Stěhování národů - konec Evropy? - 11/? Němci-2

12. října 2015 v 20:14 | Gregor Moldavit
Cíl je dosažen.

I já jsem byl migrat, uprchl před komunisty a vím jaký to byl pocit "jsem v Německu". Právě proto okamžitě vidím, že tady není něco v pořádku.
Takhle se nechová člověk, který musel před něčím uprchnout a teď žádá hostitele o přístřeší a skývu chleba. Takhle se chová vítězný islámský nájezdník. Šílená choromyslná Merkelová, podívej se jim do ksichtu!

Před lety ukazovali školu koránu v Iránu. Padla otázka, proč těch budoucích učitelů je školeno tolik?
"To je pro Evropu. My víme, že si tam všichni islám přejete, ale vaše vlády vám v tom brání. Jednou si to ale jistě vybojujete a my vám přijdeme na pomoc."
Tahle pomoc tedy právě přichází.
Kdysi jsme seděli na písku pouště a já diskutoval s místními muslimy o islámu. Jeden mi vykládal, že islám je mírové náboženství. Namítl jsem, že Mohamed ho šířil výhradně mečem.
"To špatně chápeš", byl jsem poučen. "On zvedl meč pouze proti těm, kteří islám nepřijali dobrovolně."
Tuhle větu by si od letošního roku měl každý Evropan vrýt do paměti. Od teď budeme všechno dělat tak dobrovolně, jako jsme za komunistů chodili dobrovolně do 1. Máje.

USA bombarduje IS a Rusko bombarduje IS, ale tahle hrstka šílených náboženských teroristů stále postupuje, dobývá další území, masakruje obyvatelstvo, znásilňuje bestiálním způsobem ženy, řeže hlavy mužům, ničí kulturní památky lidstva a dvě zmilitarizované velmoci tohoto světa je nezastaví. Německá vláda jim k tomu dláždí cestu do střední Evropy a nikdo se neodváží postavit se na odpor, nebo jen tak výjmečně, že dohromady nic nezmůžou. Alláh je na cestě k nám!


Jenže téhle duševně nemocné osobě už není možné něco vysvětlovat. Táhne do záhuby nejen Německo, ale celou Evropu. Otázka "jak je to možné"?

Po internetu už kolují takovéto obrázky nejtěžšího kalibru. Možná nejsem sám, kdo to všechno vidí velmi černě. Kde ale vzala v dnešní době jedna osoba takovou moc, tohle napáchat?

My nevíme, co se teď vlastně stane? Něco takového tady v dějinách lidstva ještě nebylo. Migrace a stěhování národů tady byly vždycky, ale většinou se ti místní stavěli na odpor.

Je tohle vtip, nebo to bude za 20 let skutečnost?

Více raději příště, tohle mi možná někdo vymaže. Dát to sem v němčině, pak docela určitě a ještě mě čeká třeba soud. Začínám si v Německu připadat jak za Husáka v době normalizace. Takže k Němcům zase v dalším dílu.

Ledacos jsem v životě zažil a napsal řadu historických rekonstrukcí z dávných dob. Co tady se ale právě děje, to nejspíše na tomto světě ještě nebylo viděno. Snad jenom v podivných mýtech.
Vzpomeňte jak Mecbeth a Banque potkali tři čarodějnice, které jako by náhle ze země vyrostly.
"Buď pozdraven Mecbeth, který králem budeš."
I Banque se jich zeptal, proč jemu neprorokují?
"Buď pozdraven Banque, menší, však šťastnější."
Podivil se Mecbeth. "Země má bubliny jako voda a z nich se tyto tři baby vynořily."
Později se jich zeptal, jestli zahyne? Podivná byla jejich proroctví:
"Kdo z ženy zrozen, ten tě nezabije. Zemřít můžeš, až les se dá na pochod..." (A tak nějak dále, já to viděl v Tylově divadle před 50i lety.)
"Taková věc se stát nemůže," byl přesvědčen Mecbeth. Skutečně se stal králem, k čemuž se provraždil. Ale štěstí mu nepřálo věčně. Ve válce přiběhl jeho zvěd, celý vyděšený:
"Pověz, cos viděl tam za plání bitevní!"
"Podivná věc pane. Les se dal na pochod."

pokračování...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 13. října 2015 v 18:01 | Reagovat

Nikdo neudělal horší zkušenost s nedemokratickým a vražedným režimem než Němci. Podle mne mají možná hlouběji založené instinkty odporu k omezení demokracie prostřednictvím jakéhokoli náboženství. Dnešní výměna informací je obrovsky rychlá. Vystrkování zadků k nebi 5x denně nic podstatného nepřináší. Informace o pohodlnějším způsobu života naopak ano ( proto muslimové táhnou do EU ). Je jen věcí politiků a podnikatelů, aby jim ukázali další cestu ke změně životního stylu a věci půjdou jinudy, než katastrofickými cestami.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 13. října 2015 v 19:45 | Reagovat

[1]: nar.soc.
"Je jen věcí politiků a podnikatelů, aby jim ukázali další cestu ke změně životního stylu a věci půjdou jinudy, než..."

Když je to tak snadné, proč nevysvětlí tito zmínění v Čechách Cikánům, že je výhodnější naučit se číst a psát, najít si práci a postavit si vilu, než žít celý život v paneláku v Chánově ze sociální podpory? Proč těm v Čechách tu cestu neukážete? Vidím je posedávat a pokuřovat celý den ve skupinách na ulicích, obsypáni mračnem dětí. A to jsou lidé, kteří se v Čechách narodili!

Skutečnost je taková, že v Německu běhají po ulicích salafisti a verbují, zřejmě úspěšně, pro islám. Zatímco křesťanské církve ztrácí členy po tisících, muslimů přibývá a v Německu se staví stále další mešity. Nějak to píšu v těch článcích, třeba právě tady v tom. Oni nepřichází nechat si něco vysvětlit, ale ukázat tu tu pravou cestu nám.

3 Míra Míra | 13. října 2015 v 21:46 | Reagovat

[2]:
Obávám se, že máte pravdu. Změna životního stylu bolí, sociální dávky jsou dosažitelnější. Zvláště u nás. Zajímavé je, že "negramotní" cikáni perfektně ovládají veškeré finty, jak dosáhnout svého, a to především dobrou znalostí zákonů, které jim to umožnňují. Češi jen zírají, když jim cikáni vykládají, na co by měli i oni nárok. Jak to dokáží, když neumějí číst a psát nevím. Možná tak, že tu a tam jsou někteří gramotní a pak se to šíří ústním podáním mezi ostatními.

4 nar.soc. nar.soc. | 14. října 2015 v 10:34 | Reagovat

[2]:

Lidi se odjakživa ovládají cukrem a bičem. Bohužel dnes zde máme vlády plné neumětelů a "zmocněnců = Kocáb". Cikánské plemeno vydělávalo na "dělání dětí". Přece stačí navštívit rodinu, kde jsou malé děti a posoudit výchovné prostředí. Děti odebrat ( zavčas ) a dát do ústavní výchovy a k adopcím. Přetrhne se řetězec setrvalosti a dojde ke změněně. Samozřejmě to chce zařízení, schopné lidi a PENÍZE v příslušném čase. Zásadní řešení si nikdo nepřipouští přes všechny kydy.
Za vybydlené byty poskytnout dospělým jen zemljanky z vyřazených pražců a cikány=bordeláře sledovat ( dnešní možnosti to umožňují ) a trestat přesunem do výchovného tábora na neurčito.

5 gregormoldavit gregormoldavit | 14. října 2015 v 11:54 | Reagovat

[4]: nr.soc.
Jak jsem dříve uvedl, jednou se něco stát musí. Kdyby totiž šla křivka populace v ČR dále jako od 1945 dodnes, byl by v roce 2070 každý druhý občan ČR Cikán. Matematicky dále počítáno by jich v roce 2200 žilo jenom na území ČR tři miliardy. Tady se jednoduše něco změnit musí. Co? To tedy nevím. Ať v ČR, nebo D, je v současné době nějaký rozumný krok nemyslitelný. Všichni paraziti mají na všechno právo. Nejstrašnější je, když slyším mluvit politiky od Grüne. Oni by dali v Německu asyl všem Cikánům z celého Balkánu, neboť tam jsou diskriminováni.

Nám zvedají v příštích dnes krankenkassu. Migranti jsou nemocní skoro všichni, vláda apelovala na doktory, je zdarma léčit, ale ti toho začínají mít dost. Tak se to zase hodí na pracující lid, včetně důchodců. (Oni prý přišli na nás staré pracovat.) I my důchodci tu kasu platíme, 10 % důchodu a ty si berou i z mého důchodu v ČR. Takže i můj český důchod bude v Německu dále zkrácen.  Zubař mi říkal, že bych potřeboval na jeden zub korunku. Nejlevnější 500€, kasa to nepřevezme. (Musel jsem odmítnout, tak bohatý nejsem.) Právě tak další zub do protézy, 100 €. (To dát musím.) Kasa se zvedá, ale stále více musíme platit sami. Teď nám to hezky rozředí milion migrantů. Jak hezky říká soudružka Merkel, "my bohatí se musíme s chudými rozdělit." A každý rok si sama zvyšuje plat.

6 matka matka | 14. října 2015 v 12:50 | Reagovat

[5]:Pak máte ještě možnost zajet k nám, sehnat si zubaře a nejspíš by to vyšlo levněji, než u Vás.
I k nám do městečka takto jezdí lidé z Rakouska a platí si za péči sami.

7 matka matka | 14. října 2015 v 12:50 | Reagovat

[5]:Pak máte ještě možnost zajet k nám, sehnat si zubaře a nejspíš by to vyšlo levněji, než u Vás.
I k nám do městečka takto jezdí lidé z Rakouska a platí si za péči sami.

8 matka matka | 14. října 2015 v 12:51 | Reagovat

Omlouvám se za dvojí komentář, zlobí mne technika a asi jsem i špatně klikla...

9 gregormoldavit gregormoldavit | 14. října 2015 v 13:58 | Reagovat

[7]: matka
Něco už jsem si nechal v Čechách dělat, ale zubaři už tam ceny taky přizpůsobili. Pak mám tady zubaře na komplikované trhání ulomených zubů a dělat půl tady a půl tam znamená, že nikdo za nic nenese záruku. Možná si ale v ČR za čas nechám udělat novou celou protézu. Češi ji mají myslím každý třetí rok zadarmo. Tady v Německu je všech zdarma pouze pro imigranty. Německý občan je ždímán jako citron.

10 matka matka | 14. října 2015 v 15:05 | Reagovat

[9]:Rozumím. Najít i u nás solidního zubaře, který by byl ochoten plně za svou práci ručit, není snadné. Já mám zatím jen 1 korunku a nějaké další vytržené drobnosti, ... jak to jednou v důchodu budu financovat, netuším, navíc i pokud odejde do důchodu má zubařka, které zatím mimo zdravotní pojišťovnu neplatím,....
Co se týká onoho ždímání - mnozí z nás uvěří, až se jich to osobně dotkne. A ono se to dotkne. U nás by stačilo, pokud by se vyměnil starosta, tak se okamžitě navýší veškeré koeficienty, které může obec ovlivnit (pro daně z nemovitostí tuším a další poplatky.
Dále jsou zde byty pro sociálně vyloučené občany, hrazené částečně z obecního rozpočtu a částečně z dotací, to znamená, že i ty mohou být poskytnuty komukoliv, mimo občanů, kteří to ze svých daní a poplatků financovali (kdysi jsem byla ve finančním výboru našeho mrňavého města, tak si tak trochu pamatuji finanční koloběh, co se hradí,....
takže ano, pokud se hlasováním, či jinak do čela obce, či státu dostane člověk, který jedná podobně, jak i Vaši představitelé, jsou občané ždímáni jak citron a nic moc s tím nenadělají. Mě se nevedlo ani přes ten finanční výbor něco prosadit. Ale je to už pár let zpět. Co se bude dít, až představitelé obce dostanou příkazem jak mají využívat obecní byty, si netroufnu říci.
A i když na tu protézu mají občas nárok zdarma, je to hloupost, protože někteří ji šupnou do hrnku a používají dále starou,... a pak se nedostane na ty, kdo by skutečně potřebovali nějakou speciální léčbu. I když u nás vzniká zubní klinika a už dnes zde tuším i "nastřelují" zuby, nebo jak se to dělá,... to je dost specializovaná odborná péče. Jde o to, že se někteří zubaři teprve učí a občas ta korunka spadne,....pak jde o to, jestli to opraví v rámci reklamace zdarma a to tuším ano,...

11 matka matka | 14. října 2015 v 15:14 | Reagovat

Ale co se týká Vašich zubařů - stejně mají odvahu ošetřovat migranty, pokud tedy nemají komplet zdravotní dokumentaci.
Vím, jak u nás byla vyděšená nemocnice u mého posledního porodu, když se jim tam dostavila občanka (zřejmě naše), která nechodila na povinné prohlídky a nikdo si nemohl být jistý, jestli nemá třeba AIDS, žloutenku a pod. Měli z toho hrůzu, že mohla nakazit celý špitál. Ostatně minulý měsíc se tu poblíž nakazilo víc než 100 lidí z nemocničního personálu a nikdo nezjistil původ nákazy,...

12 nar.soc. nar.soc. | 15. října 2015 v 20:04 | Reagovat

V dnešních Hosp. Novinách píše Tomáš Sedláček (makroekonomický stratég ČSOB) doslovně......Tak jak se zprvu Němci zachovali k běžencům, vejde do dějin. Naše postavení se k nim zády ovšem také. Této ostudy, tohoto stigmatu se nezbavíme dlouho......
Je vidět, že ekonomičtí poradci, kteří jako obvykle o skutečnostech vědí kulový, jsou ochotní přežvykovat i nezákonná moudra. Přece není možné nechat bez papírů a prověření vandrovat lidí po výsostném území státu i když je členem EU.
To jen v SSSR byly možné podobné věci a dnes bohužel i ve spořádaném ( dosud) Německu.

13 Míra Míra | 16. října 2015 v 12:55 | Reagovat

[12]:
Ve vyjádření pana Sedláčka mi nějak chybí ta ekonomika...

14 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 19. října 2015 v 11:51 | Reagovat

Ahoj Gregore, nebudu hodnotit migranty. Zatím jsem spokojen s postupem české vlády i prezidenta Zemana, kde je jasná negace k migrantské anabázi. Migrace by Rusku nikdy nemohla nastat, protože tam je jednotné vedení a žádná prohnilá demokracie, jako je ve většině zemí Evropy. Pevně doufám, že i Němci jednou vyhodí Angelu ze sedla. Možná bude pozdě, ale tak spořádaný národ nemůže podlehnout migrantům. Jinak pokud jde o tvé zuby, tak má zubařka dokázala po dvou hodinách vytáhnout kořeny ulomeného zubu za 500 Kč. Jinak ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, ti mimo kranken kasu provedou implantát zubu nastřelením titanových trnů a nasazením nového zubu, za 30.000,-Kč. Jsem s nimi naprosto spokojen a na protézu ani nepomyslím. To pro tebe nemůže být žádný problém. Tak přijeď na návštěvu a dobrou kávu v naší Kuklenské kavárně i s manželkou. A pošli mi e-mail, protože tvou adresu mám asi zkomolenou a maily mi neodchází.

15 gregormoldavit gregormoldavit | 20. října 2015 v 9:25 | Reagovat

[14]: JP
Proč se Němci nedokážou s tou Angelou vypořádat, ač už ji nikdo nemůže ani cejtit, se pokusím vysvětlit.
Implantát mám jeden a s ním špatné zkušenosti. Budu muset zůstat u protézy. V Německu byla za mého mládí zadarmo i zlatá korunka. Teď si musím platit sám i jednoduché klapačky. Z Německa se stal vydrancovaný, zchudlý stát. A migranti nás zatím stály 10 miliard. Pro začátek! O tom v dalším dílu.

16 gregormoldavit gregormoldavit | 20. října 2015 v 9:26 | Reagovat

[15]: ... migranti stáli...

17 Jaroslav Pokorny Jaroslav Pokorny | E-mail | 22. října 2015 v 11:42 | Reagovat

Gregore, každá
teorie, která ohromí svět, se musí mýlit ve všech svých předpokladech. Krásným příkladem je marxismus. Po zveřejnění teorie vykořisťování v Marxově Kapitálu, spadla všem světovým ekonomům čelist. Praxe musela ukázat, že je to blábol. Totéž nastalo po prohlášení Václava Havla, že láska zvítězí nad lží a nenávistí. Nezvítězila. Merkelová jde ve stopách této více méně stupidity, ohromila svět a teprve čas, ukáže její omyl. Ty můžeš dnes vysvětlovat co chceš, dokud reál života neukáže většině lidí, že tohle je také absolutní debilita, tak se bude opírat o fakt, že většina lidí je hodných a ráda pomáhá druhým, bez ohledu na to, zda si to zaslouží. Proč ti mladíci nežádají výcvik a zbraně, aby mohli jít domů bojovat za svou vlast? Proč mají vidinu studia a dobře placeného místa? Protože to nejsou utečenci před válkou, ale novodobí zlatokopové.
Tak tohle dnešním sluníčkářům nevysvětlíš, stejně jako já to nevysvětlím své vnučce.
Pokud jde o implantáty tak já mám z Fakultní nemocnice v Hradci Králové 3 a chystám se na čtvrtý. Fungují skvěle. Tak přijeď.

18 gregormoldavit gregormoldavit | 22. října 2015 v 20:44 | Reagovat

[17]: JP
Nechat si udělat zuby a jet pryč, to se mi nelíbí. Co když za týden budou nějaké potíže? Kam s tím mám jít?

Žena se do těch končin chtěla vydat na podzim, navštívit svůj rodný Hrádek. Ale nějak to zaspala. Prý by nám ta Havlová asi nedovolila jít na chvilku dovnitř. Možná na jaře.
O Havlovi jsem chtěl při té příležitosti psát. Jeho prohlášení "Věřím, že pravda ..." je výplod poškozeného myšlení. Homo sapiens sapiens je tady tak milion let a kdyby nějaká pravda chtěla vítězit, mohla to už dávno udělat. V základě ale odsuzuji každé prohlášení začínající "já věřím..." Takový člověk má být farářem a ne politikem.
Merkel je u mě čistý šílenec, ale Němci zřejmě nedokážou její řádění ukončit. Dokonce se chce zase znovu zvolit kancléřkou a nikdo jí v tom asi nezabrání. To může být konec Německa na dlouhou dobu, možná navždy. O tom více v dalším dílu.

19 Jaroslav Pokorny Jaroslav Pokorny | E-mail | 23. října 2015 v 10:46 | Reagovat

Nejdřív implantát. Nevím jak v Německu, ale u nás ti nejprve nastřelí umělohmotné trny, aby zjistili reakci organismu. Pokud je okostice přijme bez negativní reakce, jsou vytaženy a nahrazeny titanovými. Následně jsou přidělány zuby. Znamená to tedy čtyři časově oddělené kroky.  Úvodní pohovor, nastřelení umělých trnů, 3 měsíce pauza, vytažení umělých trnů, nastřelení titanových trnů a montáž zubů. Gregore, abychom neobtěžovali ostatní diskusí mimo mísu, piš mi prosím přímo o zubech na e-mail javrativri@seznam.cz, nebo jpok467@volny.cz
Pokud jde o Havla, tak nevím jak Dáša, ale nejlépe jej znala první žena Olga. Která tolerovala jeho bohémský život s alkoholem a děvkami a v soukromí pronesla věštecká slova "prezidentskou funkce neměl Vašek nikdy brát". Prosím neber toto ode mě jako jeho kritiku. Jen velcí lidé mají schopnost dělat velké věci a Havel vrátil Československo na výsluní v dějinách světa. A každý člověk má své drobné nedostatky. Takže já mu ty holky i koňak ze srdce přeji.

20 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 26. října 2015 v 16:53 | Reagovat

Možná se vám to nebude líbit, ale já s názorem dívky z českého gymnasia uveřejněném dnes v Mf Dnes plně souhlasím. Říká: Lidé mohou být buď svobodní, nebo bezpeční. Demokracie stále dokazuje že není schopna bezpečí občanů svých států zajistit. Možnost, aby každý názorový proud společnosti omezoval, likvidoval, či brzdil nutná opatření, k řádnému chodu státu, pouští otěže byrokracii a blbcům, kteří mají moc. Zákony preferují a chrání zločince a právo, přestává existovat. V tomto směru, má osvícená totalita, jako je například v Číně, či Rusku naprostou výhodu. Tam se o rozhodnutích vlády nediskutuje a ostatní svět si tyto mocnosti začíná předcházet. Vládnout Evropě Putin, tak žádná migrační vlna neexistuje.

21 Gregor Gregor | 26. října 2015 v 19:40 | Reagovat

[20]: JP
Nikdy jsem v nějaké totalitní zemi neměl pocit většího bezpečí, než v zemi svobodné. Bezpečí v noci na ulici nemá moc co dělat s nějakým -ismem, který v té zemi vládne.

22 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 27. října 2015 v 11:20 | Reagovat

Gregore, svoboda je pro silné dravé, a úspěšné, kteří se dokáží bránit sami. Ti slabí, staří a nemocní, mnohdy marně čekají na svá práva. Když vidím mladé zločince, jak bezostyšně okrádají a bijí staré lidi, aniž je policie stihne dopadnout, tak si říkám tohle za Němců ani za komunistů nebylo. Nechci zpět ani nacismus, ani komunismus, jejich zrůdnost přesahovala všechny meze, ale ta slabost demokracie mě sere a vzpomínám na právo lynče amerického severozápadu s nostalgií.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama