Stěhování národů - konec Evropy? - 5/?

16. září 2015 v 21:39 | Gregor Moldavit
Migranti na srbsko-maďarské hranici prohodili bariérou dvě děti a zapálili pneumatiky...
Jak si kdo představuje, že se začnou chovat v Německu, až je po pár týdnech to čekání v přeplněných lágrech přestane bavit?

Davy, miliony migrantů se valí přes hranice všech možných zemí, perou se s policií, nechávají za sebou spoušť a hory odpadků, nerespektují žádné zákony, rvou a vraždí se mezi sebou. Tak tohle si ta paní Merkel pozvala do Německa. Svou samolibou povýšenost už ztratila, ale co napáchala stále ještě svým rozumem nechápe. Chce přidělovat kvóty. Kdyby se tady nejednalo o takovou tragedii bylo by to pro zasmání. Docela mi to připomnělo onen film s Burianem, který měl 50 korun a chtěl je rozdělit mezi své věřitele, kterým dlužil každému pár set. (Jak měl potom dělat dvojníka nějakého krále.)
"Řezníkovi dlužím 200. 50 a kolik je 200? A 5! Tak řezník dostane 5 korun. Krejčí dostane jednu korunu. No ne, to by se urazil. Ten nedostane nic..."
Tak nějak právě počítá paní Merkel. Je hrozně hezké přidělit tomu sto a tomu tisíc, když na cestě jsou miliony. A ti všichni chtějí do Německa a ne na Slovensko. A to je teprve začátek. Když projdete Afriku a zeptáte se mladých černochů jak si představují budoucnost, tak vám sto milionů řekne, "loď na Lampedusu." Po přistání pak zná jediné slovo, "Germany". Na rozdíl od Arabů možná taky Anglii.

Je to 2 dny, co tato frau Merkel podepsala kontroly na hranicích s Rakouskem a případné posílání zpět uprchlíků, kteří nežádají o asyl. Pokud tedy chápu její počínání, pak je tato nejmocnější žena Německa zároveň pro příjem migrantů a zároveň proti. Kdyby dnes odstoupila, bylo by to dávno pozdě, ale byl by to aspoň symbol pro ty, kteří jsou dnes někde na cestě od Středomoří po Salzburg, všichni s cílem Německo, že tady se něco mění. Ale ta na odstoupení ve snu nepomýšlí. Ona snad ani neví, že s ní něco není v pořádku, že už dávno tu práci měla přenechat někomu rozumnějšímu. Udělala tiskovou konferenci, na které vymlátila vagon prázdné slámy. Tak absolutně duchaprázdný proslov mi v mém životě předvedl naposledy soudruh Antonín Novotný.

A davy se valí a vlády jedné země po druhé před nimi kapitulují. Kromě Maďarů!!! Vždyť chtějí do Německa, tak je rychle necháme projít. Jenže tenhle zhoubný vír, který Německo napáchalo, konkrétně dcera pastora Angela Merkel, ztrhne do hlubin i státy kolem.

Včera byl poslán zvláštní vlak s migranty z Mnichova do Berlína. Ve skutečnosti to vůbec zvláštní nebyl, ale regulérní. Ti co měli do něj zakoupené jízdenky a místenky si museli počkat na další. Vyjelo 518 migrantů, do nádraží Schönefeld in Brandenburg dorazilo 339. Po cestě možná vypukla panika, že je Německo chce poslat někam do ČR. Použili záchranou brzdu a před Berlínem vyskákali. Tato horda vůbec nepomýšlí na to, respektovat naše Evropské zákony, oni přichází jako dobyvatelé. Dovede si vůbec tahle Merkel spočítat, co tady ještě nezbytně musí nastat? A to beru v úvahu jenom přirozené lidské počínání, ne úkoly agentů IS. Při tom už se přiznalo, že jich je asi milion a další může dorazit ještě do Vánoc. Nenechte se mýlit pár usměvavými statisty, kteří je vítají na nádraží. V Německu panuje zděšení. Průměrný Němec je totiž o něco chytřejší než paní Merkel a dokáže si tu budoucnost představit.

V televizi neustále kdosi papouškuje:
"Musíme rozlišovat mezi těmi, kdo je politicky nebo nábožensky diskriminovaný a má nárok na asyl v EU a kdo nemá."
Copak skutečně nikdo z politiků ani redaktorů nechápe, že to už dávno nehraje žádnou roli? Že při takovém počtu vůbec ani neexistuje možnost to nějak zjistit. A i kdyby, vždyť je to dávno úplná pitomost! Tady už jde jenom o holé přežití evropského obyvatelstva a tradiční, relativně bohaté, křesťanské Evropy?

Proč ono dělení na pravé a nepravé politické uprchlíky odmítám? Mimo jiné se to stejně nedá rozlišit. Vzpomínám jenom na české uprchlíky v lágru, tenkrát po srpnu 1968. Francek z Kútů přijde od soudu s rozsudkem. "Hahahaha, mám asyl. Ukradol som dva metry dreva, tak som politický uprchlík." Toliko jeden příklad za nekonečně jiných. A co si myslíte, že si tak mezi sebou povídají tito migranti? Tady se jedná o beznadějné přemnožení a tím vyvolané války, hlad a stěhování národů, ne o nějaké politické, nebo náboženské problémy. (To druhé přijde brzy nám!)

Na asyl má právo, kdo byl utlačován z důvodu politického, náboženského, nebo rasového. Jak úžasná pitomost!

Představte si matku, které jedno dítě umřelo hlady, ona chce zachránit druhé útěkem do Evropy a je ochotna zítra nastoupit jako uklizečka, aby na to vydělala. = ekonomický migrant = žádný nárok na asyl
Jiný byl svědek Jehovy, kázal něco na ulici a kdosi mu uštědřil kopanec do zadní části. (Já bych mu klidně přidal ještě jeden.) On byl ale zmučen za své náboženské přesvědčení = právo na asyl dle zákonů EU mu náleží.
A komu z těch dvou vy byste ho raději udělili?

Bohužel je tomu tak, že ta matka by sama dávno zemřela hlady, než by Evropu dosáhla. Tahle cesta je tady pro ty silné a bohaté, pro ty, kteří by nejvíce mohli změnit ve vlastní zemi!!!

A ještě jedna věc! Dle našich zákonů musíme akceptovat každé náboženství příchozích. I těch, kteří to naše neakceptují, pro které jsme psové. To může být brzy náš konec. Co takhle dávat asyl pouze ženám, které přijdou k soudu bez šátku?

pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 17. září 2015 v 17:24 | Reagovat

Diskuzí je bez počtu.
Slyšel jsem rozbor německých cílů. Asi od r. 1850 byly v Německu vnitřní války o sjednocení ( krví a železem sjednotil Bismarck Německo ). Sjednocené Německo zaútočilo na Rakousko a zbavilo je vůdčí role ve "Svaté říši národa německého". Následně napadlo Francii. Vyhlásilo v poražené Paříži německé císařství a vyssálo 5 miliard zlatých franků válečné náhrady. Vyzbrojilo se a hospodářsky zmohutnělo, preferovalo německou nadřazenost. Využilo senility F. Josefa I. k účasti na rozpoutání I.sv. války. V ní se Německo aktivně podílelo na zbolševizování Ruska. Po zmatcích nastalo v Německu neštěstí bez omezení s Hitlerem v čele a rozpoutání II.sv. války opět Německem. Němečtí občané zase ( po kolikáté ) souhlasili s válkou i válečnou genocidou.
Masivní poválečná okupace změnila Německo, ale nevykořenila velmocenskou ideu. Německo se k ní propracovává přes EHS a dnes EU. Na tento projekt přispívá nejvíc a zřejmě chce mít své jisté. Podnícení migrační vlny místo promyšleného přistěhovatelství  usvědčuje Německo z nepoctivé hry se zblblými davy, které mohou a budou ohrožovat pořádek a porozumění v EU. Starý německý militarismus, sebestředná výjimečnost ( v roli panského národa ) dostala novou formu, se známými následky. Německo je opět na výsluní, čeho?; nebezpečného ohrožení celé EU.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 17. září 2015 v 18:01 | Reagovat

[1]: nar. soc.
Že Němci souhlasili s válkou bych netvrdil. Když se někdo podívá na ten jásot při projevu Hitlera, musí si povšimnout, že jsou to lidé v uniformách. Vzpomínám na přesně podobné scény při projevech Husáka v 70. letech. Všichni tleskající uniformy LM. To bych neinterpretoval tak, že s ním souhlasil český národ.
V článku mám větu:
...Jenže tenhle zhoubný vír, který Německo napáchalo, konkrétně dcera pastora Angela Merkel, ztrhne do hlubin i státy kolem.

Bohužel tady nemám ani trochu optimismu. Němci přežili Hitlera, ale tuhle Merkel možná nepřežijou. Já osobně kolem neznám jediného, který by z jejich žvástů nebyl zděšen. Právě tak jsem nepoznal za 45 let v Německu nikoho v mém okolí, který by měl zájem na nějaké vedoucí německé roli. Tohle se má úplně jinak. Co se odehrává v hlavě Merkel, to ovšem nevím. Jak píšu, možná chce skutečně být pramatkou nějaké nové rasy, aniž by vůbec tušila, jaká je to blbost.

Na místě Čechů bych se ale neradoval. Když zanikne Německo, bude si mnout ruce imperialista Putin. Češi tím nic nezískají, jenom islámský stát na hranicích.

3 nar.soc. nar.soc. | 17. září 2015 v 19:01 | Reagovat

"Na místě Čechů bych se ale neradoval."

Je třeba říci, kterých "Čechů". Postbolševická holota má radost ze všech kiksů EU. Ve své blbosti nevidí "putinovskou naději" na vzrůst ruských šancí.
Přemýšliví "Čechové" oceňují  německý vzor hospodářství i demokracie a tím větší zklamání z dnešního stavu  pociťují.

4 gregormoldavit gregormoldavit | 17. září 2015 v 20:39 | Reagovat

[3]: nar.soc.
Pro mě se celá ta situace stala nepřehledná. Když se večer dívám na německé zprávy, připadám si jak za Husáka v cs. Jenom kecy, ale ani jedna konkrétní věta, co se vlastně děje. Merkel se šla podívat na autíčka, že v její zemi a její vinou vypukla anarchie a chaos, že pohřbila miliardy € na arabské hordy, o tom zřejmě nic neví. Ještě před rokem jsem si něco takového nedokázal představit. Když jde o jakékoli řešení, slyším od vlády: "bude nutné uzákonit... mělo by se udělat... byl podán návrh aby..." Jak EU, tak Německo dává miliony na platy svých poslanců a vládců, kteří by potřebovali tak akorát pokopat do prdele!!!

5 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 18. září 2015 v 1:29 | Reagovat

Aniž bych chtěl nějak obhajovat tu blbou bábu, tak musím poznamenat, že ona přece není neomezenou vládkyní Německa. O to je to ovšem celé horší, protože to svědčí o tom, že tam je stejně blbá celá politická garnitura.
Ten německý ministr vnitra de Maiziére, který prohlásil, že proti zemím, které se odmítnou podílet na "evropské solidaritě", by se mělo zasáhnout silou, je snad ještě větší magor, než Merkelová. A ještě k tomu hajzl. To oni svým jednáním zaplavili Evropu migranty a teď to chtějí hodit na ostatní.
Jak už jsem zde psal v jednom komentáři, tak současný německý volič má poměrně neradostnou perspektivu. Může volit buď socialisty z SPD nebo eurosocialisty z CDU.

6 gregormoldavit gregormoldavit | 18. září 2015 v 9:33 | Reagovat

[5]: M
Každý bundesstaat má svou vládu, Německo celé má svou vládu, EU má svou vládu, takže vládnou stovky vládců a nakonec nikdo. Když se tedy frau Merkel pomátne na rozumu a zatáhne do neštěstí jak Německo, tak EU, vlastně to nikoho z vládnoucích ani nezajímá. Jeho plat se tím nekrátí. Jako první se ozval, s velkým zpožděním Seehofer z Bavorska, že jeho stát je přetížený a vlastně ve stavu anarchie. Od Merkel se ovšem dozví jen že mu pošle z Berlína více peněz na ubytovny. Z těch už bylo od radikálů vypáleno 61, hlavně v Sasku, ale to není řešení. Uprchlíky to nezastaví, ti vědí, že v Německu je musí ubytovat, starat se o ně, dát jim peníze... Německý národ je stižen totální paralysou, zděšeně se na všechno dívá, ale nedělá taky nic. Merkel si to trochu rozmyslela, ale jenom blekotá a konkrétního činu není schopná. A další miliony se na nás valí.
Nyní ovšem vznikly oprávněné obavy, co se stane, až se davy Bavoráků opivněných na Oktoberfestu srazí v ulicích s davy migrantů? Osobně se domnívám, že k bouřím dojde na podzim stejně, když migranti zůstanou v hromadných ubytovnách. Arabové nejsou zvyklí ani na byty v činžáku, vzájemně se vůbec nesnášejí, každý chce svůj dům. O tom v příštím dílu.

7 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 18. září 2015 v 11:10 | Reagovat

[6]: To je přesně ten zhoubný dopad tzv. "politické korektnosti", kterou si Evropa po vzoru Ameriky zavedla. Uvnitř si každý myslí něco jiného, ale navenek říká to, co se od něj očekává, aby říkal. Jo, tak toho jsme si my za čtyřicet let bolševika užili dost.;-)
A to, že nastanou nepokoje, je více než nad slunce jasné. Ostatně, ty nepokoje již pomalu nastávají.

8 gregormoldavit gregormoldavit | 18. září 2015 v 12:45 | Reagovat

[7]: M
V USA může být nějaký migrant přijat, ale to neznamená ho živit. Musí se o sebe postarat sám a nebo jít pod most. V Německu hned dostává peníze a třeba bude dostávat do smrti. Většina z těchto lidí na práci vůbec nepomýšlí, jejich ženy jsou často negramotné a pouze líhnou děti. Navíc si každý chce pozvat zbytek rodiny, takže onen počet milion můžeme vynásobot deseti.

9 nar.soc nar.soc | 18. září 2015 v 21:56 | Reagovat

V ČR vzniká spor o vztah k migrantům. Prý jsme skuhralové se snahou svalit "vinu" na někoho jiného. Můj názor je, že teď přece nejde o ublížené skuhrání. Tady jde o selhání našich zástupců v EU. Už dávno měli reagovat na "pozvání frau Merkel" adresované migrantům.
VÁŽENÍ MIGRANTI, POZVÁNÍ OD FRAU MERKEL JE ŠPINAVÁ HRA. NĚMECKO CHCE PŘISTĚHOVALCE A SOUČASNĚ SE VYHÝBÁ ZAJIŠTĚNÍ PŘISTĚHOVALECKÉHO REŽIMU. PŘIJÍMÁNÍ MIGRANTŮ TOTIŽ NEZAVAZUJE A  NAVÍC VYPADÁ HUMÁNNĚ.

10 gregormoldavit gregormoldavit | 19. září 2015 v 9:27 | Reagovat

[9]: nar.soc.
Kdyby Merkel okamžitě odstoupila, byl by to pro ně signál. Jenže ta ani nechápe, co vlastně napáchala. Pro nás všechny se teď stane život v Německu těžký a navíc drahý. Poprvé jsme něco takového zažili když přišli russische Aussiedler z bývalého SSSR. Špína, kravál, kriminalita. Dodnes se to nezměnilo. Teď k tomu přibyde milon Arabů. O tom v příštím dílu.

11 Jaroslav Pokorný Jaroslav Pokorný | E-mail | 19. září 2015 v 17:06 | Reagovat

Gegore, ty budeš nakonec litovat, že jsi odešel z Československa do Německa. Nám se ta horda peněz lačných Arabů, vyhýbá jak čert kříži. Keine many, keine love. Začínám chápat výhody chudoby Čechů. Do přijetí €, revalvovalo Německo 4 x marku. Pod panováním €, nemá jak své hospodářské výkony realizovat ve fiskální sféře. Tak je hází do černé arabské díry. Ta je bezedná. Gregore, neuvažuješ o tom, že se vrátíš?

12 gregormoldavit gregormoldavit | 19. září 2015 v 20:44 | Reagovat

[11]: JP
Mám svůj domek v Bavorsku, ale dle německých zákonů má stát právo mi ho dočasně zkonfiskovat ve prospěch imigrantů. Dům, který jsem koupil a na jehož údržbě neustále pracuji. Oni si jednoduše sednou k mojí televizi, pěkně se tady zabydlí a ze všeho udělají smetiště. V tom Německu to je ještě o něco horší, než možná tušíš.
Ani nevylučuji, že jednou ze mě bude migrant z Německa do ČR. Jenže když padne Německo, pak ani Čechům nebude do smíchu. Tady jsme nakonec všichni na jedné lodi, jménem Evropa. Buď všichni potáhneme za jeden provaz, nebo bude každý z nás na svém vlastním viset! Zatím dělají to správné pouze Maďaři.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama