VŘSR 21/? – Ještě k 15.03.2012

14. března 2012 v 19:41 | Gregor Moldavit

Už jsem se nějak do toho data namočil, takže zase odbočím od tématu. Soutěž v oblíbenosti u čtenářů po tomto článku asi nevyhraji. Četl jsem si zase na SEZNAMu:

...Tři z celkových 80 miliard na dávkách a podporách je podle Drábka možné ušetřit díky "důslednému vyžadování podmínek"...

Jsem člověk, který se živí prací a z výdělku musí pořádný kus odevzdat na ty, kteří nepracují, ať už z jakéhokoli důvodu. Pokud se pro ně podmínky zpřísní, já si stěžovat nebudu. Většina lidí v ČR to zřejmě vidí opačně:

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (1710) po několika hodinách
Petr Matula, Hradec Králové
Úterý, 13.března 2012, 12:22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím | +1710

Vypráskat je od koryta jako na Slovensku.

Proto, že chtějí dávat sociální podporu jen oprávněným? No tak je vypráskejte, ale jakou vládu potom chcete? Která dá každému všechno? To je zhruba to poslední, co si jakýkoli stát může dovolit. Obyvatelstvo jednoduše zdegeneruje a stát se k smrti zadluží, příklad Řecko.

A kdo je vůbec ten oprávněný? Napsal jsem jednou článek o analfabetismu v ČR. Skoro každý druhý den vidím na titulní stránce SEZNAMu další a další takovýto inzerát:
18 let, Pardubický kraj
ahojky muj život neni a nebyl jednoduchi ale mam jedno přání chci mit partnera na celi život plného lasky i kmím dětím je něko takoví?jemi 20 let...

20 let a prakticky analfabet! A nejedná se jen o Cikánky. Ty ženské tam mají fotky a většinou jsou to normální bílé Češky. Chcete vypráskat vládu, která by tady šetřila? Já být v nějaké zemi diktátor, tak jim nedám nic a ještě budu požadovat nazpět peníze daňových poplatníků, vyhozené za jejich zbytečné školní roky. Takže buďte rádi, že ve vládě nejsem já, to by se ušetřilo mnohem více než 3 miliardy. (Nejspíše by se pak ale zase více vyplatilo pracovat.)

Dále! Možná si někdo vzpomene na článek tak z roku 2009. Horník přišel k doktorovi a nabídl mu 20000 Kč, aby ho uznal fárání neschopný. Doktor oznámil pokus o podplacení svým nadřízeným. Reakce čtenářů:
2 ženy za sebou: "Doktor je blbec, mohl být spokojen on i horník." Kvitováno souhlasem.
Další komentáře podobné, ani jeden člověk neodsoudil horníka za jeho nepoctivost. Vítězný komentář napsal jistý AM z Kunštátu, který označil poctivého doktora za rafinovaného zloděje, kterému 20 000 nestačilo.

Zítra tedy půjde český národ vypráskat vládu. To jsem skutečně zvědavý, jak bude vypadat ta další po ní? Jaké kriterium by měl v Čechách politik splňovat? V zemi ve které platí:
Kdo podplácí, protože nechce pracovat, jedná správně. Poctivý člověk je blbec. Kdo nebere úplatky je rafinovaný zloděj. Kdo šetří peníze daňových poplatníků a nechce je dát parazitům, potřebuje vypráskat.

Tak zítra mnoho úspěchů ve svrhávání vlády a volbách té další!

Podobné téma: Evropa
Nemyslím EU, ale státy našeho kontinentu, které povětšinou krachují. Asi před měsícem jsem četl, že v Africe zemřelo více místních hlady, protože my jsme příliš pozdě poslali pomoc. Domnívá se někdo, že až u nás vypukne hladomor, tak černoši si budou dělat výčitky, že nám příliš pozdě poslali pomoc? Přesněji řečeno neposlali nic, protože jim to bylo srdečně jedno. My tady máme sociální cítění s ostatním světem i s vlastními krajany. Jenže to je ono ekonomické pravidlo:
4 generationes from overall to overall. Tedy 4 generace od ničeho k ničemu. Nejpozději 3. generace v blahobytu ho začne považovat za své přirozené právo a zblbne. 4. generace pak může stát zavřít. Řecko se tímto způsobem dostalo na úroveň Bangladeše. Nezkrachovalo zatím jen zásluhou našich nekonečných miliard. Peněz, které zase chybí nám.

Včera hlásilo rádio, že BMW mělo rekordní prodej a dává prémie. Jen málo aut se však prodalo v samotném Německu, nebo v Evropě, většina v Korei, Singapuru a Číně. Tam jde odběr luxusních aut do milionů. Nebo si koupí rovnou celé automobilky. VOLVO je příklad pěkného čínského auta.

Dámy a pánové, prohlašuji, že Evropa se v prdel obrací!

Když takový Asiat přijde k nám, jsme pro něj směšní. Jak dlouho jsme stavěli tohle město? 500 let, to u nich netrvá ani 50. Singapur byl za mého dětství rybářská vesnice. Při takové produktivitě práce si pochopitelně lidé kupují jachty a mercedesy. Jenže ono to má druhou stránku. Kdo se nezapojí, ten může třeba chcípnout. Jestliže se někdo ve škole nenaučil číst a psát a neumí nic jiného než vyrábět děti, pak je to jeho věc. Stát má ale jiné cíle, než mu je živit.

Člověk to může vidět různě, ale dovoluji si tvrdit, že nám nakonec nezbude nic jiného než se přizpůsobit, pokud jednou nechceme Asiatům sloužit coby levná pracovní síla. Na jedné straně živit plná ghetta s nepracujícím obyvatelstvem, vrstvu římského proletariátu, která se umí jen množit, na druhé prodávat Číňanům automobilky, aby stát na to měl. Volit levicovou vládu, která každému všechno slíbí a třeba i chce dát, to není žádné řešení. Ono už dnes není moc co prodávat a z čeho rozdávat. Jednou asi dojde na Leninovo: "Kdo nepracuje, ať nejí!"

Pokračování příště zase o Rusku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 15. března 2012 v 12:05 | Reagovat

15.3.1939, počátek debaklu Československa. Nacisté ve své zpupnosti vybili a rozehnali vůdčí lidi Československa a přivedli do zdejších krajin bolševickou odvetu. Dodnes sklízíme, co Němci zaseli a bolševici vyšlechtili.
Dnešní den je zase jeden z těch, kde se rezidua minulosti pokouší nějací lidé křísit ( slovy ) na to mají v demokracii plné právo. Ovšem Vláda s máslem na hlavě, zajištěná Perochmatem na Hradě, má skryté obavy z věcí příštích. Proto už týden hapruje internet v nepředvídatelnou dobu ve dne i v noci. Tento způsob demokracie, kdy soukromé instituce skutkem posluhují vládě, je nebezpečný. Takto vznikl nacismus a jeho rezidua, zde stále straší.

2 otto otto | 15. března 2012 v 15:03 | Reagovat

...Slováááácíííí ožžíííjůůůůů....hovno... vyjebou s nima jako vždy...to mi věř...

3 autor článku autor článku | 15. března 2012 v 16:14 | Reagovat

[1]: nar.soc.
Rok 1939, 48, 68. Jedna vlna emigrace za druhou, pár tisíc chytrých lidí zmizelo v lágrech a ti zbylí se naučili přikrčit a přežít. Když přišel rok 1989 měli Češi v ruce moc špatné karty. Kdo měl ten nový systém postavit na nohy? Vexláci a komunisti?

Za hodinu (17:00) tedy přijde veliká revoluce. I kdyby. Kdo a jak by měl teď vystavět něco nového a lepšího?

4 nar.soc. nar.soc. | 15. března 2012 v 21:47 | Reagovat

Zrovna teď v TV1 probíhá diskuzní pořad o exekutorech. Advokát Sokol ( komunistický prokurátor, pak v havlovském OH min. spravedlnosti a nakonec advokát) obhájce všech obrgaunerů, také neodolal žním.
Za černou jízdu v MHD a nezaplacenou pokutu 1000.-Kč dovede spolu s exekutorem vyšponovat věc na 23 -27000.-Kč. Třeba jen proto, že si student zapomene legitimaci s měsíční známkou.
Tito lidé stáli u počátku přerodu a teď v tom pokračují na soukromé bázi ( ruku v ruce s vyššími soudními úředníky, aby vše bylo podle "práva").
Ministr spravedlnosti na besedě kuňká o připravovaných změnách adv. tarifů ( pokud to advokátní lobby dovolí ).
Čert ví kam až se nenažranost všech těch revolucionářů s Perochmatem v čele napřáhne.
Pak holt není div, že začíná vítězit dav, slepá zlost, závist a msta.

5 autor článku autor článku | 16. března 2012 v 8:11 | Reagovat

[4]: nar.soc.
Jenže když ti okradení, chudí, nezaměstnaní udělají revoluci, tak si jako první vyhubí inteligenci, vykradou továrny a vyřadí z funkce zemědělství. Kdo může emigruje a na zbylé čeká jen hladomor. O tom ještě v dalším dílu VŘSR.
Čtu to stále v komentářích: vládu vyházet z oken, všechny zloděje postřílet. A zloděj to je každý, kdo se dokáže slušně uživit.

6 nar.soc. nar.soc. | 16. března 2012 v 12:24 | Reagovat

Co je to za inteligenty?
Když Vám ministr financí rozesílá předvolební žvást TOP 09 v podobě upomínky na zaplacení 130000.- Kč jako podílu občana na státním dluhu.

7 autor článku autor článku | 16. března 2012 v 12:52 | Reagovat

[6]: nar.soc.
Tak ten cetl nezahazujte. Na konci jejich vlády budete vědět, o kolik to stouplo.

Jinak mám dojem, že tahle strana slíbila dát porodné pouze těm, kteří to potřebují. To jsou další komunisti, kteří chtějí dávat podle potřeb.

8 nar.soc. nar.soc. | 17. března 2012 v 1:34 | Reagovat

[7]:

Nic pitomého neschovávám. Jednoduše to strčím do obálky a pošlu zpět k rukám pana Kalouska, do centrály TOP 09, nevyplaceně. Ať má radost z aktivity a také výdaj za doplatek poštovného.

9 Vlastimil Čech Vlastimil Čech | E-mail | 18. března 2012 v 19:04 | Reagovat

[6]:Jo trefil jste to SLUŠNĚ se uživit... jenomže tihle demokreaturnící se živí všelijak--jenom ne slušným způsobem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama