Stěhování národů - konec Evropy? - 3/?

11. září 2015 v 21:47 | Gregor Moldavit
V Německu, na cestě do Německa, nebo při balení kufrů do Německa, je více Arabů a černochů, než má Německo obyvatel. A co dělá kancléřka Angela Merkel? Inu jak vidíte, nechává se právě s jedním z těch sto milionů fotografovat. Ta ženská svým rozumem jednoduše vůbec nechápe, co se v její zemi děje. Už vůbec ne, co se stane třeba už jenom do konce tohoto roku. A to nemluvím o dalších generacích plodných muslimských matek.
Kdyby tuhle Angelu mohl poslouchat Bismarck, tak ho za pár minut vynesou na nosítkách.

Dnes ukazovali jednu Syrskou rodinu, někde v lágru v Turecku.
"Syn už v Německu dostal byt a tak nás tam může všechny vzít k sobě."
"Nezletiletý musí v Německu dostat asyl a má právo si tam vzít pak rodinu. Posíláme našeho syna, je mu 14."
Rodina, která přijde později za ním (rodiče, babička, sourozenci...) = 10 lidí, či více. A všichni mají na všechno právo.

Kupodivu ale ostatní politici nejednají jinak, než frau Merkel. Všichni jako by se jich to vůbec netýkalo. Svůj plat a diety přeci dostanou na konto a jejich vila stojí někde v privilegované čtvrti, kam žádný migrant dosud nezabloudil.
(11.9. večer - první protesty, např. z Bavorska, ale to jsou jedinci. Poslušnost jí také vypovídají státy bývalého východního bloku, např. ČR.)

Před davy migrantů už kapitulovalo i Maďarsko a včera Dánsko. "Jsou na našem území, ale naše zákony pro ně neplatí. Nerespektují naši policii, ale my to jako nevidíme. Zůstává po nich smetiště a hory exkrementů, ale to my už na vlastní náklady uklidíme. Hlavně když potáhnou dále." Tak tohle je tedy EU.
(Od 15.9. chtějí Maďaři hranice skutečně zavřít a hlídat. No uvidíme?)

V televizi mluvil jeden německý policista. Tvář rozmazaná, hlas modifikovaný. Bojí se, aby ho nevyhodili. (Začínám si v dnešním Německu připadat jak za Husáka v době normalizace.)
"Jsme naprosto přetíženi, migranti nám nadávají a perou se s námi. Pro naší skutečnou práci, třeba chytání zlodějů, už nemáme čas. Trvali jsme na tom, že musí přijít politikové, kterým to vysvětlíme. Přišli, pokývali, vypadli. Nezměnilo se vůbec nic! Jediný z nich nepohnul prstem."

Kolik těchto muslimů vzaly emiráty, nebo Saudská Arábie. Žádného! Konečně k nim můžou kdykoli na práci, leč to nějak netáhne.
"Co ho nepustíte dovnitř vy sobci?!" Říká Saudský Arab.
Není náhodou možné, že dokážou trochu lépe myslet do budoucnosti, než naši evropští politici?

Jenom tuto sobotu a neděli se očekává v dávno přetíženém Bavorsku 40 000 nových migrantů. A každý z nich si představuje, jak ho tady (ti blbí Němci) zahrnou bohatstvím. Jenže až se ocitne na žíněnce (postele jsou v Německu právě vyprodané) v nějaké tělocvičně, se stovkou ostatních, tak se mu to asi nebude líbit. Ještě v půběhu tohoto roku očekávám jejich vzpoury, rvačky s policií, pouliční kravály, apod... To jen tak pro začátek. (V jižní Itálii už to dávno běží.) A co můžeme očekávat od agentů IS mezi nimi? Tady je možné všechno!

Byl jsem sám e-, i-, migrant, žil jsem v lágru s Araby a černochy. Chtěl o tom napsat, ale to až příště. Dnes následující zamyšlení:

Jsou uprchlíci političtí, pronásledovaní, a jsou uprchlíci ekonomičtí. První mají právo na asyl, druhé nutno poslat nazpět. Tak to bylo definováno, tak to říkají naši vládci a opakují všichni směrem dolu, až po posledního čičmundu. Já s tím vůbec nesouhlasím a jako první bych tohle pravidlo rozmetal!

Byl jsem v lágru v Zirndorfu po roce 1968. Češi dostávali asyl prakticky automaticky, i když jsme tam hnili třeba 5 měsíců. Ale byla studená válka a my byli z komunistické země. Byli mezi námi zloději, utíkající před policií, ženské od plotny, které ani nevěděly (přišly s manželem), že v cs vládnou komunisti, ... o tom bych mohl napsat knihu. Ono to ale ty rozhodující soudce ani moc nezajímalo. Vím jenom o jednom případu, kdy jedna začala praktikovat jako prostitutka a ta asyl nedostala. (Snad nejinteligentnější ze všech těch, co jsem tam znal. Dějí se věci podivné.)

Ale jak je to s tím principem? Rozdělení na politické uprchlíky a hospodářské? Ti jedni mají právo na asyl, v jejich zemích je válka, byli diskriminováni z rasových nebo náboženských důvodů, druzí chtějí mít pouze vyšší životní úroveň.
Dovoluji si tvrdit, že všichni tito migranti ze zemí od Afganistanu po Jemen jsou migranti hospodářští. Jinak by byli šťastni, že jsou v Evropě a neprali se s maďarskou policí a neodmítali by nechat si od nich vzít otisky prstů. V Maďarsku přeci žádná válka není a o tom jim snad jde? Jenže to by znamenalo konec cesty do pozemského ráje Germany, kde rodina s dvěma dětmi dostane 1150 € měsíčně bez pohnutí prstem.

K tomu ještě něco více příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 12. září 2015 v 8:45 | Reagovat

Dobrý den.

Tak jak věci probíhají máte pravdu, že jde jen o hospodářskou migraci.
Asyl není hospodářské zabezpečení dokonce celé rodiny, je to jen zajištění života a dost.
Ostatní důvody měly být řešeny ( pro balkánskou cestu ) už při přistání v Řecku ( tam přece začíná schengenský prostor).
Připadá mi tahanice o "záchranu Řecka" usmolená přísunem miliard eur, dost pitomá. Řecko údajně vydává na obranu 4% rozpočtu a kde se to projevuje?
Mám dojem, že řecký postup je právě na potvoru Merkelové, že Tsiprasovi nevyšla vstříc s úvěry na požádání.

2 gregormoldavit gregormoldavit | 12. září 2015 v 11:10 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Jsme právě svědkové neuvěřitelné neschopnosti politiků EU i NSR!
Připadá mi to, jako by stát byl napaden cizí armádou a ministr obrany prohlásil, že má dovolenou a bude se věcí zabývat za 3 týdny. President napadeného státu se s úsměvem nechal fotit s okupačními vojáky.
Jsem přesvědčen, že až se tato frau Merkel dozví, jak si těch milion Arabů počíná na území německého státu, pak jí ten úsměv ve tváři rychle ztuhne. Možná jí to ale bude jedno a povede dále řeči o tom, že hranice příjmu migrantů směrem nahoru žádná neexistuje a my máme být tolerantní a nějaké to drancování, vraždy a znásilnění nezveličovat. Ti migranti totiž už pochopili jedno, že naše zákony na ně neplatí.

3 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 13:10 | Reagovat

Pokusím se vám naznačit, proč bohaté arabské a muslimské státy nepřekypují ochotou přijímat uprchlíky, své národnostní i náboženské bratrance. Především proto, že moc dobře ví, co je to za lidi a co takoví lidé dovedou.
Navíc s nimi už některé tamní státy mají své neblahé zkušenosti. Například v sedmdesátých letech tehdy bohatý a multináboženský Libanon s ochotou přijal tisíce tzv. "palestinských uprchlíků". Ti se mu za jeho pohostinnost okamžitě odvděčili tím, že se pokusili svrhnout regulérně demokraticky zvolenou libanonskou vládu. Z čehož se vyvinula vleklá občanská válka, která de facto neskončila dodnes a vytvoření šíítského muslimského teroristického uskupení Hizballáh, které je dnes v LIbanonu prakticky něco jako stát ve státě.
Jinak opět ani k tomuto článku prakticky nemám nejmenší výhrady.
Jen bych ještě poznamenal, že pokud Evropa urychleně nezavede něco na způsobu australského systému "Stop the boats", tak je z dnešní Evropou za krátkou dobu ámen. Jenže ten australský systém nejsou schopni zavést současní vládnoucí politici, ale až nová garnitura pragmaticky a realisticky uvažujících politiků, která ty současné doufám v brzké době nahradí.
Ještě bych dodal svoji takovou trochu paličskou myšlenku. V podstatě je to dobře, že se ti migranti chovají jako hovada, že dělají bordel a že mají nezřízené nároky. Možná to konečně pomůže otevřít oči některým lidem a probudit je z letargie.;-)

4 gregormoldavit gregormoldavit | 12. září 2015 v 14:10 | Reagovat

[3]: malkiel
Vidím to právě tak. Pracoval jsem sám nějakou dobu v Saudské Arábii. Jednali se mnou jako s otrokem, ačkoli sami neměli nejmenší kvalifikaci. Byl jsem ale slušně placen. Příchozí migranti se chovají podobně, i o ni v nás vidí otroky, ale tentokrát neplatí, zcela naopak, my dáváme naše peníze jim a sice po miliardách. Jenže jak to má pochopit soudruh pastor Gauck, nebo dcera pastora soudružka Merkel? Vůbec svým rozumem nechápou, co se právě děje. A migranti si poroučejí, nastavují dlaň a dobře se baví.

5 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 14:43 | Reagovat

[4]: Tak podle jejich muslimského náboženství my jako "kafirové" nic jiného než otroci nejme. Proto na nás tak pohlíží. Kdyby se chovali jinak, tak by vlastně porušovali ustanovení Koránu.
Však taky říkám, že současná politická garnitura nemůže tuto vlnu zastavit. Že to snad udělá až ta nová garnitura, která tuto levičáckou verbež nutně musí v rámci pudu sebezáchovy nahradit. Jen mám obavy, že všelijaké ty levičáské a neomarxistické ideje v západoevropských voličích již zapustily příliš hluboké kořeny. Že tudíž ani volby by nic nezměnily.
Jinak ta baba opravdu může být duševně nemocná. Věk by na to už měla a duševní poruchy postupují někdy velmi plíživě a nenápadně. Ostatně, nebyl by to první magor, který v Německu kdy vládnul, že?
Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, že když asi před dvěma roky ona sama prohlásila, že projekt multikulturalismu v Evropě selhal, tak teď doslova rve migranty z cizí kultury do Německa horem dolem.
Jo, a ten endérácký soudruh STASIpastor Gauck asi taky bude pěkná figura. Německý president však naštěstí nemá žádné pravomoci.

6 nar.soc. nar.soc. | 14. září 2015 v 10:09 | Reagovat

Německo otočilo, bude kontrolovat na hranicích a uprchlíky "cedit". Ti co budou odmítnutí, budou obcházet hranice přes území ČR. Hned zde bude veselo.

7 Gregor Gregor | 14. září 2015 v 11:22 | Reagovat

[6]: Občas tam kolem hranic chodíme se ženou na houby. Je docela možné, že jich teď pár potkáme. Otázka je, jak se taková horda bude chovat, když potká v lese dva samotné důchodce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama