Stěhování národů - konec Evropy? - 13/? Herostrátos-Merkel

26. října 2015 v 21:49 | Gregor Moldavit
časopis květy

Samozřejmě to pravda je, stačilo by pár výňatků z jejich projevů. Vůbec nechápu, jak se tenhle člověk mohl stát ministrem vnitra? Ten by neměl ani na ministra pro národnostní menšiny, jako byla třeba Džamila. Jenže tohle jsou právě Merklové věrní, kteří budou říkat to, co ona si přeje.

Tihle lidé jdou k mama Merkel, která dá každému na co si vzpomene. Ona je ten pohádkový džin z flašky, stačí se dostat do Německa a vyslovit přání. 215 starostů z NRWestfalen poslalo Merkel dopis, ve kterém upozorňují, že nemá cenu posílat jim další migranty, oni pro ně nemají místo. Pak šetrně poukazují na to, že starosta a zaměstnanci města jsou placení za to, aby se starali o město a jeho obyvatele a nemůžou udělat to, co dělá právě Merkel, tedy s vlastní prací praštit, na vlastní obyvatele se vykašlat a začít se starat jenom o obyvatele Afganistánu a Sýrie. Všude sílí radikální pravicové strany. NPD (nacisti) už prakticky neexistovala, nyní je tu náhle nazpět a v plné síle. 502 ubytoven v Německu už bylo od radikálů zapáleno. Tady byl zažehnut další holocaust. Co dělá Merkel? Do tohoto ohně přilévá oleje výroky, že kdo je ze Sýrie, má automaticky právo na asyl, že jsou u nás vítáni, že Německo potřebuje mladé pracovní síly... Všichni už křičí po zavření hranic Schengenu, ona mluví o tom, jak se o ty na cestě musíme lépe postarat, tedy motivovat k cestě do Německa další a další.

Tento pár s dítětem sebou v Maďarsku praštil na koleje a začal hystericky řvát. Obával se, že by je mohli registrovat a tím by už neměli právo na asyl v Německu. Tito lidé prchají před válkou? Ti lidé jdou do Německa! Tady se jedná o stěhování národů!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384478-nekontrolovany-pohyb-desetitisicu-lidi-musi-skoncit-shodli-se-lidri-eu.html
"...Uprchlíky tak bude možné registrovat i při jejich odchodu z Řecka směrem do dalších zemí.
Teď můžeme začít přerozdělovat, pochvaluje si Merkelová..."

Ta ženská to svým rozumem zřejmě nikdy nepochopí. Oni nechtějí být registrováni už v Řecku, oni nechtějí být někam přiděleni, oni jdou do Německa! A do Německa jdou pro německé sociální dávky, do Německa jdou, protože ona je tam pozvala. Jediné, jak ten proud zastavit, je její okmamžité odstoupení z funkce kancléřky!

Mrtvoly na Lesbos.

Ty vyplavilo moře, ale jak se do něj dostaly? Možná se potopil člun, ale kdo to kdy zkoumal? Na tom pobřeží nocují tisíce migratů. Kdo má u sebe peníze a večer si lehne ke spánku, ten se ráno nemusí probudit. Do Německa dorazí ti, kteří na to fyzicky a finačně mají. Lidský život mezi nimi nemá velkou hodnotu. Chápe vůbec Merkel, kdo všechno mezi těmi herzlich vítanými se k nám dostal? Vrazi, teroristi, IS bojovníci, islámští fanatici, ... A zhruba milion dalších je z Turecka na cestě. Někdo třeba pryč před válkou, ale většina je na cestě do Německa. K té Merkel, která je pozvala, která každému všechno dá. Její poslední šílený výrok: "Každý z nich má právo na posouzení jeho nároků na asyl v Německu." Tak posuzuj, o každém víš jenom tolik, co on sám o sobě řekne.

Schlepper svého zákazníka poučí, co se má v Německu říkat, aby člověk dostal asyl. Že Orientálec je strašně chytrej, zatímco ten bohatý Němec je úplný idiot, považují tito lidé za naprosto samozřejmé. Merkel jim to konečně každým proslovem potvrzuje. Každý z nich má v Německu na všechno právo. Nevím ale, co tomu řekne soudce, rozhodující o asylu, když od sta Afgánců uslyší stokrát ony dvě věty: "Talibáni mi zavraždili příbuzné. Chtěli zavraždit i mě, ale na poslední chvíli se mi podařilo uprchnout." Nenapadne ho zeptat se, proč se nedal k afgánské armádě, která proti talibánům bojuje? Takoví lidé tam existují taky. A jako vrchol celé nesmyslnosti: v Afganistánu s nimi bojují proti talibánům i němečtí vojáci. Němci tam nasazují své životy, aby si mladý Afgánec přišel do Německa pro sociální podporu? Co tomu říká mama Merkel? Afgánský muslim prošel půl Asie a potom Evropy a to vše na útěku před talibány? Jak blbej musí kdosi být, aby mu to věřil. Proč nežádal o asyl hned v Pakistánu?

K vyškolení migranta taky patří:
"A nesmíte se nechat registrovat ve státech před tím, ty nic neplatí. Musíte se prorvat do Německa, tam dostanete všechno možné bez práce. Dětem a ženám říkejte, že mama Merkel jim dá domeček se zahrádkou a všechno bude zadarmo. Ať se jí všude dovolávají. Ona jim už po cestě pošle autobusy a zvláštní vlaky. Všude po cestě na Evropany apelujte: Kde je váš křesťanský humanismus? To na ně platí. Jsou to blbci!"

Nevěříte tomu? Byly mi asi 3 roky, když mi babička četla pohádku od Boženy Němcové, O kocouru, kohoutu a kose. Každý ze tří synů dostal jedno z toho a k tomu radu. "Běž s tím daleko do světa, kde jsou lidé hloupí." To mě zaujalo. Jsou skutečně lidé daleko ve světě hloupí? Existuje určitá vrstva lidí, kteří jsou bohatí více na děti než na peníze. Právě u nich je představa takovéto vlastní chytrosti značně rozšířena. Jak vidíte, nemusí to být jen v Arábii.

A takovýto Orientálec už se vidí, jak dostane svůj domek se zahradou a měsíčně tolik a tolik peněz na sebe, ženu, děti, jak si pozve i své zbylé ženy, deklarované jako příbuzné na návštěvě, zažádá pro ně o asyl, pak si je velkoryse vezme do svého domu, za což zase musí od německého státu kasírovat další peníze. On se přeci ujal asylantů. Ty mu porodí další děti, což jsou zase peníze. Takže si bude žít jako paša v harému, měsíčně dostane od státu 3000 € bez pohnutí prstem a bude velkým pánem.

Škoda, že Merkel nezná aspoň tu českou pohádku od Boženy Němcové. Ono by ji přešlo stavět někde na pobřeží nějaká centra pro registraci a přerozdělovaní. Tihle lidé jí to okamžitě rozmetají a potáhnou dále. Kam? Inu daleko do světa, kde jsou lidé hloupí. Tak hloupí, že si pustí k moci šílenou Merkel, která jim vezme jejich vydřené peníze, aby je vyházela z okna pro tyhle chytré, kteří nerespektují žádné naše zákony, jenom se k nám po statisících valí a dvěma prsty ukazují k nebi své vítězné arabské V. "Hurá, jsme v té daleké zemi, kde jsou lidé hloupí!"


Merkel chce do své země mladou krev. Jistě, Němci stárnou a migranti jsou mladí, ale každý vykládá, jak si k sobě vezme do Německa rodinu. Kdo to je? Otec, matka, babička, dědeček? A jejich ženy budou mít děti a ty hned zase děti. Muslimové jsou velmi plodní. Jak už jsem uvedl, jenom z letošních migrantů může být za 20 let tolik lidí, jako ma dnes Německo všech obyvatel dohromady. Pro Evropu tady vznikla aktuální otázka: "Dokážou Němci včas vyměnit Merkel, nebo ona dříve vymění svůj národ za Asiaty?"

Nyní ale ona původní otázka, co se děje téhle Merklové v hlavě???

Tak předně, je už u moci příliš dlouho! To lidem poškodí rozum. Moc kancléřky v Německu už nestačí. To je jí už příliš malé, je potřeba zvětšit imperium. Povšimněte si, že Merkel se už dávno o Německo prakticky nestará, cítí se vládkyní EU. (První půlrok jsem od ní slyšel Řecko, druhý migranti.) Ale to ještě nestačí, teď jde o to, dosáhnout něco ještě vyššího, třeba nesmrtelnou slávu. Jak? Rozšířením impéria, vítěznou válkou, nebo aspoň zvýšením počtu vlastních poddaných. Stát se biblickou královnou ze Sáby, pramatkou nového nadnároda o které si budou všichni ještě za tisíc let vyprávět.

Už je to dlouhé dost, na tohle téma v příštím dílu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 26. října 2015 v 22:58 | Reagovat

Dobrý večer. Bolí mne ruka a neusnu, mám prý zánět v ramenním kloubu řekl doktor. Umíte poutavě vyprávět, kdyby to nebylo tak děsivé s chutí bych se zasmál. Včera byla jakási schůzka s Junckerem v Bruselu. Kromě jakýchsi pravidel ( neúčinných a pozdních ) zase nic účinného nevyřešili. V neděli v ČT 24 seznámila paní Jourová = členka Junckerovy komise s osobním názorem na věc. Zřejmě se v komisi už řádně hádají!! Zatím dostal slovinský premiér od Junckera odněkud na pomoc 400 policistů. Tuto katastrofu žádní policisté nemohou zvládnout, leda masovým holokaustem.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 27. října 2015 v 9:12 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Tento týden byl na německém internetu článek, že policisté mají úplně zničená manželství. Ženy jim utíkají. Ne do ciziny, ale za někým jiným mužem, který má trochu času pro svoji rodinu, kterému doma neřinčí bez přestání telefon, že musí rychle utíkat do práce. Všechno kvůli migrantů. Buď se někde potulují a musí být pochytáni a registrováni, nebo se někde vzbouřili a je tam rvačka.
Jeden mluvil v televizi, rozmazán s cizím hlasem, bál se aby ho nevyhodili. "Jsme úplně přetíženi, na naši původní práci, už nemáme žádný čas. Zavolali jsme politiky, aby konečně něco změnili. Bylo jich tu u nás více. Všechno slíbili, nezměnilo se nic."
Dokud je tam nahoře Merkel s její klikou, tak se nikdy nic změnit nemůže. Němečtí policisté budou první, kdo přivítá nějakého dalšího Hitlera.
Uvedl jsem dopis 215 starostů. Na jejich práci, starat se o město, už taky nemají čas, musí hledat ubytování pro migranty a o ty se pak starat. V televizi se ptali Arabů, (s tlumočníkem, většina neumí ani anglicky) jak se jim v lágru líbí. Ti úplně šíleli. Málo jídla, všichni v jedné hale a záchody špinavé, že by tam nešel dobytek. Všechno jim věřím, ale žena u toho taky šílela. "Tak ať si ty záchody uklidí,vždyť si je zasrali jenom oni sami." Jenže oni očekávají, že jim je budou uklízet Němci.
Jak píšu, tohle je sud prachu a ten jednou vyletí.

3 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 27. října 2015 v 11:00 | Reagovat

Trefil jsi jádro pudla. Merkelová zřejmě neunesla svou moc a totálně zblbla, podobně jako komunističtí papaláši kdysi u nás. Oni také věřili, že svět je takový, jaký jej chtějí vidět. Moc je strašlivé narkotikum. Když jsem četl vyjádření Juneckera: Musíme více spolupracovat s Ruskem, aby nám stále neporoučeli Američani i když to není právě sexy. Tak mi bylo špatně. Mluvil jako kurva, která říká, musím se prostituovat, abych nemusela pracovat na páse, nebo v marketu i když je mi několik chlapů za noc odporných. Nejde mu o Evropu, ani o jeho vlast, ani o migranty. Potřebuje se jen udržet svém místě s několika stovkami tisíc €/měs. Je to taková evropská kurva, která si zdůvodňuje svou živnost. Proč by musel poslouchat Američany, proč se nerozhodne sám? Jeho bezobsažné plky o lásce a nutnosti pomoci trpícím, se podobají jako vejce vejci, kecům o míru Daladiera a Chamberleina, když se vrátili z Mnichova, s roztaženými pažemi a slovy, přivezli jsme vám mír. Stejný mír chystá nyní frau Merkel a Junecker. Také si neumí představit, jak to skončí.

4 nar.soc. nar.soc. | 27. října 2015 v 15:14 | Reagovat

[3]:
Pane Pokorný, dovolte poznámku. Lidé, které jmenujete vědí, že stojí na špatné straně, ale věří, že to ustojí. Zmínil jste Daladiera. nechal se v Mnichově vláčet děním, bez jakékoli aktivity. Jeho jedinou starostí bylo, jak to v Paříži vysvětlím. Vyšlo mu to krásně. Přespal v Mnichově a odlétal až dopoledne. Suchar Chamberlein už měl svoji chvilku slávy = mávání kusem papíru na letišti, za sebou a tisk roztruboval "mír pro naši dobu". Daladier zatím trčel v letadle, které dostalo rozkaz kroužit nad pařížským letištěm. Na ploše byly shromážděny davy mávající ( hrozivě? domníval se Daladier). Přišla zpráva do kokpitu, že jde o uvítání mírotvorce. Na to řekl Daladier "hlupáci, jednou mne za to pověsí". Zapomněli a nepověsili, odskákal to Pétain a Laval. Dá se odhadnout, že podobně i lépe dopadne MERKEL s JUNCKEREM.

5 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 28. října 2015 v 8:40 | Reagovat

Pro Nar. soc. Díky za informaci. To s Daladierem jsem nevěděl. Byl na tom asi podobně jako Hácha. Pod hrozbou útoku na Francii, raději podepsal. Háchu také Hitler honil s perem v ruce kolem stolu, až do doběhl. Nedovolím si soudit, byl sem tehdy dítě, ale vím, že se po válce vynořilo mnoho "statečných", kteří se pokládali být soudci z povolání, aby zakryli svou kolaboraci.

6 gregormoldavit gregormoldavit | 28. října 2015 v 9:38 | Reagovat

[5]: JP
Daladier se skutečně v Mnichově třepal strachy, "Když to podepíšu, tak mě Francouzi zlynčují."
"Ne, Francouzi budou jásat." řekl na to Mussolini.

Daladier vystoupil z letadla v Paříži, a co dělali Francouzi? Jásali! Co na to řekli Češi? Až půjde Hitler na Francouze, my půjdeme s ním.

Mimochodem, ty nitky v Mnichově tahal Göring. Domníval se, že tím Hitlerovi předvede své schopnosti. Jenže ten ho za to div nevyhodil. On nechtěl ČSR položit do klína. On si chtěl hrát na vojáčky a dobýt ho armádou. ("Všechno je jinak," jak říkal jistý Rabbi.

7 nar.soc. nar.soc. | 28. října 2015 v 11:50 | Reagovat

Dobrý den.
Je 28. říjen a lze snad trošku politizovat i když je to mimo téma blogu.
Můj laický dojem ze situace okolo Mnichova je, že Anglie měla mnoho závazků  a bohužel slabého premiéra. Podléhal tehdejší toryovské náladě vzhlížející se v králových názorech na Německo a nacismus zvlášť. Po celou dobu od r.1918 měli toryové obavy z bolševismu a naprosto přehlédli vývoj v Německu, který byl nepochybně nejméně stejně burcující. Obě země ( Anglie i Francie ) vymáhaly na Německu reparace, především finanční a tím přivedly Německo do hosp. kolapsu. Vývoj vedl k rozmělnění splátek a nakonec jejich zastavení. Naopak vznikající nové velmoci poskytly Německu "pomoc". USA finanční úvěry a Rusové žádané vývozní artikly. Vedlejším, ale jak se ukázalo nakonec hlavním efektem byla nenávist nacistických Němců vůči A.i F., předzásobení se a neomezené zbrojení s cílem odplaty "porážky" z r. 1918 vůči A.i F. Prvotní cíl "zničení plutokratů" si zajistili smlouvou v Mnichově. Využitím "sudetských Němců" k podpoře územních nároků Německa, byl už třetí rozpínavý krok Hitlerova Německa ( první obsazení Sárska a Porýní,druhý anšlus Rakouska) stvrzený dohodou. Politická obrana míru po I.sv. válce tak vzala za své. Pokračování to mělo v paktu Molotov-Ribentrop a napadením Polska začala válka. A. i Francie sice vyhlásily Němcům válku, ale v "sedě". Rusové si utrhli svůj díl Polska podle paktu a byl chvíli klid. Hitler naopak vrhl svoji vojenskou moc proti "plutokratům" a stal se pánem Evropy. Německá nacistická politika byla vysoce účinná, nakonec podpořená průmyslově-vojenským souručenstvím, proti staticko-hokynářské politice Anglie i Francie.

8 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 29. října 2015 v 10:05 | Reagovat

Zpět k Mohamedánům. Nyní bude půvabné sledovat tanečky německých politiků, kteří se budou snažit říci národu "my nic, my muzikanti". Merkelová místo přiznání viny, bude házet zodpovědnost za chaos v zemi na země EU, které odmítají kvóty. Založila ohníček, od kterého ji chytla stodola a nyní volá: Všichni dobrovolní hasiči jsou povinni v rámci humanity a solidarity pomoci při hašení, já na to sama nestačím. Gregore, neprožít tu hrůzu vlády debilních komunistů, tak se budu divit, jak inteligentní a pořádku milovný německý národ, mohl na místo premiérky posadit takovou krávu. Vysvětlení je prosté a biologicky dokázané. Stačí 4% kusů ve stádu, aby změnily jeho směr jeho cesty. A při změně směru, se do čela dostávají ti pomalí, chromí a neschopní jedinci. To je zákon přírody a funguje stále.

9 gregormoldavit gregormoldavit | 29. října 2015 v 18:33 | Reagovat

[8]: JP
Proč tak jedná Merkel a proč je německý národ stižen paralysou, se ještě pokusím vysvětlit. Já tedy pro ni nebyl nikdy, ač jsem CDU volil. Už ve volebním boji podala mizerný výkon a CDU jaksi rozpačitě vysvětlovala, že oni ji budou kontrolovat a řídit. Nakonec si ale ta ženská svoji autoritu zjednala, hlavně v zahraničí. Pak ukázala, že ona řídí CDU. Asi se na východě naučila, jak se to dělá.
Vzpomeňme třeba na Chruščova. K moci mu pomohli Kaganovič, Bulganin a tahle klika. Přes něj chtěli vládnout. Sotva se Chruščov trochu usadil a upevnil, vyhodil Kaganoviše i Bulganina a dal si tam své lidi. To jsou pravidla vládcovského řemesla.
Nakonec ho palácovou revolucí svrhnul Brežněv. Snad někdo podobně svrhne i Merkel.

10 matka matka | 31. října 2015 v 20:10 | Reagovat

"...Snad někdo podobně svrhne i Merkel...."
Svrhnou ji imigranti, ale podobně to rozhodně nebude. Bude to horší.
A pak - také indiáni čelili imigrantům a nyní žijí v rezervacích.

11 gregormoldavit gregormoldavit | 1. listopadu 2015 v 11:06 | Reagovat

[10]: matka
Indiáni bělochy přijali mnohdy přátelsky a tím si svůj konec urychlili. My děláme tu samou chybu.
Tuhle šílenou Merkel začali Němci vyloženě nenávidět, věčně se udržet nemůže. Jenže její pád pro nás přijde už příliš pozdě, škody jsou neodvratně napáchány.
Jak píšu v další dílu, jsou i migranti, kteří musejí odcházet z klimatických důvodů a rádi by nám třeba zúrodnili naše opuštěné kousky polí. Ale dle debilních zákonů EU nemají na asyl právo. To je vyhrazeno jenom pro ty, co si vzájemně ve vlastních zemích podřezávají krky. A ti k nám sebou přinášejí své války a svůj islámský terorismus. Co se stane, to přesně nevíme, ale já to vidím velmi černě. Letošní rok zahájil zkázu nejenom Německa, ale celé Evropy. Merkel se cítí být spasitelkou světa. Pro mě už měla dávno stát před soudem.

12 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 1. listopadu 2015 v 11:51 | Reagovat

Spasitelem se cítili být i Robbespier s Maratem, stejně jako Mao-Ce-tung, Gottwald, nebo Lenin či Stalin. Mezi tyto politické spasitele patří i ekonomický spasitel Marx. Všichni tito "zachránci" lidstva se mýlili ve všech svých předpokladech a teprve praxe ukázala debilitu jejich představ. Totéž bude u Merkelové. Dáma zpitá mocí, musí narazit pusinkou na zeď a tu zeď ji musíš postavit ty a tvoji spoluobčané ve volbách. Gregore, dokud toto neuděláte, jste spoluviníky na genocidě, která nastane.

13 gregormoldavit gregormoldavit | 1. listopadu 2015 v 12:17 | Reagovat

[12]: JP
Jsme právě v oné fázi, kdy leckdo (nějaký typ z Rakouska, evangelická církev...) ještě tvrdí, že budoucnost dá za pravdu jí. Co jsem se toho naposlouchal v dětství od komoušů. "Budoucnost ukáže, že my máme pravdu". A Merkel si to o sobě myslí taky, je spasitelkou světa. Jako bych slyšel ty staré komunisty po letech, když jim budoucnost ukázala jenom jejich blbost, "my jsme mysleli všechno dobře, my chtěli jenom aby..." To už ale jejich dílo zkázy napravit nemohlo. Dle mého odhadu jednou uslyšíme takový blábol od ní. Jenže až padne Německo, ona si bude žít spokojeně za své peníze třeba někde ve vile na Ženevském jezeře. Za ní to vodsere onen německý lid, který ji platil a kterým ona tak viditelně pohrdá.
Volby? Ironií osudu já nemůžu volit, nebo nevolit, CDU. Žiji v Bavorsku a tady je CSU. Dosud to byla vlastně obojí jedna strana. Žádný Bavorák tedy nemůže volit, nebo nevolit, CDU. Ale jak už jsem napsal, kdyby dnes byly volby, nedostala by CDU ani tolik hlasů, kolik má členů. Pochopitelně tím tahle Merkel dláždí cestu pro dalšího Hitlera. Strašně posílila dosud málo významná AfD, tak trochu fašistická. Já si nejsem jistý, jestli bych ji nevolil taky? V anketě na internetu měla 57%, CDU by dnes volilo 9,6%. Merkel je mimo jiné i hrobařem vlastní strany, která ji neuváženě pustila k moci.

14 nar.soc. nar.soc. | 1. listopadu 2015 v 17:32 | Reagovat

[13]:

Tady proběhly hlášky, že frau Merkel čelí asi 400 žalobám na trestný čin zneužití moci a pohrožení veř. pořádku ve státě. Snad se v tom množství nejde nějaká, sepsaná chytrým advokátem, kterou nebude možno odložit, ale naopak projednat před soudem.
Politickou odpovědnost hodnotí voliči, ovšem trestní hodnotí soud!

15 gregormoldavit gregormoldavit | 1. listopadu 2015 v 19:25 | Reagovat

[14]: nar.soc.
Podívejte, pane nar.soc! Když ukradnete u pekaře housku, budete se divit, co je na to paragrafů. Když si Bilak pozve na svoji zemi okupační armádu, tak se v klidu dožije věku 95 let, aniž by ho kdo jen zkusil zažalovat. Kde jen psáno, že se to nesmí? S Merkel je to přesně to samé. Ona možná pohřbí Německo na věčné časy, ale definice velezrady holt říká něco jiného. Obětovat vlastní národ a přenechat jeho území muslimů z Orientu, na to žádné zákony nejsou.

16 Jaroslav Pokorny Jaroslav Pokorny | E-mail | 2. listopadu 2015 v 10:17 | Reagovat

Gregore, přibliž neznalému, co to je vlastně CDU a CSU. Jak vznikly a jaký je mezi nimi rozdíl? Proč v Bavorsku CDU není? Bavorsko je podle mě bohatá zem. Předpokládám, že obě strany jsou podporovány pravicovými voliči. Je v Německu vůbec nějaká levice a v jakém rozsahu? U nás se komouši drží na 10% podílu v parlamentu, díky tomu, že polovina národa nejde k volbám, ale komunisti všichni chodí. Takže tipuji že jich je cca 5%. Lid je pasívní, protože měl velké oči v listopadu a čekal, že to všechno někdo za něj zařídí. To je největší zločin komunistů, že z národa vytvořili stádo ovcí, které bez příkazu bači, neudělá krok. Těch 400.000 inteligentních lidí, kteří jako ty emigrovali, je na celkovém IQ národa znát. Německo blbne přívalem Turků a nechce si to zatím přiznat, my jsme zblbli exportem inteligence do celého světa. Je skoro komické, že celý raketový výzkum Ameriky byl postaven na německých vědcích a technicích. To mě sere, jak ta zem za mořem dokáže vysávat mozky i kvalifikovanou sílu z Evropy. A tady jeden politický blbec, vedle druhého. Já když čtu výlevy "musíme kvóty přijmout" nebo "migranti potřebují pomoc", tak se mi otvírá kudla v kapse. Samozřejmě že by potřebovali pomoc, ale ženy a děti. Ti naobědvaní mladíci by měli mít možnost dostat výcvik a zbraně, aby si doma udělali pořádek sami a zavolali své rodiny zpět.

17 nar.soc. nar.soc. | 2. listopadu 2015 v 17:41 | Reagovat

[16]:
.."dostat výcvik a zbraně, aby si doma udělali pořádek sami"..

Nechci Vám bourat představy, ale výše uvedené je návod na nové barbarství. Cvičit vojensky lidi, kteří nemají žádné humanitní cítění, je nesmysl. Musili by být pod ozbrojeným dozorem s neomezenou pravomocí ( tedy jako potrava pro kulomety a jiné zbraně). Jejich IQ je mizerné, což potvrzují svým uprchlictvím s čekáváním "pečených holubů". Jediný způsob je zneprůchodnit skutečné hranice "schengenu" bez dokladů, brát jen asylanty a poskytnout jim nejnutnější pomoc, přidělením do kterékoli oblasti EU. Tam by měli mít  možnost seznámit se se zdejším stavem ( jazykem a rekvalifikací ) a už ZA SVÉ se přestěhovat, kam je srdce táhne. Pokud jiné země dovedou využít přistěhovalce, ukazuje to jen na blbost zdejší vlády.

18 nar.soc. nar.soc. | 2. listopadu 2015 v 18:15 | Reagovat

K vidění v ČR.
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/135926-merkelova-i-cele-nemecko-se-hrouti-americky-historik-prinasi-drtivou-analyzu-situace/

19 gregormoldavit gregormoldavit | 2. listopadu 2015 v 18:31 | Reagovat

[16]: JP
Takže postupně, třeba od konce.
V Afganistánu bojuji Němci i Češi proti společnému nepříteli celého světa, tedy talibánům. Moc asi nezmůžeme, protože si tohoto hada dávno hřejeme na prsou i tady v Evropě. My jsme k nim tolerantní, což oni k nám nikdy nebudou. My známe náboženskou svobodu, oni řezání hlav pohanským psům. Ale dávat asyl a peníze mladým Afgáncům, kteří místo bojovat s námi raději dezertují, to je vrchol debility! Kolik toho dostane německý voják, když zdrhne nazpět do Německa a prohlásí, "Talibáni mě chtěli zavraždit."?
Jedno je snad všem jasné, mezi těmito afgánskými migranty jsou talibáni taky. Právě tak bojovníci IS mezi uprchlíky ze Sýrie.
Moje tvrzení: letos jsme si zásluhou naší Merkel importovali asijskou občanskou válku k nám. ...

20 gregormoldavit gregormoldavit | 2. listopadu 2015 v 18:55 | Reagovat

[16]: JP
...Těch 400.000 inteligentních lidí, kteří jako ty emigrovali, je na celkovém IQ národa znát. ...
Češi měli jednu vlnu emigrace za druhou. 1939, 1948, 1968, pak existovala dokonce tzv. benzínová, když byl 1L zdražen na 8 Kčs a konečně to pokračuje dodnes. Kdo něco umí, to jde raději prodat do Německa. To nemusí být jenom Dr., nebo Ing., ale i dobrý zedník.
Poznal jsem v emigraci různé Čechy, ale většinou emigrovali ti vzdělanější a v každém případě podnikavější. To český národ oslabilo a oslabuje i dnes.
Jeden mladý komoušek mi řekl: "emigrace nikomu v Čechách nechyběla." Přesně obráceně, chyběla na každém kroku. Jeden příklad, za tisíce: Za týden operace, má se jí ujmout známá kapacita. Jenže pacient se den před tím dozví, že pan profesor minulý týden zdrhnul. Pochopitelně to bylo ve všech oborech, včetně celé vlády, kde rozhodovali o hospodářství ševci, holiči a jistý krejčí.

21 gregormoldavit gregormoldavit | 2. listopadu 2015 v 20:16 | Reagovat

[16]: JP
CDU, CSU
Obě od konce války, CSU v Bavorsku, CDU všude jinde, dohromady ale prakticky jedna strana. CSU šéf Seehofer, zároveň minispresid. Bavorska. CDU šéf Merkel, zároveň kancléřka. Takže jsme tady jako za soudruha A.Novotného, šéf KSČ a president republiky, takže z pozice té, či oné funkce rozhoduje pouze jedna všemocná osoba. (Existuje i ve firmách. O všem rozhoduje 5 funkcionářů, 4 z toho jsou jeden majitel, ten pátý funkc. jeho žena.)
Merkel tedy rozhoduje, koho CDU navrhne za kancléře, čímž volí sama sebe a banda blbců tleská. Ale to jí funguje dokud je CDU nejsilnější strana. S pádem CDU musí padnout i Merkel. To očekávám v příštích volbách. Jenže co má dělat Bavorák? CSU, tedy Seehofer, se postavil proti ní. Volit CSU znamená být pro a zároveň proti Merkel. A ten Seehofer je sám velmi nejistý a celkem amatérský. Tak třeba pohrozil, že zavře hranice Bavorska. Tím se zesměšnil. Hranice NSR může zavřít jenom Bundesgrenzpolizei a ta podléhá Berlínu. To znamená, rozkaz by musel vydat ministr vnitra deMaisiere, a co ten smí, nebo musí, rozhoduje zase tahle Merklová.
Já už toho radši nechám, abys neprasknul smíchy.

22 Jaroslav Pokorny Jaroslav Pokorny | E-mail | 3. listopadu 2015 v 9:55 | Reagovat

Milý nar.soc, vaše naivita je bezbřehá. Mluvíte o části světa, kde je zabíjení naprosto běžné a je úplně jedno, zda puškou, kalašnikovem, nebo dýkou. Navíc vám asi uniklo, že to Sýrie se valí zbraně z Ruska pro Asada, pro rebely z Ameriky a Kudy zásobuje i Česko. Tam nikdo cizí pořádek neudělá, protože nerozumí duši národů. Pouze si budou velmoci hrát své šachy, bez ohledu na to, kolik lidí zemře. Pro lehčí pochopení, zkuste si u nás přimět cikány, aby neničily nové byty, které dostanou, nebo aby posílaly děti do škol. Poženou vás klackem, jako jednu učitelku ze ZDŠ Kukleny. Pouze cikánská šlechta, může mezi svými udělat pořádek. Merkelová spáchala zločin tím, že pod pláštíkem pomoci válečným chudákům, neuváženě dala naději všem, že se o ně postará. Zneužily to mafie pašeráků a další mafie organizovaných kriminálníků. které se pod příkrovem utečenců snaží zabydlet v bohaté zemi a rozjet svou živnost. Merkelová není politička, ale máma od plotny.[18]:

23 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 3. listopadu 2015 v 10:12 | Reagovat

Merkelová v zájmu vlastního přežití couvá. Ovšem stylem sekání ocasu na několikrát. Došlo ke smíření s CSU tak, že plánuje na hranicích sběrné tábory. Nechává si ale od cesty, zda to budou klasické koncentráky, nebo co. Ona i šéf Bavorska vědí, že v případě předčasných voleb, jdou vládní strany od válu. Jen ti blbci z FDP jsou ještě vstřícní k migrantům. Než se Německo zhroutí, bude nutné, aby Merkelová, nebo někdo jiný jasně řekl, raději vybudujeme za naše peníze tábory v sousedních zemích Sýrie a všechny běžence tam vrátíme, nebo stojíme před občanskou válkou, komplikovanou davy bezohledných Arabů. Vláda ČR, by měla začít budovat novou železnou oponu na německých hranicích se strážními věžemi a povolit pohraničníkům střelbu, jako za komunistů, aby se ta banda lumpů, nesnažila přetlakem dostat k nám. Pokud mi nějaký sluníčkář vytkne krutost, tak si počkám, až mu banda Arabů znásilní manželku, nebo dceru, popřípadě zapálí dům. A Gregore, vy si Merkelovou vyneste v zubech. Takovou nánu, aby kraj světa pohledal.

24 nar.soc. nar.soc. | 3. listopadu 2015 v 12:09 | Reagovat

[22]:

Je toho trošku moc najednou. Takže k tomu zabíjení. Pročpak je chcete cvičit Syřany zde, když mohli zůstat s povstalci doma? Co se týče zdejších Cikánů, je to jednoduché. Neposíláte děti do školy, nemají civilizační návyky atd. odebrat a dát na 10let do výchovných ustavů, tím se řetěz přetrhne. Kdo vybydlí byt, může dostat místo v zemljance z pražců a maucta ( platí pro bílé i ostatní ).

[23]:

Nějak se Vám stýská po "špačkárnách a drátech". Němci si to navařili, Němci si to sní. Tady zatím stačí dodržovat dosavadní postupy, snížit kapesné a bez papírů nikoho nenechat trajdat volně.

25 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 4. listopadu 2015 v 9:58 | Reagovat

Dovolím si připomenout nar.soc, že za války byli naši piloti cvičeni RAF v Anglii. Výcvik pilota totiž trvá asi 1 rok. Rovněž po ustavení státu Izrael, když se OSN vykašlala, že na to, že prvním cílem Arabů je zahnat Židy do moře, tak židovští piloti byli cvičeni našimi letci v Československu na německých Me109, které také Československo Izraeli dodalo. Nebylo možné cvičit je v Izraeli.
Pokud jde o cikány, tak tvé návrhy jsou irelevantní, neboť by musely být schváleny parlamentem a největší odpor by nastal u naší ombudsmanky a v komisích Eu i OSN. V našem právu zatím selský rozum nefunguje. Na neproduktivní ochraně cikánů se u nás živí 168 organizací, které jen hledají kličky, jak zneužívat sociální systém.

26 nar.soc. nar.soc. | 4. listopadu 2015 v 14:22 | Reagovat

[25]:

OSN byla ustavena po válce.10.12.1948 přijala Mezinárodní deklaraci lidských práv ( v arabských státech neratifikovaná dodnes ). Není div, že OSN dostatečně nereagovala na vyhlášení Izraele ( mám dojem že to bylo koncem r. 1947 ). Než došlo na letadla z ČSR, byly odeslány samopaly ČZ 24 a 26 ( pumpičky na pistolové náboje ) a dokumentací. Následně vyráběné v Izraeli jako Uzi. Letedla, výcvik a dodávky byly na příkaz SSSR, který považoval Izrael za budoucí prosovětský pašalík. Kořistní hitlerovská technika zachránila Izraelce, to je paradox?

27 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 4. listopadu 2015 v 16:04 | Reagovat

Je projevem farizejství, že OSN ustaví rozdělením Palestiny nový stát a nezajímá se o jeho osud. Naše přezbrojené Me109, zastavily Egyptské tanky 40 km před Jeruzalémem. A to startovaly bez zalétávání. Nesmyslný postup správce Palestiny Anglie, nedovoloval větší návrat Židů do vlasti, nad stanovenou kvótu. Byl to od OSN alibismus nejhrubšího zrna, kterým Stalinovi vlastně nahrávala. Ustavit stát a vykašlat se na jeho bezpečnost, to je unikum. Dokazuje to, že OSN je neschopná jakékoli smysluplné akce a to do dnes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama