Stěhování národů - konec Evropy? - 6/?

20. září 2015 v 21:27 | Gregor Moldavit
Tenhle kluk ze Sýrie, 17 let, je teprve v Řecku. Má za sebou zatím jen 500 km a nese si své štěně. (Myslím, že to bude husky.) Já bych mu dal tady v Německu rovnou asyl. Dle jakého zákona? Tak na to se můžu vykašlat! Ten kluk se mi líbí. Už jsem o tom napsal v posledním dílu. Pro muslimy je pes zvíře nečisté, takže ten kluk asi nebude muslim, ani nevypadá na Araba, je to evropský obličej a mluví anglicky. Za pár let z něj bude normální Němec, jako se stal z většiny českých uprchlíků po roce 1968. Najde si práci a bude Německu prospěšný. Jeho děti budou normální Němci, jako byla třeba moje dcera v dětství a mládí. (Kamarádi o ní věděli, že mluví i česky, ale jinak se od ostatních dětí ničím nelišila. Hrála v lokálním orchestru, byla jugendstadrätin, tedy městskou radní, psala do místních novin. Jelikož je to ale cikánská krev, stala se z ní později Australanka a dnes je to Italka. Kdybyste s ní někdy mluvili, poznáte ji podle takového exotického přízvuku v její plynulé češtině.)

Často čtu na českém internetu nadávky na ty Němce, nazývané výrazy skopčáci apod. Neznalí a nezcestovalí Češi se svým názorem na Němce hluboce mýlí. Dovoluji si napsat, že Němci jsou třeba mnohem méně rasisté, než Češi, (čímž myslím obyvatele ČR, ač se v té zemi někteří považují za něco jiného (lepšího?) a název Čech odmítají). Hádat se o tom tady ale nemíním, píšu právě na jiné téma.
Hitler, obrovský, zcela nevzdělaný rasista se vyjadřoval špatně o hornorýnských Němcích. (Tam jsem žil 40 let.) To prý není žádná čistá rasa. V tom měl zcela pravdu, po Rýnu táhly davy a mísily se s ostatními už v římských dobách. Ale kdo si myslíte, že je dnes každý jiný normální Němec? Kříženina českého muzikanta s italskou cirkusačkou. Právě to je dělá tak schopné a produktivní. U člověka neexistuje nic zhoubnějšího, než čistá rasa. Tomu se německy říká inzucht, najděte si to ve slovníku.

Je to dva roky, co jsme si se ženou na důchod koupili starší domeček s velkým pozemkem v Bavorsku. Vše opuštěné a dost zpustlé, takže to ani tak moc nestálo. (Méně, než by stál domek na české straně hranic.) Když bavorští sousedé viděli, že tady někdo začal na tom chaosu pracovat, okamžitě přiběhli, nabídli stroje, nářadí, pomoc. Odkud jsme přišli je vůbec nezajímalo. My pracujeme a to pro ně platí. Náhodný čtenář tohoto článku nemusí být žádný supervzdělaný světoobčan, aby to sám byl nezažil. Parta staví zeď, přijde někdo nový, namíchá tu správnou maltu, je hned vidět, že své práci rozumí. Tak patří do party! Jestli je bílý, černý, nebo zeleně proužkovaný, je každému jedno.
Jenže to je právě ten kámen úrazu. "Zapadnout do pracovní party!" Německo nemá zlaté doly a nemá ropu, každé € musí být vyděláno prací. Právě to bude veliký problém s tímto novým druhem imigrace.

Budoucí Němky?

V německé televizi ukazovali jednu z těch, která měla štěstí. Hlavu zafačovanou jako egyptská mumie, na nějakou integraci rozhodně nepomýšlí. Není děvka jako místní křesťanky. Do Německa se dostala, rodina na to měla prachy. S tou přidělena do nějaké vinařské vesničky kdesi na Rýnu. Je jich tam jen pár migrantů, tak se sousedé starají. Šla si koupit brýle, sousedky pomáhaly vybírat. Pochopitelně pouze ženy, s mužem by se nebavila. Každá z nich by si je musela sama zaplatit, pro ni na státní účet. Pak ukázala na tu vesničku: "Támhle chci mít domek." Nepochybuje o tom, že jí ho jednou musejí taky dát. Je přeci v Německu, to je onen džin vypuštěný z lahve. A z čeho že chce tady žít? Udivený pohled. No přeci z rození dětí. Každý rok jeden malý muslim a stát jí bude za to platit. Ano, on skutečně bude, je to Německo. Zadlužený stát plný sotva řešitelných problémů, plný chudnoucí střední třídy a chudých důchodců a nezaměstnaných, jehož kancléřka má starosti kolik miliard půjčit Řecku a kolik milionů Arabů a černochů můžeme kde ubytovat. Já bych jí asyl určitě nedal! Ta patří do Arábie!

Tohle Německo přežilo dvě prohrané světové války, přežilo Hitlera. Ale přežije taky Merkel?

pokračování ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 21. září 2015 v 10:05 | Reagovat

Berlin - Bagdad. Kde jsem to vlastně četl? Á byly to vize císařského Německa. Inu vloudily se chyby, císař utekl do Belgie po prohrané válce. Druhý potentát a nácek se raději ve stejné situaci zastřelil. Vize ale nepadla, kšefty s arabskými státy se zmnožily. Dnes dokonce přešly do dalšího extrému = nastěhujeme si Araby rovnou do Německa. No naděl pánbu, protože kdo chce kam, kopněme ho tam.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 21. září 2015 v 19:44 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Merkel se skutečně cítí jako nějaká biblická pramatka nového národa německo-arabského. Vůbec nechápe, co se děje. Nutno ovšem říci, že ti kolem ní na tom nejsou svým rozumem jinak. O tom něco v dalším dílu.

3 nar.soc. nar.soc. | 21. září 2015 v 19:53 | Reagovat

Jen mírně od tématu.
V ČR je jistá "legrace". Prezidentská vlajka byla podloudně svěšena a místo ní zavlály na ctihodném místě pražského Hradu obří červené trenky vyvěšené skupinou Ztohoven. Je zřejmé, že zatím je ještě v národě duch "ať nemáme na chleba, ale sranda musí být". Mám dokonce dojem, že ta akce míří skrytě proti budoucí kandidatuře M.Zemana na další období.
Důvody sdělili recesisté písemně:

Nad Pražským hradem zavlála zástava muže, který se nestydí:
•vykazovat zdravotně postižené děti ze společného vzdělávání

•kundovat v médiích, aby odvedl pozornost od svého výletu oligarchovým soukromým tryskáčem,

•jmenovat svým poradcem rozvědčíka Čínské lidové armády,

•jmenovat jiným svým poradcem nevěrohodného obchodníka s ruskou ropou, který odmítá zveřejnit své CV,

•držet ve funkci kancléře prezidenta ČR, šmelináře bez bezpečnostní prověrky,

•vzdávat hold armádě, která utopila studentské hnutí v krvi, na místě, kde se to stalo,

•stýkat se s pochybnými diktátory,

•nechat stíhat člověka, který po něm údajně měl hodit vejce,

•zostouzet svou lží národního hrdinu, který přežil válku v koncentračním táboře (Ferd. Peroutku),

•vrávorat opilý nad českými korunními klenoty a vystavovat špinavé prádlo světu na odiv mnoha dalšími způsoby.

Nad Prahou zavlála zástava muže, který se nestydí vůbec za nic.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/clen-ztohoven-ovcacek-byl-treti-fazi-nasi-akce-na-hrade-svymi-vyroky-nam-pomaha-1yy-/zpravy-domov.aspx?c=A150920_213924_ln_domov_gib

4 gregormoldavit gregormoldavit | 21. září 2015 v 20:31 | Reagovat

[3]: nar.soc.
Ty trenýrky se mi nakonec líbí více, než ono červené srdíčko, které si tam dal Havel. Tím totiž nějak napovídal, že Praha je město bordelů. Aspoň mně se to tak jevilo. Teď je ovšem otázka, kdo jsou ti, kteří nad Pražským hradem můžou nějaký symbol vztyčit?

5 matka matka | 21. září 2015 v 21:29 | Reagovat

Jak známo, recesi a srandě nerozumím. Neboť bývá velmi, velmi hrubá a může být ponižující. A pokud tato s vyvěšením trenek byla pouhou recesí a reakcí na něco, co se jejím tvůrcům příčilo, tak tímto pouze zneužili cech kominíků a klesli na úroveň, kterou sami kritizovali,....
Co se týká červeného srdíčka - bylo falešný.

6 Míra Míra | 21. září 2015 v 23:31 | Reagovat

[5]:
... a je třeba, soudruzi, iniciovat petici všech kominíků proti znevažování jejich profese. Kde jsem to už viděl? Aha, třeba v reakcích na film Hoří, má panenko!
Hrůza a strach z takovýchto reakcí! Zbývá už jen zlegalizovat a zákony podpořit represi proti takovémuto nechutnému volnomyšlenkářství.
PS. Ty trenky mě taky nenadchly, na rozdíl od tu a tam povedených recesí. Nechť tedy nastoupí zákon, máme-li nějaký.

7 Míra Míra | 21. září 2015 v 23:43 | Reagovat

[5]:
Nerozumím srandě a recesi - takže je to špatně.
Nerozumím červenému srdíčku - je špatně.
Proč ne - na rozdíl od minulé "demogracie" je možno prezetovat jakékoliv názory. Vážím si toho.

8 nar.soc. nar.soc. | 22. září 2015 v 12:49 | Reagovat

Jak tak sleduji rozhořčení Prezidentových voličů, nejraději by dnes pověsili ty kominíky na hradní stožár. Už jenom chybí podpisová petice "za ochranu státních symbolů a za exemplární trest".

9 matka matka | 22. září 2015 v 15:18 | Reagovat

[7]: Doplním tedy - nerozumím hloupé a ubohé recesi a srandě.....která ponižuje.

Vážíte si toho, že je možno prezentovat jakékoliv názory - vážíte si chiméry. Dnes byly opět smazány mé názory na BB.

Takže klidně si dále važte čeho chcete. Já nikoliv. Pokrytectví a sprostotu nemusím.

10 matka matka | 23. září 2015 v 8:36 | Reagovat

A navíc - těmi trenkami byla velmi šikovně odvedena pozornost od věcí skutečného významu k řešení, které jsou tímto zastřeny a odsunuty do pozadí. Což nás v budoucnu (neřešení) bude hodně  mrzet.

11 Míra Míra | 23. září 2015 v 12:32 | Reagovat

[9]: Nevím co je BB. Ale jinak mezi smazáním komentáře v nějaké diskuzi (předpokládám, že podle předem stanovených pravidel) a zavíráním za odlišné názry je sakra rozdíl. To snad vidíte i vy.
Už zase házím hrách na stěnu. Můj problém.

[10]: Odvedení pozornosti. Klasická komunistická rétorika.

12 matka matka | 23. září 2015 v 15:00 | Reagovat

[11]:BB = Big Bloger - blogy na Lidovkách.
Mazáno bylo za názor. Tedy nikdo mi důvod nesdělil. Jsou tam ostatně mazáni i další diskutující - za názory. Nadávky ostatním diskutujícím (póvl, magor, troll,...)jsou tam ponechávány.
- odvedení pozornosti - zatím co my se tady zabýváme pitomými trenkami, Amerika plánuje rozmístění dalších atomových náloží v Německu, EU schvaluje kvóty,.... to že je komunistická rétorika?
Honza by řekl - spěte dál.

13 matka matka | 23. září 2015 v 15:08 | Reagovat

Trenky, versus kvóty
někdo to chápe i takto:

"Dnes nastal nový Mnichov a Poláci opět zradili. Kvóty na rozdělení migrantů schváleny"

Až budou migranti posláni z Německa na toto území, co myslíte že udělají?
- začnou se bouřit a to bude teprve šrumec, když nedostanou, co si myslí, že jim náleží
- pochopí to jako odsun a stejně utečou zpět, pod jinou identitou samozřejmě, pokud jim nebyly sňaty otisky,....
a začnou se bouřit.

Čas ukáže.

14 matka matka | 23. září 2015 v 15:19 | Reagovat

škoda, udělala jsem spam svým dalším komentářem a  odkazem.

15 Míra Míra | 23. září 2015 v 16:38 | Reagovat

[13]:
Hlasoval bych pro to, aby veškerá závažná rozhodnutí přijímali představitelé EU slavnostně v trenkách. Tím by byla definitivně odvedena pozornost od všeho zlého a nastal by všeobecný "lidový" řehot. Jen ti největší škarohlídi, pesimisté a lidé, kteří si myslí, že "vidí" víc než ostatní, by někde osamoceně brblali. Je to ostatně už náplň jejich života.

[12]: Spím rád, jen čert prý nikdy nespí.

16 matka matka | 23. září 2015 v 20:51 | Reagovat

[15]:Vy nosíte červený trenky? Prej je to horkej módní hit. Nechť se nepopálíte.
A třeba je to jen andílek s růžkama. Tak bacha.

Vopičky a blbinky, a i díky tomu bude po klidu a míru.

17 gregormoldavit gregormoldavit | 23. září 2015 v 21:31 | Reagovat

[16]: matka
Komentáře se mají týkat článku.

18 matka matka | 23. září 2015 v 23:04 | Reagovat

[17]:Rozumím a omlouvám se za svoji hloupou reakci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama