Stěhování národů - konec Evropy? - 7/? čísla

22. září 2015 v 20:39 | Gregor Moldavit
Dámy a pánové, konstatuji, že se zbláznila nejen frau Merkel, ale celá německá vláda. Nadávají na Zemana, na Orbana, na neposlušné státy, které nechtějí uznat jejich slabomyslné výplody o rozdělení migrantů, nadávají na ty, kteří to, na rozdíl od nich, mají v hlavě v pořádku. Dovoluji si prorokovat, že Maďarsko dělá jenom to, co budeme muset brzy dělat všichni.

Německá vláda se musela zbláznit. Copak nechápou, že tady se jedná o stěhování národů. Na tureckém západním pobřeží se právě sešel další půl milionu Arabů. Už i v hospodách se prodávají záchranné vesty. Jsou to z jedné čtvrtiny Syřané, ale jinak obyvatelstvo od Afganistánu po Maroko. Oni neprchají před nějakou válkou, oni jdou do Německa!

Pobřeží ostrova Lesbos. Přejete si tady týden na pláži? Obyvatelstvo nemůže už ani vylézat z domů a posílat děti do školy. A všichni od moře až po Alpy řvou: "Ať si pro ně přijede Merkel, ta si je pozvala!"
A obyvatelstvo Německa bledne hrůzou. Letos už jich přišlo milion a do Vánoc to může být ještě skoro jeden. Právě příjíždí do Mnichova 4 000 migrantů denně. Včera jich bylo 11 000!

Merkel! Chápeš vůbec svým rozumem, cos to napáchala?

"My musíme přijmout všechny uprchlíky, bez rozdílů politického, či náboženského vyznání, nebo barvy pleti. Horní hranice pro jejich počet není definována,..." tedy klidně padesát milionů, praví nám naši vládci. Oni pak nemusí vůbec nic. Naše zákony neuznávají, můžou házet kamení na policii, zastavovat vlaky, přecházet ilegálně a násilím hranice, krást po cestě, nebo i v tom Německu v obchodech. My jsme pro ně nevěřící ďauři, tedy psové. A radikální islamisté si je tady hned v lágrech odchytávají a verbují. Dle německého zákona za nadávání migrantům může být pokuta 5000€, nebo 4 měsíce vězení. Za nadávání migrantů nám není trest žádný. To musíme tolerovat! A jakou toleranci budou mít jednou oni s námi? Žádnou! Odborníci už veřejně varují v televizi před tím, co nyní nastane. Vláda to nebere na vědomí. Osobně jsem předpověděl kravály až nedostanou, co si představovali. Ty už začaly. Oni nechtějí do Berlína a oni nechtějí do NDR a oni odmítají ubytování ve městě, ve kterém není mešita... To jsou jen mírné začátky. A Merkelové kvóty? Na místě české vlády bych se s ní vůbec nehádal. Ať je pošle. Ať ta ženská zkusí někomu z nich v Mnichově říci, že jsou přiděleni do ČR. I kdyby je do vlaku nacpali násilím, oni hned zatáhnou za záchranou brzdu a vyskáčou. Oni jdou do Německa!!! A kdyby ten vlak zatloukli hřebíky, v ČR poutíkají a jdou zase do Německa. Oni chtějí Německé dávky, ne české! Chcete zavřít hranice? Směšné. Já tu samou štreku dokázal před 45i lety a to byly jinak hlídané.

Taky se musím ptát, jestli by se nemělo rozpustit NATO? Před kým nás má ještě bránit? A kdyby? V případě našeho napadení budou tito politikové EU diskutovat, jestli obranou neporušíme nějaká práva agresorů. To se na tu armádu můžeme rovnou vykašlat! Vždyť něco takového máme už teď. Podívejte se na maďarskou policii, bombardovanou kameny, která bojuje i za nás, a německá vláda je na straně útočníků. Německo se stalo tak dekadentní, že jeho zánik asi bude nevyhnutelný. Tak to v dějinách chodí. Ale ani státy okolo z toho žádnou škodolibou radost mít nebudou. Ten vír po Německu je ztrhne do hlubin sebou.

Skutečně nechápu, co se děje v hlavách našich dobře placených politiků? Teď v televizi dokonce jedna poslankyně od Grüne (jak je může někdo volit, to už komunisti jsou rozumnější) řekla následující:
"Jsou jisté země, jako třeba Bulharsko, ze kterých obyvatelé nemají právo na asyl. Ale musíme udělat výjimku u Romů, kteří tam skutečně diskriminováni jsou."
Kdyby někdo řekl, že budeme brát Bulhary, ale ne Romy, tak celý svět zešílí, že to je rasová diskriminace. Postavit to obráceně, že budeme tuto rasu upřednostňovat, zřejmě nikomu nevadí. Při tom už Německo za poslední roky s Romy zkušenosti má, třeba město Dortmund. Zkušenosti špatné. Paní poslankyni bych doporučil léčebnou kůru, třeba dva týdny Chánov.

Někdo z těch humanistů by se na mě vrhnul, že ti lidé tam v tom světě jsou chudí a my jim přeci můžeme pomoci, když je vezmeme k nám. (Ač právě Sýrie chudá nebyla.) Je tomu tak? Je, ale taky je to přesně obráceně.
Dle světové banky žije 5,6 miliard obyvatel Země pod životním minimem. Můžeme to skutečně vyřešit tím, že je pozveme k nám?
Tady odbočím. Dodnes čte hodně lidí můj článek z roku 2012, kde ještě migranti nejsou zahrnuti a jedná se pouze o ČR. Tam říkám, že Češi budou mít brzy dost starostí i bez migrantů: pribeh-o-danovem-kalouskovi

Dle pravidla, že "nejvíce dětí mají ti, kteří sami nedokážou uživit ani jedno" se těm chudým ročně narodí 80 milionů chudých dětí. Z Afriky je právě na cestě do Evropy sto milionů obyvatel a přesto experti spočítali, že v roce 2050 bude mít Afrika čtyřnásobek dnešního obyvatelstva. Nedělejme si tedy nejmenší iluze, že přijímáním těchto migrantů snad něco v jejich zemích zlepšíme. Přesně naopak. My bereme ty, kteří jsou schopni se k nám dostat, tedy ty nejbohatší a nejsilnější, ty vzdělané, kteří by byli schopni zlepšit něco ve vlastní zemi. Naším nerozumným chováním problémy tohoto světa jenom zhoršujeme.

A když k nám vezmeme obyvatele státu, který má občanskou válku? Tak jsme si ji s nimi importovali do naší země. Možná si někdo na tento článek za pár let vzpomene.

pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 24. září 2015 v 11:14 | Reagovat

Teď v 11hod. dopoledne žvaní na ČT24 nějaký sociolog a zvláštní pochopení největší spolkové země Bavorsko pro migranty před přicházející zimou. Je prý nutno urychleně jednat, připravovat zateplené budovy pro matky z dětmi, aby nezahynuly v zasněžené maďarské pustě při známé liknavosti a nepřátelství maďarské vlády.

2 nar.soc. nar.soc. | 24. září 2015 v 11:16 | Reagovat

oprava předchozího v textu...o zvláštním...

3 nar.soc. nar.soc. | 24. září 2015 v 16:00 | Reagovat

Zdá se, že frau Merkel má osobní problém. Na svolané slezině v Bruselu místo zpět vzetí dřívější pozvánky pro Syřany ( mohla říci, že to pronesla za sebe a nikoli za Německo ) se zaplétá do další "pavučiny".
Zdejší rozhlas uvedl, že f. Merkelová prohlásila, EU nestačí svým přístupem na úplné řešení migrantů. Je třeba vyzvat i USA, Rusko, arabské státy a samozřejmě OSN. Zřejmě jí vlastní ego nedovolí připustit vlastní omyl a pokračuje v něm, aniž je nějaké řešení v dohledu.
Rusko už svoji roli našlo, ve vojenské pomoci Asadovi ( na víc ani nemá).  Chce získat nějaké peníze za dodané zbraně nebo zdarma základnu ve Středomoří. V té oblasti je ještě jedno "želízko" soused Syrie - Izrael!
Už byli zástupci Izraele v Moskvě a co dohodli je utajené. Zdá se mi, že Izrael je i Ruskem obávaný celek s nímž si není vhodné zahrávat. Bohužel f. Merkelová žádnou souvislost nevidí, přestože ještě před 10lety byl Izrael i pro Německo vážný komponent blízkovýchodní politiky. Podobnou slepotu projevují zdejší politici i když prez. Zeman má pro Izrael vždy příznivá prohlášení.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 24. září 2015 v 19:43 | Reagovat

[3]: nar.soc.
o se týče Merkel, tak už nevím, jak ji nazvat. Člověk potká nějakou bavorskou sousedku, ta hned na ni v řeči přejde a dosud slušná osoba začne používat výrazy, nad kterými by se zarděla ostřílená pouliční děvka. Dovedu si představit, jak na ní nadávají Maďaři, Srbové... tedy národy, přes které se ta horda valí. Ale oni vědí, že jednou odejdou. Pozvala si je přeci Merkel. My v Německu nemáme žádnou naději. Ta šílená ženská nás táhne do záhuby. A Merkel žvaní a žvaní a vyhazuje z okna naše miliardy. Napíšu ještě další díl, co se tady děje.
Mimochodem, ve srovnání s Merkel měl soudruh Jakeš vysoce inteligentní proslovy.

5 matka matka | 24. září 2015 v 20:17 | Reagovat

[4]: Tak to je špatné. Jako politik by měla své proslovy a reakce umět kontrolovat.

6 gregormoldavit gregormoldavit | 24. září 2015 v 21:01 | Reagovat

[5]: matka
Je už příliš dlouho u moci, než aby ještě chápala, co dělá. Obklopila se těmi, kteří jí na všechno přikyvují a co se vlastně v její zemi děje, to už ani neví a vědět nechce. Pro politika se zdá být 2x4 roky absolutni maximum.

7 Míra Míra | 24. září 2015 v 22:33 | Reagovat

[6]:
To je přesné a obávám se, že to platí pro jakýkoliv režim. Z toho důvodu by nás neytrhl ani "osvícený monarcha". Anebo by musel být sakra osvícený až geniální.

8 matka matka | 25. září 2015 v 8:16 | Reagovat

[6]:Jestli je pravda, co dnes u nás píši a obce v Německu dávají nájemníkům výpovědi z bytů, že tam musí ubytovat uprchlíky, tak to je konec. S touto pozitivní diskriminací to je konec....Tu to známe, komu se poskytují dávky a komu ne,....

9 nar.soc. nar.soc. | 25. září 2015 v 10:37 | Reagovat

[8]:

Novinářské senzace nic neznamenají. Také zde neznáme zásady poskytování obecních bytů v konkrétním městě. 90m2 pro jednu osobu je hodně a pokud jsou v místě volné byty nejedná obec diskriminačně. Chce-li uprchlíky zajistit, může to rozhodně udělat lépe než nějaký realitní agent. Výpovědní doba k 1.5. je také dostatečná. Případné služby obce pro uprchlíky budou poskytovány na jednom místě ( i pořádkový dozor ). Měl jsem před 23 lety s místními obecními byty do činění.
Zavrhl jsem "pořadník" a upřednostnil uvolnění bytů restituentům k nastěhování. Následně jsem vypracoval "zásady bytové politiky obce". Byt se na žádost poskytoval jen na dobu určitou ( jeden rok s automatickým prodloužením není-li aktuálnější žadatel). 3 pok. byty se nabídly rozvedeným ženám s dětmi jako okamžitá pomoc, ovšem jen polovinou bytu tj. se společnými prostorami.
Žadatelů ubylo o 80%.

10 matka matka | 25. září 2015 v 12:22 | Reagovat

Jednak výpověď dostali němečtí občané kvůli neobčanům a za druhé, bylo jim doporučeno, ať si sami najdou vlastní bydlení, tdy nikoliv v obecním.
Takže šrouby do hlavy - diskriminaci vlastních občanů - neberu.

11 nar.soc. nar.soc. | 25. září 2015 v 12:32 | Reagovat

[10]:

Řádně vedená obec zajišťuje potřeby ve veřejném zájmu ( podle usnesení zastupitelstva). Usedlý občan má rozhodně větší možnosti k opatření bytu než je škemrání o obecní byt.

12 Gregor Gregor | 25. září 2015 v 15:13 | Reagovat

[11]: nar.soc.
Vzpomínám si na film "Doktor Živago". Najednou měli ti dva doktoři ve své vile hordu pouličních poflakovačů. Ta baba s tou rudou hvězdou je kárala, "tady je místo pro 30 lidí a vy jste si tu žili sami."
Mám velmi nepříjemný pocit, že něco takového se brzo bude opakovat. Někdo si svou prací a úspory postaví svůj dům a jiný mu tam začne přidělovat migranty.
Když slyším mluvit tuhle Merkel, tak bych jí zakroutil krkem. Typická komunistka. My, obyčejní lidé, se máme o všechno dělit s celou Afrikou. Ona si každý rok sama zvyšuje plat a diety, (ze kterých nikdy neutratí ani cent, má na služební cestě vše zadarmo a je zahrnuta dary) a ta lůza jejího národa má své, často zcela nepostačující, příjmy dávat migrantům. Tady je do budoucnosti naprogramováno něco velmi zlého! Ti pracující taky do nekonečna mlčet nebudou.

13 nar.soc. nar.soc. | 25. září 2015 v 15:34 | Reagovat

[12]:
"Ta baba s tou rudou hvězdou je kárala, "tady je místo pro 30 lidí a vy jste si tu žili sami."
Takové bolševické hledisko bych nikdy nesdílel.
Podle mne, obecní byty jsou ale účelové byty a jejich využívání stanoví zákon a usnesení obce. Na soukromé byty obec, bez zákona dosáhnout nemůže!

14 gregormoldavit gregormoldavit | 25. září 2015 v 15:51 | Reagovat

[13]: nar.soc.
To může být, ale Německem táhne strach. Dle zákonů totiž může být ve prospěch migrantů "dočasně" konfiskováno celkem všechno. Zákony jsou dělány pro migranty, ne pro německé obyvatelstvo. A co může nastat za 20 - 40 let, až tito islámští migranti získají v Německu většinu? I já se bojím budoucnosti.

15 matka matka | 25. září 2015 v 17:20 | Reagovat

[14]: Pokud se takto stát chová ke svým občanům, zákonitě to dopadne špatně. Nota bene, pokud oněch imigrantů bude moc a začnou rozkazovat, obsazovat i soukromé baráky,... třeba to pak někomu konečně docvakne.
Nač se člověk celý život snaží? To mne má mrzet, že mám 3 děcka, které budou druhořadými občany?
V tomto smyslu jsem mluvila loni z očí do očí s předsedou vlády Sobotkou aby nám nepřipravovali budoucnost menšiny v tomto státě. A co dělá? To, co ta Vaše madame.

16 gregormoldavit gregormoldavit | 25. září 2015 v 17:39 | Reagovat

[15]: matka
Rád bych řekl, že to je všechno jenom panika, ale bohužel to vidím jinak. Menšinou se běloši v Evropě brzy stanou. Můžu poukázat na můj starší článek, ve kterém ještě migranty ani nepočítám: http://gregormoldavit.blog.cz/1208/cesta-na-fuerteventuru-2-pribeh-o-danovem-kalouskovi-2-2

17 Míra Míra | 25. září 2015 v 18:07 | Reagovat

Můžu tuto debatu trochu odlehčit? Asi vás tady zpočátku i naštvu. Jsem zvyklý.
Když jsem jezdíval na prázdniny k babičce (kvůli sběračům mozaik nenapíšu kam), tak tam byla po všech stránkách "správná" teta, která si s námi dětmi krásně hrála a rozuměla nám. Jen nesměla poslouchat zprávy, tenkrát jen z rozhlasu. Zaslechla-li nějakou katastrofální zprávu typu že třeba někde vybuchla sopka, tak začala vykřikovat: ježíšmarjá, co budeme dělat? A můj desetiletý bratránek se smyslem pro situační humor, vybíhal ven se slovy: pomóóc, panika!!!!
Všichni jsem se smáli a pak se mezi dospělými rozproudila debata typu: ale přece jen, co by, kdyby.
Závěr? I na tu sopku máme být připraveni, pokud žijeme třeba u Neapole. Politici by opravdu měli přestat kecat a začít jednat, jenže je to nikdo nenaučil. V historii je spousta příkladů, kdy váhání nakonec způsobilo katastrofu.
No nic.

18 nar.soc. nar.soc. | 25. září 2015 v 19:24 | Reagovat

v dnešních Hosp. Novinách je článek o možném muslimském starostovi Londýna. Konec článku se zmiňuje o rotterdamském starostovi muslimovi Ahmedu Aboutalebovi. Po lednovém útoku na redakci Charlie Hebdo připomněl obyvatelům svého města jednu prostou věc. Žiji v Nizozemsku, mimořádně tolerantní zemi, která ctí svobodu slova. Ten, kdo s tím má problém, má podle starosty Abdoutaleba docela jednoduchou volbu - citujeme "sbalit se a jít do prdele".

19 matka matka | 25. září 2015 v 19:25 | Reagovat

[16]:Ano, také bych velmi ráda řekla, že je to pouhopouhá panika. Ale nevěřím tomu.
Jedna z mých dcer nyní pracuje v Londýně (Croydon). Uvidíme, co a jak. Snad se k ničemu nepřiplete.
A tak také Sobotka reagoval, něco o panice, rasismu, xenofobii,... přitom již tehdy byly v našem bývalém okresním městě problémy s "návštěvníky" - Rakouskými imigrovanými obyvateli Tureckého původu, a on ty informace od starosty toho města měl, protože byl přítomen a hovořil o tom.
Takže žádná oanika, rasismus, xenofobie, ale oprávněné obavy z těch lidí, kteří nebudou hledět na nic. Ostatně píšete to ve svých článcích.
Dańový Kalousek - tuším, že jsem ten článek četla. A bude hůř. Protože pokud kvóty projdou, bude to znamenat zatížení rozpočtu a ty peníze se někde musí vzít. A Kalousek, ani nynější ministr financí je ze svýho dávat nebudou. Ani na pomoc do uprchlických táborů mimo republiku,...
Tož to je to, co nás čeká, žádná panika ale skutečnost. A nepříjemná, jestli i životohrožující ? Netuším.

20 matka matka | 25. září 2015 v 19:29 | Reagovat

[17]:Kdysi jsem kreslila obraz. Velmi dlouhou dobu a nemohla jsem přestat, musela jsem ho nakreslit. Až byl hotov, sopka vybuchla, jak bylo na obraze namalováno. Jenže já ho kreslila s ledovým klidem, ... a pak to přišlo a statisíce lidí ve vlnách zahynuly, zeměkoule  se skutečně rozkmitala a trvalo dlouho, než se to zastavilo....
Takže je nutné nést paniku s ledovým klidem? Jenže to byl přírodní živel. Toto je lidský živel. A spěje to k občanské válce tam, kde se lidé budou chtít bránit.

21 Míra Míra | 29. září 2015 v 20:59 | Reagovat

Zkuste to nekreslit.

22 matka matka | 1. října 2015 v 21:44 | Reagovat

[21]: Nekreslím to. Je to zbytečné protože situace je předvídatelná. A když to nevyjde? Tak to vyjde jinak.

23 Míra Míra | 1. října 2015 v 23:07 | Reagovat

[22]:
Díky. To by mě fakt nenapadlo.

24 matka matka | 2. října 2015 v 8:41 | Reagovat

Normálka předvídatelnost je nejlehčí najít v nepředvídatelnosti, kde je možné vše. To by přece napadlo každého.
Jenže tentokrát nejde o vabank, jde téměř o jistotu. Třeba pogromům na oplátku za zastřelení lidí kdesi v Americe, když sdělili útočníkovi špatnou víru, bych se nedivila.... Nebojte, tatím ve jménu l

25 matka matka | 2. října 2015 v 8:42 | Reagovat

Normálka předvídatelnost je nejlehčí najít v nepředvídatelnosti, kde je možné vše. To by přece napadlo každého.
Jenže tentokrát nejde o vabank, jde téměř o jistotu. Třeba pogromům na oplátku za zastřelení lidí kdesi v Americe, když sdělili útočníkovi špatnou víru, bych se nedivila.... Nebojte, zatím ve jménu lidských práv  nebude....

26 matka matka | 2. října 2015 v 8:42 | Reagovat

Normálka předvídatelnost je nejlehčí najít v nepředvídatelnosti, kde je možné vše. To by přece napadlo každého.
Jenže tentokrát nejde o vabank, jde téměř o jistotu. Třeba pogromům na oplátku za zastřelení lidí kdesi v Americe, když sdělili útočníkovi špatnou víru, bych se nedivila.... Nebojte, zatím ve jménu lidských práv  nebude....

27 matka matka | 2. října 2015 v 8:43 | Reagovat

omluva za násobný komentář, zlobí mne technika

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama