Stěhování národů - konec Evropy? - 10/? Němci

8. října 2015 v 19:48 | Gregor Moldavit
Tak tohle si může frau Merkel, pachatelka celé té hrůzy, vychutnat ještě za svého života na vlastní kůži. Žena v islámském státě Německu nesmí vyjít na ulici, ale ani třeba na vlastní zahradu, nezahalená. Toliko německé zákony roku 2035. Vlastně to ani zákony nejsou, ty byly zrušeny, zákonem je Korán.

V Saudské Arábii jsem se o to zajímal, byl ale překvapen, že ty jejich "zákony" vlastně v koránu vůbec nestojí. V něm stojí toliko "všechno". Co v něm není, neexistuje. Silniční pravidla? Je v koránu přednost zprava? Jediná odpověď, na tuto, ale i jakoukoli jinou otázku:
"V koránu je psáno všechno!"
Právě tak ono zahalení ženy. Kde je to tam psáno? Vím, tam je všechno, ale kde je tohle? Údajně prorok řekl, že když muž mluví k cizí ženě, musí to být jako zkrz závoj. To by se ale přeci dalo právě tak interpretovat, že ho má mít ten muž.
Pro křesťana nic tak překvapivého. Z bible si konečně taky může každý odvodit, co se mu právě hodí do krámu.

Co se týče těch dnešních skutečných německých zákonů, tak ty by mi musel vysvětlit odborník. Němečtí pohraničníci musí pouštět ilegály, ale mají chytat schlepper. (Toliko samovolný rozkaz Merkel, v rozporu s německými zákony, se zákony EU, se stanovy její strany CDU.) V Passau už sedí v base 800 převaděčů a nikdo neví, co s nimi dále. Můžou dostat až 5 let. Když ale jejich zákazníci přijedou do Mnichova, čeká tam na ně pár idiotů, najatých od Merkel, s plakátem "Herzlich willkommen". Ona si je přeci pozvala. Jenže vézt je před tím autem, to je trestní čin. Tak co ta Merkel vlastně chce? Dle německých zákonů je ona sama ten největší Schlepper. Vždyť je to jako by někdo za nápomoc k vraždě dostal vysoký trest, vrah sám byl ale oceněn coby největší humanista! V tom samém státě, podle jednoho zákoníku.

Za jak dlouho že ten islámský stát Německo může být vyhlášen? Jenom letos bude počet migrantů jeden a půl milionu. On to nikdo přesně neví, hlavně že máme Bundesamt für Migration, který zřejmě nedělá vůbec nic. K tomu se ještě vrátím v dalším dílu. Každý, kdo dostane asyl, nebo nebude poslán nazpět, má právo vzít si sem rodinu. Babičku, dědečka, tetu, ženy, děti, které budou mít za pár let zase děti. To znamená okamžité zhroucení školství, sociálního systému, kranken- a rentenkasy. A ty ženy jsou plodné. Jenom z této letošní migrace může být za pouhých 20 let 80 milionů německých muslimů. To je ale dnešní celkový počet obyvatel NSR!!! (A v tom už pár milionu muslimů je, už dnes se všude staví mešity, první kostel kdesi v sev. Německu už byl přestavěn na mešitu.) Nastane tedy právě takové hospodářsky neřešitelné přemnožení, které dnes vede v Asii i Africe k občanským válkám, islámskému fanatismu a hromadnému odchodu někam do země zaslíbené. A tam, kde není životní východisko, je navíc nejlepší podhoubí pro boží bojovníky. Už za 20 let může být zcela zchudlé Německo vyhlášeno islámským státem. Merkel se cítí být spasitelkou světa, ve skutečnosti ho definitivně vede do záhuby. Co dělalo dosud Evropu Evropou, byly 2 děti v průměru. (Dokonce i Češi se za pár let z Husákova inkubátoru vzpamatovali a primitivního množení zase nechali!)

Tohle se začalo objevovat kolem Ludwigsburgu. Policie zatím pachatele nechytla. A kolik by za to dostal? Jistě dobrý nápad vyjádřit své mínění a nezapalovat při tom ubytovny. Jenže tu Merkel tohle nezastaví. Ta se cítí být další biblickou pramátí nějakého nového nadnároda. A Němci jsou zděšení, nadávají, začali ji skutečně nenávidět, ale jdou za ní do vlastní záhuby, jako šli kdysi za svým vůdcem.

Před pár dny mi povídá přes plot můj soused, rodilý Bavorák:
"Nikdo není blbější než Němec. Každý jiný národ už by šel na barikády. My si necháme vzít všechno, mlčíme a druhý den jdeme zase pracovat."

Proč se Němci nepostaví na odpor, proč už nebyla vyhlášena generální stávka za svržení Merkel? O tom, jak to vlastně s tím německým národem je, a jak to asi s tím arabským bude, napíšu příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 8. října 2015 v 20:38 | Reagovat

No jo, tak je to všude. Máme zde ožralu na Hradě, který také zkouší co lidi vydrží. Třetina lidí jej za to ještě obdivuje, jak "hájí české národní zájmy".
Vždy jsem byl v domnění, že sloučení Němci udávají a budou udávat společenský tón v EU a v právu především. Vůbec nedovedu pochopit otevřené hranice pro cizince ze zemí mimo EU, lezoucí do EU jako švábi na pivo. Pokud platí právní stav ( kdekoli i v Německu ) musí platit, především pro státní úředníky. Kancléřka si může přát cokoli, ale platně jen to, co zákon dovoluje. Jak je možné, že nejsou postiženi úředníci cizinecké policie za zanedbání služby? Proč tuto jednoduchou pravdu nikdo v novinách a "svobodných" mediích vůči kancléřce nevykřičí?
Lezdoprdelkovství se rozmohlo mimo myslící lidi a zapleveluje společnost, jako plevel. Nejsem přesvědčen, že to volby nějak změní.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 8. října 2015 v 21:00 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Co se týče té "svobody" médií v současném Německu, si připadám jak za Husáka v ČSSR. Když se chci dozvědět, co se děje v Německu, pustím si českou televizi.

3 nar.soc. nar.soc. | 8. října 2015 v 21:40 | Reagovat

[2]:

Těm zdejším politikům se to žvaní, když se sem nikdo netlačí. Ministr vnitra z této skutečnosti dělá ctnost. Máme prý vše připraveno, zatím se přihlásilo o asyl asi 80lidí, které v pohodě zaopatříme. Ovšem budeme trvat na zákonných postupech, při kontrole hranic, na hraničních přechodech a zajišťovat migranty bez příslušných papírů. Má v tom pravdu. Ovšem ověřit si bajky bude jiná. Jakmile dostane žadatel asyl s největší pravděpodobností vezme kramle, kam jinam, než do Německa. Jak si to vykukové osvojí nastane rozstrk mezi ČR a Německem. Nebude to dlouho trvat, ledaže by to asylové řízení natáhli jako žvýkačku.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 9. října 2015 v 9:13 | Reagovat

[3]: nar.soc.
Určitě půjdou do Německa, oni chtějí německé dávky a příplatky na děti, ne české. Předně se ale do ČR vůbec poslat nenechají. Rozhodnutí našich úřadů je nezajímá, naše zákony jsou pro ně směšné.

Dnes se udílí Nobelova cena míru. Jestli ji dostane šílená, choromyslná Merkel, pak se stávají blbci z nás ostatních a to bude taky konec Evropy. Pro všechny muslimy znamení, že Alláh jim Evropu daroval. Pak už miliony dalších nic na cestě sem nezastaví. Evropské státy nakonec armády na hranicích nasadí, ale to bude dávno pozdě.

5 gregormoldavit gregormoldavit | 9. října 2015 v 20:44 | Reagovat

Dnes Evropa ušla o vlásek skutečné katastrofě. Kdyby totiž byla Merkel dostala tu nobelku, interpretoval by to celý islámský svět jako že Alláh jim Evropu daroval a vyzval je k odchodu do této zaslíbené země. Ne aby se tam integrovali, jak ta Merkel stále blábolí, ale aby tam přinesli tu víru jedinou pravou. S tou pak i jejich politickou a hospodářskou situaci, jako je dnes v Sýrii, jako je v Libyi.

Ale už samotný fakt, že Merkel byla vůbec navržena, je závažný. Co bude za rok? Dovoluji si prorokovat, že na takovou ideu už nikdo znovu nepřijde. Nobelovu cenu míru, zato, že zatáhla do Evropy občanskou válku, pouliční bitvy, války různých gangů, terorismus islámců i německých radikálu...? K tomu soudní procesy bez konce, mezi státy EU vzájemně i mezi stranami v NSR. Cenu míru za to, že státy střední Evropy její vinou musely hranice obsadit armádou.
Jsou tu první zkušenosti s migranty v Německu a sice špatné zkušenosti. Rvačky, tvoření gangů, katastrofální hygiena, krádeže v obchodech, ... Jaká bude bilance za rok? Třeba si o tom pak povíme.

6 matka matka | 10. října 2015 v 10:53 | Reagovat

Teď prý Německo tlačí na zavedení speciální solidární daně v EU na uprchlíky. Su zvědavá, jak s tím dopadne. Asi to protlačí, podobně jako prý UEFA, nebo co za fotbalovou organizaci prosadila vybírat z každé vstupenky z prvního zápasu 1 kč na uprchlíky. Našim fotbalistum tudíž na zápas přišlo minimum diváků. To znamená, že klub prodělat. A prosadí-li se to i u nás, začne prodělávat i stát,....

7 gregormoldavit gregormoldavit | 10. října 2015 v 11:10 | Reagovat

[6]: matka
Zvýšení určitě protlačí a bude to zase jenom na škodu nás všech. Zase zavře pár hospod, krámů a firem, protože ty daně neutáhnou. Navíc to nebude nic platné, ať zvýší jakkoli, nebude to stačit. Mimo jiné stoupnou o miliardy výdaje na nové učitele, policii (tu bude potřeba aspoň zdvojnásobit) a v neposlední řadě na čištění měst a silnic. Když si Kohl zatáhl do Německa russische Aussiedler, přišlo jich pár set i do našeho města. To muselo obratem zdvojnásobit výdaje na čištění a nakonec to nebylo nic platné. Oni ten dreck produkovali rychleji, než se dal odstraňovat. S Araby to není jinak. Kdo viděl Orient, může o tom něco vyprávět. Tady už to začalo. Jenže říci těm dětem, že nemají srát před domem na chodníku, je rasismus.

8 matka matka | 10. října 2015 v 22:41 | Reagovat

Ale stejně mi to přijde pokrytecké - nejdřív jim zničíme jejich státy a pak si je dovezeme do Evropy a myslíme si, jak jsme humanističtí a myslíme si, že budou pracovat na naše důchody,...

9 Míra Míra | 10. října 2015 v 23:45 | Reagovat

[6]:
To je pravda? A který to byl zápas, to mě zajímá?

10 Míra Míra | 10. října 2015 v 23:48 | Reagovat

[8]:
To je hodně veliká zkratka. Nechcete se anganžovat v politice? I když tuším, že už tam jste (ČSSD?)

11 matka matka | 11. října 2015 v 1:52 | Reagovat

[9]:Manžel mi to říkal, asi to četl v novinách, ale já již ledasco zapomínám, musela bych se znova přeptat.

[10]: Jistě že je to hóóódně veliká zkratka.
Jako že bombardování a politikaření ty státy neponičilo?
Jako že odliv lidí ty státy ještě více neponičil?
Jako že ti lidé budou okamžitě a po zbytek života v EU pracovat a živit se a pracovat i na naše důchody?
Poněkud naivní představa.
Zajisté, čest vyjímkám.
Totéž politikaření a "fackování"lidí, kdyby to šlo tak i bombardování by se dělo zde na obecní úrovni. Proto se v politice angažovat nemíním. Nemám již iluze o lidech. Ale pokud je při různých předvolebních setkáních možnost, tak pusu nešanuju a řeknu na rovinu, co si myslím. Možná hloupě myslím, ale zatím jsem svěrací kazajku nevyfasovala.

12 matka matka | 11. října 2015 v 2:33 | Reagovat

[9]: Něco je k dohledání i na internetu. Dám odkaz, snad se to nedostane do spamu

13 matka matka | 11. října 2015 v 2:34 | Reagovat

[9]: Něco je k dohledání i na internetu. Dám odkaz, snad se to nedostane do spamu

http://www.rozhlas.cz/regina/denik/_zprava/fanousci-sparty-chteji-bojkotovat-zapas-s-apoelem-kvuli-podpore-bezencu--1538951

14 Míra Míra | 12. října 2015 v 15:16 | Reagovat

[11]:

[12]:

[13]:
Díky za reakce a odkaz. Nechtěl jsem to pitvat, ale asi budu muset, i když se mi fakt nechce.  
Uvidíme, třeba si to ještě rozmyslím.
Polopravdy a výkřiky, takhle můžeme diskutovat až do rána, a že jsme si toho už užili.
Uvidíme.

15 matka matka | 12. října 2015 v 19:20 | Reagovat

[14]: Já nejsem UEFA, já si ten poplatek nevymyslela.
Já nejsem NATO, nebombarduji, ani humanitárně.
Já nejsem jakýkoliv jiný stát, který bombarduje (Francie, Anglie, Rusko,..)
Co se týká migrantů - v tom bych dala na zkušenost přímých účastníků, kteří s nimi mají zkušenost, zda jsou to běženci, nebo hlavně ekomomičtí migranti, případně budoucí "závisláci" na sociálních dávkách, stejně jako část naší populace.
Ale jak jsem psala - o lidech již iluze nemám.

16 Míra Míra | 12. října 2015 v 20:53 | Reagovat

Takže:
- UEFA si "tento poplatek" vymyslela? Kde to je zveřejněno? Že by konspirace?
- nejste NATO, to je pravda pravdoucí, atd. viz 15. No a co?

"Bombardování na obecní úrovni" by mě fakt rozchechtalo, kdyby to nebyla taková ..., ale to je jedno.
Myslím si, že problém lidí, kteří vše vědí a mají jednoduchá řešení pro všechno je v tom, že každého fascinují konspirační teorie. I ty přemýšlivé.
V novinovém rozhovoru se spisovatelem Umbertem Eco jsem se dozvěděl, že podle něj nejlépe formuloval před padesáti lety vášeň pro spiklenecké teorie Karl Popper tak, že nahrazují nepřítomnost Boha. Lidé nejsou schopni přijmout fakt, že spousta věcí se děje čirou náhodou. Když se v pozadí neskrývá žádná vyšší moc ani stařík na obláčku, je důležité si vymyslet, kdo za tím stojí. Je však obtížné si přiznat, že si za něco můžeme sami. A proto je třeba najít jiný důvod. Je to přirozená tendence, alespoň u naivů a neurvalců. Ale taková je většina lidí.

17 matka matka | 13. října 2015 v 10:08 | Reagovat

[16]:Bombardování na obecní úrovni - psala jsem kdyby to tak šlo, tak by se to děl. Stejně jako mezi sebou bojují různé klany v afrických státech, ...
Znám nenávistné vztahy na obecní úrovni, kde se věci rozhodně nedějí jen tak, čirou náhodou. Stačí, aby poražený ve volbách uvěřil jinému člověku, že když se spojí proti tomu, kdo vyhrál, že bude dosazen na funkci starosty,....I tomu se dá říci "bombardování bývalého spojence" na obecní úrovni.
Mezi neurvalost počítám i výsměch.
Jde o to, že mezi takovou většinu lidí se nemíním nechat zařadit a vmanipulovat. Jen doufám, že se tak již nestalo.

18 matka matka | 13. října 2015 v 10:12 | Reagovat

[16]: A čtete vůbec, co píše autor ve svých pojednáních?
To není spiklenecká teorie. To je skutečnost.
Bez staříka na obláčku. Leč s Alláhem.

Ovšem spěte dál.

19 Míra Míra | 13. října 2015 v 13:00 | Reagovat

[18]:
Kdo? K.Popper?

20 Míra Míra | 13. října 2015 v 22:59 | Reagovat

[18]:
Používání terminologie Honzy nic v této ani jiné diskuzi neřeší. Kdekdo má svého guru. Důležitější je používat vlastní mozek a hlavně mít po ruce nějaké argumenty.

21 matka matka | 13. října 2015 v 23:05 | Reagovat

[20]:Argumenty dodává autor.
A čtete vůbec, co píše autor ve svých pojednáních?

22 Míra Míra | 13. října 2015 v 23:12 | Reagovat

[17]:
Nenávistné vztahy na obecní úrovni povýšit na konspirační teorie celosvětového významu je fakt odvaha. To, že se nějaký strejda dohodne s jiným strejdou na tom, že podrazí jiného strejdu na vesnici je možné.
Ale že například Američané nepřistáli na Měsíci a že si sami zbourali WTC, tomu už může věřit jen...No to je jedno. Přesvědčeného nepřesvědčíš, víra tohoto druhu je stav, kdy fantazie triumfuje nad rozumem. A radostně přejímá zprávy odkukoliv, jen když vyhovují původní teorii. Kritické myšlení, pohled na problém ze všech stran, to je nahrazováno vírou. No, potěš příroda.

23 Míra Míra | 13. října 2015 v 23:17 | Reagovat

[16]:

[19]:
Jedním ze základních znaků manipulace je, že neodpovídáme na konkrétní dotazy, trváme si na svém, někdy si dokonce protiřečíme, ale nic konkrétního neřekneme. Parádní příspěvek do diskuze.

24 matka matka | 13. října 2015 v 23:20 | Reagovat

[22]: No potěš příroda - mikro a makro jedno jsou, vše souvisí se vším. Žádnou odvahu to nepotřebuje.

[23]: samomluva ?

25 Míra Míra | 13. října 2015 v 23:29 | Reagovat

[24]:
Ha, ha. Obojí potřebuje odvahu, ale hlavně IQ. Howgh.

26 matka matka | 13. října 2015 v 23:34 | Reagovat

[25]: Nechám Vás tedy samomluvě napospas.

27 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 19. října 2015 v 12:06 | Reagovat

Prosím Míru a Matku, aby z diskuse nedělali Facebook a ušetřili druhé svých mnohdy ničím nepodložených dialogů.

28 Matka Matka | 20. října 2015 v 15:38 | Reagovat

"Podivná věc pane. Les se dal na pochod."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama