Stěhování národů - konec Evropy? - 8/? Arabové

28. září 2015 v 21:23 | Gregor Moldavit

Tak paní Merkel má svoji sebejistotu už zase nazpět a samolibým hlasem nás poučuje, co musíme a co nesmíme.

Když padl Berlín pronesl jeden z oněch dvou Hitlerových generálů, Keitel nebo Jodel, "Položili jsme svět do trosek a popela na rozkaz jednoho šíleného diktátora. Ještě za tisíc let se lidé budou ptát, jak to bylo možné?"

Jak je dnes možné, že jedna kancléřka demokratického státu táhne svůj stát do zániku, aniž by ji ti kolem zastavili? Tady budou mít historikové příštích časů taky co řešit. Tohle není přijímání uprchlíků. Tady se islámský svět vydal na pochod, aby převzal od těch dekadentních křesťanů jejich lákavě bohatou Evropu. A tahle Merkel, dcera pastora, jim ochotně jejich názor na křesťany potvrzuje.

V 19 století vládl v Bavorsku jeden mocný a lidem oblíbený král, Ludvík II. Když už jeho vyhazování peněz na své zámky přesáhlo únosnou míru, prohlásili ho jeho ministři za nepříčetného, dali mu psychiatra a zbavili ho moci. Proč to šlo tenkrát a ne dnes? Proč jdou dnešní ministři za Merkel jak ovce?
Co vidí tito migranti v Merkel? Děti možná pohádkovou mamá, jakou snad v sobě vidí i ona sama. Dospělí ale spíše užitečného idiota. A německý národ, jehož daňové peníze ona po miliardách vyhazuje z okna, ji nemůže cejtit a volá po jejím odstoupení. To tahle paní Merkel ale nebere na vědomí. "Stát, to jsem já!"
Mezi tím už dokonce i ten pastor Gauck přiznal, že Německo je plné. Když ten to začal chápat, pak už to ví určitě každý.

Včera dokonce Merkel pronesla větu, "my to musíme dokázat a my to dokážeme." Tak tenhle blábol, nereálné proroctví založené na zbožném přání, jsem slyšel naposledy v mládí od komunistů. Ten svazácký původ se na její slovesnosti nedá přehlédnout. Nevím vůbec, proč říká "my". Celý problém migrantů hodila na komuny a tam se ukázalo jen jedno, že to nedokážeme. Takový počet se zvládnout nedá. A ty komuny už teď mají své obrovské dluhy, k tomu své socky, děravé silnice, rezavějící mosty, rozpadlé školy a lázně a své ilegální cikánské migranty, jejichž počet přes nákladné posílání nazpět do Bulharska stále roste. Ty mají ze dne na den ubytovat desítky tisíc migrantů?

Merkel chce dát asi dvě miliardy na integraci migrantů. Rád bych se jí zeptal, kolik peněz musí dostat tyto dvě ženy, aby si sundaly ty šátky? První krok integrace v Evropě. Mají tito migranti na integraci zájem, nebo bude brzy na nás, se přizpůsobit jim? Na mě budí dojem, že přicházejí coby dobyvatelé. Nerespektují naše zákony, hranice, zvyklosti, jednoduše nic. Perou se s policií, házejí kamení na pohraničníky, ničí, co se jim postaví do cesty a nechávají za sebou hory odpadků a exkrementů. Jak se vlastně dívá muslim na křesťana?

Včera jsme se ženou jeli přes jednu Bavorskou vesničku. Na zápraží stála žena, k nám zády a jaksi se nedal přehlédnout její poněkud širší zadek. To už tak občas bývá a o nic se nejedná. Právě když jsme se blížili, tak se sehnula, aby mohla umýt schody. Pro mě to nebyl vrchol krásy, ani nějaká erotika, nic víc, než důvod k pousmání. Moje žena, která žila mnoho let v severní Africe mi povídá:
"Něco takového je v islámských zemích zcela nepřípustné. Žena musí mít nejen zahalený obličej, ale taky nemůže čistit schody před domem, aby neměla vystrčený zadek. To dělá muž, pochopitelně ten nejnižšího stupně, nebo taky nikdo.

Nějaký muslim by možná argumentoval, že jsme barbaři, oni jsou s etikou dále než my. No dobrá, ale my zase asi nemáme tak špinavé myšlenky. Proto naše ženy nemusí chodit zahalené a můžou nosit minisukně. Nebo být na nudypláži úplně nahé a jde to taky. My uznáváme svobodu našich žen, pro nás jsou rovnoprávné.
Foto těch dvou žen je z článku: zivot-syrske-rodiny-v-heidenau-ziskal-temnejsi-obrysy.html

...Muhammad potáhl z cigarety a zíral do prázdna. Jeho mladší bratr Jaman zabíjel čas hraním her na mobilu. ...
Oni se nudí celý den, jeden si hraje hru na mobilu, druhý potahuje z cigarety (na kterou peníze kupodivu zbývají) a jinak se oddávají beznaději. Co se třeba učit německy? Čas by byl vyplněn od rána do večera. Tak jsem to dělal kdysi v lágru já. Šťastný jsem v tom prostředí jistě taky nebyl, jenže jsem hned začal na své budoucnosti tvrdě dřít. Proč to nedělají oni? Jak se jednou chtějí integrovat a zapojit do pracovního procesu bez znalosti řeči? Ta matka si doma v Sýrii ráno uvařila kafe? A kolik za to tady měsíčně požaduje?

Obě ženy si stěžovaly, že záchody jsou špinavé. Moje žena se dopálila. "Proč si je tedy nevyčistí?" Ne, to za ně musí udělat nějaký ďaur. Když žila v Africe, nikdy prý nepoužila při návštěvě toaletu. Leda v nějaké bohaté rodině, kde měli služky. Stačilo se do té místnůstky podívat. Jak to může vypadat tady, když jich je plná tělocvična?
Každá taková ubytovna je sud prachu, který jednou musí vybouchnout. Salafisté, kteří byli už v minulosti problémem, si tu verbují svůj dorost, tvoří se gangy, narůstá odpor k tomu vysněnému Německu. Komuny jsou beznadějně přetížené, místní obyvatelstvo má strach a do konce roku může přijít klidně dalších půl milionu. Soudružka Merkel zdůrazňuje, počet asylantů není zákonem omezen, všichni mají svá práva. Německé obyvatelstvo se ale ptá, "a jaká práva máme my? Jenom právo pracovat a platit?" Zatím jsou to jenom vypálené ubytovny a třenice v ulicích, ale tenhle sud prachu musí jednou vyletět do povětří.

Chtěl jsem v tomto dílu psát o vlastnostech Arabů, ale to musí trochu počkat. Dnes došlo v jednom lágru k první rvačce většího rozměru. Policie požaduje, aby tito migranti byli ubytováni odděleně podle států a náboženství. Tak tady bych měl základní dotaz. Až dostanou asyl, budou v Německu pak města pro muslimy, pro Syřany, pro Albánce, ... aby se nepoprali? A kde budou bydlet Němci? Jenže i tohle rozdělení do lágru podle národností nebude žádné řešení. Syřan a Syřan nejsou bratři. Arabové mají silné pouto k rodině, nanejvýše ke svému kmenu. Arab s Arabem proti sobě po staletí válčili. Podívejte se teď třeba na Libyi. Kmen proti kmenu, ale taky muslim proti muslimovi. Jakákoli selekce v lágrech nepřinese vůbec nic. Ono taky ani nejde o to, kdo tam je ubytován. Při takovém počtu lidí nacpaném do jedné haly jsou rvačky naprogramovány u každé národnosti. S tím začnu příště.

Včera se ptali v televizi zase dalšího kloučka z Afganistánu na jeho důvody emigrace. Jedno kterého se ptáte, je to jak prasklá deska, která opakuje stále ty stejné dvě věty.
"Talibáni mi zavraždili všechny příbuzné. Chtěli zavraždit i mě, ale na poslední chvíli se mi podařilo uprchnout."
A z každého z nich přímo sálá samolibé přesvědčení, že debilní evropský křesťan mu přeci všechno musí věřit. Bohužel je to zase tahle dcera pastora, soudružka Merkel, která mu to potvrzuje. Jí se dá zřejmě nabulíkovat všechno. Až dostanou tito sirotci z Afganistanu asyl a právo vzít si k sobě do Německa své příbuzné, budeme se asi všichni divit, kolik těch zavražděných najednou vstane z hrobu.

Ale i kdyby tomu tak bylo, to mají všichni Afgánci přenechat svou zemi talibánům a v Německu si postavit druhý Afganistán pro netalibány. A co když mezi těmito migranty jsou talibáni taky? Syřani utíkají před občanskou válkou. Ale Syřani jací? Ti pro Asada, proti, patřící k té jedné straně, nebo k všem možným, včetně příslušníků IS? Nebude zcela logicky jejich občanská válka u nás pokračovat? Tady je na cestě větší problém, než rvačka v lágru.

pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matka matka | 29. září 2015 v 11:11 | Reagovat

Naprosto nechápu, ...Proč jdou dnešní ministři za Merkel jak ovce?... a proč si nekladou stejné odpovědi, jaké jsou v článku a proč se nezabývají řešením situace. Není-li již stejně pozdě.
V kterémsi táboře v Rakousku se prý objevila lepra. Ale ve stádiu, které není nakažlivé, samozřejmě, bylo novináři sděleno, asi aby nevypukla panika. Jiné nemoci raději ani veřejnosti nesdělují, ty známe, alespoň zatím známe, jen podle názvů.
Není i to, jak jdou za Merkel, nemoc? Tak jdou nemocní a nemyslící za flusem,....

2 gregormoldavit gregormoldavit | 29. září 2015 v 17:20 | Reagovat

[1]: matka
Jednání Merkel je dost typické pro vládce, který už je příliš dlouho u moci. Propadne gigantismu. Udělat něco obřího, aby k němu ještě za tisíc let všichni vzhlíželi.
Cheops postavil pyramidu, vyšlo mu to, známe ho dodnes. Herostratos zapáli Artemisium v Efesu, i jemu to vyšlo. Nadáváme na něj dodnes. Jiný chtěl zase dobýt celý svět. Alexander chtěl až k velikému Okeanos. To mu nevyšlo, je ale přesto obdivován dodnes. Po něm to zkusili mnozí další, třeba Xerxes, Napoleon, nebo Hitler, ale ti vyloženě pohořeli. Merkel má zase patologický nápad stát se nějakou biblickou pramatkou nového evro-asijského velkonároda. Její rozum nestačí na to, že se akorát stane matkou rasově-náboženské občanské války v Evropě, nebo při nejlepším a zatáhne svůj německý národ do bídy a utrpení a udělá z Německa rozvojovou zemi. Proč jdou ti ostatní ve vládě jak ovce, místo ji nechat zavřít do blázince, to by musel vysvětlit někdo z jejího okolí. Mají své dobré platy a patrně si dávno zvykli, že se nevyplatí té Merkel odporovat. Možná jsme už skutečně tak dekadentní, že musíme zaniknout.

3 nar.soc. nar.soc. | 29. září 2015 v 19:33 | Reagovat

[2]:

Dobrý večer.
Vidíte to moc černě. Římské heslo "trýzeň vede k rozvaze" přijde brzy k použití i v Německu. Frau Merkel dříve či později odejde do historie s tím, co udělá naposledy. Problém je vždy v tom, že následovníci místo svých představ s nimiž nahánějí voliče, musí hasit a lepit to co beztrestně zpizdili předchůdci. Německo se vzpamatovalo po Hitlerovi, lehce překoná i Merkelovou.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 29. září 2015 v 19:44 | Reagovat

[3]: nar.soc.
To je právě ta otázka? Němci přežili Hitlera a postavili znovu na nohy úplně rozmlácenou zemi. Ale po Hitlerovi žili v Německu Němci. Po Merkel budou žít v Německu Afričani a Orientálci.
Bavorský soused mého věku mi vykládal, "říkám mému synovi, já být v tvém věku tak to zabalím a jdu třeba do Rakouska. Tady je konec."

5 Míra Míra | 29. září 2015 v 20:57 | Reagovat

[3]:

[4]:

Těžko odhadovat, kam se vývoj posune. Otázka je, budou-li mít následovníci vůbec co napravovat, t.j. co zpizdili jejich předchůdci.
A druhá otázka je - kam jít. Spíš než Rakousko, tak asi Austrálie.
To se nás ovšem netýká, to je pro mlaďochy.
Neveselá perspektiva.

6 matka matka | 29. září 2015 v 22:12 | Reagovat

Dostala jsem dnes 2 emaily:
Zveřejním ten druhý, drsný....

"Hlavním úkolem a cílem existence každého živého organizmu je zachování existence rodu. To platí jak u hovězího dobytka, tak u lidí.
Přirozené stádo tura domácího se skládá z býků, krav, jalovic a telat. Kráva je samice tura domácího, která již porodila potomka. Potomek tura domácího obého pohlaví je tele. Samice tura domácího, která dosud neporodila, či je neplodná, se nazývá jalovice.
Úkolem býka ve společenství je oplodnit jalovice a krávy a chránit je a jejich potomstvo, úkolem jalovic a krav je porodit a vychovat toto potomstvo.
V hierarchii stáda je na prvním místě nejzkušenější vůdčí kráva. Na druhém místě je vůdčí býk, který stádo chrání. Další v pořadí jsou ostatní krávy a býci, chránící telata. V stádě jsou na submisivních pozicích tolerovány jalovice.
Pokud je stádo ohroženo, pak utvoří tři kruhy. Vnější kruh tvoří býci, mezikruží krávy a ve středu kruhu jsou bráněná telata. Býci zabíjejí při ochraně stáda  nemilosrdně, ale zabít může i kráva, chrání-li své potomstvo. To vše patří k onomu nutnému pudu zachování rodu.
Tato hierarchie a kompetence jednotlivých členů hovězího společenství má svoji funkční logiku.
Žádné společenství hovězího dobytka by z pochopitelných důvodů nedopustilo, aby o jeho osudu rozhodovala samozvaná stará jalovice, která svůj základní životní úkol nenaplnila a tudíž postrádá základní a pro zachování rodu nepostradatelné pudy."

7 gregormoldavit gregormoldavit | 29. září 2015 v 22:17 | Reagovat

[2]:
Právě vidím, že tam mám chybu. Alexander byl řekněme 200 let později, než Xerxes. Ale oněch dobyvatelů světa bylo mnohem více. I Lenin a Stalin měli v plánu rozšířit své území až k Atlantiku, k Okeanos. Naštěstí si na tom západu vylámali zuby.

8 Míra Míra | 29. září 2015 v 22:45 | Reagovat

[6]:
Víc bych vsadil na to, že je politikem z DDR.
Snaha o zachování existence rodu a zachování národa nemusí být v přímé úměře.

9 matka matka | 30. září 2015 v 8:16 | Reagovat

[8]:Vida, vida, pokud na to přistoupíme, že se občanka z DDR nezačlenila do Německa, tak by bylo potřeba přistoupit na to, že ani imigranti se nezačlení a přesto - Bruselu jsou následky imigrace lhostejné.
Kde chybí přímá úměra, bylo zatím vždy zle, protože nastával chaos, když bylo jedno povýšeno nad druhé.
Dnes dokonce až tak, že to může mít opět celosvětový dopad...

10 matka matka | 30. září 2015 v 8:23 | Reagovat

[7]:Xerxes - i o něm je tuším kniha Ohnivá brána - historický román o období bitvy u Thermopyl (Steven Pressfield).
Škoda, že jsme se tímto způsobem ve škole neučili dějepis. Člověk by "poznal" krutost vládců. A data, pokud jsme se je vůbec učili, jsem zapomněla.

11 matka matka | 30. září 2015 v 8:55 | Reagovat

Je třeba zjistit, komu vyhovuje chaos a válka vedená pomocí migrační zbraně, kdo k tomu vytvořil i v Africe podmínky, komu jde o destabilizaci Evropy.

12 nar.soc. nar.soc. | 30. září 2015 v 16:07 | Reagovat

[11]:

Destabilizace Evropy je už 300let cílem ruské politiky. Původně samoděržaví, pak bolševiků a nakonec jejich pohrobků. Sice z toho vždy pendrek měli, ale a tvrdohlavostí sobě vlastní se o totéž pokoušejí, jako správní natvrdlenci. V popichování Arabů, přehlížení diktátorů, morální ničení celých národů jsou Rusové nepřekonatelní borci. KGBácký mizera je teď na vrcholu ruské moci, nic dobrého se nedá čekat.

13 nar.soc. nar.soc. | 30. září 2015 v 16:13 | Reagovat

[6]:

Naturalistický popis platí omezeně jen pro divoké stádo po několik generací v přírodě. Nic takového se nedá předpokládat v urbanizované krajině. Takže přirovnání nesedí.
Lidé na rozdíl od zvířat mají nejen geneticky něco určeno, ale průběžně shromažďují poznatky, vyhodnocují je a přizpůsobují se uvědoměle vytvořeným podmínkám.

14 matka matka | 30. září 2015 v 19:53 | Reagovat

[12]:No jistě, Rusko začalo bombardovat Syrii, ve chvíli, kdy je zde již plno imigrantů z celé Afriky. Dokonce tím destabilizuje i Ameriku. USA přijdou pravděpodobně o dodávky ropy od IS, které maskovaly finanční dotování Islámského státu americkými bankami.
Jak hříšné......

[13]: jj, někteří dokonce přehazují své děti přes žiletkové ploty. Místo, aby je chránili. Poučili se.

15 nar.soc. nar.soc. | 30. září 2015 v 20:18 | Reagovat

[14]:

Zase jedna postbolševická hlava. Míchá blbosti na jednotný guláš.

16 matka matka | 30. září 2015 v 22:58 | Reagovat

[15]: Odbočovat od článku hodnocením Vaší hlavy nemíním.

Tečka.

17 Míra Míra | 1. října 2015 v 23:27 | Reagovat

O hlavy nejde, jde o činy, které pocházejí z dotyčných hlav. Jedni si myslí, že jednají v souladu se svou vírou (jakoukoliv), druzí blouzní ve víru svých bludů, ať již vycházejících z konspiračních teorií či nápovědy z vesmíru nebo z čerpání energií z míst posvátných, atd.
Řeči jsou řeči, ale když přijde na ono lámání chleba. kdo si je jistý tím, co udělá? Já ne.
Tečka.

18 matka matka | 2. října 2015 v 8:34 | Reagovat

[17]:Proto jsem druhou hlavu slovy - činem odmítla na oplátku posuzovat.
Co se týká víry - Mnoho lidí jedná ve jménu něčeho, či někoho. Tu Hospodina, onde Alláha,.... zapomíná na člověka, protože lidé sakumprásk tvoří doopravdy guláš. A že hloupej? No to už tak bývá.
Nápověda z vesmíru? A co takhle - zvěř před zemětřesením utíká. To je také nápovědou z vesmíru? Nebo jen cítí zvyšující se chvění toho, po čem chodí, běhají, lezou, léta jí,....
Proč by toto neměl mít ve svých pudech  člověk? Bez víry - vědět, cítit,.... a jak to uplatní, je na něm.
Arabové se dali do pohybu. A naše reakce?  Ve jménu lidských práv.....

19 nar.soc. nar.soc. | 3. října 2015 v 10:11 | Reagovat

V pátečních Hosp. Novinách, prorokuje miIiardář Soros, že letošní anabaze s uprchlíky je jen úvodní kolo. EU by měla rychle přijmout jednotná pravidla pro příjem uprchlíků. Dá se totiž očekávat, že tento způsob vylepšování osobního postavení bude pokračovat po několik let a to nejméně 1 milionem uprchlíků ročně.

20 gregormoldavit gregormoldavit | 3. října 2015 v 11:13 | Reagovat

[19]: nar.soc.
Miliardář nejsem, ale tak chytrý jsem taky a píšu to od začátku. Jenže řekněme, že letos přijde do Německa milion muslimů. Už jich tu pár milionů stejně je. Každý si sem za čas vezme svoji rodinu, což může být 10 osob. Jejich ženy jsou plodné, 8 dětí není velká výjimka. Když to tak nějak spočítáme, pak z toho milionu může být za 20 let 80 milionů, což je dnešní počet obyvatelstva NSR. To by znamenalo, že za 20 let bude většina obyvatel primitivně přelidněného Německa vyznávat islám. A z čeho bude to obyvatelstvo žít? Prodávat kožené tašky turistům?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama