Říjen 2015

Stěhování národů - konec Evropy? - 13/? Herostrátos-Merkel

26. října 2015 v 21:49 | Gregor Moldavit
časopis květy

Samozřejmě to pravda je, stačilo by pár výňatků z jejich projevů. Vůbec nechápu, jak se tenhle člověk mohl stát ministrem vnitra? Ten by neměl ani na ministra pro národnostní menšiny, jako byla třeba Džamila. Jenže tohle jsou právě Merklové věrní, kteří budou říkat to, co ona si přeje.

Tihle lidé jdou k mama Merkel, která dá každému na co si vzpomene. Ona je ten pohádkový džin z flašky, stačí se dostat do Německa a vyslovit přání. 215 starostů z NRWestfalen poslalo Merkel dopis, ve kterém upozorňují, že nemá cenu posílat jim další migranty, oni pro ně nemají místo. Pak šetrně poukazují na to, že starosta a zaměstnanci města jsou placení za to, aby se starali o město a jeho obyvatele a nemůžou udělat to, co dělá právě Merkel, tedy s vlastní prací praštit, na vlastní obyvatele se vykašlat a začít se starat jenom o obyvatele Afganistánu a Sýrie. Všude sílí radikální pravicové strany. NPD (nacisti) už prakticky neexistovala, nyní je tu náhle nazpět a v plné síle. 502 ubytoven v Německu už bylo od radikálů zapáleno. Tady byl zažehnut další holocaust. Co dělá Merkel? Do tohoto ohně přilévá oleje výroky, že kdo je ze Sýrie, má automaticky právo na asyl, že jsou u nás vítáni, že Německo potřebuje mladé pracovní síly... Všichni už křičí po zavření hranic Schengenu, ona mluví o tom, jak se o ty na cestě musíme lépe postarat, tedy motivovat k cestě do Německa další a další.

Tento pár s dítětem sebou v Maďarsku praštil na koleje a začal hystericky řvát. Obával se, že by je mohli registrovat a tím by už neměli právo na asyl v Německu. Tito lidé prchají před válkou? Ti lidé jdou do Německa! Tady se jedná o stěhování národů!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384478-nekontrolovany-pohyb-desetitisicu-lidi-musi-skoncit-shodli-se-lidri-eu.html
"...Uprchlíky tak bude možné registrovat i při jejich odchodu z Řecka směrem do dalších zemí.
Teď můžeme začít přerozdělovat, pochvaluje si Merkelová..."

Ta ženská to svým rozumem zřejmě nikdy nepochopí. Oni nechtějí být registrováni už v Řecku, oni nechtějí být někam přiděleni, oni jdou do Německa! A do Německa jdou pro německé sociální dávky, do Německa jdou, protože ona je tam pozvala. Jediné, jak ten proud zastavit, je její okmamžité odstoupení z funkce kancléřky!

Mrtvoly na Lesbos.

Ty vyplavilo moře, ale jak se do něj dostaly? Možná se potopil člun, ale kdo to kdy zkoumal? Na tom pobřeží nocují tisíce migratů. Kdo má u sebe peníze a večer si lehne ke spánku, ten se ráno nemusí probudit. Do Německa dorazí ti, kteří na to fyzicky a finačně mají. Lidský život mezi nimi nemá velkou hodnotu. Chápe vůbec Merkel, kdo všechno mezi těmi herzlich vítanými se k nám dostal? Vrazi, teroristi, IS bojovníci, islámští fanatici, ... A zhruba milion dalších je z Turecka na cestě. Někdo třeba pryč před válkou, ale většina je na cestě do Německa. K té Merkel, která je pozvala, která každému všechno dá. Její poslední šílený výrok: "Každý z nich má právo na posouzení jeho nároků na asyl v Německu." Tak posuzuj, o každém víš jenom tolik, co on sám o sobě řekne.

Schlepper svého zákazníka poučí, co se má v Německu říkat, aby člověk dostal asyl. Že Orientálec je strašně chytrej, zatímco ten bohatý Němec je úplný idiot, považují tito lidé za naprosto samozřejmé. Merkel jim to konečně každým proslovem potvrzuje. Každý z nich má v Německu na všechno právo. Nevím ale, co tomu řekne soudce, rozhodující o asylu, když od sta Afgánců uslyší stokrát ony dvě věty: "Talibáni mi zavraždili příbuzné. Chtěli zavraždit i mě, ale na poslední chvíli se mi podařilo uprchnout." Nenapadne ho zeptat se, proč se nedal k afgánské armádě, která proti talibánům bojuje? Takoví lidé tam existují taky. A jako vrchol celé nesmyslnosti: v Afganistánu s nimi bojují proti talibánům i němečtí vojáci. Němci tam nasazují své životy, aby si mladý Afgánec přišel do Německa pro sociální podporu? Co tomu říká mama Merkel? Afgánský muslim prošel půl Asie a potom Evropy a to vše na útěku před talibány? Jak blbej musí kdosi být, aby mu to věřil. Proč nežádal o asyl hned v Pakistánu?

K vyškolení migranta taky patří:
"A nesmíte se nechat registrovat ve státech před tím, ty nic neplatí. Musíte se prorvat do Německa, tam dostanete všechno možné bez práce. Dětem a ženám říkejte, že mama Merkel jim dá domeček se zahrádkou a všechno bude zadarmo. Ať se jí všude dovolávají. Ona jim už po cestě pošle autobusy a zvláštní vlaky. Všude po cestě na Evropany apelujte: Kde je váš křesťanský humanismus? To na ně platí. Jsou to blbci!"

Nevěříte tomu? Byly mi asi 3 roky, když mi babička četla pohádku od Boženy Němcové, O kocouru, kohoutu a kose. Každý ze tří synů dostal jedno z toho a k tomu radu. "Běž s tím daleko do světa, kde jsou lidé hloupí." To mě zaujalo. Jsou skutečně lidé daleko ve světě hloupí? Existuje určitá vrstva lidí, kteří jsou bohatí více na děti než na peníze. Právě u nich je představa takovéto vlastní chytrosti značně rozšířena. Jak vidíte, nemusí to být jen v Arábii.

A takovýto Orientálec už se vidí, jak dostane svůj domek se zahradou a měsíčně tolik a tolik peněz na sebe, ženu, děti, jak si pozve i své zbylé ženy, deklarované jako příbuzné na návštěvě, zažádá pro ně o asyl, pak si je velkoryse vezme do svého domu, za což zase musí od německého státu kasírovat další peníze. On se přeci ujal asylantů. Ty mu porodí další děti, což jsou zase peníze. Takže si bude žít jako paša v harému, měsíčně dostane od státu 3000 € bez pohnutí prstem a bude velkým pánem.

Škoda, že Merkel nezná aspoň tu českou pohádku od Boženy Němcové. Ono by ji přešlo stavět někde na pobřeží nějaká centra pro registraci a přerozdělovaní. Tihle lidé jí to okamžitě rozmetají a potáhnou dále. Kam? Inu daleko do světa, kde jsou lidé hloupí. Tak hloupí, že si pustí k moci šílenou Merkel, která jim vezme jejich vydřené peníze, aby je vyházela z okna pro tyhle chytré, kteří nerespektují žádné naše zákony, jenom se k nám po statisících valí a dvěma prsty ukazují k nebi své vítězné arabské V. "Hurá, jsme v té daleké zemi, kde jsou lidé hloupí!"


Merkel chce do své země mladou krev. Jistě, Němci stárnou a migranti jsou mladí, ale každý vykládá, jak si k sobě vezme do Německa rodinu. Kdo to je? Otec, matka, babička, dědeček? A jejich ženy budou mít děti a ty hned zase děti. Muslimové jsou velmi plodní. Jak už jsem uvedl, jenom z letošních migrantů může být za 20 let tolik lidí, jako ma dnes Německo všech obyvatel dohromady. Pro Evropu tady vznikla aktuální otázka: "Dokážou Němci včas vyměnit Merkel, nebo ona dříve vymění svůj národ za Asiaty?"

Nyní ale ona původní otázka, co se děje téhle Merklové v hlavě???

Tak předně, je už u moci příliš dlouho! To lidem poškodí rozum. Moc kancléřky v Německu už nestačí. To je jí už příliš malé, je potřeba zvětšit imperium. Povšimněte si, že Merkel se už dávno o Německo prakticky nestará, cítí se vládkyní EU. (První půlrok jsem od ní slyšel Řecko, druhý migranti.) Ale to ještě nestačí, teď jde o to, dosáhnout něco ještě vyššího, třeba nesmrtelnou slávu. Jak? Rozšířením impéria, vítěznou válkou, nebo aspoň zvýšením počtu vlastních poddaných. Stát se biblickou královnou ze Sáby, pramatkou nového nadnároda o které si budou všichni ještě za tisíc let vyprávět.

Už je to dlouhé dost, na tohle téma v příštím dílu...

Stěhování národů - konec Evropy? - 12/? Němci-3

20. října 2015 v 21:04 | Gregor Moldavit

chorvatská hranice

Na hranicích s Maďarskem a zemí kolem se denně odehrává ta samá scéna. Další ilegální migrant ten ostnatý drát překonal a byl chycen policií. Jak to, že vstoupil ilegálně na území Maďarska?
"Já jdu do Německa, mě pozvala Merkel. Co je mi do toho, že vy tady máte svoje Maďarsko? Já se vás neprosil stavět mi ho do cesty. Odvezte mě na hranici s Rakouskem, ale rychle hergot!"

Na toho evropského křesťana je potřeba zařvat a poručit mu a on začne poslouchat. Tak byli tito migranti na svoji cestu vyškoleni. A ejhle, ono to tak skutečně funguje. Kdo tohle tažení proti Evropě naplánoval nebyl žádný blbec. Maďaři je nakonec odváželi na rakouskou hranici a další den byli v onom vysněném Německu. Autobusy a vlaky, přijíždějící ve strašlivém stavu, jsou pro ně skutečně zdarma, platit musí jenom ti místní, ti, kteří se v té či oné zemi nalézají legálně. To migrantům znovu potvrdilo jejich přesvědčení, že na ně žádné evropské zákony neplatí, ty jsou jenom pro ďaury. Oni si můžou dělat co se jim zachce a jít kam se jim zachce a všichni jim musí dát ubytování a stravu, uklízet hory jejich odpadků a exkrementů, které za sebou zanechávají. Takže herzlich willkommen v Německu a tady si začínají vyřvávat další práva. Co při nejhorším čeká odmítnutého asylanta je letenka domu a 600 € na dlaň, aby tady byl takto motivován za měsíc pro další peníze znovu. Není výjimkou, že někdo si přišel už po čtvrté. Do Německa, pochopitelně! Třeba v Turecku nedostane nikdo nic a chápe to jako samozřejmé. Je v islámské zemi. Náš ministr byl teď v Saudské Arábii apelovat, aby jich pár vzali, jsou to přeci jejich muslimští bratři. Odpověď: "nebereme nikoho!" (Podařilo se zjistit, že dosud ze Sýrie vzali 4, slovy čtyři, uprchíky, patrně ne zrovna chudé.)

Koho v Německu potkám, nenávidí Merkel na smrt, ve zbylé Evropě to nebude moc jiné. Zvláště třeba na Lesbos, kde už obyvatelé vůbec nemůžou vycházet z domů. Že by ještě nějaký dobrý vůl stál na nádraží v Mnichově s plakátem "herzlich willkommen!, to už asi ten případ nebude. Každý už asi pochopil, co nás čeká, jenom soudružka Merkel má oči zastřené vlčí mlhou. Mezi tím už je to v různých, dříve idylických a poklidných, městečkách Německa podobné, jako v Řecku, nebo jižní Itálii. Ulice plné černých tváří a zahalených žen, nepříliš vlídného pohledu. Jak jsem to předpověděl, všichni rozzuřeni tím, že jim ti proradní Němci nedali, co oni si vysnili. Pro místní tady platí - po setmění raději nevylézat na ulici. Tohle ještě před rokem bývala jejich dědina, kterou si s takovou německou pílí po generace stavěli a zvelebovali. Teď je v ní více migrantů, než původních obyvatel. A s klesající podzimní teplotou a stoupajícím počtem těchto ilegálů, se situace na obou stranách stále přiostřuje.

Nutno ale říci, že poměry v lágrech jsou skutečně nepřijatelné a nesnesitelné. Merkel si pozvala více hostů, než může pohostit. To za ní mají dělat komuny, které to nikdy nemůžou zvládnout. Na německé obyvatelstvo, které jí za její funkci platí, nyní přijde zvýšení daní a Schäuble tu svoji černou nulu taky asi nedokáže. Bilionové dluhy Německa se budou dále zvyšovat. Konkrétně: zadlužení Německa obnáší 2,216 bilionů € a každou vteřinu se úroky zvyšuje o 1556 €. (Bilion je tisíc miliard, nebo milion milionů.) Nikdo zatím neví, jak to vyřešit pro příští generace? "Jak se podíváme jednou našim vnukům do očí?" ptají se Němci už pár let. Německo nemá dost peněz na opravu škol, zaměstnání dostatečného počtu učitelů, na opravy dálničních mostů... 3,4 milionů německých důchodců žije pod hranicí chudoby, 900 000 z nich má minijob. Ti, co na to ještě mají sílu a něco našli. 3 miliony russische Aussiedler a spojení se zkrachovalou NDR naši důchodovou kasu zruinovalo. Kde je ta doba, kdy běžný německý důchodce přezimoval na Kanárských ostrovech? Včera to v televizi řekli docela hezky. "Německý důchodce, pokud to zrovna nebyl poslanec, jde do důchodu, ale ne na zasloužený odpočinek." Kdo má v Německu důchod nad 1300 €, platí z něj daně. Z důchodu, který byl v produktivním věku zdaněn už stokrát. Platíme daně z placení daní. Tedy: na benzín se přirazí daně a na ně DPH. Daň, kterou odvádíme, je hodnota, za kterou musíme zaplatit daň z přidané hodnoty. A soudružka Merkel si sama stále zvyšuje plat i diety, ze kterých nikdy nemusí vydat ani cent. Nebo si snad někdo myslí, že po slavnostní večeři s francouzským presidentem musí vytáhnout vlastní peněženku?

Německý národ tuhle soudružku Merkel už dávno v nejmenším nezajímá. Ona chce vládnout světu a snad už ani neví, že je od těch Němců placená, pouze od nich a ne ze Sýrie, nebo odjinud. Její starostí je Řecko, její starostí je sysrský uprchlík v Jemenu, nebo Turecku. Odkloní 10 miliard pro migranty (které nikdy nebudou vzdáleně stačit) tady v Německu, nabídne Turecku 3 miliardy €, aby se prý poměry v jejich lágrech zlepšily. Ona si snad skutečně myslí, že potom nepůjdou do Německa? Jak infantilní smí být dnes v Německu člověk na funkci kancléře?

Jeden z těch migrantů, Afgánec, zapíchnul včera v lágru nožem druhého, pak vyšel na ulici a těžce zranil náhodného německého chodce, 22 let. V Kolíně zase pomatený německý extremista těžce zranil starostku, důvod zase migranti. Německý národ z toho šílí, každému je jasné, tohle je zatím jenom začátek. Tady je na cestě občanská válka, nebo další Hitler.

Němečtí dobrovolníci v lágrech, pracující často zdarma a z idealismu, se začínají bát o holý život. Z jejich daní migranti žijí, oni jim zdarma pomáhají a jaké za to slyší díky? Nadávky a výhrůžky. Protestují migranti, protestuje německé obyvatelstvo.

A denně do Německa přichází deset tisíc dalších migrantů k tomu. Není už je vůbec kam dát. Asi 300 000 jich žije v Německu kdesi ilegálně, není nikde registrováno. Migranti registrovaní v lágrech tam fyzicky nejou, pro jídlo si tam chodí jiní, kteří v tom místě nemají co dělat.

První půlku tohoto roku jsem od Merkel slyšel jenom slovo "Řecko", tu druhou slyším "migranti". Ona dávno zapomněla, že přísahala sloužit německému lidu a škodu od něj odvrátit. Německý národ ona vůbec neuznává, to je pouze pracující lůza, která pro ni vydělává miliardy, aby ona je vyhazovala z okna, bezcenná masa, která má migrantům dobrovolně a bezplatně uklízet posrané záchody, aby si nestěžovali, aby se jim tady líbilo. Učitelé byli přepracováni, na nové učitele pro německé děti stát neměl peníze. Teď se budou za státní peníze zaměstnávat tisíce nových učitelů pro migranty. Němečtí nezaměstnaní hledají třeba roky práci, místa se budou nyní zřizovat pro cizince, aby se mohli zapojit do pracovaního procesu. (Češi tu 7 let pracovat nesměli, aby Němcům nebrali práci.) Pracovní místa pro migranty, kteří si přišli do Německa pro sociální dávky, vyšší, než byly u nich platy. Utíkají před válkou? Tak proč nezůstanou v první zemi na cestě, kde válka není? Ti lidé nejdou pryč odněkud, ti lidé jdou do Německa.

Mezi tím Migranti protestují proti špatným podmínkám v lágrech, v Drážďanech protestuje PEGIDA proti migrantům a dohromady všichni svorně nadávají na Merkel, která podvedla a zklamala obě strany. Ta se usmívá v Bundestagu a nechává si tleskat od zbytku svých dobře placených věrných, zatímco Německo se mění v sud prachu, který jednou musí vybouchnout.


Za celý svůj život, ani za komunistů, jsem nezažil politika od svého národa tak prokletého a nenáviděného, jako je dnes v Německu tato Merkel. Ale jí je to úplně jedno, s ledovým klidem vyhazuje desítky miliard €, které pro svůj vlastní lid nikdy neměla. Co má být? Zvýšíme daně, zvýšíme dluhy. Táhne do propasti nejen Německo ale i Evropu a nakonec i svoji stranu CDU. Kdyby dnes byly volby, nedostala by CDU ani tolik hlasů, kolik má členů. Německá, naprosto přepracovaná, policie volá po maďarském řešení, ale jejich politikové neslyší. Co vedlo a stále vede tuhle Merkel k její politice zničení vlastního státu, proč se německý národ nebrání?

Chtěl jsem to napsat v tomto dílu, ale je stále něco aktuálního, takže až příště. Na závěr ještě jedna, zdánlivě bezvýznamná, událost:
Německé děti, místo do školy, byly poslány do lágru stlát migrantům postele!
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/383821-zatimco-bezenci-snidali-osmaci-jim-stlali-postele.html
Moje matka by na to asi řekla, "no bóžíčku, ono jich pro trochu práce neubyde." Já to vidím zcela opačně, tady už se měly kutálet hlavy zodpovědných!

Tak předně !!! tady bylo ukázáno, kdo je odteď v Německu pán, který musí vše dostat bez pohnutí prstem a kdo je otrok, který musí naopak zdarma pracovat. A to nezapomenou ti migranti a to nezapomenou ty děti. A ty děti budou za pár let dospělé a možná to přispěje k rozhodnutí, dát se k nějaké extrémní skupině a zato pomstít. Tohle nebyla práce, která by někoho šlechtila, naopak skutečná pohana! V tom byla asi nadělána ta největší škoda.
K tomu přijde, že ty děti se mohly nakazit nějakou chorobou, kdož ví, co ti migranti sebou přinesli? Naopak děti pomáhaly v jídelně, kde cizí osoba dle německých hygienických předpisů nemá co dělat.

V každém případě patří děti do školy a nejsou bezplatná pracovní síla, jako tomu bylo kdysi před zavedením povinné školní docházky, nebo je dnes běžné v jiných, zaostalých, zemích. Stává se od letošního roku z Německa taková země bez práv a bez zákonů?

pokračování, co se asi někomu odehrává v hlavě...

Stěhování národů - konec Evropy? - 11/? Němci-2

12. října 2015 v 20:14 | Gregor Moldavit
Cíl je dosažen.

I já jsem byl migrat, uprchl před komunisty a vím jaký to byl pocit "jsem v Německu". Právě proto okamžitě vidím, že tady není něco v pořádku.
Takhle se nechová člověk, který musel před něčím uprchnout a teď žádá hostitele o přístřeší a skývu chleba. Takhle se chová vítězný islámský nájezdník. Šílená choromyslná Merkelová, podívej se jim do ksichtu!

Před lety ukazovali školu koránu v Iránu. Padla otázka, proč těch budoucích učitelů je školeno tolik?
"To je pro Evropu. My víme, že si tam všichni islám přejete, ale vaše vlády vám v tom brání. Jednou si to ale jistě vybojujete a my vám přijdeme na pomoc."
Tahle pomoc tedy právě přichází.
Kdysi jsme seděli na písku pouště a já diskutoval s místními muslimy o islámu. Jeden mi vykládal, že islám je mírové náboženství. Namítl jsem, že Mohamed ho šířil výhradně mečem.
"To špatně chápeš", byl jsem poučen. "On zvedl meč pouze proti těm, kteří islám nepřijali dobrovolně."
Tuhle větu by si od letošního roku měl každý Evropan vrýt do paměti. Od teď budeme všechno dělat tak dobrovolně, jako jsme za komunistů chodili dobrovolně do 1. Máje.

USA bombarduje IS a Rusko bombarduje IS, ale tahle hrstka šílených náboženských teroristů stále postupuje, dobývá další území, masakruje obyvatelstvo, znásilňuje bestiálním způsobem ženy, řeže hlavy mužům, ničí kulturní památky lidstva a dvě zmilitarizované velmoci tohoto světa je nezastaví. Německá vláda jim k tomu dláždí cestu do střední Evropy a nikdo se neodváží postavit se na odpor, nebo jen tak výjmečně, že dohromady nic nezmůžou. Alláh je na cestě k nám!


Jenže téhle duševně nemocné osobě už není možné něco vysvětlovat. Táhne do záhuby nejen Německo, ale celou Evropu. Otázka "jak je to možné"?

Po internetu už kolují takovéto obrázky nejtěžšího kalibru. Možná nejsem sám, kdo to všechno vidí velmi černě. Kde ale vzala v dnešní době jedna osoba takovou moc, tohle napáchat?

My nevíme, co se teď vlastně stane? Něco takového tady v dějinách lidstva ještě nebylo. Migrace a stěhování národů tady byly vždycky, ale většinou se ti místní stavěli na odpor.

Je tohle vtip, nebo to bude za 20 let skutečnost?

Více raději příště, tohle mi možná někdo vymaže. Dát to sem v němčině, pak docela určitě a ještě mě čeká třeba soud. Začínám si v Německu připadat jak za Husáka v době normalizace. Takže k Němcům zase v dalším dílu.

Ledacos jsem v životě zažil a napsal řadu historických rekonstrukcí z dávných dob. Co tady se ale právě děje, to nejspíše na tomto světě ještě nebylo viděno. Snad jenom v podivných mýtech.
Vzpomeňte jak Mecbeth a Banque potkali tři čarodějnice, které jako by náhle ze země vyrostly.
"Buď pozdraven Mecbeth, který králem budeš."
I Banque se jich zeptal, proč jemu neprorokují?
"Buď pozdraven Banque, menší, však šťastnější."
Podivil se Mecbeth. "Země má bubliny jako voda a z nich se tyto tři baby vynořily."
Později se jich zeptal, jestli zahyne? Podivná byla jejich proroctví:
"Kdo z ženy zrozen, ten tě nezabije. Zemřít můžeš, až les se dá na pochod..." (A tak nějak dále, já to viděl v Tylově divadle před 50i lety.)
"Taková věc se stát nemůže," byl přesvědčen Mecbeth. Skutečně se stal králem, k čemuž se provraždil. Ale štěstí mu nepřálo věčně. Ve válce přiběhl jeho zvěd, celý vyděšený:
"Pověz, cos viděl tam za plání bitevní!"
"Podivná věc pane. Les se dal na pochod."

pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 10/? Němci

8. října 2015 v 19:48 | Gregor Moldavit
Tak tohle si může frau Merkel, pachatelka celé té hrůzy, vychutnat ještě za svého života na vlastní kůži. Žena v islámském státě Německu nesmí vyjít na ulici, ale ani třeba na vlastní zahradu, nezahalená. Toliko německé zákony roku 2035. Vlastně to ani zákony nejsou, ty byly zrušeny, zákonem je Korán.

V Saudské Arábii jsem se o to zajímal, byl ale překvapen, že ty jejich "zákony" vlastně v koránu vůbec nestojí. V něm stojí toliko "všechno". Co v něm není, neexistuje. Silniční pravidla? Je v koránu přednost zprava? Jediná odpověď, na tuto, ale i jakoukoli jinou otázku:
"V koránu je psáno všechno!"
Právě tak ono zahalení ženy. Kde je to tam psáno? Vím, tam je všechno, ale kde je tohle? Údajně prorok řekl, že když muž mluví k cizí ženě, musí to být jako zkrz závoj. To by se ale přeci dalo právě tak interpretovat, že ho má mít ten muž.
Pro křesťana nic tak překvapivého. Z bible si konečně taky může každý odvodit, co se mu právě hodí do krámu.

Co se týče těch dnešních skutečných německých zákonů, tak ty by mi musel vysvětlit odborník. Němečtí pohraničníci musí pouštět ilegály, ale mají chytat schlepper. (Toliko samovolný rozkaz Merkel, v rozporu s německými zákony, se zákony EU, se stanovy její strany CDU.) V Passau už sedí v base 800 převaděčů a nikdo neví, co s nimi dále. Můžou dostat až 5 let. Když ale jejich zákazníci přijedou do Mnichova, čeká tam na ně pár idiotů, najatých od Merkel, s plakátem "Herzlich willkommen". Ona si je přeci pozvala. Jenže vézt je před tím autem, to je trestní čin. Tak co ta Merkel vlastně chce? Dle německých zákonů je ona sama ten největší Schlepper. Vždyť je to jako by někdo za nápomoc k vraždě dostal vysoký trest, vrah sám byl ale oceněn coby největší humanista! V tom samém státě, podle jednoho zákoníku.

Za jak dlouho že ten islámský stát Německo může být vyhlášen? Jenom letos bude počet migrantů jeden a půl milionu. On to nikdo přesně neví, hlavně že máme Bundesamt für Migration, který zřejmě nedělá vůbec nic. K tomu se ještě vrátím v dalším dílu. Každý, kdo dostane asyl, nebo nebude poslán nazpět, má právo vzít si sem rodinu. Babičku, dědečka, tetu, ženy, děti, které budou mít za pár let zase děti. To znamená okamžité zhroucení školství, sociálního systému, kranken- a rentenkasy. A ty ženy jsou plodné. Jenom z této letošní migrace může být za pouhých 20 let 80 milionů německých muslimů. To je ale dnešní celkový počet obyvatel NSR!!! (A v tom už pár milionu muslimů je, už dnes se všude staví mešity, první kostel kdesi v sev. Německu už byl přestavěn na mešitu.) Nastane tedy právě takové hospodářsky neřešitelné přemnožení, které dnes vede v Asii i Africe k občanským válkám, islámskému fanatismu a hromadnému odchodu někam do země zaslíbené. A tam, kde není životní východisko, je navíc nejlepší podhoubí pro boží bojovníky. Už za 20 let může být zcela zchudlé Německo vyhlášeno islámským státem. Merkel se cítí být spasitelkou světa, ve skutečnosti ho definitivně vede do záhuby. Co dělalo dosud Evropu Evropou, byly 2 děti v průměru. (Dokonce i Češi se za pár let z Husákova inkubátoru vzpamatovali a primitivního množení zase nechali!)

Tohle se začalo objevovat kolem Ludwigsburgu. Policie zatím pachatele nechytla. A kolik by za to dostal? Jistě dobrý nápad vyjádřit své mínění a nezapalovat při tom ubytovny. Jenže tu Merkel tohle nezastaví. Ta se cítí být další biblickou pramátí nějakého nového nadnároda. A Němci jsou zděšení, nadávají, začali ji skutečně nenávidět, ale jdou za ní do vlastní záhuby, jako šli kdysi za svým vůdcem.

Před pár dny mi povídá přes plot můj soused, rodilý Bavorák:
"Nikdo není blbější než Němec. Každý jiný národ už by šel na barikády. My si necháme vzít všechno, mlčíme a druhý den jdeme zase pracovat."

Proč se Němci nepostaví na odpor, proč už nebyla vyhlášena generální stávka za svržení Merkel? O tom, jak to vlastně s tím německým národem je, a jak to asi s tím arabským bude, napíšu příště....

Erteple 4/? - Kartoffelfest

6. října 2015 v 20:37 | Gregor Moldavit

K onomu povídání o bramborech pár fotek z Kartoffelfest in Neualbenreuth. Není to daleko od Chebu.
Co ten selský rozum od prvního ruchadla do dnes vymyslel, není tak špatné.
Tady se vyrábí lana k vázání snopů ze slaměných stébel. Materiál nic nestojí a nakonec se vše dá buď spálit, nebo použít jako podestýlka. Nikdo si toho moc nevšímá, ale mě to zajímá.
"Budete se na mě zlobit, když vám jedno to lano přetrhnu?"
Prý to přežijí. Tak ho popadnu a všichni oněmí úžasem. Přetrhnu ho mojí obří silou jak nitku.
Co? Že tomu nevěříte? No vždyť já taky lžu jako když tiskne. Myslím ale, že ani skutečný silák by ho nepřetrhnul. Použije se jednorázově a pak se zbylým senem zužitkuje.

Když tyhle všechny mašinky a patenty vidím, povětšinou předváděné od starců, tak si vzpomenu na současnou situaci tady v Německu. Dle Merkel jsme všichni už starý šrot a k ničemu, ona si musela pozvat milion mladých Arabů, aby na nás pracovali a nás staré živili. Jo, Merkel, tak to se asi budeš divit.

Na studiu jsem se ptal kolegy z Afganistánu, co se vlastně u nich tak vyrábí. Povídá:
"U nás ještě nebyla vyrobena ani sklenice na vodu."

Před návratem ze Saudské Arabie jsem šel do obchoďáku, nakoupit nějaké dárky. "Dejte mi nějaký typicky arabský výrobek."
Prodavač se na mě podíval jak na vola. Pak rozpačitě ukázal: "máme tady nějaké krajky z Libanonu."
"Hm, co třeba nějakou zdobenou kávovou konvici?"
"Těch máme hodně, ale ty jsou z Honkongu."
Musel jsem si uvědomit, jak se věci mají. Arabové dokážou vyrábět děti, dokonce ve velkém množství, ale jiný výrobek? Saudský Arab, pokud vůbec pracuje, pak jako řidič, nebo prodavač-obchodník. Z toho ovšem žádný výrobek nevzejde.
Znáte nějaké arabské auto, letadlo, traktor, nebo podobně? Arabové jsou studovaní a jistě často i šikovní řemeslníci, ale jestli budou tvořit dorost u VW a BMW, o tom silně pochybuji. Možná budou něco jako Vietnamci v ČR, každý nějaký malý krámek, možná budou žít z dětí, jako v ČR Cikáni. Nás staré ale určitě živit nebudou. Že chtěli všichni do Německa kvůli sociálním dávkám je všeobecně známé tajemství.
Kdo chce, může si na jednom políčku ještě nahrabat k večeři pár vlastních brambůrek.

Pokračování, asi ještě jeden díl...

Stěhování národů - konec Evropy? - 9/? lágry

2. října 2015 v 22:07 | Gregor Moldavit
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/382293-uprchlici-se-spis-podobaji-mlade-armade-varuje-orban.html
To je přesně to, co já tady od začátku říkám. Tohle je stěhování národů. Škoda, že neexistuje možnost, vysvětlit to té spasitelce světa, šílené paní Merkel.

Můj komunistický otec mi často vykládal varovným hlasem "informace", které si přinesl ze stranického školení KSČ a kterým dost omezeně sám věřil.
"Jeden takovej mladíček se nechal obelhat západní propagandou a uletěl svazarmovským letadlem do NSR. Teď se tam válí v zavšiveném lágru a svého činu lituje." To jako aby mě správně vychoval a já se obelhat nenechal. Kdo věří, jako by věděl. On tedy nelhal, jenom lži reprodukoval. Kdo něco o tom západě skutečně věděl, byl pro něj obětí západní lživé propagandy.

Brzy jsem pochopil, že tohoto člověka nelze brát vážně, je to komunistický cvok, a o ničem s ním už nediskutoval. Že v tom lágru budu jednou já taky, jsem ovšem ještě taky netušil a skutečné informace o tom západě jsem neměl. Ty musela moje podvedená, obelhaná generace pracně hledat. V onom jeho socialismu jsem byl při politických prověrkách 1971 na hodinu vyhozen z kvalifikované práce a živil se až do útěku jako bagrista v pohraničí. To skutečně šokující pro mě bylo, že jsem se nestal jeden z mnoha bojovníků za svoji zem, ale naopak výjimkou. Všichni kolem vše odkývali a mě označili za blbce, který neumí držet hubu. Tím jsem se s nimi ale taky rozloučil. Tohle je jejich země, vlast těch, co hubu držet dokážou. Koncem onoho roku jsem zdrhnul do NSR. Ten lágr nebyl příjemný, ale taky ne zavšivený, a nikdy jsem svého útěku na svobodu nelitoval. Bylo to nejmoudřejší, co jsem kdy v životě udělal. Tedy aspoň až do letošního léta. Teď si ze mě leckdo dělá šprťouchlata, jestli neemigruji nazpět do ČR? Kdož ví? Nebyla by to ovšem emigrace, pouze změna bydliště. Je docela pravděpodobné, že mnoho mladých Němců teď začne opouštět Německo, skutečně emigrovat, a hledat si své štěstí v různých jiných zemích. Třeba odejdou do Austrálie, nebo do Sudet, o kterých jim vyprávěli jejich rodiče. Začalo vandrování národů, zesílené tím, že si tahle, zřejmě choromyslná, paní Merkel pozvala půl třetího světa k sobě do Německa.

O tom lágru a životě v něm bych teď trochu vyprávěl. Právě dnes totiž mluvil v Bundestagu k problému migrace ministr vnitra Thomas de Maiziére. Čekal jsem, že přítomní ho zlynčují, nebo aspoň mu vynadají do volů, ale oni mu tleskali. Právě tak jako Merkel neřekl jedinou konkrétní větu, jenom co se plánuje a co by se mělo udělat. Mimo jiné pronesl, že migranti si musí uvědomit, že nemohou klást příliš velké nároky, nesmějí se v lágrech prát a musí mít trpělivost. Kdybych měl tu možnost, tak ho do takové haly na týden zavřu a Merkel na pryčnu vedle něj. Ta zase včera pronesla další její oduševnělý proslov, jak v budoucnosti musíme zlepšit podmínky v zemích migrantů, aby už k nám nechodili. Svým rozumem stále nepochopila, že ti lidé neemigrují odněkud, ale jdou někam do země Aláhem zaslíbené, konkrétně do Německa. Na zlepšování čehosi v jejich zemích se jí můžou akorát vykašlat. Navíc nebude nikdy v našich silách měnit cokoli v jejich zemích, to by si museli udělat oni sami.
(Když slyším tyhle keci, tak bych rád položil podmínku: "Udělejte z Chánova prosperující město, které platí daně do státní kasy, a pak můžete řešit tragedii Afriky, nebo přemnožení Asie!!!")

Zavřít paní Merkel na pár dní do takového lágru by skutečně neškodilo. Možná by si pak uvědomila, co to napáchala. Jenže to je ten vtip, že ona a jí podobní žijí daleko od této reality. zenam-v-nemeckych-taborech-hrozi-nasili-v-noci-nechodi-ani-v-wc

Každý den přijíždí do Mnichova 10 000 dalších migrantů, Německem se jich právě ilegálně potuluje asi 300 000, a kancléřka této země blábolí cosi o tom, jaké plány má na příští pětiletku. Že většina Němců požaduje její okamžité odstoupení, k tomu postavení před soud, o tom nejspíše vůbec nic neví. Mnoho migrantů z těchto lágrů utíká, naopak si při vydávání jídla přijde pro jednu porcičku více barvených, kteří tam nejsou vůbec registrovaní. V Německu vládne anarchie, policie nemá žádnou možnost dostat situaci do ruky a den ze dne se vše přiostřuje.

Pan Ministr zakázal rvačky v lágru. Ten vůl! Hrál si vůbec někdy jako dítě na ulici, aby znal její zákony? Vím co jsem sám zažil, a posledně jsem napsal, že za těchto okolností jsou naprogramovány ještě horší věci. Rád bych mu ale vyprávěl aspoň následující malou příhodu, kterou mám od jednoho agronoma:
Prasata mají zvyk žít v malých skupinách, třeba tak 6 kusů. Jednou nám přijel jeden soudruh z okresu. (Bývalý JZDák by si na ten pojem asi vzpomněl.) No a ten se podivil, že naše prasata nejsou chována ve větším kolektivu. Nařídil ty přepážky mezi boxy odstranit. Stalo se. Dosud spokojená prasata se porvala a pokousala. Když ten idiot vypadnul, tak jsme tam ty přepážky dali nazpět.

Chtěl jsem tím říci, že život v takové hale povede vždycky ke krádežím a rvačkám. Jenže Evropané jsou přeci jen zvyklí něco takového nějak bez extrémů řešit. Arabové žijí v rodinách a v domech. Jedna rodina, jeden dům. Nemají tady zájem ani na bytech, to povede k hádkám s ostatními německými nájemníky. Arab totiž spí většinou od oběda do večera a žije v noci. K tomu je skutečně hlučný, něco jako ohled na druhé nezná. My v lágru, muži, byli asi po deseti na cimře. Češi i Arabové smícháni. Snášeli jsme se docela dobře, ale v noci jsme na sebe řvali. Oni si pustí nějakou svoji hudbu a začnou se bavit. Že chceme spát? No a, oni nám to snad zakazují?

Jedné noci přišli Arabové (byli povětšinou z Palestiny) do lágru, (opilí nebyli, to bylo běžné spíše u Čechů a Poláků) a začali na chodbě hrát fotbal. Vyběhlo pár spáčů a došlo k hádce. Jeden Bulhar to vyřešil takovou pomstou. Z novin vystřihl fotku Mosche Dajana (izraelský generál) a přilepil ji zvenčí na dveře. Pro Araby jako červený šátek pro bejka. Vyrazili dveře a napadli spící. Ten Bulhar, na rozdíl od nás mladých už mu bylo tak přes 50 a malé postavy, se bránil nožem a jednoho z nich smrtelně zranil. Rozpoutalo se peklo. Policie musela alarmovat speciální jednotky a do rána lágr skutečně dobývat. Onoho Bulhara už ale dostali do rukou mrtvého.

K oněm Arabkám, které se bojí v noci na záchod, bych si dovolil napsat následující návrh. Co takhle sundat ten šátek z hlavy a praštit s ním o zem? Těm násilníkům vmést do ksichtu:
"Nejsem už otrokyně, ale svobodná Evropanka. Znásilňujte si ty zašátkované! Jestli se mě prstem dotkneš, tak tě zabiju!"

pokračování...