Stěhování národů - konec Evropy? - 4/?

14. září 2015 v 12:12 | Gregor Moldavit
1.
"Mistr? Nechcete antickou olejovou lampičku? Uázal jsem ji propfesorovi a ten mi to potvrdil. Pravá z římských dob."
Nabízí mi k uvěření turecký klučík v Efezu. Pod nos mi strká jeden ze sériových falzifikátů, kterých má plné kapsy.
Na ni jakýsi erotický motiv, lampička vyrobená před pár dny, na nějakou dobu strčena do horkého popela. Pak má taky v kapse "zaručeně pravou" minci z doby kolem Krista. Je to dnes platný turecký drobák v hodnoťe pár haléřů, někdo do ní picnul kladivem a nechal nějaký čas v kyselině.
Lampička se mi líbí, tu si koupím. Kolik chceš?
"Pravá antika! 100 $."
"Tak podívej, tady je 1 dolar, ale ten je skutečně pravý, chceš ho?"
Kluk se kroutí, ještě chvíli mi vykládá o profesorovi, pak si ten dolar bere a předává mi lampičku. Pořád ještě pro něj dobrý kšeft. V Turecku se takové padělky vyrábějí strojově po tisících. (Právě tak, jako dnes syrské pasy, k čemuž se ještě vrátíme.)
Ta lampička už mezi tím antika bude, leží mi mezi suvenýry v pracovně už přes 40 let.
2.
Sedíme ještě s více turisty v útulném, hezkém a voňavém krámku v Káhiře. Všude samé šuplíčky a lahvičky s voňavkou. Majitel je samá zdvořilost, každý dostal kávu a na ruku mu vždy pomocník kápne tu, či onu voňavku.
"Tak si čuchněte a pak si nějaké vyberte! Fialkovou, růžovou... Máme veliká pole s voňavými květy, které tady pod naším sluncem krásně zrají. My z nich uděláme voňavku a tu bere Francie. V Paříži za ni dáte velké peníze, přeci francouzská voňavka. Přitom si ji můžete koupit levně tady u nás."

Hezky řečeno, všichni kupují tu i onu, moje žena si koupí 2 malé lahvičky. Stojí to skutečně jen pár DM, proč ne?
Jenom mi nějak nejdou do hlavy ta pole květin. Projeli jsme pěkný kus Egypta, okrasné stromy pouze v zahradách hotelů, jinak co není k jídlu, se nikde nesází. Každý kousek úrodné půdy je v Egyptě vzácný. Dokonce je zakázáno dělat z bláta cihličky na domky. (Na který každý kašle, na skutečné cihly ti lidé nemají peníze.)
Jak je to s těma kytičkama se dozvím za čas od jednoho chemika v Německu.
"Co si myslíš, že v těch lahvičkách mají? Přírodní voňavky? Kde by je vzali? Všechno jim dodáváme po tunách my, BASF Ludwigshafen."
Takže jsme si přivezli z Egypta voňavku vyrobenou v chemičce pár km od místa našeho bydliště v Německu.

Když vám Orientálec něco řekne, můžete si vsadit na to, že lže. Dle Koránu má člověk taky jednat nějak čestně, nelhat, apod., ale to se týče výhradně jiného muslima. Ďaurovi se lhát může, právě tak ho okrádat a podvádět, nebo ho i zabít. Ty obchodníky ovšem ten Korán zas tak nezajímá, jde o to vydělat. Lžou ale tak samozřejmě, že to o sobě snad ani nevědí. Moje dnešní žena by vám o tom mohla vyprávět, žila v Africe dlouhá léta. Mimochodem, řekla k tomu jednu dobrou větu: "Škoda že ta Merkel nikdy nepobyla pár dní mezi těmito lidmi v Orientě. Jednala by dnes úplně jinak!"
3.
Ona arabská zdvořilost?
Vracíme se autobusem z Kartága, zaplatili jsme si jednodenní zájezd. Náš průvodce je velmi zdvořilý, nakonec se nám ten výlet líbil a bylo to zajímavé.
"Za 10 minut jsme v hotelu," říkám ženě a dceři, již znaveným cestou.
"Inschallah!"
Bus náhle odbočí jiným směrem. Zastaví, "majitel támhle toho krámu vás zve na kafe."
Zmatení turisté poslušně vystupují, my tři zůstaneme sedět.
"Tak co je?" zařve na nás průvodce jak na psa, "všichni už tam jsou."
"My nechceme kafe," řeknu mu klidně.
"Vždyť si ho nemusíte dávat, ale běžte do toho krámu!"
Po nějaké zdvořilosti ani stopa.
Jasně mu odpovím, že nepůjdeme, nejsme jeho otroci. Pak vystoupíme a jdeme se zatím projít. Z vedlejšího krámu, je tam jeden vedle druhého, vyběhne obchodník a tahá nás k němu. Odmítáme. Klasická otázka:
"A proč ne?" Kategoricky požaduje zdůvodnění, proč bychom nemohli jít k němu do krámu? Sděluji mu rovněž nevlídně, že mu žádné vysvětlení nedlužím.
Konečně vycházejí ti ostatní z onoho krámu, a hleďme, každý v ruce nějakou koženou tašku. Nechali se přesvědčit.
"Stojí tolik, ale dnes mám narozeniny, máte 20 % slevu." Narozeniny má pochopitelně každý den. Jeden kolega mi přiznal, že to má taky za sebou. Taška leží už 10 let ve sklepě, není totiž k ničemu.

Pro Orientálce je Evropan idiot, který musí všechno věřit, každou cenu zaplatit. On sám se cítí naopak úžasně chytrý. (Bohužel to turisti občas taky potvrzují.) To vidíte už podle toho, jak se k vám v Orientě chovají děti. Blbý turista od něj musí koupit kámen, který právě sebral ze země. Má to tak naučené od rodičů. S tímto názorem sem nyní přitáhl milon migrantů a hleďme, ono to tak skutečně funguje. My v jejich zemi musíme všechno platit, oni tady mají všechno zadarmo, musí dostat ubytování, musí dostat jídlo, musí dostat cigartety, musí dostat ... A ten blbý Evropan platí miliardy, které by potřebovali jeho vlastní důchodci, postižení, nezaměstnaní... v neposlední řadě biliony zadlužená státní kasa.
Angela Merkel se cítí být něco jako praotec Čech. Ona přivedla do své země další národ, který zušlechtí ten upadající německý. (Neustále se v tom smyslu vyjadřuje!) Ještě za tisíc let ji budou všichni ctít a zbožňovat. Že už dnes ji ten národ posílá do blázince, to se jí neřeklo. Má v úmyslu zase kandidovat, spolupracovníci ji prý přesvědčili. Skutečnost bude asi přesně obrácená. Je dlouho u moci a za tu dobu se obklopila pochlebníky, kteří jí říkají, co chce slyšet. A co si myslí, jaký vztah k ní mají ti migranti. Že ji milují a uctívají? Pro ně je pouze důkazem, že jejich názor je správný, ženská patří do kuchyně. Pusťte ji k moci a můžete svůj stát zavřít. (Jenom je to utvrzuje v tom, že jsou něco lepšího než blbci Evropani.) Německo nemá ropu nebo zlaté doly, každé € je od lidí vydřené. A ona jim ty peníze vezme rozdá vychytralým, rozšklebeným migrantům, kteří si přišli natáhnout ruku. Jestli chce vidět, jaký vztah k ní skutečně mají, ať jde k jednomu a řekne: "Ty jsi přidělen do ČR." Skočí jí po krku.

Někdy na jaře byl počet letošních migrantů v Německu odhadnut na 100 000. Pak to zdvojnásobili, před týdnem se říkalo 800 000 a včera milion. Dnes už se ví, že do konce roku přijde ještě jeden milion. Kdo jsou ti "odborníci", kteří berou měsíčně plat za takové prognózy? A kdo jsou ti migranti? Prchající před válkou? Někteří možná, ale jinak působí dojmem agresívní barbarské hordy. Kašlou na všechny zákony, perou se s policií a místo prosit si poroučejí. Tahle lavina se nedala do pohybu sama, tady je něco strašlivého a mocného v pozadí. V každém případě je to miliardový kšeft pro ty na správném místě. Například italská Mafie má z každého migranta na jejich území 1€ denně. (To bylo už když já jsem emigroval.) Jinak se kšeftuje se vším, lodě, náklaďáky, potraviny, pasy... Pokud např. nějaký Arab má tu smůlu, že v jeho zemi zrovna žádná válka zrovna není, koupí si v Turecku syrský pas. Garance prodavače: "S tím dostanete na 99,9 % asyl v Německu. (Merkel to řekla!)"
Včera německá vláda zahájila kontroly na hranicích. Příliš pozdě a naprosto nedostačující. Konečně se ozvali zástupci jednotlitvých Bundesstátů, že jsou v neřešitelné situaci. Aby ale tahle Frau Merkel tedy konečně vylezla a nahlas řekla:
"Je vás tu už jen za letošek milion, další nebereme!" to se zatím nestalo. Naopak - náhle není nikde vidět.

Jak se tito lidé skutečně Německu poděkují, o tom se dozvíme ve zprávách příštích měsíců.

pokračování ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 15. září 2015 v 9:10 | Reagovat

V r. 1985 jsem byl v Jugoslavii. V Sarajevu na tržišti bylo k vidění také pár "vykuků". Na zemi seděla mladá cikánka, před sebou krabici s pomačkanými novinami a na nich nahý kojenec ( kupodivu spící, možná pod drogami). Vedle krabice stála na rozvodovém kole vačková hřídel z řadového osmiválce. Vše rezavé a zjevně ohnuté z demolice. Prý prodává součástku. Moje žena, když viděla to dítě, rozplakala se. Odstoupila a odtáhla mne, že je potřeba té chuděrce pomoci. Dobrá, koup jí tady na trhu 3 plínky a nějakou košilku ( bylo teplo ). Já zajdu ke stánku s potravinami a koupím jí bagetku a džus.
Uděláno, přijala dárky dost netečně a děcko zabalila. Prošli jsme tržiště, po hodině se vrátili a v davu prošli opět okolo. Vše bylo při starém, jako bychom nic nedali. Nenápadně jsme se vzdálili a pozorovali cvrkot. Lidé jí házeli drobáky do krabice, které čas od času vybírala. Najednou  přišel mladý cikán, peníze si vzal a zmizel. Zkrátka nekoncesovaná žebrota a přivykání kojence na tvrdé životní podmínky.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 15. září 2015 v 14:42 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Pochopitelně jsem to zažil mnohokrát podobně taky. Nebohé hladové dítě. A proč tedy jeho matka nejde pracovat, aby ho nasytila? A nemá to dítě taky otce? Na cigarety má zřejmě pořád peněz dost. Právě tak si pokuřuje i ona žebrající matka.
Rasista je člověk, který považuje vlastní rasu za nějakou lepší. To u mě ten případ není, rasista tedy nejsem. Ale kvůli tomu rozhodně nejsem ochotný bydlet v Chánově. Když řeknu, že černoch je černý, tak jsem se snad ničím neprovinil. Kupodivu jsem byl už jako takový párkrát napaden.
Jdeme se ženou do katedrály ve Straßburgu. Na schodech sedí řada žen, některá s dítětem na klíně. Všechny ještě v produktivním věku, všechny nataženou ruku. Zastavím se, ukážu na ně a řeknu tam na plnou hubu:
"Podívej se na ně! Všechny mají tmavou kůži. Proč bělošky dokážou své děti uživit bez žebrání?"

3 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 15. září 2015 v 23:58 | Reagovat

Značná část Evropanů, ztělesněných zejména tzv. "sluníčkáři" a především evropskou politickou reprezentací, těm Orientálcům jen potvrzují, že Evropani opravdu idioti jsou.
Například jsem nemohl uvěřit vlastní očím, když rakouští sluníčkáři vytvořili kolonu aut, aby migranty "strádající" v Maďarsku co nejrychleji převezli do Rakouska. Bezpečnostní orgány kupodivu nijak netrápilo, že se všichni ti řidiči dopouštějí trestného činu. Sice to bylo těm pašerákům lidí jen tak mezi řečí oznámeno, ale nikdo proti tomu nezakročil a vše se dále dělo pod blahosklonným dohledem policie.

4 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 16. září 2015 v 0:05 | Reagovat

[2]:Já teda asi rasista jsem, protože rozhodně nepovažuji všechny rasy i národy za stejné. Což je zcela zřejmé již při letmém pohledu. A při podrobnějším zkoumání je to ještě zřejmější.
Seriózní vědecké výzkumy to jednoznačně potvrzují. Bohužel jsou tyto hlasy neustále umlčovány a vědecké kapacity provádějící tyto výzkumy jsou okřikovány, protože to prý není "politicky korektní", dělat takové výzkumy.

5 matka matka | 16. září 2015 v 0:22 | Reagovat

Čtu a zdravím.
To, co se děje a co ještě čeká Evropu, nebude pohádka ani procházka růžovým sadem. Nechápu, ak toto někdo mohl připustit...

6 gregormoldavit gregormoldavit | 16. září 2015 v 8:58 | Reagovat

[5]: matak
To, co se právě děje, může vést až k zániku naší evropské kultury, jak se za posledních tisíc let vyvinula. Tihle lidé nepřicházejí se přizpůsobit, ale nám rozkazovat.

7 matka matka | 16. září 2015 v 11:15 | Reagovat

[6]:Vidím to naprosto stejně. Ale nechápu, že jim jde Merkel i Brusel na ruku.
A je-li pravda, že již byly, v Řecku tuším, zadrženy i lodě se zbraněmi a pod jakou vlajkou, tak někdo má opravdu velký zájem na zániku Evropy.

8 nar.soc. nar.soc. | 16. září 2015 v 12:19 | Reagovat

Můj odhad je, že Německo ve svém tažení za velmocenskou rolí, věci přepísklo.
Anglie i Francie svoji roli oslabily a Německo přišlo s projektem EHS, později přeměněném na EU. Před 20lety byly tři "lokomotivy" hospodářského pokroku. USA, EHS a Japonsko. Mnohé se změnilo. Čína se vyhrabala ze sraček a chce spolurozhodovat o světě. CCCP svoji šanci zatím zahrabal. Je tedy otázkou, kdo se s kým a proti komu spojí. Staré modely ještě nezanikly. Původní koncept USA + EU má zpoždění, prospěšný koncept USA + Japonsko setrvává a očichávání Čína + Rusko nebo USA je k očekávání. Evropské hádky a prověrka s migranty brzdí EU.
Proč o Merkelová dělá, je aktuální otázka? Velmocenské postavení Německa to neposílí!

9 gregormoldavit gregormoldavit | 16. září 2015 v 12:30 | Reagovat

[7]: matka
Merkel je už tak dlouho u moci, že se z toho pomátla na rozumu. To se vládcům stává. Ti ostatní jsou jednoduše dobře placení spáči. Právě tak celý německý národ má určitou paralysu. Jen zvolna se začíná stavět na odpor a zřejmě už příliš pozdě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama