalit. Dnes mluvil v televizi finanzminister Schäuble a já pochyboval o jeho zdravém rozumu. Platíme ho my, nebo migranti? On má peníze jenom pro ně. Je naše vláda řízena nějakou neznámou silou?

12 nar.soc. nar.soc. | 5. října 2015 v 10:02 | Reagovat

[11]:

Odtud se zdá, že Spolková vláda se pokouší o Nový ordnung. Schengenský prostor a jeho ochrana byly pozváním migrantů od Frau Merkel pominuty. "Pozvání" nahradilo nutné pasy, víza, kontroly i osobní náklady. Vše mají strpět a zaplatit dotčené státy. Ty nedotčené ( zatím ) na to mají přispět rychle, účinně a bez reptání. Tady jsme už podobné manýry zažili vícekrát. S komunistickými Řeky v letech 1947-9, s Vietnamci, Mongoly, různými Afričany na komunistická studia ( jak se stát doma "vlastencem" s koktavým železem). Před časem to byli lidé z Jugoslavie, pak Kosova, nedávno z Beloruska a Ukrajiny. Kromě komunistického podloudnictví (palestinských teroristů) musili všichni projít zákonným postupem.
Teď najednou je ten postup z Německa ostře kritizován a zdejšími gumovými úřady už měněn na "vstřícný". Naštěstí jsou "pozvaní" blbé stádo, které si neuvědomuje, že ani v Německu nelítají pečení holubi a cpou se tam hlava nehlava.
Naše vláda raději drží hubu s vizí "dobrý každý den, když se nás to netýká".

13 matka matka | 5. října 2015 v 11:09 | Reagovat

"prorokův vous není na mazlení"
https://www.youtube.com/watch?v=GmqVHllyNi4&feature=youtu.be

14 nar.soc. nar.soc. | 5. října 2015 v 12:41 | Reagovat

Panu autorovi.

Před časem jste napsal o katastrofě lodě Wilhelm Gustloff. Dnes byla v rozhlase beseda s námořním badatelem.
Odpovídal stručně, věcně a výstižně.
Získal od německé vlády mimořádné povolení navštívit chráněné pietní místo = vrak lodi. Leží v hloubce dosažitelné dnešní potápěčskou technikou, poměrně daleko od pobřeží. Na to, že jde o vůbec a dodnes největší lodní katastrofu s obětí přes 9500lidí, je už značně pozapomenuta. Při průzkumných ponorech bylo zjištěno, že poválečné kořistní způsoby SSSR se před nějakou pietou nezastavily. Sovětské představy o důležitém nákladu "jantarové komnatě" či archivech nacistů a dalších "důležitých" a tajných věcech, vedly k bezohlednému zničení celé obrovské lodě. Dnes je to jen hromada trosek vzniklá podvodními trhacími pracemi, naprosto neproniknutelná a nepřehledná. Rusové tam také nic nemohli najít. Pohovory s přeživšími, které autor relace za dva roky shromáždil to naprosto vylučují.
Je to velmi smutné zakončení cesty "uprchlíků" před Rudou armádou.

15 gregormoldavit gregormoldavit | 5. října 2015 v 16:25 | Reagovat

[14]: nar.soc.
Skutečně nerad na to vzpomínám. Objektivní historická rekonstrukce narazila na masu blbců, kterým na takovou věc nestačil rozum. První díl jsem raději i se sprostými plebejskými komentáři vymazal. "9500 lidí zahynulo. No a, vždyť to byli Němci."
Onen pilot sovětského Iljušina vzpomínal:
"Viděl jsem pod sebou žebřiňáky selského obyvatelstva, tažené párem volů. Na nich rodiny s dětmi. Střílel jsem do nich z kulometů. Byli to civilisté sedláci, ale byli to Němci..."
Já toho člověka chápu. Byla války a on se naučil jenom střílet. Ale nemůžu nikdy rehabilitovat plebejce, kteří 50 let později chtějí jednat stejně.
Představme si nějakou moravskou vísku, kde se žije běžným způsobem. Lidé pracují celý den, občas si třeba vynadají se sousedem, ale pak spolu zase vypijí skleničku vína. Bohatí nejsou, na druhé straně to na slušný život stačí. Náhle někdo přijde a zastřelí jim roční dítě, které si hraje na dvorku s míčem. Vysvětlení: "Jeho matka měla babičku německého původu."
Právě tak ty komentáře článku vypadaly.

16 Míra Míra | 5. října 2015 v 21:27 | Reagovat

[13]:
Nic nového. Je to varující, ale přijít s nějakým nápadem co s tím udělat, to už je horší. A i kdyby přišel nápad, realizace by byla, prostřednictvím námi volených zástupců, prakticky nemožná. Ovčáčkové ještě nikdy nic nevyřešili.

17 Míra Míra | 5. října 2015 v 21:33 | Reagovat

[14]:
Také jsem to poslouchal a potvrdil si vše, co jsem slyšel, přečetl, zažil a  viděl v souvislosti s režimem Sovětů. Smutné a sakra poučné.

18 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 6. října 2015 v 10:40 | Reagovat

Říkal mi na Skypu kamarád, český emigrant v Austrálii, že Austrálie žádné migranty nepřijímá. Pašeráky zavírá do vězení, jejich lodě odtáhne na moře a zapálí. Migranty posílá na okolní ostrovy Oceánie, kde žijí místní domorodci. To není vysněné Německo, nebo Švédsko. Co říci k Merkelové? Tu babu snad nejde hodnotit. Buď je součástí organizovaného spiknutí s cílem rozložit Evropu, nebo je úplně blbá. Velice ji nahrávají dekadentní směry části evropské inteligence, které se nepoučily ze zrůdností bolševismu, a ve svém bohatství, pohodlí a se zlatými kreditkami určují druhým socialistické štěstí. Tak jako aristokrat Marx plánoval štěstí dělnické třídy, aniž by sám někdy manuálně pracoval.

19 Jarolav Pokorny Jarolav Pokorny | E-mail | 6. října 2015 v 10:45 | Reagovat

Nezapomínejte na Stalinova slova: Smrt jednoho člověka je tragedie, smrt milionů, je statistika. Bolševici nikdy neměli úctu k životům druhých, proto střílet civilisty nebyl pro pologramotné ruské vojáky, žádný problém. Což ale stejně platí o německých oddílech SS, nebo o Gestapu.

20 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 6. října 2015 v 10:55 | Reagovat

Co spustilo migrační vlnu? Pozvánka Merkelové stylem přijďte, o všechny se postaráme, byla jen součástí spouštěcího mechanismu. Muslim, žijící déle ve Švédsku, který jako kameraman točí pořady pro švédskou televizi o současných migrantech říká: Ti lidé sem přicházejí s naprosto nereálnými představami. Každý si myslí, že okamžitě dostane poslední model automobilu a rodinný dům. Že tomu někdo s nižším IQ uvěří, to se dá pochopit, ale kdo mu takovou myšlenku implantuje do hlavy? Že by jen mafie pašeráků? Nebo jde o špinavou taktickou hru politiků a finančníků, pro které je Merkelová jen maňáskem? Zůstává to na Němcích. Čím dříve Merkelou a její vládu odstaví, tím dříve může být chyba napravována.

21 gregormoldavit gregormoldavit | 6. října 2015 v 11:30 | Reagovat

[20]: JP
Kdyby dneska zavřeli šílenou Merkel do blázince, nebo do vězení, už je to bohužel pozdě. 1,5 mio migrantů, každý má právo vzít si sem rodinu, což může být i více plodných žen a dětí jak smetí. To znamená okamžité zhroucení školství, sociálního systému, kranken- a rentenkasy. Jenom z letošní migrace může být za pouhých 20 let 80 milionů muslimů, což je dnešní celkový počet obyvatel NSR. Dávno před tím ovšem vypukne občanská, rasová a náboženská válka. Němci nedokázali Merkel včas zastavit a to je může stát existenci. Docela určitě blahobyt a onen spokojený evropský život. Už za pár let to tady může vypadat jako dnes v Sýrii, Afganistánu, nebo Libyi.

22 matka matka | 6. října 2015 v 13:04 | Reagovat

[16]: [21]:Jediné řešení je tedy to Australské. Jenže v rámci cizích lidských práv si nejsem jista, že se toho někdo ujme. To raději zničí vlastní obyvatele, případně i národy. A čekat do voleb? Už dnes je pro některé státy pozdě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama