Stěhování národů - konec Evropy? - 2/?

8. září 2015 v 21:43 | Gregor Moldavit
Jak budou jednou hodnotit dějiny tuto ženu, která svým neuváženým řečněním uvedla v roce 2015 do pohybu šílenou invazi muslimů do Německa? Dala milionům sliby, které nikdy nemůže splnit i když při tom obětuje obyvatelstvo vlastní země, kterému kdysi přísahala sloužit?
Dějiny píší vítězové. Možná ji tito koncem století budou uvádět jako důkaz toho, proč ženská nesmí do politiky, naopak musí sedět doma a bez povolení manžela nevycházet ani na zahradu. "Jinak my Arabové tady dopadneme, jako původní obyvatelstvo této země, dříve zvané Německo." Možná tomu tak nebude, ale možná také bude.
Jestliže se přesně neví, kolik z těch příchozích jsou agenti IS, pak už se začalo šuškat, jestli jejich agentem není i tahle Frau Merkel?

V každém případě by si tato "matka migrantů", jak ji začali zvát v Německu, měla tuto fotografii zvětšit a podívat se těm lidem do ksichtů. To mají být zoufalci utíkající před válkou? Všichni rozchechtaní s hubou od ucha k uchu? Kteří se perou s maďarskou policií, nerespektují žádné zákony a počínají si jako horda nájezdníků? Maďaři jim na nádraží dávali lahve s vodou, oni je naházeli na koleje a řvali "Germany".
(Večer 08.09.2015 - první podobný výjev v Německu. Rozeřvaná horda na nádraží v Lübecku agresívně požaduje být dopravena do Švédska. To jsem chtěl předpovědět na konci článku, ale začalo to už dnes. To, co má nyní Lesbos, matky už nemůžou ani poslat děti do školy, může mít Německo leckde za pár týdnu.)

* * *

To byl jednou jeden mladý šlechtic a ten se vydal do světa, dobýt si slávu a bohatství. Dostal se po čase do jednoho království, kde vše v černém bylo zahaleno. Vládl smutek, neboť strašný drak unesl královskou dceru. Její otec král pak vyhlásil, že kdo by ji osvobodil, dostane ji za ženu a půl království k tomu. Mladý princ si zamnul ruce a hned se u krále přihlásil, on že se té práce ujme. Obratem se vydal kamsi do hor, kde ten drak v nějaké sluji bydlel. Zavolal na něj cosi hanlivého, drak vylezl a princ ho zakuchnul!

Vzal princeznu, přivedl ji ke králi, byla slavná svatba a princ dostal půl království, po smrti krále i druhou půlku, takže mu patřilo celé.

A co že jako má být? Tak poslouchejte druhou pohádku, pak pochopíte.

To byl jeden žebrák (bezdomovec se v té zemi neříká) a ten seděl někde v hromadě odpadků a žebral. Léta plynula a co ten člověk udělal aby to změnil? Nic! Jenom dále žebral, byl na to tak zvyklý. Jednoho dne v těch odpadcích našel podivnou lahev. "Jestlipak v ní není nějaká dobrá kapka?" pomyslel si. Láhev otevřel, ale místo tekutiny z ní vylétl mocný džin.
"Zato, žes mě vysvobodil z lahve, ti splním každé přání." No a dle návodů žebráka mu postavil palác na kopci a tak vůbec.

Ta první pohádka je typicky evropská, ta druhá typicky orientální. U nás musí princ zabít draka, aby něco získal, v Orientě se nedělá nic a čeká na zázrak. Tady se jedná o naprosto rozdílnou mentalitu. Jistě tomu tak úplně není, ti lidé tam taky pracují, jsou vzdělaní, mají své nádherné stavby. (Dokonce se nám mnoho antických znalostí v našem temném středověku dochovalo právě přes Araby. Třeba al-chemie). Ale jistý rozdíl mezi naší a jejich mentalitou, kulturou a hlavně náboženstvím existuje. Možná tím je trochu vysvětleno, proč se náhle daly do pohybu statisíce Arabů směrem do Německa. Naco doma zabíjet draka, když tam nám ten džin splní všechna přání?

Německo dnes odklonilo protyto migranty 6 miliard €. Jenže to nebude stačit. Za krátký čas tady začnou dělat ty samé kravály jako teď v Maďarsku. Možná se to od nich ale naučí i jinak poslušně pracující Němci a půjdou taky na barikády. I v této zemi jsou tisíce důchodců, kteří si své na stáří nastřádané peníze museli rozdělit s třemi miliony ruských aussiedler a hlavně s obyvatelstvem bývalého NDR. Drasticky zchudli nejen důchodci, ale i celá střední, dříve bohatá, třída. Německo samo je prakticky neřešitelně zadluženo. I v této zemi jsou tisíce babiček,které nemají na činži a dědečků, kteří nemají na zuby, nebo brýle. Migranti vše okamžitě dostanou zadarmo. Tady tiká bomba, která může vybouchnout. Pak můžou zase Němci někam prchat před občanskou válkou.

Na závěr vtip, který je skutečností:
Ve které zemi se muslim cítí nejlépe? V Iráku, Egyptě, nebo Tunisu? Odpověď: ve Francii, Německu, nebo Švédsku.

Ale co až se v těch zemích stanou muslimové většinou? Průměrný Evropan má tak 1,5 dítěte, muslim třeba 8. Ve Francii bude už za 20 let většina obyvatel arabského původu a muslimové. Není možné, že ty problémy, před kterými utíkají, si nesou sebou k nám? Občanská válka není kosmický jev, tu dělají lidé. A ti se nyní přesunují po milionech do Evropy. Že se zde přizpůsobí? Ne, oni už teď požadují, abychom se přizpůsobili my! Proč si třeba jejich ženy nesundají šátky? No přeci to nejsou děvky jako naše ženy.

Loni prohlásil jeden mulah v Belgii: "Naše náboženství je to jediné pravé. Komu se to nelíbí, ať Belgii opustí."
Už před rokem tedy bylo vyzváno původní evropské obyvatelstvo k odchodu ze své země.

I já jsem byl kdysi migrant. O tom třeba někdy příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 9. září 2015 v 14:12 | Reagovat

Obrazně lze říci.
Nikdo se nepoučí z cizích chyb. Vlastní chyby pak bolí dvojnásobně.
Pozvat hosta pod střechu je snadné, vyhodit jej do deště a zimy se nikdy lehce nepovede, nemluvě o důvodu k odvetě. Osobně si neumím představit důvody, které zvednou rodiče, aby s batohem a igelitkou s dětmi za ruku nebo na ruce, vyrazili do neznáma a očekávali nějaké štěstí.

2 bábina bábina | 9. září 2015 v 14:18 | Reagovat

Nejdříve pozdravím: Dobrý den. Dlouho jsme se neviděli, neslyšeli?
Jako obvykle máte spoustu otázek. Na jednu otázku bych odpověděla opět otázkou... Pokud je Angela agentkou IS, musel ji někdo zranařit. Není proto třeba hledat tam, kdo za tím stojí?
Uvádíte pád Římské říše. Když byla armáda v krizi, najímala žoldnéře, často celé germánské kmeny...Někdo může tedy oponovat, jsme v krizi, musíme najímat levnější pracovní sílu...
Možná migranti z Afriky a z Asie mají rozdíné cíle. Jeden cíl, důvod migrace stále opakujete, je to IS. Nebude to možná hned, ale za touto první vlnou se hrne vlna další... a další...Co, když  oprášili Kadáfiho. Neznám přesně jeho výrok, ale vlastně říká, že Afričané mají nárok si vzít, co jim bylo ukradeno, upíráno za ta dlouhá léta kolonizace.
Můžeme migraci rozebírat, jak chceme, je pozdě. Někde to přeci začít muselo... Není to jenom důsledek nějaké utajené strategie? Kde všechno začalo a proč? Na to má každý jiný názor. Co, když to někomu vyhovuje?

3 Juli Juli | 9. září 2015 v 14:24 | Reagovat

Dobrý den....zkuste mrknout na  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10488437622-americke-stoleti-ocima-olivera-stonea/

4 Gregor Gregor | 9. září 2015 v 22:55 | Reagovat

[2]: babina
Merkel pochopitelně agent IS nebude, ale její jednání by tomu napovídalo. Podle mě se buď zbláznila, nebo má alzheimer, nebo - nebo je to ta podivná nemoc vládců, že nakonec musí udělat něco velkého (ať se znaménkem + nebo -) aby se navždy zapsali do historie. Třeba zničením vlastní země. Co ovšem nechápu, že její okolí nereaguje. Merkel konečně není Stalin, nebo Mao, aby mohla dělat, co se jí zlíbí. Proč ji ostatní politici nezastaví? V každém případě nemá žádnou podporu v obyvatelstvu své země. Těch pár "křesťanů", kteří migranty na nádraží vítají, jsou spíše výjimka. V Německu vládne zděšení a strach. I já to vidím velmi špatně, tohle přinese nekonečně lidského neštěstí a bude nakonec i stát mnoho liských životů. S těmito lidmi si importujeme jejich problémy, jejich občanskou válku a jejich řezání hlav.
Musím psát ještě další díly.

5 nar.soc. nar.soc. | 10. září 2015 v 11:00 | Reagovat

V dnešních HN je zmínka o názoru amerického poradce prezidentů.
Diví se Evropanům, jaké mají problémy s uprchlíky.
Prý když chtějí svobodu, proč jim evropané nedají možnost si ji vydobýt vlastním přičiněním. (Mladé)  schopné muže soustředit do dobrovolnické armády, vycvičit, vyzbrojit a vyslat proti islámskému státu. Kdo odmítne tuto formu svobody, odmítnout mu i dlouhodobý pobyt. Demokracie se svými výdobytky nepadá shůry, ale musí se o ni usilovat i vojensky.
Docela zajímavé řešení.

6 gregormoldavit gregormoldavit | 10. září 2015 v 15:02 | Reagovat

[5]: nar.soc.
Něco takového by bylo i proti zákonům USA, v EU zcela nemyslitelné. Navíc by to dopadlo tak, že tito uprchlíci by se sebrali a táhli dále do jiné země. To se už ale právě děje teď. V Německu nedostali podle představ, takže dále do Švédska. Oni chtějí brát bez práce, ne sami něco dělat. Další stát který před nimi kapituloval je Dánsko. Švédové je ale možná pošlou nazpět paní Merkel, která to konečně všechno svoji blbostí zavinila. Jenže ta má svoji vilu někde v bezpečí. Za ní to odnese chudina, která si je prý má vzít mezi sebe a asymilovat.

7 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 12:01 | Reagovat

To srovnání evropské pohádky s orientální pohádkou je opravdu trefné.:-D
Jinak mi nezbývá než s textem i závěry tohoto článku souhlasit.

8 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 12:34 | Reagovat

[4]: Když se podíváte na minulost mnohých současných evropských politiků, tak by mohlo být jasné, proč se chovají tak, jak se chovají. Bývalí levičáci, trockisti, maoisti a anarchisti, kteří pod rudými vlajkami nebo s portréty Che Guevary na tričkách během šedesátých a sedmdesátých let v západoevropských městech zapalováním aut a vytloukáním obchodů bojovali proti starým pořádkům "prohnilého křesťanského a kapitalistického světa".
Čas sice trhnul oponou, přibyly jim šediny, ubyly vlasy, místo do džín se dnes oblékají do obleků s kravatami nebo do kostýmů, ale jejich levičácké myšlenky z mládí mají stále v hlavách. Rozbití starých pořádků, zavrhnutí starých léty osvědčených hodnot, rozbití rodin. A smícháním střepů toho starého rozbitého světa vytvořit svět nový, podle jejich představ ideální.
Přičemž obyvatelem tohoto nového světa by měl být nový člověk. Člověk nenárodní, člověk nerasový, člověk nestátní, člověk bez rodiny, člověk unisexuální, člověk bez kořenů. Protože právě kořeny určují vývoj a směr růstu toho kterého jedince. Proto chtějí levičáci v zájmu budování nového člověka ty kořeny utnout.

9 nar.soc. nar.soc. | 12. září 2015 v 14:44 | Reagovat

[8]:

Mám dobrý pocit, že jsem Malkielovi doporučil tento blog. Může se přesvědčit, že ne všichni "Němci" stojí o záplavu "uprchlíků", kteří jsou vlastně samozvaní přistěhovalci.

10 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 15:00 | Reagovat

[9]: Jo, určitě děkuji za odkaz na tento blog autora, který se jaksi nachází přímo na "místě činu", kde se v současné době tím maximálně nejhorším možným způsobem "kurví" Evropa.;-)
Sice jsem již v minulosti na tento blog několikrát narazil a jeho autora považuji za velmi moudrého a sběhlého člověka, který ví o čem mluví a nevaří jaksi jen z vody, tak jako mnoho jiných blogerů.
Znovuobjevení tohoto blogu je však současné době pro mne velkým přínosem, z informačního hlediska.;-)
P.S. Slovo "kurví" je v té větě použito v obou běžně užívaných smyslech tohoto slova.;-) Tedy "kurviti se", jako obcovati za úplatu či za výhody, nebo též přenesený význam "kurviti",  neboli ničiti.:-D

11 gregormoldavit gregormoldavit | 12. září 2015 v 21:23 | Reagovat

[10]: malkiel
Superkomunista, milionář Gregor Gysi , partei "die Linke", dnes řekl několik slov, se kterými jsem poprvé souhlasil, "musíme myslet na ... (tedy všechny kasírující nepracující), ale taky na střední třídu, která to všechno musí platit."

O tom jsem napsal už před léty následující: http://gregormoldavit.blog.cz/1208/cesta-na-fuerteventuru-2-pribeh-o-danovem-kalouskovi-2-2

12 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 12. září 2015 v 22:03 | Reagovat

[11]: To už je jakýmsi paradoxem této doby, že mnozí demokrati a tzv. pravicoví politici, jsou ve svých skutcích mnohem levicovější, než skuteční komunisti.
Abych to řekl upřímně, tak mne tento socialistický duch procházející Evropou poněkud děsí.
Myslím, že se chudák Konrad Adenauer dnes musí obracet v hrobě jako vrtule, jestli sleduje dnešní socialistické vedení "pravicové" CDU.
V důsledku čehož mají v současné době němečtí voliči naprosto unikátní možnost vybírat si ze dvou socialistických stran. Sice neznám tak úplně do podrobnosti německou politickou scénu, ale kam se v Německu ztratila pravice?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama