VŘSR 5/? - Smrt na tyranu, aneb 3.3.2012

16. prosince 2011 v 20:38 | Gregor Moldavit

Zvláštní kapitola trochu bokem. Dostal jsem řetězovku, první řádka zní:
Předmět: "Smrt na tyranu, není zločin", z hlediska vyššího principu mravního
Domnívám se, že v té knize "Němá barikáda" od Drdy (náhodou tady zmíněného v předchozím dílu) stálo "vražda na tyranu", to už by dávalo nějaký smysl. "Smrt na tyranu" je blbost a sice zdaleka ne jediná v tomhle pomateném literárním výplodu, podepsaném: V.A.M.16-11-2011

Do zbraně Lide český!!!,
Jedná se o výzvu, aby se lid ozbrojil a 3.3.2012 obsadil policejní stanice.
Dopis je zakončen:
- Nesouhlasíš? Možná jsi jeden z těch, proti komu povstaneme.
Nepokrytá komunistická výhrůžka: "Kdo nejde s námi, jde proti nám."
Nikdy mě nenapadlo, že by proti mně mohl někdo povstávat, to by si totiž moc nepomohl, ale skutečně hluboce nesouhlasím a nejen to, považuji celou tu výzvu za naprostou pitomost. Takhle se tedy revoluce nedělá!

Na prvním místě by se měl onen autor představit a vysvětlit, kdo stojí za touto výzvou, co je cílem onoho obsazení policejních stanic 3.3., jaké a na koho jsou požadavky povstalců a co slibují organizátoři účastníkům po slavném vítězství dělného lidu. Nic takového ovšem v tom dopisu není.

Snad největší kravina z celé té slátaniny zní:
Do zbraně !!! 3. 3. 2012, obsaďte policejní stanice, slušní policisté půjdou s námi, vojska se nebojte, jsou to naši synové a jsou placeni z našich daní.

Jak ví autor, že policajti se dělí na slušné a neslušné a ti slušní půjdou s námi? Kvalifikoval se coby jasnovidec? A kam by ti policajti chodili, obsadit policejní stanici? Vždyť v ní právě jsou. A co ti neslušní? Pokud tuto bojovou výzvu správně chápu, pak ty je potřeba zavraždit, což není zločin.
Jinak je vrcholem pokrytectví napsat z tepla od PC: "vojska se nebojte." Už se autor někdy díval do hlavně nabité pušky? Armáda by nejspíše nebyla nasazena, oni by to policajti asi vyřešili sami, ale v každém případě je tomu tak, že vojáci nepodléhají daňovým poplatníkům, nýbrž svému velení. Odepření rozkazu by pro každého vojáka mělo těžké konsekvence.
Na tohle téma chci napsat o únorové revoluci 1917 v Rusku, která uspěla z toho důvodu, že armáda odmítla rozkazy cara i důstojníků a přidala se k lidu. Právě tak byl únorový převrat 1948 v ČSR možný jen proto, že president Beneš vydal armádu do rukou sovětského agenta Ludvíka Svobody a policii do rukou sovětského agenta Václava Noska. Že by se dnes armáda a policie v ČR připojila k pouličním chaotům, považuji za mimořádně nepravděpodobné. Když chcete dělat převrat, tak si to pořádně a realisticky naplánujte! Jak to dokázali bolševici v roce 1917, se chystám v dalších dílech podrobně popsat. Pokud máte na vládu pouze požadavky, pak je předem přesně formulujte. Je ale blbost žádat snížení daní a zároveň zvýšení sociální podpory. Vláda si ty peníze nemůže natisknout.

Před tím ještě poukaz na jeden parádní omyl ve zmíněné řetězovce:
V Česku je již na sedm set tisíc rodin s dokladem o hmotné nouzi. Sedm set tisíc rodin to už je tak velká armáda, kterou již nelze umlčet a která už nemá co ztratit jen získat!

Před pár dny jsem k této komunistické frázi odcitoval Karla Čapka, že chudí mají naopak nejvíce co ztratit. Já bych se teď těch českých chudých, třeba bezdomovců, zeptal:
"Není tomu tak, že dostáváte sociální podporu? Co když ztratíte i tu? Za Lenina umřelo hlady 5 milionů obyvatel, ten nikomu životní minimum negarantoval. Tahle vláda vám dává peníze za nic, ta příští už to dělat nemusí. Ještě komusi věříte, že nemáte co ztratit?"
V žádném případě nikomu obsazením policejní stanice na penězích nepřibude! Spíše dostane tučnou pokutu.

Co se týče možného zásahu armády, kterou údajně platí ony rodiny s dokladem o hmotné nouzi, k tomu ještě jeden poukaz. Když padne český voják v Afghánistánu, dočteme se na SEZNAMu, že to byl žoldák, dobře mu tak! A lůza souhlasně kliká a kliká. Najednou, když se to hodí do krámu, jsou tito žoldáci pro ty samé lidi naši synové.

Povšimněte si hlavně, že v celém tom hecování ke 3.3. není jediný slib čehokoli do budoucnosti. Z pouličních kraválů těžko vzejde nějaký nový a lepší systém. To celé může být promyšlený trik organizované kriminality, která si na ten den naplánuje třeba vykradení banky.

Kdo to napsal a co tím sleduje pochopitelně nevím, ale taky nechápu, jak může někdo dále posílat a rozšiřovat takovou píčovinu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nar.soc. nar.soc. | 16. prosince 2011 v 23:45

Klídek pane Moldavite.

Taky mi to přišlo a hned jsem to zamáčkl. Neřekl byste, že to může přeposlat doktor filozofie se specializací na reklamu ( tedy z Karlovy univerzity z let 1980 ). Jaké představy jej vedou, jsem se nedověděl, ale co o něm vím, to mohu sdělit. Vyměnil před 20 lety ženu. Té "staré" nechal byt a dva kluky ( dodnes s ním nemluví ). K "mladé" se nastěhoval do družst. bytu a udělali si dceru. Ta je dnes asi 19 letá a táta = důchodce s 10000.-Kč ( asi 400eur). Mladší žena chce ještě něco ze života urvat a dcera do života vstupuje. Táta se nikdy nesnažil nějak více zajistit rodinu a dnes už to nestihne. Žena ho vyhazuje z bytu a on nemá kam jít (jak si kdo ustele.....). Ovšem čas na vysedávání u PC má asi kdykoli ( podle času na emailech ) a hrozí se nájemného za nějaký byt. Upíná se stále na možnost, že přece není možné, aby on doktor filozofie měl platit někde 7000.- za byt a ze zbytku vyžít. Vláda a majitelé domů jsou jeho osobní nepřátelé a něco!!!!! se s tím musí udělat!! Tak zřejmě uvažuje i těch 700 000 "zbídačených", co nemají už co ztratit. Ovšem čvaňháky, posezení ve vinárně si neodřekl nikdy. Cítí se být intelektuál a takových, je v ČR 12 do tuctu.
Aby něco "udělal" vstoupil do Paroubkovy strany Národní socialisté levice pro 21. století ( už jsem o ní referoval ) a očekává, že získá flek na budoucím sekretariátu v Brně.
Takže revoluční mimikry stále nejsou a nebudou revolucí.

2 autor článku autor článku | 17. prosince 2011 v 19:18

[1]: nar.soc
Filosof to tedy pouze přeposlal, autor zůstává dále neznámý. Možná někde po světě chodí filosof, který má lidem co říci. Já sám takového nikdy nepotkal. Těch několik, které jsem osobně slyšel, mleli blbosti. Z jejich hlediska jsem já neměl mozkové schopnosti, jejich nové myšlenky pochopit.    Takže by to musel rozhodnout nebeský bůh.

Oněch 700 000 chudých v ČR může být problém, ale je to skutečně vina vlády? Potkávám české turisty ve všech zemích, několikrát i na Seychelech, a zřejmě si na to dokážou vydělat. To jim mají zvednout daně, aby mohli ti chudí dostávat peníze z nebe? Za co? Jestliže je někomu 20 let, je zdravý a práce schopný, a přesto chudý, pak je to spíše on, než vláda, kdo by měl něco s tou chudobou udělat.

3 Kunc Kunc | 18. prosince 2011 v 20:10

Většina lidí se dokáže uživit i přes ty nesmyslné a zpackané zákony, které naši osvícení zákonodárci navrhují a bohužel také schvalují. Není snad jeden, který by se okamžitě po schválení nemusel novelizovat a i tak se nenechal obejít. Dodnes nepochopím, proč za recept v lékárně musím zaplatit 30kč. To je jako bych při příchodu do restaurace za to, že se u nich naobědvám, si měl ještě připlatit. Ale lidi štve, že na jedné straně se rozkrádají miliardy ve státních zakázkách a na druhé straně nejsou peníze na invalidy a vlastně skoro na nic.

4 autor článku autor článku | 18. prosince 2011 v 21:05

[3]: Kunc
V mém článku říkám, že vtrhnout se zbraní na policejní stanici je pitomost. Rozkradené miliardy se tím určitě nevyřeší. Pokud to někdo vidí jinak, ať to 3.3. zkusí a udělá si vlastní zkušenosti.

30 KČ v lékárně? Vzpomínám na dobu, kdy byl zaveden poplatek 1 Kčs za recept. Komunisti i antikomunisti se výjimečně shodli, že to už bylo dávno potřeba. Mohlo mi být 15 let, vzpomínám jak jedna babička v lékárně brečela, že ji to doktor napsal na 2 recepty a ona musí platit 2 koruny. Moje babička v tu dobu měla důchod 195 korun měsíčně! Čtvrtka másla stála 10 korun, 2 kg chleba (v Praze kvality tak mizerné, že by to dnes nikdo nežral) stálo 5,20 korun.

5 Kunc Kunc | 20. prosince 2011 v 17:48

Naprosto s vámi souhlasím, že bojovat s policií je blbost, komunistům stoupají preference /proč asi?/, tak mají svalnaté řeči. Pokud to píší oni. Ale s tou kvalitou potravin jsme si za ta léta zase až tak moc nepolepšili.

6 autor článku autor článku | 20. prosince 2011 v 18:47

[5]: Kunc
Komunistům stoupají preference už 20 let a mají stále 12%. Tím ale taky není něco v pořádku. Demokracie je zdravá, dokud extrémní ideologie, jako je komunismus nebo fašismus, nemá každá pod 5%. Fanatici se stále rodí a vydiskutovat to s nimi nejde. Jestliže mají komunisti sami 12, pak ve střední třídě musí panovat nespokojenost a po extrému pošilhávají i lidé průměrní. Když se má ale něco změnit k lepšímu, pak je potřeba udělat to správné a nenechat se vyhecovat k nějaké násilné akci, která nic nepřinese. Ale i kdyby se změna podařila, co přineslo ruskému lidu vyměnit cara za Stalina? Proto také dost obšírně píši o politickém vývoji, který to způsobil. Jinak je mi známo, že situace v Čechách není dobrá a je potřeba nějakou cestu hledat.

7 nar.soc. nar.soc. | 20. prosince 2011 v 22:10

Zemřel korejský panák, kterého buhví proč, označují za totalitního tyrana. Zřejmě by ten člověk ani neuměl zmíněný pojem pochopit. Tak jsou na to zvyklí, že řvou a kácí se na zem buď z tyjátru nebo z blbosti ( ve výsledku je to jedno ).

Teď máme v ČR rovněž ztrátu. Václav Havel to vzal zkrátka. Nedal na doktory a prožil si konec života "svobodně" a po svém. Má to za sebou. Bohužel nastaly nové souvislosti.
Přijde mi ten humbuk s pohřbem Václava Havla dost nevkusný. Lidé, kteří mu nemohli přijít na jméno, jsou najednou na měkko. Celá TV Nova, Hrad, Sněmovna a další šiky šejdířů, kteří měli vždy jen posměch nebo shovívavý pošklebk.
Musí to mít nějakou příčinu. Zřejmě se dnešní "mocní" obávají následků toho, co většině připravili, jako dárek k Novému roku.  
Zajímavé jsou nápady ( rojí se jako včely ).
Vytáhla se zpuchřelá lafeta, udělali ji železnou oj a budou na ní drncat rakev. Jsem zvědav na kola. Co vím o dřevěných ráfových kolech je, že musí mít dřevo přiměřeně vlhké, aby drželo a mělo pružnost. Po desetiletích v depozitu může kolo rupnout, jako vejce.
Také třídenní smutek, je novum, ještě chybí potáhnout celé město černým suknem ( jako v pohádce ).
Agentura JPP sdělila, že dokonce sexuální pracovnice musí nosit po celý smutek černé prádlo.
Osobně se domnívám, že nejlepší trvalá připomínka VH by byla socha na místě Metronomu se zdviženou pravicí a prsty do V ( byl by to náš, český průkopník Svobody na rozdíl od USA s darovanou Mariannou ).
Při pohledu z Hradu  na sochu se zdviženou rukou ( V by nebylo vidět ) by každému prez. následníkovi zatrnulo, pročpak asi hrozí?

8 autor článku autor článku | 21. prosince 2011 v 8:57

[7]: nar.soc.
Téma Václav Havel jsem nechtěl začínat, protože ho vidím 30 let jenom přes hranice.

Když ale slyším ty nadávky těch, co tenkrát měli stálé místo a zdravotní ošetření zdarma a co klíčemi necinkali, protože víc pro svůj život nepotřebovali, pak si dovolím jednu poznámku:

Když jde v roce 1989 ten božský socialismus ke konci, stojí ve fabrikách 50 let zastaralé stroje, silnice jsou tak pro traktory a špinavé rozmlácené paneláky lidem div nespadnou na hlavu. Kde dříve stály lesy, stojí pahýly stromů a mezi nimi se rodí zmetkové s vodnatou hlavou a životností několika dní. V téhle době absolutní paralýzy českého národa, kdy většina nedělala nic, dělal Havel něco. Byl to právě on, komu se nevedlo špatně a mohl se na to taky vykašlat a spokojeně si žít. Nebýt tenkrát Havla a pár podobných, měli dnes Češi za sebou 63 let šťastného socialismu pod vedením soudruha Jakeše, a Němci s Poláky by se dohadovali, kudy povedou společnou hranici přes Prahu, až se poslední potomci bývalých Čechů vrátí zase na stromy, pokud dříve nevychcípají hlady.

9 Kunc Kunc | 21. prosince 2011 v 13:13

Za minulého režimu to stálo za výkal, dnes už máme, co jsme chtěli a dobře nám tak. Přeji vám hodně další inspirace pro vaše články, paní Slávce a všem čtenářům pěkné svátky.

10 nar.soc. nar.soc. | 22. prosince 2011 v 12:58

[8]:

Dlouho jsem váhal, jest-li na zbytečně vyhrocený výpad "až se poslední potomci bývalých Čechů vrátí zase na stromy", reagovat! Konečný závěr je ano! Proč? Kdo nehájí sebe, nemůže se divit následkům.
Mohl bych tady rozvinout názory o násilnické povaze německého státu, která byla potvrzena vyvoláním dvou ničivých válek. Mohl bych replikovat, že se německý nacistický stát vyloučil, ze společnosti lidí a dobrovolně se vrhl do pasti zhovadilosti. Mohl bych úspěšně zapochybovat o úplném vykořenění této vady německého národa ( je-li ovšem jaký ). Ale to je vše už historie. Samozřejmě, že prostředí formuje i jednotlivce a to je horší následek. Připouštím, že mi trvalo dost dlouho než jsem si uvědomil, že nelze argumentovat kolektivně pojmem Němci. Existují svědomití a slušní Němci ( valná většina ), existují samozřejmě političtí Němci ( o nichž nic moc nevím ) a nutně existují i nostalgičtí Němci, kteří z nevědomosti nebo úmyslně
používají kolektivní argumentaci jako srovnání něčeho, co srovnat nelze. Ovšem horší je, když tuto argumetaci převezmou lidé, kteří se jako cizinci v Německu usadili. Proč to dělají, nechápu. Potvrzuje se mi dojem, že rezidua "panského národa" ještě straší v některých hlavách.

11 autor článku autor článku | 22. prosince 2011 v 14:13

[10]: nar.soc.
Možná neuškodí si to celé přečíst znovu.

Nebyl to náhodou Palacký kdo řekl, že 3. generace v takovém systému by propadla naprosté zhovadilosti?

12 nar.soc. nar.soc. | 22. prosince 2011 v 20:37

Ke Komunistickému manifestu ( uveřejněnému 1848 ) sdělil Palacký "společnost, která by se řídila těmito idejemi, upadne už ve třetí generaci do naprosté zhovadilosti".
Bylo to prorocky přesné. To ovšem netušil, že nacismus najde zkratku a stihne totéž v Německu v jedné generaci.
Hlavní rozdíl mezi československým a německým státem byl a je v tom, že čsl. komunistický stát nekladl územní požadavky, což se o německém nacistickém  státě v žádném případě řici nedá.
Ergo, je dost pochybné kárat jedny odkazem na "stromy" a nevidět příčinu.
Byl to německý nacistický stát, který vybil českou střední třídu, vykradl republiku a ve válečné prohře přivedl bolševický SSSR do ČSR.
Jakákoli rezidua mají vždy svůj původ a Německo má trvalou zátěž původce.

13 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:23

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

14 Eva Jáchymová Eva Jáchymová | E-mail | 17. ledna 2012 v 10:44

A já s tím souhlasím........je mě 55 roků, mám středoškolské vzdělání a nemůžu sehnat práci, přestože bydlím ve velkoměstě, tak chodím uklízet, dělám dvanáctky u dvou firem, jsem zničená,fyzicky i psychicky, na rukou mozoly, páteř tak do sběru....manžel dostal ubohý důchod za celoživotní dřinu a syn, čerstvý absolvent VŠ, taky nezaměstnaný....vlastně ne, td bude s cikánama zametat ulice, dle výplodu pana Kalouska, je to hnus fialovej....chce se mi zvracet pokud mám platit inkaso a jít na nákup, protože pak už mě nic nezbude, jen dřu a dřu a to i o víkendech,souhlasit tady s tím vším mohou jen zazobanci, kteří nevědí, co s penězi.....

15 autor článku autor článku | 17. ledna 2012 v 11:32

[14]: Eva Jáchymová
Napsal jsem svůj názor na jednu řetězovku. Takový článek si sem může dát každý. Pokud s ním nesouhlasíte, já Vám určitě nezakazuji dělat 3.3. revoluci a obsadit policejní stanici. Pak sem klidně napište, jak to dopadlo a kolik peněz Vám to vyneslo.

16 Eva Jáchymová Eva Jáchymová | E-mail | 17. ledna 2012 v 17:09

Nikdo žádnou revoluci dělat nebude, jsme Češi.....národ Švejků,já to vím....podívejte se na Řeky, Italy, ti jdou do ulic a alespoň jim to rozmlátí....komunisti s námi sice zametali, ale já vychovala tři děti a nevadily mě fronty na banány....pořád lepší, než fronty na úřadu práce,kam já zásadně nechodím, se dvěma maturitami dělám pitomou uklízečku a každý nade mnou ohrnuje nos...jen proto, že je mi 55 roků, přestože si troufám říct, že vypadám podstatně mladší....toto je diskriminace,manžel po 36 letech bez práce, organizace nabrala mladé manažery, kam ted má jít????? Vydělám 12 tisíc, dřu jak barevná za 50 kč na hodinu,kluk-vysokoškolák bude zametat ulice, bratr je u policii a nepřejte si vědět, jak ti jsou naštvaní....ano, komunisti brali.....a tito NEE?????????? to je hnus fialovej, přibývá bezdomovců, nezaměstnaných, lidí, kteří si místo utažení opasku už utáhnou oprátku kolem krku, jak dlouho a za co, si máme ještě tzv. utahovat opasky.Nejdříve jsem lezli někam Rusům a teď je vše přeamerikované OK Zlato
Co mají dělat svobodné a rozvedené matky s dětmi? Důchodci? Mladé rodiny? Každý nemůže podnikat ,jak vyšli naši mocipáni vstříc malým živnostíkům??????Nechci dělat revoluci a čistku by to tam potřebovalo udělat stoprocentně, je to sebranka, kterou si zvolili ZDŮRAZŇUJI, z velké většiny pražští podnikatelé, toho knížete, Trautnberka, který spí v poslanecké sněmovně, tak at si Praha vytvoří samostatnej stát a v něm si spokojeně žije. Ano, jsem z Moravské metropole, není to nenávist k Pražákům, ale oni se liší i platově, pracovala jsem jako pokladní v supermarketu za 8 tis, v Praze to zmáknou za 15 tis, to se to pak volí soudruhy  z TOP 09....ano jsem znechuc ená Brňačka, ale je nás hodně je to víc než polovina národa, my v našich letech už revoluci dělat nebudem, budem rádi,pokud nám pan Kalousek dá nějaký důchod...ale nemyslete,....revoluci začali vysokoškoláci a začnou ji opět, ne třeba nyní, ale dojde na to,každý nemá tatínka poslance nebo ředitele EONU a platit školné, nebude z čeho a když vystudují, není práce....vzhůru sbírat odpadky po ulicích....toto jsme chtěli???Proto jsme zvonili klíčema???Takovou svobodu ať si strčí za klobouk.

17 Gregor Gregor | 17. ledna 2012 v 18:58

[16]: Eva Jáchymová
Tento komentář je mimo téma mého článku, ve kterém nepíši žádnou chválu na stávající systém, toliko kritizuji jednu nesmyslnou řetězovku.

"...tak at si Praha vytvoří samostatnej stát..."
Právě tak nemám kompetenci rozdělovat státní území ČR na různé državy. Můžu navíc poukázat na skutečnost, že jsem ještě nepotkal jednoho Pražáka, který by z Prahy chtěl dělat samostatný stát. Od Moravanů to naopak čtu každou chvíli. Jestliže se v Praze, jak píšete, vydělává dvojnásobek, pak se tam taky platí dvojnásobné daně. Takovéto území odhodit, by nezbytně muselo znamenat další zchudnutí zbylého státu. Navíc by se vrátily ty desítky tisíc Moravanů, pracujících v Praze, což by na Moravě vedlo ke katastrofální nezaměstnanosti.

Pokud chcete ve jménu Brna vyhlásit Praze válku, pak se vám pouze roztříští síly, které byste měli sjednotit 3.3. proti společnému nepříteli, kterým je zřejmě vláda. Jak jsem ale napsal v článku, dokud nemáte lepší, pak vám svržení té staré bude na nic.

18 Eva Jáchymová Eva Jáchymová | E-mail | 17. ledna 2012 v 20:00

No jasně, já vaši osobu z ničeho neobviňuji, ale s ledačíms s vámi nesouhlasím.....můj otec byl z Prahy, ale to byla jiná Praha,ne ta dnešní, jen ať mají vyšší daně, mají vyšší platy. Jsem si vědoma, jak se říká-vy o koze a já o voze, ale píši jen pocity obyčejné ženské se středoškolským vzděláním, předpokládám, že vy jste vysokoškolák.....takového pocity, tady máme všichni, mimo těch horních deseti tisíc......pravdou je, že Morava je více státnější, ale veškeré národní dění je vždy v Praze, to je a bylo, škoda, že tento portál čte málo lidí, viděl byste, kolik by jich se mnou souhlasilo...všichni jen nadávají...ale říkám toto naše generace nevyřeší, hlavní slovo budou mít vždy vysokoškoláci, tím to začalo a tím to skončí-konec diskuse...jo a ten panflet, v něčem pravdu má....

19 Jan Strmý Jan Strmý | E-mail | 18. ledna 2012 v 8:16

Pane Moldavite, prosím vás, abyste laskavě nenazýval český dělný lid lůzou.....ta lůza vám peče po nocích chleba,a dělá na vás o svátcích a víkendech v supermarketech abyste si mohl nakoupit ...a mnoho jiných a jiných věcí.....a rozhodně nemá peníze na to pořídit si PC a už vůbec čas na to, odklikávat tam, jak uvádíte nějaké nesmysly.....aby vám to jedhoho dne ta lůza nespočítala...Lůza má příjem v průměru kolem 12 tis čistého měsíčně, ne 27 tisíc, jak uvádí někteří vlezdoprdelkové páně Kalouska, důchody kolem 6-11 tisíc a rodiny s dětmi jsou tak na pokraji životního minima.Teď mi odešla dcera do Švýcarska, ano, taky tam musí makat, ale rozdíl je v tom, že to tam mají zaplaceno a jestli mě to naštve půjdu za ní. Píšete o Havlovi, mám proti němu jisté výhrady,ale stále to byl lidský člověk, který měl sociální cítění a takhle si to rozhodně nepředstavoval, stejně jako pan Kryl-ano Na korouhvi státu...je emblém s gilotinou....tak jak zpíval. Jste horší než byli komunisti....zdraví lůza

20 autor článku autor článku | 18. ledna 2012 v 8:48

[19]: Jan Strmy
Jste na hlubokém omylu, že lůza peče chleba. Chleba peče pekař.

Jinak jsem to tady už vícekrát zdůraznil. Jestliže někdo článku vůbec nerozumí, nechápe, co je v něm psáno, pak by k němu neměl psát komentáře.

21 Syrová Irena Syrová Irena | E-mail | 18. ledna 2012 v 21:04

Prostě jste také přívrženec páně Kalouska-bez komentáře...........

22 gregormoldavit gregormoldavit | 18. ledna 2012 v 21:13

[21]: S.I.
Jak to bez komentáře? Co je to číslo 21? To se nazývá komentář.

Můžu jen opakovat. Kdo ten článek nechápe, nebo ho ani nečetl, ať sem nepíše produkty své nenávisti.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama