Září 2015

Stěhování národů - konec Evropy? - 8/? Arabové

28. září 2015 v 21:23 | Gregor Moldavit

Tak paní Merkel má svoji sebejistotu už zase nazpět a samolibým hlasem nás poučuje, co musíme a co nesmíme.

Když padl Berlín pronesl jeden z oněch dvou Hitlerových generálů, Keitel nebo Jodel, "Položili jsme svět do trosek a popela na rozkaz jednoho šíleného diktátora. Ještě za tisíc let se lidé budou ptát, jak to bylo možné?"

Jak je dnes možné, že jedna kancléřka demokratického státu táhne svůj stát do zániku, aniž by ji ti kolem zastavili? Tady budou mít historikové příštích časů taky co řešit. Tohle není přijímání uprchlíků. Tady se islámský svět vydal na pochod, aby převzal od těch dekadentních křesťanů jejich lákavě bohatou Evropu. A tahle Merkel, dcera pastora, jim ochotně jejich názor na křesťany potvrzuje.

V 19 století vládl v Bavorsku jeden mocný a lidem oblíbený král, Ludvík II. Když už jeho vyhazování peněz na své zámky přesáhlo únosnou míru, prohlásili ho jeho ministři za nepříčetného, dali mu psychiatra a zbavili ho moci. Proč to šlo tenkrát a ne dnes? Proč jdou dnešní ministři za Merkel jak ovce?
Co vidí tito migranti v Merkel? Děti možná pohádkovou mamá, jakou snad v sobě vidí i ona sama. Dospělí ale spíše užitečného idiota. A německý národ, jehož daňové peníze ona po miliardách vyhazuje z okna, ji nemůže cejtit a volá po jejím odstoupení. To tahle paní Merkel ale nebere na vědomí. "Stát, to jsem já!"
Mezi tím už dokonce i ten pastor Gauck přiznal, že Německo je plné. Když ten to začal chápat, pak už to ví určitě každý.

Včera dokonce Merkel pronesla větu, "my to musíme dokázat a my to dokážeme." Tak tenhle blábol, nereálné proroctví založené na zbožném přání, jsem slyšel naposledy v mládí od komunistů. Ten svazácký původ se na její slovesnosti nedá přehlédnout. Nevím vůbec, proč říká "my". Celý problém migrantů hodila na komuny a tam se ukázalo jen jedno, že to nedokážeme. Takový počet se zvládnout nedá. A ty komuny už teď mají své obrovské dluhy, k tomu své socky, děravé silnice, rezavějící mosty, rozpadlé školy a lázně a své ilegální cikánské migranty, jejichž počet přes nákladné posílání nazpět do Bulharska stále roste. Ty mají ze dne na den ubytovat desítky tisíc migrantů?

Merkel chce dát asi dvě miliardy na integraci migrantů. Rád bych se jí zeptal, kolik peněz musí dostat tyto dvě ženy, aby si sundaly ty šátky? První krok integrace v Evropě. Mají tito migranti na integraci zájem, nebo bude brzy na nás, se přizpůsobit jim? Na mě budí dojem, že přicházejí coby dobyvatelé. Nerespektují naše zákony, hranice, zvyklosti, jednoduše nic. Perou se s policií, házejí kamení na pohraničníky, ničí, co se jim postaví do cesty a nechávají za sebou hory odpadků a exkrementů. Jak se vlastně dívá muslim na křesťana?

Včera jsme se ženou jeli přes jednu Bavorskou vesničku. Na zápraží stála žena, k nám zády a jaksi se nedal přehlédnout její poněkud širší zadek. To už tak občas bývá a o nic se nejedná. Právě když jsme se blížili, tak se sehnula, aby mohla umýt schody. Pro mě to nebyl vrchol krásy, ani nějaká erotika, nic víc, než důvod k pousmání. Moje žena, která žila mnoho let v severní Africe mi povídá:
"Něco takového je v islámských zemích zcela nepřípustné. Žena musí mít nejen zahalený obličej, ale taky nemůže čistit schody před domem, aby neměla vystrčený zadek. To dělá muž, pochopitelně ten nejnižšího stupně, nebo taky nikdo.

Nějaký muslim by možná argumentoval, že jsme barbaři, oni jsou s etikou dále než my. No dobrá, ale my zase asi nemáme tak špinavé myšlenky. Proto naše ženy nemusí chodit zahalené a můžou nosit minisukně. Nebo být na nudypláži úplně nahé a jde to taky. My uznáváme svobodu našich žen, pro nás jsou rovnoprávné.
Foto těch dvou žen je z článku: zivot-syrske-rodiny-v-heidenau-ziskal-temnejsi-obrysy.html

...Muhammad potáhl z cigarety a zíral do prázdna. Jeho mladší bratr Jaman zabíjel čas hraním her na mobilu. ...
Oni se nudí celý den, jeden si hraje hru na mobilu, druhý potahuje z cigarety (na kterou peníze kupodivu zbývají) a jinak se oddávají beznaději. Co se třeba učit německy? Čas by byl vyplněn od rána do večera. Tak jsem to dělal kdysi v lágru já. Šťastný jsem v tom prostředí jistě taky nebyl, jenže jsem hned začal na své budoucnosti tvrdě dřít. Proč to nedělají oni? Jak se jednou chtějí integrovat a zapojit do pracovního procesu bez znalosti řeči? Ta matka si doma v Sýrii ráno uvařila kafe? A kolik za to tady měsíčně požaduje?

Obě ženy si stěžovaly, že záchody jsou špinavé. Moje žena se dopálila. "Proč si je tedy nevyčistí?" Ne, to za ně musí udělat nějaký ďaur. Když žila v Africe, nikdy prý nepoužila při návštěvě toaletu. Leda v nějaké bohaté rodině, kde měli služky. Stačilo se do té místnůstky podívat. Jak to může vypadat tady, když jich je plná tělocvična?
Každá taková ubytovna je sud prachu, který jednou musí vybouchnout. Salafisté, kteří byli už v minulosti problémem, si tu verbují svůj dorost, tvoří se gangy, narůstá odpor k tomu vysněnému Německu. Komuny jsou beznadějně přetížené, místní obyvatelstvo má strach a do konce roku může přijít klidně dalších půl milionu. Soudružka Merkel zdůrazňuje, počet asylantů není zákonem omezen, všichni mají svá práva. Německé obyvatelstvo se ale ptá, "a jaká práva máme my? Jenom právo pracovat a platit?" Zatím jsou to jenom vypálené ubytovny a třenice v ulicích, ale tenhle sud prachu musí jednou vyletět do povětří.

Chtěl jsem v tomto dílu psát o vlastnostech Arabů, ale to musí trochu počkat. Dnes došlo v jednom lágru k první rvačce většího rozměru. Policie požaduje, aby tito migranti byli ubytováni odděleně podle států a náboženství. Tak tady bych měl základní dotaz. Až dostanou asyl, budou v Německu pak města pro muslimy, pro Syřany, pro Albánce, ... aby se nepoprali? A kde budou bydlet Němci? Jenže i tohle rozdělení do lágru podle národností nebude žádné řešení. Syřan a Syřan nejsou bratři. Arabové mají silné pouto k rodině, nanejvýše ke svému kmenu. Arab s Arabem proti sobě po staletí válčili. Podívejte se teď třeba na Libyi. Kmen proti kmenu, ale taky muslim proti muslimovi. Jakákoli selekce v lágrech nepřinese vůbec nic. Ono taky ani nejde o to, kdo tam je ubytován. Při takovém počtu lidí nacpaném do jedné haly jsou rvačky naprogramovány u každé národnosti. S tím začnu příště.

Včera se ptali v televizi zase dalšího kloučka z Afganistánu na jeho důvody emigrace. Jedno kterého se ptáte, je to jak prasklá deska, která opakuje stále ty stejné dvě věty.
"Talibáni mi zavraždili všechny příbuzné. Chtěli zavraždit i mě, ale na poslední chvíli se mi podařilo uprchnout."
A z každého z nich přímo sálá samolibé přesvědčení, že debilní evropský křesťan mu přeci všechno musí věřit. Bohužel je to zase tahle dcera pastora, soudružka Merkel, která mu to potvrzuje. Jí se dá zřejmě nabulíkovat všechno. Až dostanou tito sirotci z Afganistanu asyl a právo vzít si k sobě do Německa své příbuzné, budeme se asi všichni divit, kolik těch zavražděných najednou vstane z hrobu.

Ale i kdyby tomu tak bylo, to mají všichni Afgánci přenechat svou zemi talibánům a v Německu si postavit druhý Afganistán pro netalibány. A co když mezi těmito migranty jsou talibáni taky? Syřani utíkají před občanskou válkou. Ale Syřani jací? Ti pro Asada, proti, patřící k té jedné straně, nebo k všem možným, včetně příslušníků IS? Nebude zcela logicky jejich občanská válka u nás pokračovat? Tady je na cestě větší problém, než rvačka v lágru.

pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 7/? čísla

22. září 2015 v 20:39 | Gregor Moldavit
Dámy a pánové, konstatuji, že se zbláznila nejen frau Merkel, ale celá německá vláda. Nadávají na Zemana, na Orbana, na neposlušné státy, které nechtějí uznat jejich slabomyslné výplody o rozdělení migrantů, nadávají na ty, kteří to, na rozdíl od nich, mají v hlavě v pořádku. Dovoluji si prorokovat, že Maďarsko dělá jenom to, co budeme muset brzy dělat všichni.

Německá vláda se musela zbláznit. Copak nechápou, že tady se jedná o stěhování národů. Na tureckém západním pobřeží se právě sešel další půl milionu Arabů. Už i v hospodách se prodávají záchranné vesty. Jsou to z jedné čtvrtiny Syřané, ale jinak obyvatelstvo od Afganistánu po Maroko. Oni neprchají před nějakou válkou, oni jdou do Německa!

Pobřeží ostrova Lesbos. Přejete si tady týden na pláži? Obyvatelstvo nemůže už ani vylézat z domů a posílat děti do školy. A všichni od moře až po Alpy řvou: "Ať si pro ně přijede Merkel, ta si je pozvala!"
A obyvatelstvo Německa bledne hrůzou. Letos už jich přišlo milion a do Vánoc to může být ještě skoro jeden. Právě příjíždí do Mnichova 4 000 migrantů denně. Včera jich bylo 11 000!

Merkel! Chápeš vůbec svým rozumem, cos to napáchala?

"My musíme přijmout všechny uprchlíky, bez rozdílů politického, či náboženského vyznání, nebo barvy pleti. Horní hranice pro jejich počet není definována,..." tedy klidně padesát milionů, praví nám naši vládci. Oni pak nemusí vůbec nic. Naše zákony neuznávají, můžou házet kamení na policii, zastavovat vlaky, přecházet ilegálně a násilím hranice, krást po cestě, nebo i v tom Německu v obchodech. My jsme pro ně nevěřící ďauři, tedy psové. A radikální islamisté si je tady hned v lágrech odchytávají a verbují. Dle německého zákona za nadávání migrantům může být pokuta 5000€, nebo 4 měsíce vězení. Za nadávání migrantů nám není trest žádný. To musíme tolerovat! A jakou toleranci budou mít jednou oni s námi? Žádnou! Odborníci už veřejně varují v televizi před tím, co nyní nastane. Vláda to nebere na vědomí. Osobně jsem předpověděl kravály až nedostanou, co si představovali. Ty už začaly. Oni nechtějí do Berlína a oni nechtějí do NDR a oni odmítají ubytování ve městě, ve kterém není mešita... To jsou jen mírné začátky. A Merkelové kvóty? Na místě české vlády bych se s ní vůbec nehádal. Ať je pošle. Ať ta ženská zkusí někomu z nich v Mnichově říci, že jsou přiděleni do ČR. I kdyby je do vlaku nacpali násilím, oni hned zatáhnou za záchranou brzdu a vyskáčou. Oni jdou do Německa!!! A kdyby ten vlak zatloukli hřebíky, v ČR poutíkají a jdou zase do Německa. Oni chtějí Německé dávky, ne české! Chcete zavřít hranice? Směšné. Já tu samou štreku dokázal před 45i lety a to byly jinak hlídané.

Taky se musím ptát, jestli by se nemělo rozpustit NATO? Před kým nás má ještě bránit? A kdyby? V případě našeho napadení budou tito politikové EU diskutovat, jestli obranou neporušíme nějaká práva agresorů. To se na tu armádu můžeme rovnou vykašlat! Vždyť něco takového máme už teď. Podívejte se na maďarskou policii, bombardovanou kameny, která bojuje i za nás, a německá vláda je na straně útočníků. Německo se stalo tak dekadentní, že jeho zánik asi bude nevyhnutelný. Tak to v dějinách chodí. Ale ani státy okolo z toho žádnou škodolibou radost mít nebudou. Ten vír po Německu je ztrhne do hlubin sebou.

Skutečně nechápu, co se děje v hlavách našich dobře placených politiků? Teď v televizi dokonce jedna poslankyně od Grüne (jak je může někdo volit, to už komunisti jsou rozumnější) řekla následující:
"Jsou jisté země, jako třeba Bulharsko, ze kterých obyvatelé nemají právo na asyl. Ale musíme udělat výjimku u Romů, kteří tam skutečně diskriminováni jsou."
Kdyby někdo řekl, že budeme brát Bulhary, ale ne Romy, tak celý svět zešílí, že to je rasová diskriminace. Postavit to obráceně, že budeme tuto rasu upřednostňovat, zřejmě nikomu nevadí. Při tom už Německo za poslední roky s Romy zkušenosti má, třeba město Dortmund. Zkušenosti špatné. Paní poslankyni bych doporučil léčebnou kůru, třeba dva týdny Chánov.

Někdo z těch humanistů by se na mě vrhnul, že ti lidé tam v tom světě jsou chudí a my jim přeci můžeme pomoci, když je vezmeme k nám. (Ač právě Sýrie chudá nebyla.) Je tomu tak? Je, ale taky je to přesně obráceně.
Dle světové banky žije 5,6 miliard obyvatel Země pod životním minimem. Můžeme to skutečně vyřešit tím, že je pozveme k nám?
Tady odbočím. Dodnes čte hodně lidí můj článek z roku 2012, kde ještě migranti nejsou zahrnuti a jedná se pouze o ČR. Tam říkám, že Češi budou mít brzy dost starostí i bez migrantů: pribeh-o-danovem-kalouskovi

Dle pravidla, že "nejvíce dětí mají ti, kteří sami nedokážou uživit ani jedno" se těm chudým ročně narodí 80 milionů chudých dětí. Z Afriky je právě na cestě do Evropy sto milionů obyvatel a přesto experti spočítali, že v roce 2050 bude mít Afrika čtyřnásobek dnešního obyvatelstva. Nedělejme si tedy nejmenší iluze, že přijímáním těchto migrantů snad něco v jejich zemích zlepšíme. Přesně naopak. My bereme ty, kteří jsou schopni se k nám dostat, tedy ty nejbohatší a nejsilnější, ty vzdělané, kteří by byli schopni zlepšit něco ve vlastní zemi. Naším nerozumným chováním problémy tohoto světa jenom zhoršujeme.

A když k nám vezmeme obyvatele státu, který má občanskou válku? Tak jsme si ji s nimi importovali do naší země. Možná si někdo na tento článek za pár let vzpomene.

pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 6/?

20. září 2015 v 21:27 | Gregor Moldavit
Tenhle kluk ze Sýrie, 17 let, je teprve v Řecku. Má za sebou zatím jen 500 km a nese si své štěně. (Myslím, že to bude husky.) Já bych mu dal tady v Německu rovnou asyl. Dle jakého zákona? Tak na to se můžu vykašlat! Ten kluk se mi líbí. Už jsem o tom napsal v posledním dílu. Pro muslimy je pes zvíře nečisté, takže ten kluk asi nebude muslim, ani nevypadá na Araba, je to evropský obličej a mluví anglicky. Za pár let z něj bude normální Němec, jako se stal z většiny českých uprchlíků po roce 1968. Najde si práci a bude Německu prospěšný. Jeho děti budou normální Němci, jako byla třeba moje dcera v dětství a mládí. (Kamarádi o ní věděli, že mluví i česky, ale jinak se od ostatních dětí ničím nelišila. Hrála v lokálním orchestru, byla jugendstadrätin, tedy městskou radní, psala do místních novin. Jelikož je to ale cikánská krev, stala se z ní později Australanka a dnes je to Italka. Kdybyste s ní někdy mluvili, poznáte ji podle takového exotického přízvuku v její plynulé češtině.)

Často čtu na českém internetu nadávky na ty Němce, nazývané výrazy skopčáci apod. Neznalí a nezcestovalí Češi se svým názorem na Němce hluboce mýlí. Dovoluji si napsat, že Němci jsou třeba mnohem méně rasisté, než Češi, (čímž myslím obyvatele ČR, ač se v té zemi někteří považují za něco jiného (lepšího?) a název Čech odmítají). Hádat se o tom tady ale nemíním, píšu právě na jiné téma.
Hitler, obrovský, zcela nevzdělaný rasista se vyjadřoval špatně o hornorýnských Němcích. (Tam jsem žil 40 let.) To prý není žádná čistá rasa. V tom měl zcela pravdu, po Rýnu táhly davy a mísily se s ostatními už v římských dobách. Ale kdo si myslíte, že je dnes každý jiný normální Němec? Kříženina českého muzikanta s italskou cirkusačkou. Právě to je dělá tak schopné a produktivní. U člověka neexistuje nic zhoubnějšího, než čistá rasa. Tomu se německy říká inzucht, najděte si to ve slovníku.

Je to dva roky, co jsme si se ženou na důchod koupili starší domeček s velkým pozemkem v Bavorsku. Vše opuštěné a dost zpustlé, takže to ani tak moc nestálo. (Méně, než by stál domek na české straně hranic.) Když bavorští sousedé viděli, že tady někdo začal na tom chaosu pracovat, okamžitě přiběhli, nabídli stroje, nářadí, pomoc. Odkud jsme přišli je vůbec nezajímalo. My pracujeme a to pro ně platí. Náhodný čtenář tohoto článku nemusí být žádný supervzdělaný světoobčan, aby to sám byl nezažil. Parta staví zeď, přijde někdo nový, namíchá tu správnou maltu, je hned vidět, že své práci rozumí. Tak patří do party! Jestli je bílý, černý, nebo zeleně proužkovaný, je každému jedno.
Jenže to je právě ten kámen úrazu. "Zapadnout do pracovní party!" Německo nemá zlaté doly a nemá ropu, každé € musí být vyděláno prací. Právě to bude veliký problém s tímto novým druhem imigrace.

Budoucí Němky?

V německé televizi ukazovali jednu z těch, která měla štěstí. Hlavu zafačovanou jako egyptská mumie, na nějakou integraci rozhodně nepomýšlí. Není děvka jako místní křesťanky. Do Německa se dostala, rodina na to měla prachy. S tou přidělena do nějaké vinařské vesničky kdesi na Rýnu. Je jich tam jen pár migrantů, tak se sousedé starají. Šla si koupit brýle, sousedky pomáhaly vybírat. Pochopitelně pouze ženy, s mužem by se nebavila. Každá z nich by si je musela sama zaplatit, pro ni na státní účet. Pak ukázala na tu vesničku: "Támhle chci mít domek." Nepochybuje o tom, že jí ho jednou musejí taky dát. Je přeci v Německu, to je onen džin vypuštěný z lahve. A z čeho že chce tady žít? Udivený pohled. No přeci z rození dětí. Každý rok jeden malý muslim a stát jí bude za to platit. Ano, on skutečně bude, je to Německo. Zadlužený stát plný sotva řešitelných problémů, plný chudnoucí střední třídy a chudých důchodců a nezaměstnaných, jehož kancléřka má starosti kolik miliard půjčit Řecku a kolik milionů Arabů a černochů můžeme kde ubytovat. Já bych jí asyl určitě nedal! Ta patří do Arábie!

Tohle Německo přežilo dvě prohrané světové války, přežilo Hitlera. Ale přežije taky Merkel?

pokračování ...

Stěhování národů - konec Evropy? - 5/?

16. září 2015 v 21:39 | Gregor Moldavit
Migranti na srbsko-maďarské hranici prohodili bariérou dvě děti a zapálili pneumatiky...
Jak si kdo představuje, že se začnou chovat v Německu, až je po pár týdnech to čekání v přeplněných lágrech přestane bavit?

Davy, miliony migrantů se valí přes hranice všech možných zemí, perou se s policií, nechávají za sebou spoušť a hory odpadků, nerespektují žádné zákony, rvou a vraždí se mezi sebou. Tak tohle si ta paní Merkel pozvala do Německa. Svou samolibou povýšenost už ztratila, ale co napáchala stále ještě svým rozumem nechápe. Chce přidělovat kvóty. Kdyby se tady nejednalo o takovou tragedii bylo by to pro zasmání. Docela mi to připomnělo onen film s Burianem, který měl 50 korun a chtěl je rozdělit mezi své věřitele, kterým dlužil každému pár set. (Jak měl potom dělat dvojníka nějakého krále.)
"Řezníkovi dlužím 200. 50 a kolik je 200? A 5! Tak řezník dostane 5 korun. Krejčí dostane jednu korunu. No ne, to by se urazil. Ten nedostane nic..."
Tak nějak právě počítá paní Merkel. Je hrozně hezké přidělit tomu sto a tomu tisíc, když na cestě jsou miliony. A ti všichni chtějí do Německa a ne na Slovensko. A to je teprve začátek. Když projdete Afriku a zeptáte se mladých černochů jak si představují budoucnost, tak vám sto milionů řekne, "loď na Lampedusu." Po přistání pak zná jediné slovo, "Germany". Na rozdíl od Arabů možná taky Anglii.

Je to 2 dny, co tato frau Merkel podepsala kontroly na hranicích s Rakouskem a případné posílání zpět uprchlíků, kteří nežádají o asyl. Pokud tedy chápu její počínání, pak je tato nejmocnější žena Německa zároveň pro příjem migrantů a zároveň proti. Kdyby dnes odstoupila, bylo by to dávno pozdě, ale byl by to aspoň symbol pro ty, kteří jsou dnes někde na cestě od Středomoří po Salzburg, všichni s cílem Německo, že tady se něco mění. Ale ta na odstoupení ve snu nepomýšlí. Ona snad ani neví, že s ní něco není v pořádku, že už dávno tu práci měla přenechat někomu rozumnějšímu. Udělala tiskovou konferenci, na které vymlátila vagon prázdné slámy. Tak absolutně duchaprázdný proslov mi v mém životě předvedl naposledy soudruh Antonín Novotný.

A davy se valí a vlády jedné země po druhé před nimi kapitulují. Kromě Maďarů!!! Vždyť chtějí do Německa, tak je rychle necháme projít. Jenže tenhle zhoubný vír, který Německo napáchalo, konkrétně dcera pastora Angela Merkel, ztrhne do hlubin i státy kolem.

Včera byl poslán zvláštní vlak s migranty z Mnichova do Berlína. Ve skutečnosti to vůbec zvláštní nebyl, ale regulérní. Ti co měli do něj zakoupené jízdenky a místenky si museli počkat na další. Vyjelo 518 migrantů, do nádraží Schönefeld in Brandenburg dorazilo 339. Po cestě možná vypukla panika, že je Německo chce poslat někam do ČR. Použili záchranou brzdu a před Berlínem vyskákali. Tato horda vůbec nepomýšlí na to, respektovat naše Evropské zákony, oni přichází jako dobyvatelé. Dovede si vůbec tahle Merkel spočítat, co tady ještě nezbytně musí nastat? A to beru v úvahu jenom přirozené lidské počínání, ne úkoly agentů IS. Při tom už se přiznalo, že jich je asi milion a další může dorazit ještě do Vánoc. Nenechte se mýlit pár usměvavými statisty, kteří je vítají na nádraží. V Německu panuje zděšení. Průměrný Němec je totiž o něco chytřejší než paní Merkel a dokáže si tu budoucnost představit.

V televizi neustále kdosi papouškuje:
"Musíme rozlišovat mezi těmi, kdo je politicky nebo nábožensky diskriminovaný a má nárok na asyl v EU a kdo nemá."
Copak skutečně nikdo z politiků ani redaktorů nechápe, že to už dávno nehraje žádnou roli? Že při takovém počtu vůbec ani neexistuje možnost to nějak zjistit. A i kdyby, vždyť je to dávno úplná pitomost! Tady už jde jenom o holé přežití evropského obyvatelstva a tradiční, relativně bohaté, křesťanské Evropy?

Proč ono dělení na pravé a nepravé politické uprchlíky odmítám? Mimo jiné se to stejně nedá rozlišit. Vzpomínám jenom na české uprchlíky v lágru, tenkrát po srpnu 1968. Francek z Kútů přijde od soudu s rozsudkem. "Hahahaha, mám asyl. Ukradol som dva metry dreva, tak som politický uprchlík." Toliko jeden příklad za nekonečně jiných. A co si myslíte, že si tak mezi sebou povídají tito migranti? Tady se jedná o beznadějné přemnožení a tím vyvolané války, hlad a stěhování národů, ne o nějaké politické, nebo náboženské problémy. (To druhé přijde brzy nám!)

Na asyl má právo, kdo byl utlačován z důvodu politického, náboženského, nebo rasového. Jak úžasná pitomost!

Představte si matku, které jedno dítě umřelo hlady, ona chce zachránit druhé útěkem do Evropy a je ochotna zítra nastoupit jako uklizečka, aby na to vydělala. = ekonomický migrant = žádný nárok na asyl
Jiný byl svědek Jehovy, kázal něco na ulici a kdosi mu uštědřil kopanec do zadní části. (Já bych mu klidně přidal ještě jeden.) On byl ale zmučen za své náboženské přesvědčení = právo na asyl dle zákonů EU mu náleží.
A komu z těch dvou vy byste ho raději udělili?

Bohužel je tomu tak, že ta matka by sama dávno zemřela hlady, než by Evropu dosáhla. Tahle cesta je tady pro ty silné a bohaté, pro ty, kteří by nejvíce mohli změnit ve vlastní zemi!!!

A ještě jedna věc! Dle našich zákonů musíme akceptovat každé náboženství příchozích. I těch, kteří to naše neakceptují, pro které jsme psové. To může být brzy náš konec. Co takhle dávat asyl pouze ženám, které přijdou k soudu bez šátku?

pokračování...

Stěhování národů - konec Evropy? - 4/?

14. září 2015 v 12:12 | Gregor Moldavit
1.
"Mistr? Nechcete antickou olejovou lampičku? Uázal jsem ji propfesorovi a ten mi to potvrdil. Pravá z římských dob."
Nabízí mi k uvěření turecký klučík v Efezu. Pod nos mi strká jeden ze sériových falzifikátů, kterých má plné kapsy.
Na ni jakýsi erotický motiv, lampička vyrobená před pár dny, na nějakou dobu strčena do horkého popela. Pak má taky v kapse "zaručeně pravou" minci z doby kolem Krista. Je to dnes platný turecký drobák v hodnoťe pár haléřů, někdo do ní picnul kladivem a nechal nějaký čas v kyselině.
Lampička se mi líbí, tu si koupím. Kolik chceš?
"Pravá antika! 100 $."
"Tak podívej, tady je 1 dolar, ale ten je skutečně pravý, chceš ho?"
Kluk se kroutí, ještě chvíli mi vykládá o profesorovi, pak si ten dolar bere a předává mi lampičku. Pořád ještě pro něj dobrý kšeft. V Turecku se takové padělky vyrábějí strojově po tisících. (Právě tak, jako dnes syrské pasy, k čemuž se ještě vrátíme.)
Ta lampička už mezi tím antika bude, leží mi mezi suvenýry v pracovně už přes 40 let.
2.
Sedíme ještě s více turisty v útulném, hezkém a voňavém krámku v Káhiře. Všude samé šuplíčky a lahvičky s voňavkou. Majitel je samá zdvořilost, každý dostal kávu a na ruku mu vždy pomocník kápne tu, či onu voňavku.
"Tak si čuchněte a pak si nějaké vyberte! Fialkovou, růžovou... Máme veliká pole s voňavými květy, které tady pod naším sluncem krásně zrají. My z nich uděláme voňavku a tu bere Francie. V Paříži za ni dáte velké peníze, přeci francouzská voňavka. Přitom si ji můžete koupit levně tady u nás."

Hezky řečeno, všichni kupují tu i onu, moje žena si koupí 2 malé lahvičky. Stojí to skutečně jen pár DM, proč ne?
Jenom mi nějak nejdou do hlavy ta pole květin. Projeli jsme pěkný kus Egypta, okrasné stromy pouze v zahradách hotelů, jinak co není k jídlu, se nikde nesází. Každý kousek úrodné půdy je v Egyptě vzácný. Dokonce je zakázáno dělat z bláta cihličky na domky. (Na který každý kašle, na skutečné cihly ti lidé nemají peníze.)
Jak je to s těma kytičkama se dozvím za čas od jednoho chemika v Německu.
"Co si myslíš, že v těch lahvičkách mají? Přírodní voňavky? Kde by je vzali? Všechno jim dodáváme po tunách my, BASF Ludwigshafen."
Takže jsme si přivezli z Egypta voňavku vyrobenou v chemičce pár km od místa našeho bydliště v Německu.

Když vám Orientálec něco řekne, můžete si vsadit na to, že lže. Dle Koránu má člověk taky jednat nějak čestně, nelhat, apod., ale to se týče výhradně jiného muslima. Ďaurovi se lhát může, právě tak ho okrádat a podvádět, nebo ho i zabít. Ty obchodníky ovšem ten Korán zas tak nezajímá, jde o to vydělat. Lžou ale tak samozřejmě, že to o sobě snad ani nevědí. Moje dnešní žena by vám o tom mohla vyprávět, žila v Africe dlouhá léta. Mimochodem, řekla k tomu jednu dobrou větu: "Škoda že ta Merkel nikdy nepobyla pár dní mezi těmito lidmi v Orientě. Jednala by dnes úplně jinak!"
3.
Ona arabská zdvořilost?
Vracíme se autobusem z Kartága, zaplatili jsme si jednodenní zájezd. Náš průvodce je velmi zdvořilý, nakonec se nám ten výlet líbil a bylo to zajímavé.
"Za 10 minut jsme v hotelu," říkám ženě a dceři, již znaveným cestou.
"Inschallah!"
Bus náhle odbočí jiným směrem. Zastaví, "majitel támhle toho krámu vás zve na kafe."
Zmatení turisté poslušně vystupují, my tři zůstaneme sedět.
"Tak co je?" zařve na nás průvodce jak na psa, "všichni už tam jsou."
"My nechceme kafe," řeknu mu klidně.
"Vždyť si ho nemusíte dávat, ale běžte do toho krámu!"
Po nějaké zdvořilosti ani stopa.
Jasně mu odpovím, že nepůjdeme, nejsme jeho otroci. Pak vystoupíme a jdeme se zatím projít. Z vedlejšího krámu, je tam jeden vedle druhého, vyběhne obchodník a tahá nás k němu. Odmítáme. Klasická otázka:
"A proč ne?" Kategoricky požaduje zdůvodnění, proč bychom nemohli jít k němu do krámu? Sděluji mu rovněž nevlídně, že mu žádné vysvětlení nedlužím.
Konečně vycházejí ti ostatní z onoho krámu, a hleďme, každý v ruce nějakou koženou tašku. Nechali se přesvědčit.
"Stojí tolik, ale dnes mám narozeniny, máte 20 % slevu." Narozeniny má pochopitelně každý den. Jeden kolega mi přiznal, že to má taky za sebou. Taška leží už 10 let ve sklepě, není totiž k ničemu.

Pro Orientálce je Evropan idiot, který musí všechno věřit, každou cenu zaplatit. On sám se cítí naopak úžasně chytrý. (Bohužel to turisti občas taky potvrzují.) To vidíte už podle toho, jak se k vám v Orientě chovají děti. Blbý turista od něj musí koupit kámen, který právě sebral ze země. Má to tak naučené od rodičů. S tímto názorem sem nyní přitáhl milon migrantů a hleďme, ono to tak skutečně funguje. My v jejich zemi musíme všechno platit, oni tady mají všechno zadarmo, musí dostat ubytování, musí dostat jídlo, musí dostat cigartety, musí dostat ... A ten blbý Evropan platí miliardy, které by potřebovali jeho vlastní důchodci, postižení, nezaměstnaní... v neposlední řadě biliony zadlužená státní kasa.
Angela Merkel se cítí být něco jako praotec Čech. Ona přivedla do své země další národ, který zušlechtí ten upadající německý. (Neustále se v tom smyslu vyjadřuje!) Ještě za tisíc let ji budou všichni ctít a zbožňovat. Že už dnes ji ten národ posílá do blázince, to se jí neřeklo. Má v úmyslu zase kandidovat, spolupracovníci ji prý přesvědčili. Skutečnost bude asi přesně obrácená. Je dlouho u moci a za tu dobu se obklopila pochlebníky, kteří jí říkají, co chce slyšet. A co si myslí, jaký vztah k ní mají ti migranti. Že ji milují a uctívají? Pro ně je pouze důkazem, že jejich názor je správný, ženská patří do kuchyně. Pusťte ji k moci a můžete svůj stát zavřít. (Jenom je to utvrzuje v tom, že jsou něco lepšího než blbci Evropani.) Německo nemá ropu nebo zlaté doly, každé € je od lidí vydřené. A ona jim ty peníze vezme rozdá vychytralým, rozšklebeným migrantům, kteří si přišli natáhnout ruku. Jestli chce vidět, jaký vztah k ní skutečně mají, ať jde k jednomu a řekne: "Ty jsi přidělen do ČR." Skočí jí po krku.

Někdy na jaře byl počet letošních migrantů v Německu odhadnut na 100 000. Pak to zdvojnásobili, před týdnem se říkalo 800 000 a včera milion. Dnes už se ví, že do konce roku přijde ještě jeden milion. Kdo jsou ti "odborníci", kteří berou měsíčně plat za takové prognózy? A kdo jsou ti migranti? Prchající před válkou? Někteří možná, ale jinak působí dojmem agresívní barbarské hordy. Kašlou na všechny zákony, perou se s policií a místo prosit si poroučejí. Tahle lavina se nedala do pohybu sama, tady je něco strašlivého a mocného v pozadí. V každém případě je to miliardový kšeft pro ty na správném místě. Například italská Mafie má z každého migranta na jejich území 1€ denně. (To bylo už když já jsem emigroval.) Jinak se kšeftuje se vším, lodě, náklaďáky, potraviny, pasy... Pokud např. nějaký Arab má tu smůlu, že v jeho zemi zrovna žádná válka zrovna není, koupí si v Turecku syrský pas. Garance prodavače: "S tím dostanete na 99,9 % asyl v Německu. (Merkel to řekla!)"
Včera německá vláda zahájila kontroly na hranicích. Příliš pozdě a naprosto nedostačující. Konečně se ozvali zástupci jednotlitvých Bundesstátů, že jsou v neřešitelné situaci. Aby ale tahle Frau Merkel tedy konečně vylezla a nahlas řekla:
"Je vás tu už jen za letošek milion, další nebereme!" to se zatím nestalo. Naopak - náhle není nikde vidět.

Jak se tito lidé skutečně Německu poděkují, o tom se dozvíme ve zprávách příštích měsíců.

pokračování ...

Stěhování národů - konec Evropy? - 3/?

11. září 2015 v 21:47 | Gregor Moldavit
V Německu, na cestě do Německa, nebo při balení kufrů do Německa, je více Arabů a černochů, než má Německo obyvatel. A co dělá kancléřka Angela Merkel? Inu jak vidíte, nechává se právě s jedním z těch sto milionů fotografovat. Ta ženská svým rozumem jednoduše vůbec nechápe, co se v její zemi děje. Už vůbec ne, co se stane třeba už jenom do konce tohoto roku. A to nemluvím o dalších generacích plodných muslimských matek.
Kdyby tuhle Angelu mohl poslouchat Bismarck, tak ho za pár minut vynesou na nosítkách.

Dnes ukazovali jednu Syrskou rodinu, někde v lágru v Turecku.
"Syn už v Německu dostal byt a tak nás tam může všechny vzít k sobě."
"Nezletiletý musí v Německu dostat asyl a má právo si tam vzít pak rodinu. Posíláme našeho syna, je mu 14."
Rodina, která přijde později za ním (rodiče, babička, sourozenci...) = 10 lidí, či více. A všichni mají na všechno právo.

Kupodivu ale ostatní politici nejednají jinak, než frau Merkel. Všichni jako by se jich to vůbec netýkalo. Svůj plat a diety přeci dostanou na konto a jejich vila stojí někde v privilegované čtvrti, kam žádný migrant dosud nezabloudil.
(11.9. večer - první protesty, např. z Bavorska, ale to jsou jedinci. Poslušnost jí také vypovídají státy bývalého východního bloku, např. ČR.)

Před davy migrantů už kapitulovalo i Maďarsko a včera Dánsko. "Jsou na našem území, ale naše zákony pro ně neplatí. Nerespektují naši policii, ale my to jako nevidíme. Zůstává po nich smetiště a hory exkrementů, ale to my už na vlastní náklady uklidíme. Hlavně když potáhnou dále." Tak tohle je tedy EU.
(Od 15.9. chtějí Maďaři hranice skutečně zavřít a hlídat. No uvidíme?)

V televizi mluvil jeden německý policista. Tvář rozmazaná, hlas modifikovaný. Bojí se, aby ho nevyhodili. (Začínám si v dnešním Německu připadat jak za Husáka v době normalizace.)
"Jsme naprosto přetíženi, migranti nám nadávají a perou se s námi. Pro naší skutečnou práci, třeba chytání zlodějů, už nemáme čas. Trvali jsme na tom, že musí přijít politikové, kterým to vysvětlíme. Přišli, pokývali, vypadli. Nezměnilo se vůbec nic! Jediný z nich nepohnul prstem."

Kolik těchto muslimů vzaly emiráty, nebo Saudská Arábie. Žádného! Konečně k nim můžou kdykoli na práci, leč to nějak netáhne.
"Co ho nepustíte dovnitř vy sobci?!" Říká Saudský Arab.
Není náhodou možné, že dokážou trochu lépe myslet do budoucnosti, než naši evropští politici?

Jenom tuto sobotu a neděli se očekává v dávno přetíženém Bavorsku 40 000 nových migrantů. A každý z nich si představuje, jak ho tady (ti blbí Němci) zahrnou bohatstvím. Jenže až se ocitne na žíněnce (postele jsou v Německu právě vyprodané) v nějaké tělocvičně, se stovkou ostatních, tak se mu to asi nebude líbit. Ještě v půběhu tohoto roku očekávám jejich vzpoury, rvačky s policií, pouliční kravály, apod... To jen tak pro začátek. (V jižní Itálii už to dávno běží.) A co můžeme očekávat od agentů IS mezi nimi? Tady je možné všechno!

Byl jsem sám e-, i-, migrant, žil jsem v lágru s Araby a černochy. Chtěl o tom napsat, ale to až příště. Dnes následující zamyšlení:

Jsou uprchlíci političtí, pronásledovaní, a jsou uprchlíci ekonomičtí. První mají právo na asyl, druhé nutno poslat nazpět. Tak to bylo definováno, tak to říkají naši vládci a opakují všichni směrem dolu, až po posledního čičmundu. Já s tím vůbec nesouhlasím a jako první bych tohle pravidlo rozmetal!

Byl jsem v lágru v Zirndorfu po roce 1968. Češi dostávali asyl prakticky automaticky, i když jsme tam hnili třeba 5 měsíců. Ale byla studená válka a my byli z komunistické země. Byli mezi námi zloději, utíkající před policií, ženské od plotny, které ani nevěděly (přišly s manželem), že v cs vládnou komunisti, ... o tom bych mohl napsat knihu. Ono to ale ty rozhodující soudce ani moc nezajímalo. Vím jenom o jednom případu, kdy jedna začala praktikovat jako prostitutka a ta asyl nedostala. (Snad nejinteligentnější ze všech těch, co jsem tam znal. Dějí se věci podivné.)

Ale jak je to s tím principem? Rozdělení na politické uprchlíky a hospodářské? Ti jedni mají právo na asyl, v jejich zemích je válka, byli diskriminováni z rasových nebo náboženských důvodů, druzí chtějí mít pouze vyšší životní úroveň.
Dovoluji si tvrdit, že všichni tito migranti ze zemí od Afganistanu po Jemen jsou migranti hospodářští. Jinak by byli šťastni, že jsou v Evropě a neprali se s maďarskou policí a neodmítali by nechat si od nich vzít otisky prstů. V Maďarsku přeci žádná válka není a o tom jim snad jde? Jenže to by znamenalo konec cesty do pozemského ráje Germany, kde rodina s dvěma dětmi dostane 1150 € měsíčně bez pohnutí prstem.

K tomu ještě něco více příště...

Stěhování národů - konec Evropy? - 2/?

8. září 2015 v 21:43 | Gregor Moldavit
Jak budou jednou hodnotit dějiny tuto ženu, která svým neuváženým řečněním uvedla v roce 2015 do pohybu šílenou invazi muslimů do Německa? Dala milionům sliby, které nikdy nemůže splnit i když při tom obětuje obyvatelstvo vlastní země, kterému kdysi přísahala sloužit?
Dějiny píší vítězové. Možná ji tito koncem století budou uvádět jako důkaz toho, proč ženská nesmí do politiky, naopak musí sedět doma a bez povolení manžela nevycházet ani na zahradu. "Jinak my Arabové tady dopadneme, jako původní obyvatelstvo této země, dříve zvané Německo." Možná tomu tak nebude, ale možná také bude.
Jestliže se přesně neví, kolik z těch příchozích jsou agenti IS, pak už se začalo šuškat, jestli jejich agentem není i tahle Frau Merkel?

V každém případě by si tato "matka migrantů", jak ji začali zvát v Německu, měla tuto fotografii zvětšit a podívat se těm lidem do ksichtů. To mají být zoufalci utíkající před válkou? Všichni rozchechtaní s hubou od ucha k uchu? Kteří se perou s maďarskou policií, nerespektují žádné zákony a počínají si jako horda nájezdníků? Maďaři jim na nádraží dávali lahve s vodou, oni je naházeli na koleje a řvali "Germany".
(Večer 08.09.2015 - první podobný výjev v Německu. Rozeřvaná horda na nádraží v Lübecku agresívně požaduje být dopravena do Švédska. To jsem chtěl předpovědět na konci článku, ale začalo to už dnes. To, co má nyní Lesbos, matky už nemůžou ani poslat děti do školy, může mít Německo leckde za pár týdnu.)

* * *

To byl jednou jeden mladý šlechtic a ten se vydal do světa, dobýt si slávu a bohatství. Dostal se po čase do jednoho království, kde vše v černém bylo zahaleno. Vládl smutek, neboť strašný drak unesl královskou dceru. Její otec král pak vyhlásil, že kdo by ji osvobodil, dostane ji za ženu a půl království k tomu. Mladý princ si zamnul ruce a hned se u krále přihlásil, on že se té práce ujme. Obratem se vydal kamsi do hor, kde ten drak v nějaké sluji bydlel. Zavolal na něj cosi hanlivého, drak vylezl a princ ho zakuchnul!

Vzal princeznu, přivedl ji ke králi, byla slavná svatba a princ dostal půl království, po smrti krále i druhou půlku, takže mu patřilo celé.

A co že jako má být? Tak poslouchejte druhou pohádku, pak pochopíte.

To byl jeden žebrák (bezdomovec se v té zemi neříká) a ten seděl někde v hromadě odpadků a žebral. Léta plynula a co ten člověk udělal aby to změnil? Nic! Jenom dále žebral, byl na to tak zvyklý. Jednoho dne v těch odpadcích našel podivnou lahev. "Jestlipak v ní není nějaká dobrá kapka?" pomyslel si. Láhev otevřel, ale místo tekutiny z ní vylétl mocný džin.
"Zato, žes mě vysvobodil z lahve, ti splním každé přání." No a dle návodů žebráka mu postavil palác na kopci a tak vůbec.

Ta první pohádka je typicky evropská, ta druhá typicky orientální. U nás musí princ zabít draka, aby něco získal, v Orientě se nedělá nic a čeká na zázrak. Tady se jedná o naprosto rozdílnou mentalitu. Jistě tomu tak úplně není, ti lidé tam taky pracují, jsou vzdělaní, mají své nádherné stavby. (Dokonce se nám mnoho antických znalostí v našem temném středověku dochovalo právě přes Araby. Třeba al-chemie). Ale jistý rozdíl mezi naší a jejich mentalitou, kulturou a hlavně náboženstvím existuje. Možná tím je trochu vysvětleno, proč se náhle daly do pohybu statisíce Arabů směrem do Německa. Naco doma zabíjet draka, když tam nám ten džin splní všechna přání?

Německo dnes odklonilo protyto migranty 6 miliard €. Jenže to nebude stačit. Za krátký čas tady začnou dělat ty samé kravály jako teď v Maďarsku. Možná se to od nich ale naučí i jinak poslušně pracující Němci a půjdou taky na barikády. I v této zemi jsou tisíce důchodců, kteří si své na stáří nastřádané peníze museli rozdělit s třemi miliony ruských aussiedler a hlavně s obyvatelstvem bývalého NDR. Drasticky zchudli nejen důchodci, ale i celá střední, dříve bohatá, třída. Německo samo je prakticky neřešitelně zadluženo. I v této zemi jsou tisíce babiček,které nemají na činži a dědečků, kteří nemají na zuby, nebo brýle. Migranti vše okamžitě dostanou zadarmo. Tady tiká bomba, která může vybouchnout. Pak můžou zase Němci někam prchat před občanskou válkou.

Na závěr vtip, který je skutečností:
Ve které zemi se muslim cítí nejlépe? V Iráku, Egyptě, nebo Tunisu? Odpověď: ve Francii, Německu, nebo Švédsku.

Ale co až se v těch zemích stanou muslimové většinou? Průměrný Evropan má tak 1,5 dítěte, muslim třeba 8. Ve Francii bude už za 20 let většina obyvatel arabského původu a muslimové. Není možné, že ty problémy, před kterými utíkají, si nesou sebou k nám? Občanská válka není kosmický jev, tu dělají lidé. A ti se nyní přesunují po milionech do Evropy. Že se zde přizpůsobí? Ne, oni už teď požadují, abychom se přizpůsobili my! Proč si třeba jejich ženy nesundají šátky? No přeci to nejsou děvky jako naše ženy.

Loni prohlásil jeden mulah v Belgii: "Naše náboženství je to jediné pravé. Komu se to nelíbí, ať Belgii opustí."
Už před rokem tedy bylo vyzváno původní evropské obyvatelstvo k odchodu ze své země.

I já jsem byl kdysi migrant. O tom třeba někdy příště...

Stěhování národů - konec Evropy? - 1/2

6. září 2015 v 21:52 | Gregor Moldavit

Kdyby přišel nějaký dnešní cestovatel do Starého Říma 5. století, řekl by asi těm místním:
"Jste banda homoušů bez kultury, vaší zábavou je vraždění, žraní a chlast! Máte tady terorismus, hordy nezaměstnaných, (tehdy zváni proletariát, stát je ale uživil), vaše "neporazitelné" legie jdou od porážky k porážce, vy jste už tak degenerovaní, že bez otroka si neumíte utřít nos a na každou vedoucí funkci potřebujete cizince. ..." (Tak celkem příznaky naší doby.)
"No jo", odvětil by asi vznešený Říman, "to skutečně jsme, ale co má bejt? Řím je věčný, to ví každý."

Ano, "věděl" to každý a Řím byl "věčný" ještě do roku 470, kdy navždy přestal existovat. Jeho zdánlivý středověký pokračovatel "Svatá Říše Římská" s ním měla společné už jen jméno. Jejím pokračovatelem je dnes EU! Jakýsi konglomerát, který já schvaluji a podporuji, dokud nás její hromada přeplacených a kolikrát zcela neschopných politiků nepovede do našeho zániku. Letošní rok jaksi naznačuje, že by to právě mohl být ten případ.

Řím odolával až do oné doby stěhování národů a to byl jeho definitivní konec. Právě tohle pro Evropu nastalo letos v létě.

Před pár set lety by římské legie byly nájezdníky hravě rozmetaly. Ale v 5. století už toho nebyly schopny. Proč? Být římským legionářem byla věc nejvyšší cti a stát se jím mohl jenom římský občan. (Ten se mohl narodit třeba v Austrálii, ale musel napřed ono občanství získat a to nebylo snadné!) V 5. století už brali každého, Římané sami na to byli příliš líní a dekadentní. (Jestli pak taky při zprávách o padlých v provinciích říkali, jako dnešní Češi? "Neměli tam lézt, dobře jim tak.") Na obranu své země si najímali cizince, kterým ale na nějakém Římu pramálo záleželo. Římané se stali tak pasívní, jako jsme my dnes a na to dojeli!

* * *
Evropská solidarita

"Žádný slušný člověk nemůže zůstat chladný a přezíravý tváří v tvář takovému utrpení," citovala agentura AP Thomase Oppermanna, který je považován za vlivného člena SPD. Oppermann navrhuje, aby uprchlíci byli spravedlivě rozděleni po celé Evropě.

"Kdokoliv odmítá udělat svůj díl práce, vyvolává otázku, zda může být součástí Evropy," řekl.

K zemím, které se nejhlasitěji bouří proti zavedení unijních kvót na rozdělení migrantů mezi jednotlivé státy osmadvacítky, patří Česká republika, Slovensko či Maďarsko. Přitom, jak připomíná agentura Reuters, jde o země, jejichž obyvatelé během komunismu utíkali na Západ. V případě Maďarska to bylo třeba po potlačení povstání v roce 1956, v případě Československa po roce 1968.

(Povšimněte si, že mluví o době komunismu. Ono typicky české "žádný komunismus nikdy nebyl", se ve světě nenosí. Jinak je tady pochopitelně vtip v tom, že v ČR dnes žijící lidé sami nikdy emigranty nebyli. Ti jsou dodnes rozseti kolem Zeměkoule, sotva kdo asi nazpět v Čechách. Já uvažoval vrátit se tam na důchod, ale raději jsem přeci jenom zůstal v NSR. O tom by byla samostatná kapitola.)

* * *
Na nádraží v Mnichově.

Jako zoufalci utíkající před válkou tedy nevypadají, spíše jako vítězové, kteří si jdou pro svoji odměnu. Běda Německu, až zjistí, že toho třeba ani tolik nedostanou! Pak začnou kravály jako v Maďarsku. Nesou si fotky kancléřky Merkel, která to má konečně skutečně na svědomí, která je sem prakticky pozvala. Ta náhle obrátila a blekotá cosi o tom, že je musíme rovnoměrně rozdělit v EU. Řekněte těmhle klukům, že byli přiděleni do ČR a podříznou vám krk. Oni si přišli pro německé podpory, žádná síla je už z Německa nedostane. Zákony EU jsou pro její obyvatele, oni si prostříhají hraniční ploty, perou se s policií a jdou kam chtějí a dělají si co chtějí. Naše zákony jsou jim pro smích. Jenže teď je tu máme! A jejich zahalené ženy jsou plodné a německé dávky na děti vysoké.

Dle jakýchsi nejistých odhadů mezi nimi může být celkově v Evropě až 4000 agentů IS. To celé je jistě na první pohled nějak řízené, taková masa se náhle nedá do pohybu sama. Pár statistů na nádraží jim tleská a rozdává dárky. Zbytek Německa jenom zděšeně kouká, ale nedělá nic. A němečtí politikové v Berlíně prázdně žvaní, konkrétní reakce vůbec nejsou schopni.

pokračování ...