Stěhování národů - konec Evropy? - 12/? Němci-3

20. října 2015 v 21:04 | Gregor Moldavit

chorvatská hranice

Na hranicích s Maďarskem a zemí kolem se denně odehrává ta samá scéna. Další ilegální migrant ten ostnatý drát překonal a byl chycen policií. Jak to, že vstoupil ilegálně na území Maďarska?
"Já jdu do Německa, mě pozvala Merkel. Co je mi do toho, že vy tady máte svoje Maďarsko? Já se vás neprosil stavět mi ho do cesty. Odvezte mě na hranici s Rakouskem, ale rychle hergot!"

Na toho evropského křesťana je potřeba zařvat a poručit mu a on začne poslouchat. Tak byli tito migranti na svoji cestu vyškoleni. A ejhle, ono to tak skutečně funguje. Kdo tohle tažení proti Evropě naplánoval nebyl žádný blbec. Maďaři je nakonec odváželi na rakouskou hranici a další den byli v onom vysněném Německu. Autobusy a vlaky, přijíždějící ve strašlivém stavu, jsou pro ně skutečně zdarma, platit musí jenom ti místní, ti, kteří se v té či oné zemi nalézají legálně. To migrantům znovu potvrdilo jejich přesvědčení, že na ně žádné evropské zákony neplatí, ty jsou jenom pro ďaury. Oni si můžou dělat co se jim zachce a jít kam se jim zachce a všichni jim musí dát ubytování a stravu, uklízet hory jejich odpadků a exkrementů, které za sebou zanechávají. Takže herzlich willkommen v Německu a tady si začínají vyřvávat další práva. Co při nejhorším čeká odmítnutého asylanta je letenka domu a 600 € na dlaň, aby tady byl takto motivován za měsíc pro další peníze znovu. Není výjimkou, že někdo si přišel už po čtvrté. Do Německa, pochopitelně! Třeba v Turecku nedostane nikdo nic a chápe to jako samozřejmé. Je v islámské zemi. Náš ministr byl teď v Saudské Arábii apelovat, aby jich pár vzali, jsou to přeci jejich muslimští bratři. Odpověď: "nebereme nikoho!" (Podařilo se zjistit, že dosud ze Sýrie vzali 4, slovy čtyři, uprchíky, patrně ne zrovna chudé.)

Koho v Německu potkám, nenávidí Merkel na smrt, ve zbylé Evropě to nebude moc jiné. Zvláště třeba na Lesbos, kde už obyvatelé vůbec nemůžou vycházet z domů. Že by ještě nějaký dobrý vůl stál na nádraží v Mnichově s plakátem "herzlich willkommen!, to už asi ten případ nebude. Každý už asi pochopil, co nás čeká, jenom soudružka Merkel má oči zastřené vlčí mlhou. Mezi tím už je to v různých, dříve idylických a poklidných, městečkách Německa podobné, jako v Řecku, nebo jižní Itálii. Ulice plné černých tváří a zahalených žen, nepříliš vlídného pohledu. Jak jsem to předpověděl, všichni rozzuřeni tím, že jim ti proradní Němci nedali, co oni si vysnili. Pro místní tady platí - po setmění raději nevylézat na ulici. Tohle ještě před rokem bývala jejich dědina, kterou si s takovou německou pílí po generace stavěli a zvelebovali. Teď je v ní více migrantů, než původních obyvatel. A s klesající podzimní teplotou a stoupajícím počtem těchto ilegálů, se situace na obou stranách stále přiostřuje.

Nutno ale říci, že poměry v lágrech jsou skutečně nepřijatelné a nesnesitelné. Merkel si pozvala více hostů, než může pohostit. To za ní mají dělat komuny, které to nikdy nemůžou zvládnout. Na německé obyvatelstvo, které jí za její funkci platí, nyní přijde zvýšení daní a Schäuble tu svoji černou nulu taky asi nedokáže. Bilionové dluhy Německa se budou dále zvyšovat. Konkrétně: zadlužení Německa obnáší 2,216 bilionů € a každou vteřinu se úroky zvyšuje o 1556 €. (Bilion je tisíc miliard, nebo milion milionů.) Nikdo zatím neví, jak to vyřešit pro příští generace? "Jak se podíváme jednou našim vnukům do očí?" ptají se Němci už pár let. Německo nemá dost peněz na opravu škol, zaměstnání dostatečného počtu učitelů, na opravy dálničních mostů... 3,4 milionů německých důchodců žije pod hranicí chudoby, 900 000 z nich má minijob. Ti, co na to ještě mají sílu a něco našli. 3 miliony russische Aussiedler a spojení se zkrachovalou NDR naši důchodovou kasu zruinovalo. Kde je ta doba, kdy běžný německý důchodce přezimoval na Kanárských ostrovech? Včera to v televizi řekli docela hezky. "Německý důchodce, pokud to zrovna nebyl poslanec, jde do důchodu, ale ne na zasloužený odpočinek." Kdo má v Německu důchod nad 1300 €, platí z něj daně. Z důchodu, který byl v produktivním věku zdaněn už stokrát. Platíme daně z placení daní. Tedy: na benzín se přirazí daně a na ně DPH. Daň, kterou odvádíme, je hodnota, za kterou musíme zaplatit daň z přidané hodnoty. A soudružka Merkel si sama stále zvyšuje plat i diety, ze kterých nikdy nemusí vydat ani cent. Nebo si snad někdo myslí, že po slavnostní večeři s francouzským presidentem musí vytáhnout vlastní peněženku?

Německý národ tuhle soudružku Merkel už dávno v nejmenším nezajímá. Ona chce vládnout světu a snad už ani neví, že je od těch Němců placená, pouze od nich a ne ze Sýrie, nebo odjinud. Její starostí je Řecko, její starostí je sysrský uprchlík v Jemenu, nebo Turecku. Odkloní 10 miliard pro migranty (které nikdy nebudou vzdáleně stačit) tady v Německu, nabídne Turecku 3 miliardy €, aby se prý poměry v jejich lágrech zlepšily. Ona si snad skutečně myslí, že potom nepůjdou do Německa? Jak infantilní smí být dnes v Německu člověk na funkci kancléře?

Jeden z těch migrantů, Afgánec, zapíchnul včera v lágru nožem druhého, pak vyšel na ulici a těžce zranil náhodného německého chodce, 22 let. V Kolíně zase pomatený německý extremista těžce zranil starostku, důvod zase migranti. Německý národ z toho šílí, každému je jasné, tohle je zatím jenom začátek. Tady je na cestě občanská válka, nebo další Hitler.

Němečtí dobrovolníci v lágrech, pracující často zdarma a z idealismu, se začínají bát o holý život. Z jejich daní migranti žijí, oni jim zdarma pomáhají a jaké za to slyší díky? Nadávky a výhrůžky. Protestují migranti, protestuje německé obyvatelstvo.

A denně do Německa přichází deset tisíc dalších migrantů k tomu. Není už je vůbec kam dát. Asi 300 000 jich žije v Německu kdesi ilegálně, není nikde registrováno. Migranti registrovaní v lágrech tam fyzicky nejou, pro jídlo si tam chodí jiní, kteří v tom místě nemají co dělat.

První půlku tohoto roku jsem od Merkel slyšel jenom slovo "Řecko", tu druhou slyším "migranti". Ona dávno zapomněla, že přísahala sloužit německému lidu a škodu od něj odvrátit. Německý národ ona vůbec neuznává, to je pouze pracující lůza, která pro ni vydělává miliardy, aby ona je vyhazovala z okna, bezcenná masa, která má migrantům dobrovolně a bezplatně uklízet posrané záchody, aby si nestěžovali, aby se jim tady líbilo. Učitelé byli přepracováni, na nové učitele pro německé děti stát neměl peníze. Teď se budou za státní peníze zaměstnávat tisíce nových učitelů pro migranty. Němečtí nezaměstnaní hledají třeba roky práci, místa se budou nyní zřizovat pro cizince, aby se mohli zapojit do pracovaního procesu. (Češi tu 7 let pracovat nesměli, aby Němcům nebrali práci.) Pracovní místa pro migranty, kteří si přišli do Německa pro sociální dávky, vyšší, než byly u nich platy. Utíkají před válkou? Tak proč nezůstanou v první zemi na cestě, kde válka není? Ti lidé nejdou pryč odněkud, ti lidé jdou do Německa.

Mezi tím Migranti protestují proti špatným podmínkám v lágrech, v Drážďanech protestuje PEGIDA proti migrantům a dohromady všichni svorně nadávají na Merkel, která podvedla a zklamala obě strany. Ta se usmívá v Bundestagu a nechává si tleskat od zbytku svých dobře placených věrných, zatímco Německo se mění v sud prachu, který jednou musí vybouchnout.


Za celý svůj život, ani za komunistů, jsem nezažil politika od svého národa tak prokletého a nenáviděného, jako je dnes v Německu tato Merkel. Ale jí je to úplně jedno, s ledovým klidem vyhazuje desítky miliard €, které pro svůj vlastní lid nikdy neměla. Co má být? Zvýšíme daně, zvýšíme dluhy. Táhne do propasti nejen Německo ale i Evropu a nakonec i svoji stranu CDU. Kdyby dnes byly volby, nedostala by CDU ani tolik hlasů, kolik má členů. Německá, naprosto přepracovaná, policie volá po maďarském řešení, ale jejich politikové neslyší. Co vedlo a stále vede tuhle Merkel k její politice zničení vlastního státu, proč se německý národ nebrání?

Chtěl jsem to napsat v tomto dílu, ale je stále něco aktuálního, takže až příště. Na závěr ještě jedna, zdánlivě bezvýznamná, událost:
Německé děti, místo do školy, byly poslány do lágru stlát migrantům postele!
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/383821-zatimco-bezenci-snidali-osmaci-jim-stlali-postele.html
Moje matka by na to asi řekla, "no bóžíčku, ono jich pro trochu práce neubyde." Já to vidím zcela opačně, tady už se měly kutálet hlavy zodpovědných!

Tak předně !!! tady bylo ukázáno, kdo je odteď v Německu pán, který musí vše dostat bez pohnutí prstem a kdo je otrok, který musí naopak zdarma pracovat. A to nezapomenou ti migranti a to nezapomenou ty děti. A ty děti budou za pár let dospělé a možná to přispěje k rozhodnutí, dát se k nějaké extrémní skupině a zato pomstít. Tohle nebyla práce, která by někoho šlechtila, naopak skutečná pohana! V tom byla asi nadělána ta největší škoda.
K tomu přijde, že ty děti se mohly nakazit nějakou chorobou, kdož ví, co ti migranti sebou přinesli? Naopak děti pomáhaly v jídelně, kde cizí osoba dle německých hygienických předpisů nemá co dělat.

V každém případě patří děti do školy a nejsou bezplatná pracovní síla, jako tomu bylo kdysi před zavedením povinné školní docházky, nebo je dnes běžné v jiných, zaostalých, zemích. Stává se od letošního roku z Německa taková země bez práv a bez zákonů?

pokračování, co se asi někomu odehrává v hlavě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 20. října 2015 v 22:24 | Reagovat

Neveselé čtení. Opětovně se potvrzuje, že každý stát má takovou vládu, jakou si zvolil, protože si ji i zasloužil.

2 Míra Míra | 20. října 2015 v 22:44 | Reagovat

Tak tohle jsem před spaním asi neměl číst. Zkusím to zítra znovu.

3 gregormoldavit gregormoldavit | 21. října 2015 v 10:20 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Už Hitler řekl: "potřel jsem demokracii její vlastní zbraní."
Komunisti to udělali právě tak. Ve Švédsku dnes IS vyhlásila "Kálifát Švedsko". Muslimové jsou učenliví. Přišli, aby Evropu převzali a Merkel jim řekne "herzlich willkommen" a předá jim státní kasu.
Ministr Schäube oznámil před měsícem: "odklonil jsem pro migranty 10 miliard, ti ostatní (školy, nemocnice, komunikace...) musí počkat. Sliboval, že nezvýší dluhy, nyní už přiznává, že co se dá holt dělat? Po nás potopa, řečeno přesněji, po nás IS.

Volil jsem CDU, to považuji i dnes za správné. Ale nikdy jsem nepochopil, proč si CDU vybrala Merkel? Pro tu jsem nikdy nebyl. A co její vícekancléř Gabriel? Ten je od SPD a mele po ní její pitomosti. CDU ztratila, kvůli Merkel, podporu národa a Merkel ztratila (kvůli sobě) podporu CDU. Jenže co? Je příliš mocná, než aby se ještě dala vyrazit. A německý národ je tak paralysovaný, že bojují pouze jedinci a ti celkem chaoticky a chybným způsobem. Kalifát Německo není daleko.

4 matka matka | 21. října 2015 v 10:54 | Reagovat

Tak teď už jen zbývá, aby se mezi uprchlíky dostalo pár lidí s cholerou z Iráku nebo odjinud třeba s morem a je hotovo. Žádný odkloněný peníze nikomu nepomůžou....

5 matka matka | 21. října 2015 v 10:55 | Reagovat

A naše děcka jim budou stlát,... bez ochranných pomůcek.

6 matka matka | 21. října 2015 v 11:04 | Reagovat

ad. pokračování, co se asi někomu odehrává v hlavě...
trošku to s tímto tématem souvisí:
http://www.blog-kavarna.cz/clanky/stoliku-do-hlavy

7 gregormoldavit gregormoldavit | 21. října 2015 v 12:12 | Reagovat

[4]: matka
Současné Německo by se dosud bylo s cholerou ryche vyrovnalo. Jenže když v jedné tělocvičně spí 200 migrantů, pro ně pár školních záchodů, je to celkem neřešitelné. Záchody ve škole, nebo tenisové hale nejsou dělány na takový počet lidí. Nutno trpce podotknout, že ti lidé si na nich počínají tak všelijak. Kdo byl v jejich zemích, by mohl vyprávět. K tomu, jak jsem napsal, se tisíce ilegálů pohybuje nekontrolavatelně na území NSR. Tady je od letoška možné jednoduše všechno.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 21. října 2015 v 12:20 | Reagovat

[7]:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384043-uprchlici-prorazili-policejni-kordon-na-slovinsko-rakouske-hranici.html
Železničáři odmítají pracovat
Kvůli zhoršujícím se hygienickým podmínkám v souvislosti s množstvím uprchlíků na nádraží Zákány na maďarsko-srbském pomezí protestují tamní železničáři. Odmítají na stanici pracovat v hygienicky nevyhovujících podmínkách.
Do sobotního uzavření hranic s Chorvatskem totiž tímto nádražím prošly tisíce migrantů, ale odpad a exkrementy, které po nich zůstaly, dosud nikdo neuklidil.

Jestlipak Merkel něco takového už v životě viděla? V každém případě - ona to uklízet nepůjde, na to jsou zase ti ostatní.

9 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 23. října 2015 v 11:57 | Reagovat

Gregore dotaz. Je pravda, že němečtí poslanci vyzvali věřící, aby o vánocích zazpívali 1 muslimskou píseň? I když je to stupidní, tak při dnešním přístupu německé vlády k migrantům, to nelze vyloučit.

10 gregormoldavit gregormoldavit | 23. října 2015 v 12:15 | Reagovat

[9]: JP
Nikdy jsem o tom neslyšel. Já ale nejsem ani poslanec, ani věřící. Poslanci podporou a tleskáním Merkel hezky přilévají oleje do ohně, ale tohle už by asi bylo moc silné. Navíc katolický věřící žádnou muslimskou píseň nezná a tu jejich podivnou arabskou melodii by asi těžko trefil.
V S.Arábii jsem s nimi jel autem a rádio řvalo ženským hlasem: "Halíbety, halíbety..." (Znamená můj miláčku.)
Oni z toho byli u vytržení, moc se jim to líbilo. Jaký prý krásný text. Nějak nejistě jsem podotkl, že onen "text" celé písničky je pouze jedno, stokrát opakované, slovo.

V každém případě řekl papež, že do každé farářské rodiny v Německu má přijít jedna rodina migrantů. Jak to myslel nevím. Farář totiž většinou rodinu nemívá. Nikdy jsem ale nikde neslyšel, že by jeden farář to udělal, jakož jsem ani neslyšel, že by si jednoho Araba byl vzal k sobě pan papež sám!

11 nar.soc. nar.soc. | 23. října 2015 v 15:10 | Reagovat

[10]:

Papež vydal výzvu ke každé katolické farnosti, aby přijala alespoň jednu migrantskou rodinu. Alespoň se tak ověří dnešní úroveň "samaritánství". Ve farnostech jsou ještě pobožné rodiny a "svaté kozy". Takto si mohou po zvláštním kázání opatřit "schůdek" do nebe. Papež to asi nemá zapotřebí, stačí když jednou ročně umyje nohy 12 starcům.

12 Jarolav Pokorný Jarolav Pokorný | E-mail | 23. října 2015 v 16:17 | Reagovat

Nepodceňujte Papeže. Jde Merkelové a farníkům příkladem. Nevím kolik má Vatikán pokojů, ale Papež se rozšoupl a slíbil, že přijme 4 rodiny migrantů. To asi zvládne, jenže frau Merkel bude mít větší starosti.

13 gregormoldavit gregormoldavit | 23. října 2015 v 18:54 | Reagovat

[12]: JP
Škody, které Merkel napáchala, jsou nevyčíslitelné. Dnešním dnem se Evropa začíná stavět na odpor, něco se děje. Politiky k tomu přimělo to jediné, co na ně platí. Strach, že v příštích volbách vyhraje opozice.
Tahle Merkel se domnívala, že se stane milovanou pramátí nového nadnároda. Je tomu ale tak, že Merkel nenávidí Němci, nenávidí přepracovaná německá policie, jako i ta ze všech zemí, kudy ta banda táhne. Nenávidí jí politikové těchto zemí, nenávidí ji sedláčkové, kteří mají z polí smetiště a latrínu, správci a obyvatelé komun, kteří mají na krku obří lágry, ale nenávidí ji i migranti v zimě a dešti na slovinské hranici, kteří se domnívali, že jim pošle vlaky a autobusy, aby si je přivezla. Tuhle moc už mama Merkel ztratila. Konečně ji nenávidí i migranti v Německu, kteří se dozvídají, že budou muset přezimovat ve stanech a na asyl čekat třeba rok. Právě tak ji nenávidí ti, co budou nyní po desítkách tisíc odsunuti do svých zemí. V nich prodali své domy a dali peníze převaděčům. To jsou ti jediní, kteří mají důvod ji milovat, vydělali miliony.

14 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 24. října 2015 v 11:11 | Reagovat

A to ji stačilo okopírovat americký systém udělování asylu. S platným pasem a visem, může kdokoli přijet a 6 měsíců pobývat v zemi. Pokud se utečenci (návštěvníku), podaří za tu dobu, získat povolení k práci a pracuje, může zůstat jak mu je libo. Pokud nezíská povolení k práci, musí po 1/2 roce zem opustit a přijet opět zas za 6 měsíců. Češi, kteří tam pracovali "na černo", si vydělali tolik $, že jim to na 6 měsíců doma vystačilo a jeli znova.
Pochybuji velice, že se Angele podaří zapojit do práce ty miliony běženců.

15 gregormoldavit gregormoldavit | 24. října 2015 v 12:14 | Reagovat

[14]: JP
V Americe se dávají peníze za práci a ne za fyzickou přítomnost. Proč všichni jdou do Německa? Ženy považují za samozřejmé, že budou každý rok rodit jednoho muslima a stát je za to bude platit, to bude jejich práce. Muži jsou často vzdělaní a budou práci hledat. Jenže 8 hodin denně, to pro Araba není. Někteří si možná otevřou krámky, podobně, jako v ČR Vietnamci. Z toho se ale sotva uživí sami, natožto živit nás důchodce, jak tlachá Merkel.
V každém případě v lágrech propuká šílenství. Jeden řval do televizní kamery: "Mysleli jsme, že Německo je bohaté a my tady budeme žít lépe než doma. My měli domeček v horách a žilo se nám dobře. Tady jsme v jedné hale s hromadou ostatních..."
Oni prodali svůj domeček, ve kterém se jim dobře žilo, (to má být důvod pro asyl???) v přišli v představě, že v Německu dostanou lepší a měsíčně peníze na krásný život. Německo je onen džin z flašky, stačí vyslovit přání. Prý to může přeci zaplatit nějaká humanistická organizace, žvanil ten Arab. Mezi tím je jasné, že mnoho z nich bude muset přečkat zimu ve stanech. Němci se do stavění domů pro Araby zrovna nehrnou. A oni nechtějí byt, oni chtějí vlastní vilku. Tady ještě bude bouří. Proti nim už se ale zvedá taky vlna protestů a organizují extrémní strany. Jak jsem napsal, Merkel dláždí cestu pro dalšího Hitlera, nebo z toho budou pouliční války.

16 Jaroslav Pokorny Jaroslav Pokorny | E-mail | 25. října 2015 v 10:26 | Reagovat

Odněkud ten džin bohatství a pohodlí vyletět musel. Není možné aby jak v Německu, tak ve Švédsku, měli migranti představu, že dostanou poslední typ auta a rodinnou vilku, okamžitě po příchodu. Pomineme-li naprosté ignorantství Arabů, potom se taková fáma nějak musela zrodit a nějak šířit. Že tomu nějaký primitiv neznalý tvrdé obživy v kapitalismu na západě uvěří, tomu se nemůžeme divit. Prostí lidé v Československu také před rokem 1948 uvěřili lžím komunistů. I dnes mnozí spoluobčané věří pseudoargumentům na netu, které podporují jejich představy. Příkladem může být všeobecně rozšířený antiamerikanismus. Za všechno, včetně vlny migrantů mohou ti "lumpové" z USA.

17 nar.soc. nar.soc. | 25. října 2015 v 11:03 | Reagovat

Můj osobní dojem je, že EU naprosto zaspala a migraci se funkčně nevěnuje. Je to s podivem, když i pitomosti se reglementují z Brusselu. Zřejmě si chtělo Německo něco opatřit zvlášť pro sebe a nereagovalo potřebným způsobem. Pominout schengenský prostor tím, že se nechají pobíhat statisíce lidí bez řádné evidence, je na správní žalobu proti odpovědným lidem až po německou kancléřku. Jak to, že každý migrant nevyplní v Řecku ( Italii apod) dotazník s otisky prstů, aby se při skenování každý dostal do jednoduché evidence? Buď písemně požádá o politický asyl ( po ověření by mohl být přidělen do některé země EU ) nebo nechce asyl, pak hned otočka a marš zpět, bez možnosti návratu dalších x let. Jsou úředníci tak blbí, že nedovedou sestavit dotazník? Následně by je tlumočníci zpracovali. Podle otisků lze potřebného zachytit a věci s ním vyřídit.

18 gregormoldavit gregormoldavit | 25. října 2015 v 12:10 | Reagovat

[17]: nar.soc.
O blbosti úředníků EU by se daly psát celé knihy. Nechat se převálcovat miliony migrantů z Asie a Afriky, to je pro ně maličkost, na kterou nemají čas, která nestojí za řeč. Zato se ale hezky starají o to, aby si Češi nepsali na flašku s rumem, slovo "rum", to by odporovalo evropským předpisům. V těch se ovšem nepíše, jak stále zdůrazňuje Merkel, že by počet migrantů byl nějakým číslem omezen.

19 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 27. října 2015 v 11:08 | Reagovat

Byrokracie a blbost, jde ruku v ruce, nejen v Bruselu. Čeští křesťané se zavázali, že dopraví a ubytují 128 rodin syrských křesťanů, kteří utekli na území ovládané Kurdy a komplet se o ně postarají. Kurdové jsou muslimové a tak křesťany zrovna nemusí. Naši úředníci transport nepovolili a argumentem, že je EU nechce zahrnout do kvot a dát tak na ně příspěvek. Je to jak u blbejch, my kvóty odmítáme, ale nejsme spokojeni, když nedostaneme příspěvek běžence se kterými nemáme žádné náklady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama